Kies een pagina
Den Haag For Life
Weet iemand dit? schreef:
Weet iemand of het voor a.s. woensdag (beker) vrije verkoop is? Ik bedoel, kan er zonder CC een kaartje gekocht worden? Kan het op de site van ADO niet vinden.
Kaartverkoop bij de club met legitimatiebewijs of met je cc naar een Primera-ticketbox.
![]() |
Maandag 26 januari 2009 om 09:06 uur |
Weet iemand dit?
Leiden
Yo
Ik wil Lex Immers ook even complimenteren, goede invalbeurt! Hij legt die bal goed af. Cornelisse speelde geen gelukkige wedstrijd. Het was geen goede wedstrijd, maar kwaliteit heeft toch het verschil gemaakt. Powel, Dereijk en Buys zijn alledrie aanwinsten. Woensdag volle bak en ronde verder! Heb er zin in!
![]() |
Maandag 26 januari 2009 om 08:05 uur |
wesley verhoek
Bennie DH
Advertentie
Guus
Kees schreef:
Meric vandaag met 1-3 gewonnen. Heeft echter niet mee gespeeld.
Meric vandaag met 1-3 gewonnen. Heeft echter niet mee gespeeld.
Dat was afgelopen zaterdag al, die wedstrijd begon toen om 13.00 op TRT kan je als je dat wilt beelden zien van de Turkse competitie, kom misschien over als n azijnzeiker dat ik er op reageer das niet de bedoeling.
![]() |
Maandag 26 januari 2009 om 06:31 uur |
arie
<FCDH> schreef:
trouwens vd gun volgend jaar maar naar ons weer halen de beste man bij utrecht en dan kost ie niks.en wetzel zoekt toch een rechtsbuiten gewoon julian jenner halen van vitesse is ook aardig spelertje snel kan scoren en goed voorgeven
trouwens vd gun volgend jaar maar naar ons weer halen de beste man bij utrecht en dan kost ie niks.en wetzel zoekt toch een rechtsbuiten gewoon julian jenner halen van vitesse is ook aardig spelertje snel kan scoren en goed voorgeven
30 jaar en blesuregevoelig
![]() |
Maandag 26 januari 2009 om 03:04 uur |
ed
een gek:P
Vakkie-G schreef:
ligt eraan
heeft hij een Clubcard aan wie je hem geeft ?
ligt eraan
heeft hij een Clubcard aan wie je hem geeft ?
heey bij deze wedstrijd kon je toch met id kaarten kopen? ik heb een clubcard ma omdat ik die thuis had had ik dit keer met mijn id gekocht die kaart? en iemand anders met een id gwn kan toch ook na binne dan want als ik na binne ga vragen ze gwn om clubcard of id dus kan die gene toch ook gwn na binne?
![]() |
Maandag 26 januari 2009 om 00:43 uur |
Nu online
Swaber, ADOZoetermeer, Marcie en 204 gasten.
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | FC Dordrecht | 27 | - | 50 |
3 | Excelsior | 27 | - | 49 |
4 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
5 | SC Cambuur | 27 | - | 46 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | FC Emmen | 27 | - | 41 |
9 | Helmond Sp. | 27 | - | 39 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 26 | - | 28 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 26 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |