Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 651
Volgende pagina

marcellino

Madmax schreef:

Hier nog z`n waus ....man man ongelofelijk.
Je mag mij een was vinden
Maar als jij nog steeds achter havenaar blijft staan.heb je of geen verstand van voetbal of je hebt aandelen in hem.
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 22:00 uur

DHFC070

Zonde Havenaar mooie poging.
Vind dat er eindelijk weer wat voetbal in zit maar of dit door ons komt of een zeer matig Roda weet ik niet.
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 20:21 uur

Bert

slash070 schreef:

Vroegáh werden de spelers één voor één toegezongen tijdens de warming up, ieder had zijn eigen liedje. Tegenwoordig worden de spelers één voor éen afgekat als de opstelling via internet bekend wordt.

Kom op shouters, schuim op de bekken achter die pc/mobiel/tv, we gaan 3 punten pakken daar tegen die nep duitsers met belgische tongval!!!

Hup Adooooh, druk een punt
Alles is daar op de Duitse leest geschoeid. En dat bedoel ik negatief omdat het voetbal betreft.

Wat de omgang met mensen betreft kunnen wij nog veel van Duitsers leren. Zijn veel vriendelijker en veel behulpzamer dan wij Nederlanders.

Maar als ze over voetbal gaan beginnen trek ik de kuierlatten aan en ben ik weg.
Er hangt een microfoon gericht op het uitvak in het Roda stadion en als ze dan scoren is het vooral een boodschap aan de uitsupporters. Gaat ook echt lang door waardoor je als uitsupporter op zoek bent naar de hoofdschakelaar om de stroom eraf te halen.

En dan lekker zuigen als ze gewonnen hebben doen wij ook maar bij hun komt het net effe wat irritanter over.

Ze hebben een keer een Ado supporter van het uitvak moeten halen omdat die 30 minuten na de wedstrijd nog niet klaar was met een Roda supporter. Geen verhaal echt gebeurd.
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 19:41 uur

gillah

slash070 schreef:

Zolang het middenveld zo blijft maakt het niet veel uit wie er in de voorhoede staan. Die worden door de veel te grote ruimtes door ons zelf op een eiland gezet, en alle druk komt op de verdediging die uit angst niet meer doorschuiven.. We kunnen niet bepaald zeggen dat we de wedstrijden door pech hebben verloren en dat de spits teveel kansen mist, het was gewoon kansloos.

De spelers tonen wel inzet maar dat wordt op de verkeerde manier gebruikt. Eerst repareren wat er mis is en de veel te veel tegendoelpunten beperken, en dán weer pas vooruit denken. Compact spelen én Duplan als de sodemieter weer voorin op links. Maar ja, dat heeft inmiddels al heel nederland gezien.

En elke keer de uitspraak na een kansloze nederlaag “Ja, maar van die tegenstander kunnen we verliezen” is ook flauwekul, het gaat om de manier waarop Als je zo veel ruimtes weggeeft oogt elke tegenstander beter, ook een Telstar dalijk als we niet oppassen. Petrovic moet lekker afstappen van zijn idealen en kijken naar wat de selectie kan, en niet andersom.
Maar dat de ruimtes zo groot worden op het middenveld komt ook weer omdat onze spits geen ballen vast kan houden, ales springt van zijn voeten. Daardoor kan het middenveld en de verdediging niet fatsoenlijk aansluiten.

Dat is zo fascinerend aan voetbal, het teamspel. Je kan elkaar allemaal sterker maken of zwakker, zoals nu bij ons het geval is.
0
Vrijdag 21 oktober 2016 om 13:38 uur

H@@GenEES

marcellino schreef:

ach dat had ik al een paar weken geleden geschreven.laten we de schuld ook eens bij ons zelf zoeken we lopen wel te klagen maar dragen zelf niks bij zo was het onder de oude aandeelhouder en zo ook onder wang.
het enige verschil is dat wang wel het geld heeft om de tekoten te dichten zonder te verkopen waar de vorige aandeelhouder de beste voetballers moest verkopen.
je kan begroten wat je wil en de intentie uitspreken dat je bij de beste 7 t/m 10 wil eindigen maar als je begroot op bijvoorbeeld 12.000 toeschouwers en ook de daarbij horende mersandising en horeca draai je dus al verlies en ja dan kom je op een tekort.
van mij mag havenaar en schaken weg.spelen gewoon niet goed genoeg en drukken ook nog eens op de begroting.
maar het is tot nu toe wel fijn dat we niet gedwongen zijn om te verkopen ,al betaald wang laat hij betaald in ieder geval wel.
"ach dat had ik al een paar weken geleden geschreven.laten we de schuld ook eens bij ons zelf zoeken we lopen wel te klagen maar dragen zelf niks bij"

LOL mensen geven gemiddeld €50- tot €75- per wedstrijd uit en krijgen dan jaar na jaar baggervoetbal voorgeschoteld en dan ligt het probleem bij de supporters, man man man....

Als jij ergens gaat eten en het vreten is slecht dan blijf je toch ook weg, nah en laten we wel zijn het product voetbal is bij ADO al jaren zwaar onder de maat, ik heb ook geen zin meer om €50 per wedstrijd uit te geven en een hele dag kwijt te zijn om elke wedstrijd 2x 45 minuten te moeten irriteren aan 11 slappe zakken die moeite hebben om mee te komen m,et de clubs uit de onderste regionen.

En voor mij hoeft het voetbal niet fantastisch te zijn, ik weet van welke club ik supporter ben, maar dit wat ik nu al 5 jaar krijg voorgeschoteld is niet te vreten en ik heb er mijn spreekwoordelijke buik vol van...

En dan heb ik het niet eens over de Wang ellende gehad.


0
Vrijdag 21 oktober 2016 om 06:19 uur

slash070

Kees schreef:

Ach dat er nog geen overeenstemming over de premies is, heeft volgens mij geen invloed op de prestaties of inzet. Dat gebeurt bij meerdere BVO`s en vele grote bedrijven hebben een CAO welke allang is afgelopen en de onderhandelingen nog bezig zijn.

Wat ik wel verwerpelijk vind is dat er geen enkele continuïteit op het technische vlak is. Fraser was erg tevreden over zijn staf en ook Metgod en toch moesten allen weg. Juist Metgod had nu het verschil gemaakt om bijvoorbeeld Havenaar op tijd te verkopen. Je bespaart het salaris van Metgod (ik neem aan tussen de 1 a 2 ton) maar het verlies op Havenaar is een veelvoud.
Besparen op een TD met voetbal know how vindt ik sowieso geen goeie zaak. Nu wordt het aan- en verkoopbeleid bepaald door een trainer die ook maar een passant is.
Ik denk trouwens dat de inzet wel goed is, maar alleen op de verkeerde manier gebruikt wordt. Elke tegenstander krijgt zoveel ruimte tegen ons dat het gewoon voor ons niet te belopen is. Maar ja, dat verhaal is bekend. Voor mijn part voorlopig alles dicht timmeren en met betonvoetbal punten sprokkelen, want om de punten draait het uiteindelijk, en dan komt het vertrouwen vanzelf terug.
0
Donderdag 20 oktober 2016 om 12:49 uur

Mr. FC DEN HAAG

Haagse Dick schreef:

Heb het over de meelopers (eigen supporters) die in de stront stappen die de media voor ze neer leggen. Sommige rollen er nog doorheen, het lijkt wel of ze er echt van genieten. Vindt ik gewoon een beetje jammer maar dat is mij mening!
Ik trap in niemands stront laat staan rollen, ik zit hier al bijna 10 jaar op CADD en loop al aardig wat jaartjes rond op deze aardkloot, terwijl de meeste van jullie het daglicht nog moeten zien. Daarbij gezeghebbende gun ik iedereen zijn of haar eigen mening dat is ieders goed en democratisch recht. Echter je moet wel hele zware oogkleppen op hebben om te zien dat het decenniën al niet zo lekker draait met onze voetbalclub zowel voetbal technisch cq prestatie gericht als organisatorisch, het blijft gewoon 1 grote puinhoop. Met o.a. plucheplakkers die alleen maar voor eigen eer en glorie goede sier maken met onze HAAGSCHE voetbal trots! Zoals hier al eerder aangegeven door oudgediende Haagse Roel is het beleid gewoonweg al jaren bagger er zijn geen echte voetbalmensen binnen onze club met een gezond stukje voetbalkennis cq visie dat breekt ons nu al zolang op.... je begint er helaas moedeloos van te worden. Ik hoop echt op een ommekeer of een HAAGS wonder.... maar ik ben persoonlijk tot de conclusie gekomen dat dit een illusie is en dat wij nog jaren zo blijven doormodderen d.w.z. als we nog bestaan en niet failliet zijn gegaan.
0
Woensdag 19 oktober 2016 om 06:03 uur

Advertentie

Mr. FC DEN HAAG

D.H.zuid-west schreef:

Hou toch op Marcellino,

Zaterdag ga ik weer geld en veel tijd steken in een tripje naar Kerkrade om mijn club te steunen. Lijkt me meer dan voldoende, die gasten verdien tig x meer dan mij, hebben een stuk minder passie voor mijn club en werken echt niet harder dan dat ik doe. En nu moet ik ze geld geven voor o.a. een winstpremie?

Laat de spelers en de overige grootverdieners eerst maar eens salaris inleveren om mee te beginnen. Laat maar zien dat je wilt dat deze club blijft bestaan en je ervoor gaat. Daarna is er te praten over een actie van de zijde van supporters, niet eerder!

Vroeger konden ze bij ons de schuld leggen, de supporters hadden de naam vergald en een slecht imago bezorgt. Dit excuus gaat niet meer op (met de Feyenoord actie heb je de beste PR reclame ooit gekregen.... gratis!! en door de supporters zelf georganiseerd!!!). Waarom is de eretribune dan toch zo leeg? hoe gaat het met de skybox verkoop, waar blijven de grote shirtsponsors? Gewoon wat vragen die ik weleens beantwoord zou willen zien door Manders.
Helemaal gelijk heb je.... de organisatie is nog steeds een grote puinhoop bij onze Haagse voetbal BVO en onder heerschap Manders glijden we naar een uiterst onzekere toekomst toe met onze mooie historische HAAGSCHE voetbalclub!
0
Woensdag 19 oktober 2016 om 05:28 uur

Haagse Roel

Eind jaren zestig en jaren zeventig waren mijn leukste jaren bij ADO , zat toen midden in mijn jeugd ( 8 t/m 17 jaar ) en werd er gewoon leuk voetbal gespeeld met mooie successen. Of het bestuur toen capabel was hield ik mij toendertijd niet bezig maar vermoed , zeker met terugwerkende kracht van wel. Vanaf de jaren tachtig is het eigenlijk altijd een bende geweest met een incidenteel succesje tussendoor maar nooit continuïteit.

Ook de laatste jaren met Kallen , heeft ons gered , maar tig directeuren verder die niet naar zijn pijpen wensten te dansen ,de club blijkt te hebben verpatst aan een naar zijn zeggen prima nieuwe eigenaar ,zijn we nog steeds een ongeleid projectiel op bestuurlijk gebied.

Mag inmiddels duidelijk zijn dat succes begint met een goede organisatie neerzetten , met mensen met visie die deze ook mogen uitdragen. Maar daar is onder zowel Kallen als Wang geen reet van terecht gekomen.

Schijnt dat er 24/10 een RVC vergadering is met Wang.....Mag hopen dat de zwaargewichten , waar ik ook blij mee was , nu eens geen gebakken lucht verkopen. Verwacht van Jansma , Jol en Deetman dat er eens flink met de vuist op tafel wordt geslagen en dat het gezeik eens afgelopen moet zijn !!!
Desnoods escaleert de boel maar flink..............beter dat dan dat gekut van nu.
0
Woensdag 19 oktober 2016 om 00:24 uur

grijze gek

18 eredivisie clubs zijn er, hoeveel van deze clubs hebben een shoutbox ?

Volgens mij staan wij op nr 1 qua shouts

3e stad van nederland, en nog steeds zwaar KUT met het voetbal in den haag.
Wanneer zou het is jaren stabiel en normaal kunnen gaan bij ons
0
Dinsdag 18 oktober 2016 om 19:14 uur

Nu online

Swaber, ADOZoetermeer, Marcie en 206 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 651
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1