Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: clubs

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 653
Volgende pagina

<FCDH>

Onno hansum meerdere clubs hebben belangstelling voor kramer en is benieuwd of ie het seizoen afmaakt bij ADO

Bron tv west sport
0
Dinsdag 21 oktober 2014 om 12:16 uur

yesyes

FFL schreef:

Vond het ook een matige wedstrijd van onze zijde, zeker de eerste 20 minuten.

Verschil met de laatste wedstrijden was dat je nu heel af en toe zag dat we echt wel kunnen voetballen met het doelpunt als hoogtepunt.

Kan me wel wat voorstellen bij die rode kaart van Kanon. Was uiteraard zwaar gestraft, maar als je op die plek in een sprint een duel ingaat, moet je je handen thuis laten en elk risico vermijden.
Kramer had ook rood kunnen krijgen, ben blij dat dat ons bespaart is gebleven.

Blij met het puntje maar winst tegen Dordrecht is een MUST.
Kramer had rood moeten hebben was wel heel duidelijk. Dus hier zijn we wel gematst. Ook slim van fraser om hem naar de kant te halen want hij had opzeker tegen een 2de gele kaart aangelopen en dan hadden we tegen dordrecht dus een probleem. Mikey wederom slecht. Wat is er toch met hem aan de hand. Was echt een groot fan van mikey en blijkbaar zien ook clubs als AZ en utrecht het in hem zitten. Maar hoe die dit seizoen speelt kan die niet eens meedraaien bij het eerste van Haaglandia. Ja hij werkt hard maar echt alles maar dan ook alles mislukt bij hem. Hoop dat die snel weer ze vorm terugkrijgt en we wat gevaarlijk worden voorin.
0
Zondag 19 oktober 2014 om 10:46 uur

yesyes

lasoog1 schreef:

Zuiderpakr is altijd voorbestemd geweest. De "supporters" hebben de boel volledige verziekt en vergald. Was n hoop lol maar had weinig of niks met voetbal te maken. Je straf is wellicht gewoon voetbal in n saaie industriewijk en n Vinex locatie waar t voetbal voor geen moer leeft. Is de tendens in voetbal, kijk maar naar die graf-arena. Buiten de stad en lekker controleerbaar voor de polizei.
Wat dat betreft bne ik zo jaloers op Sparta.

of die clubs als cambuur,go ahead enz enz pfff prachtig zo waren wij vroeger ook eens. Zag de straks een foto van de training van cambuur van vandaag stonden gewoon 5000 mensen op de tribune sfeer te maken voor de derby van hun morgen tegen heerenveen. Wij zijn echt op sterven na dood op supportersgebied als je dat ziet.
0
Zaterdag 18 oktober 2014 om 16:34 uur

H@@GenEES

Ik ben idd een voorstander van dit soort samenwerkingen met top clubs in Europa, op voorwaarde dat wij wel baas in eigen huis blijven en we niet gaan krijgen zoals met Judas v/d Brom bij Vitesse dat we verplicht worden vanuit Turijn die gasten van hun in de "etalage" te zetten.

Maar zoals het er nu voorligt zie ik geen enkel probleem om een paar spelers van Juve erbij te hebben, kan niet wachten op de winterstop
0
Donderdag 16 oktober 2014 om 10:35 uur

DHFC070

jajoh schreef:

Juve een kutclub.... Je doet alsof het het Excelsior van Italië is! Whahaha. Kneus
Kneus is dat je sterkste argument?

Ik heb helemaal niks met welke Italiaanse club dan ook. Sorry dat ik niet achter de hele meute aanloop. Heb sowieso niets met al die vriendenclubs. Prima dat mensen daar plezier e.d. uit halen dat moeten ze vooral zo blijven doen maar er hangen in het stadion meer vlaggen van vriendenclubs dan van eigen clubs.



0
Donderdag 16 oktober 2014 om 05:42 uur

Advertentie

H@@GenEES

Madmax schreef:

Bij Vitesse is het Chelsea en word er geroepen Viteski,Hollywood a/d Rijn, Handelshuis. Hier word het (misschien) Juventus en het is allemaal pracht en praal.
Dat ze dat bij Vitesse riepen/roepen is ook een beetje raar want eigenlijk zijn alle clubs in de eredevisie handelshuizen, of het nu ADO, Vitesse Ajax of PSV is, er blijft bijna geen speler langer 2/3 jaar in de eredivisie, en dan worden ze verkocht, zeker als de club weet dat ze er veel geld voor kunnen krijgen (behalve ADO met van Duinen dan )

0
Woensdag 15 oktober 2014 om 10:00 uur

Lellow

De samenwerking met Juventus is plan B,mochten de Chinezen er niet instappen.

Want zeg nu zelf ,er zijn natuurlijk geen andere investeerders.
We zijn al jaren afhankelijk van Haagse 2de rangs beleidsmakers/sponsoren
We wachten al jaren op de grote vis die ruim vertegenwoordigd zijn in de Haagse vijver.
Jaren werd er gesproken over het Haagse supportgeweld ,later kwam daar de financiële crisis bij.
Een oer Haags bedrijf verbond zich liever met onze Amsterdamse vrienden voor zo’n 12 miljoen per jaar.
Ook de andere grote multinationals keken de andere kant op en zaten decadent in boxen van 010-020-030.

Onze grote iconen laten zich niet zien waar men bij andere clubs de deur plat loopt , wij hebben met alle respect Lex en Aad de Mos.
Waar zijn Jansma, Rob Jansen ,Advocaat en Martin Jol??? Mensen met knowhow en een Haags? Voetbalhart.

Waar Feyenoord met een belletje 30 miljoen ophaalt bij zijn vrienden ,zijn wij al blij met 30.000 voor het verplaatsen van de kassa huisjes.

Den Haag moet gewoon Den Haag ,lekker in de marge met hier en daar een uitschieter naar boven .
Fanatieke aanhang met sfeer en Haagse Bluf dit alles bloed langzaam dood.

Oh Oh Den Haag

0
Dinsdag 14 oktober 2014 om 13:11 uur

070

Ik ben eigenlijk geen voorstander van samenwerking met andere clubs, maar als er nou 1 club op de wereld is waarvoor ik een uitzondering zou maken, is het Juve! Ben erg benieuwd.
0
Dinsdag 14 oktober 2014 om 11:00 uur

Ooievaar

ADODENHAAG schreef:

En wat moet die club met dit armoedige ADO?
Niente. Ga zelf opleiden en scouten. Grote clubs hebben vaak tientallen spelers onder contract staan, puur als handelswaar.

Wat hiernaartoe komt is waarschijnlijk 4e garnituur. Lijkt me ook heel moeilijk werken voor Fraser. Die heeft al genoeg aan zijn hoofd met de aanstaande deal met de chinezen. Dat laatste had nooit zo vroeg de publiciteit mogen halen. Hoezeer ik de deal ook toejuich.

Is ook veel beter om een middellange termijn visie te ontvouwen als dat hap-snap beleid van kansloze tribuneklanten van een grote club. Geeft alleen maar nog meer onrust.

Laat de club eerst eens een goede td aanstellen, opdat hij Fraser uit de wind kan houden. Laat Juventus dit soort spelers maar stallen bij serie C clubs in eigen land.

Er kan heel misschien wel eens een voltreffer tussen zitten. Zelf opleiden en of scouten is veel beter en lucratiever.

0
Maandag 13 oktober 2014 om 19:33 uur

<FCDH>

Juventus wil spelers bij ADO Den Haag stallen

13-10-2014 | 17:12
Share on facebook Share on twitter Share on email More Sharing Services
0
DEN HAAG - Er is een samenwerking in de maak tussen ADO Den Haag en Juventus. De Italiaanse topclub heeft hiervoor contact gezocht met grootaandeelhouder Mark van der Kallen. De eerste gesprekken hebben al plaatsgevonden.
Juventus wil spelers die bij de club uit Turijn niet tot de selectie behoren bij ADO stallen om daar ervaring op te doen. De kampioen van Italië heeft zo’n zestig spelers onder contract die in aanmerking komen om uitgeleend te worden. Volgens Juventus is de Nederlandse eredivisie een aantrekkelijke competitie voor dit soort spelers.

In de komende weken reist Van der Kallen naar Turijn om daar de gesprekken over de samenwerking voort te zetten. Mogelijk gaat er ook op andere vlakken samengewerkt worden tussen beide clubs.

Overigens bestaat er al een vriendschapsband tussen de supporters van ADO Den Haag en Juventus, zo bezoeken de fans van beide clubs regelmatig elkaars wedstrijden.

rtvwest
0
Maandag 13 oktober 2014 om 17:27 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 225 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 653
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2