Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: trainer

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 649
Volgende pagina

Madmax

Jol wacht dat Petrovic faalt en de Laan uit moet, dan pas schuift Jol naar voren, met zijn advies en trainer. .... Aldus Driesen
0
Maandag 23 januari 2017 om 21:07 uur

Vakkie-G

Danny Bakker (ADO Den Haag)
Zo`n zeven á acht spelers van ADO Den Haag kwamen in aanmerking voor het wekelijkse floplijstje van VP. De tobbende formatie van trainer Zeljko Petrovic had een complete offday tegen PEC Zwolle (1-2). Onze keuze viel op controleur Danny Bakker, die aan alle kanten voorbij werd gelopen op het middenveld en tal van foute passes verstuurde. Hij werd na een uur gewisseld. 



Sheraldo Becker (ADO Den Haag)
Speler nummer twee van het hemeltergend zwakke ADO. Ook vleugelaanvaller Becker kende tegen PEC Zwolle een avond om heel snel te vergeten. Vrijwel alle acties van de voormalig Ajacied mislukten. ADO verloor met 1-2 van PEC en moet nu écht naar onderen gaan kijken op de ranglijst. 
0
Maandag 23 januari 2017 om 17:35 uur

Johannes

Ik kan het niet laten, ik ga iets positiefs shouten.
Ja, die trainer moet z.s.m. vervangen worden. Het is een vergissing geweest, net als San Roman, en dat kan je het beste zo snel mogelijk rechtzetten. Misschien kan een ervaren rot in het vak (Jol?) bereid gevonden worden om nummer 1 te zijn en kunnen we lief zijn voor Petro en hem nog eervol nummer 2 maken. Zonder de vernedering van ontslag en zo. Aardige kerel, alleen niet geschikt voor zijn huidige baan.

Maar: Er is godzijdank een TM die al hard aan het werk lijkt te zijn. De jeugdopleiding gaat als een speer en er trainen/spelen nu al minimaal 10 spelers uit de opleiding bij de eerste selectie. Redelijk uniek in de Eredivisie. En Tamata en Fernandez: niet mijn eerste keuze, maar gratis af te halen en Nederlands sprekend, met ruime ervaring in die Eredivisie. Dus zo gek is dat nou ook weer niet in vergelijking met een, daar is hij weer, San Roman.
Tenslotte het publiek: dat gedraagt zich voorbeeldig: eerst uitfluiten, de selectie onderging het, en daarna weer aanmoedigen en de selectie bedankte daarvoor.
0
Maandag 23 januari 2017 om 16:40 uur

GreenYellowTheHague

Petah schreef:

Havenaar had vorige seizoen ook geen vechtlust dat hoeft ook niet want hij scoorde elke wedstrijd bekant
T verschil is dat we afgelopen seizoen duplan hadden op links dus had ie aanvoer
Schaken begint ook weer te draaien ik stel ook voor
Mag havenaar fit zijn
Duplan op links havenaar schaken op rechts
Pippo heeft eigenlijk alles geprobeerd maar weegt je wat ik graag had gezien kasteneer achter havenaar als een valse spits hij heeft snelheid en krijgt dan veel meer ruimte aangezien er voortdurend 2 man op havenaar staan

Trybull en el mahdioui laten staan
Hopen dat meijers snel terug is koop aub een fatsoenlijke verdediger Wn hoop dat Ivoorkust eruit gaat

Dan kunnen we het nog redden
Ik zeg het toch niet graag inzake Petrovic want het is wel een trainer met het hart op de juiste plek, een wereld vent. Maar toch zal een andere trainer en wat aankopen het roer kunnen omgooien
0
Maandag 23 januari 2017 om 16:21 uur

gillah

Petah schreef:

hebben we hem weer de pensionaris die miljoenen overmaakten na China

Maar je heb gelijk Wigt deed het top Manders doet t top petrovich doet het ook top de scouting is geweldig

Want wang maakt elke week de opstelling trekt spelers aan doet de scouting bepaald het salarishuis
Wou becker Ipv van verlengen kasteneer wang stelt zelf in het veld wang is de materiaalman

Ga toch weg hij betaald niet is een waardeloze eigenaar met die ze beloftes niet nakomt aan ze waardeloze personeel die ook jaar in jaar uit niet presteert

Maar vertel mij dit O wijze persionaris die miljoenen zaken deed
Hoe ken het dat Excelsior al jaren beter voetbal laat zien met een budget wat 1/3 als die van ons is
En dat is zonder wang ze beloftes wie hij niet nakomt
Volgens mij is er bijna niemand die tevreden is met het voetbaltechnische beleid bij de club. Dat beleid is op dit moment niet bestaand. Maar ik, en velen met mij, vinden dat jij daarbij te weinig kijkt naar het gebagger van Wang.

-Het eerste is natuurlijk de achtergebleven betalingen. Met 2.3 miljoen erbij kan je op ons niveau 4 topspelers aantrekken en sta je nu 7e, 8e.

-We hadden een technisch directeur, maar die moest vertrekken door een gebrek aan budget.

-Het was laat bekend wie de club ging leiden. Er kwam een nieuwe directeur, een nieuwe trainer en het was heel vaag wat het budget zou worden. Daardoor konden de eerste spelers pas in juli worden aangetrokken, terwijl de beste transfervrije spelers al in maart-april worden aangetrokken.

-de transfer van Becker is natuurlijk erg ongelukkig geweest. De trainer wilde die speler erg graag, had op dat moment 10 punten uit 4 wedstrijden en iedereen ging er toen van uit dat Petrovic wist wat hij deed, Manders vast ook. Bovendien wist Manders toen nog niet dat Wang helemaal nooit ging betalen. In een alternatief scenario had Wang in september een gedeelte betaald en had Kastaneer een prachtig contract kunnen tekenen. Dat is niet gebeurt dus achteraf kan je stellen dat het de verkeerde keuze was. Wat als Manders de komst van Becker had tegen gehouden, Wang in september 2 miljoen had betaald en Becker bij een concurrent de sterren van de hemel zou spelen? Dan zouden we Manders allemaal een l*l hebben gevonden.

Je zegt ergens anders dat jij het beter zou hebben gedaan. Dat betwijfel ik ten zeerste door je gebrek aan reflectie op je eigen standpunten.
0
Maandag 23 januari 2017 om 13:46 uur

JerryFC

- Zeljko Petrovic verloor twaalf van zijn eerste negentien Eredivisieduels als ADO-trainer, de slechtste reeks sinds Cor van der Hart in 1982 (12 nederlagen in eerste 16 Eredivisieduels).
0
Maandag 23 januari 2017 om 13:42 uur

Leidse ADO-fan

poemba schreef:

Ik heb dit nog van geen ene speler horen zeggen.
Maar hij legt de vinger op de zere plek. We kunnen het best wel
Alleen het loopt voor geen meter. Die koppies moeten leeg.
Er moet gewoon rust komen in onze mooie club.
En wij kunnen en moeten daar aan meewerken.
En ik moet zeggen ik had al lang wat van de harde kern verwacht.
Maar blijf in godsnaam naam positief

Ik weet zeker dat het goed komt.
Dennis is een jonge speler die nog onbevangen zijn mening geeft, maar de boodschap is helder, alle spelers zijn angstig (zie interview Schaken na afloop wedstrijd) en durven geen fouten te maken (wat dan natuurlijk juist wel gebeurd). Geen enkele speler die vandaag speelt weet of hij volgende week weer wordt opgesteld.

De spelers hebben er geen vertrouwen meer in (natuurlijk zal geen enkele speler openlijk zeggen dat de trainer weg moet) maar hoe duidelijk kan een boodschap zijn?





0
Maandag 23 januari 2017 om 12:00 uur

jajoh

Ik blijf mij verbazen hoe het mogelijk is dat de club zo loodrecht naar beneden aan het storten is. Zo hard dat het bijna lachwekkend wordt. En het trieste dat het mij ook nog eens weinig meer doet. Door jaren den haag supporter te zijn ben je eigenlijk al helemaal murw geslagen en dat is al zo lang dat wat er nu gebeurd niet eens meer bewust bij me binnenkomt. Feit dat een trainer als Petrovic met resultaten als deze hier nog steeds rondhuppelt is al ongelofelijk. Dat de supporters al maanden steeds stilletjes weglopen na weer een kutwedstrijd en momenteel niet eens de moeite nemen om Petrovic het stadion uit te jagen zegt genoeg. Een trainer die Duplan degradeert tot reservespeler en ook nog het lef heeft hem 8 minuten voor tijd in te brengen mag zichzelf geen trainer noemen. Shit, zit ik me toch weer druk te maken......
0
Zondag 22 januari 2017 om 20:57 uur

Advertentie

Haagse Dick

Grunholz heb niet zijn papiertjes helaas maar ook onervaren als trainer op het hoogste niveau!
0
Zondag 22 januari 2017 om 20:45 uur

Langebach2

barney070 schreef:

Allemaal leuk en aardig die lijstjes maar misschien dat we eerst eens naar een andere lijst moeten kijken?

Beschikbare trainers zonder club.
http://www.transfermarkt.nl/trainer/verfuegbaretrainer/statistik
Joop Gall zou een goede trainer kunnen zijn
0
Zondag 22 januari 2017 om 19:38 uur

Nu online

Marcelvld, pajam, Aad, Lellow, James en 220 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 649
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2