Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 646
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

haagse jr schreef:

Hahaha dan snap je sarcasme niet, kerel, al die mensen die dit nu gaan roepen zijn echt niet goed. Oefenwedstrijden, lekker boeiend. Kunnen we binnenkort eindelijk met de competitie beginnen?

Dat dacht ik na Dordt ook. Maar.......nu denk ik er anders over.

Je kon zien dat ADO minder fit was dan Top Oss. Waarschijnlijk hebben ze fysiek heel zwaar moeten trainen. Maar dan nog zie je dingen die je niet zomaar weg poetst. Alleen Immers en vooral Beugelsdijk hadden de goede instelling. De rest was halfzacht.

Daarbij is 0-3 gewoon bizar. Moe of niet moe. Daarbij is het niet de eerste keer. Ook al tegen Dordt en Goes viel het uit elkaar.

Onderweg naar huis dacht ik ook......wat was die Alfons rustig. Ik zou als trainer helemaal gel worden. Misschien weet hij meer!
0
Zaterdag 21 juli 2018 om 16:55 uur

Aad

Mike schreef:

Een speler die niet gemotiveerd is haalt nooit zijn niveau. Ze vergeten dat ze nog steeds in dienst zijn van ADO, ook al willen ze weg om een grotere auto te verdienen. Dit zegt wel iets over de professionele instelling van die gasten.
Op zich wisten we al toen ze gecontracteerd werden dat ze ADO zagen als een tussenstation. Zichzelf in een etalage zetten en dan zo snel mogelijk weer weg. En dat geldt naast El Khayati en Becker ook voor Johnsen, die, wanneer je tussen de regels door las, al heel vroeg aangaf dat ADO geweldig was maar andere clubs nog meer geweldig.

Vraag is of je dit soort jongens moet blijven contracteren. Moet je etalage voor teleurgestelde profs willen zijn en hopen dat ze je incidenteel succes brengen of wil je echt bouwen aan een elftal dat langer dan 1 seizoen je clubshirt draagt? In dat laatste geval zal je meer moeten teruggrijpen op eigen jeugd en de routine van echte clubspelers als Immers en Beugelsdijk. Maar dan loop je het risico op een zeperd en de nacompetitie.

Maar zoals de resultaten in de oefenperiode tot nu toe zijn loop je dat risico met de etalagepoppen ook.
0
Zaterdag 21 juli 2018 om 16:40 uur

Mike

GreenYellowTheHague schreef:

Als ik mijn eerlijke mening hier ga geven dan stort het zolderkamertje van H@@g in en dan weet ik er weer niks van.

Weet je, enkele shouters hebben het al geschreven dat we niks te klagen hebben want we hebben nog steeds hetzelfde elftal als vorig seizoen. Geen nieuwe nog, en ook niks weggegaan. Vandaar ik me dus wel een beetje zorgen maak als je met nagenoeg dezelfde ploeg verliest tegen ja wat zijn het? clubs met 2 ton te besteden per jaar? Een club waar een speler heen is om te rijpen? En die nog scoort ook tegen ons?

Ik maak me echt zorgen, want het is een schande
Een speler die niet gemotiveerd is haalt nooit zijn niveau. Ze vergeten dat ze nog steeds in dienst zijn van ADO, ook al willen ze weg om een grotere auto te verdienen. Dit zegt wel iets over de professionele instelling van die gasten.
0
Zaterdag 21 juli 2018 om 16:30 uur

Thommetjsh

We missen gretige jongens in dit team, Khayati wilt weg, Johnsen ziet een transfer zitten, Becker heeft er geen zin meer in en de jonge jongens als Van Kins breng je er veel te laat in en dan start je met Gorter....ook zat Boussakou tijdens de wedstrijd lekker op het strand, geef hem de kans inplaats van Hooi! Cashen voor Becker, Johnsen en Khayati en nieuwe gretige jongens halen die willen en laat die jonkies de strijd aangaan met spelers als Hooi en Gorter!
0
Zaterdag 21 juli 2018 om 16:18 uur

Tommy

Ze moeten zich kapot schamen.
Probleem is alleen dat ze daar te dom voor zijn.
En maar blerren dat ze weg willen.
Ik ben er wel weer ff klaar mee.
Wij suporters zijn de duppe en hun krijgen hun geld toch wel.
0
Zaterdag 21 juli 2018 om 16:14 uur

Thommetjsh

yesyes schreef:

ALleen maar positief meer kans dat ze gaan investeren.
Tja waarmee? Zolang er niemand weg is wordt dat lastig
0
Zaterdag 21 juli 2018 om 14:49 uur

Advertentie

HJ

3mil + dos santos en bel hassani zou top zijn.
Gelijk Veerman halen; loon bekostigen uit de 3 mil en wellicht Schmidt.
Dan zijn we klaar, mogelijk sluit Kishna nog aan, klaar.

Dan zou ik zeggen top transferbeleid; ebuehi en Johnsen weg. Goossens, Zhang, Bel Hassani, dos Santos en Veerman terug. Ik denk dat Groenendijk types als Hassani en dos Santos wel aan het voetballen krijgt.
0
Vrijdag 20 juli 2018 om 20:34 uur

wijstaanboven

Doke Schmidt mag weg bij Heerenveen, eigenlijk de enige beschikbare Nederlandse rechtsback dus die zal het wel worden.
0
Vrijdag 20 juli 2018 om 15:10 uur

grijze gek

FC Den Haag! schreef:

Voorlopig is Johnsen nog niet verkocht dus zal er ook nog geen nieuwe spits worden gehaald.
Neem veerman erbij, dan heb je 2 gevaarlijke spitsen als Johnson niet weg gaat
0
Vrijdag 20 juli 2018 om 10:50 uur

Nu online

070downtherivers, Peter87, Dang3r, Aad, Tante Wil, Swaber, grijze gek, vakkiel, Sapperderflap en 221 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 646
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2