Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: clubs

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 655
Volgende pagina

Petah

Je mag hopen dat er iets uit die Chinese kast komt want anders degradeer je of denk je dat wij winnen van clubs uit de eerste
0
Vrijdag 3 oktober 2014 om 21:20 uur

K.B

BLEISWIJK-1 schreef:

Vitesse gaat naast zijn schoenen lopen, na de grote overwinning van afgelopen weekend. En bij ADO heeft Fraser zijn spelers op scherp gezet. Daarom 0-2!
We moeten die thuiswedstrijden is een keer drie punten halen. Steeds verliezen thuis en uit punten pakken tegen bijv. Twente en Vitesse, trekt ook geen toeschouwers. Je moet thuis eens wat laten zien. Die uitwedstrijden kunnen met tegen de top 5 clubs gestolen worden. Ik ga vanavond dan ook zonder verwachting zitten kijken, in tegenstelling tot velen hier die opeens denken datwe punten gaan halen daar. Gewoon schade beperken i.v.m. doelsmsaldo en al het resultaat minder dan 3-0 is mooi meegenomen.
0
Vrijdag 3 oktober 2014 om 13:01 uur

haagse-Dick

0
Donderdag 2 oktober 2014 om 22:26 uur

slash070

wdr schreef:

Dat is snel gegaan ineens. Vorig seizoen een spook, nu ineens basisspeler en Ivoriaans international. Ga zo door!
Inderdaad, en Ivoorkust heeft vaak bekende namen van behoorlijke clubs in de selectie, dus prima voor Kanon en voor ons, daar kan hij alleen maar van leren.
0
Donderdag 2 oktober 2014 om 16:09 uur

Moi

ADODENHAAG schreef:

Volgens mij maakt het voor ADO niet uit wie er komt. SVH bijv, niet bepaald een elite club, krijgt regelmatig kaartjes. Denk dat clubs als TAC90 gewoon niet geinteresseerd zijn in ADO.
Het gaat niet om de clubs maar om de kids. Ado moet het virus-ado proberen bij iederen te infecteren. je moet het zien als een inver=stering voor de toekomst. maar ja men moet etno marketing hanteren.
0
Woensdag 1 oktober 2014 om 23:36 uur

ADODENHAAG

Moi schreef:

Dus alleen de elite zijn welkom)
Volgens mij maakt het voor ADO niet uit wie er komt. SVH bijv, niet bepaald een elite club, krijgt regelmatig kaartjes. Denk dat clubs als TAC90 gewoon niet geinteresseerd zijn in ADO.
0
Woensdag 1 oktober 2014 om 23:32 uur

D.H.zuid-west

Kees schreef:

Dat is een hypothese dat ze voor aan staan als het goed gaat. Die mensen zijn qua niveau onze club ontgroeid.

En een algemeen bekend verschijnsel in de voetballerij is dat buitenstaanders in de regel beter beloond worden. Heel vreemd maar het gebeurt bijna altijd. Niks ten na dele van Derijck maar had Beugelsdijk een beetje beter beloond en je had een clubheld overgehouden.
Is geen hypothese Kees, de naam Jol deed de rondte toen er veel geld in het vizier kwam van een Chinees........ Ps; gaat Jol ook wat doen als dat geld niet komt???? vast niet!

Beugelsdijk kreeg een verbeterd bod maar er kwam interesse van andere clubs en hij koos voor nog meer geld.... harde realiteit en niets mis mee, maar dan ook niks geen clubheld gewoon een broodvoetballer. Prima maar zeg dan niet eerder dat je jezelf heel lang bij de club ziet.
0
Maandag 29 september 2014 om 23:03 uur

K.B

haagse-Dick schreef:

Bij Go Ahead gebeurt het anders wel bijna 90 min lang!
Prima sfeer, maar gebeurde ook veel, incidenten en overtredingen etc. Was ook maar een voorbeeld van wedstrijden tegen kleine clubs.
0
Zondag 28 september 2014 om 19:36 uur

Advertentie

K.B

Bleek schreef:

Echt waar? Waar zijn ze dan geweest al die jaren of wilde je dat plukje op MN met 3 halfbakken liedjes per match de fanatieke aanhang noemen?!
Ik zit zelf in Vak O. Maar er mag best een beetje respect richting deze supporters. Beetje lopen ouwehoeren op de sfeer, terwijl er 9 van de 10 keer geen aanleiding is om er 90 minuten achter te gaan staan. In de meeste gevallen is de sfeer gewoon prim, maar daar moet batuurlijk wel de wedstrijd naar zijn. Vaak zit je gewoon naar een zaadpartij te kijken. Mensen kijken teveel naar die oost europeaanse wedstrijden. Ga jij je de pleuris lopen schreeuwen 90 minuten lang tegen clubs als Excelsior of Go Ahead Eagles dan?
0
Zondag 28 september 2014 om 19:19 uur

Wizard

Bert schreef:

Hou toch op man bij Ado zit de fanatieke aanhang op de lange zijde.

Straks gaan we zeker ook nog de clubkleuren veranderen.
Buiten het slechte voetbal van de laatste jaren om is dat ook wel onderdeel van het probleem dat het stadion niet vol komt en bij vele andere clubs wel omdat die harde kern achter het goal staat.
0
Zondag 28 september 2014 om 19:16 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 188 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 655
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2