Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: genoeg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 655
Volgende pagina

dirk

<FCDH> schreef:

Dat moet bij ons toch ook kunnen ik begrijp zoiets echt niet
Misschien dat die jongens van Cambuur beter op de hoogte zijn van hun beperkingen en zich daarom niet te buiten gaan aan datgene wat ze niet kunnen. Heb het idee dat bij ons te veel ego`s rondlopen die maar liever niet het vuile werk voor een ander willen opknappen. Vanmiddag zag ik ook weer genoeg momenten dat de heren onvoldoende rugdekking gaven aan elkaar en (nog erger) hun directe tegenstander zo maar uit hun rug lieten lopen.
0
Zondag 23 november 2014 om 18:43 uur

poemba

Madmax schreef:

Nou was gisteren toch aardig gevuld
Dan moeten we wat vaker wat lopende kutten opstellen. Gaat het wat beter denk ik.

Stelletje mietjes zijn toch, het kwam zeker weer Door de lange busreis, of de verwarming stond te hoog. Het was vandaag 13 graden dus erg warm ook
Fraser train niet goed, we hebben last van de ME tijdens de training. Weet iemand nog wat te vertellen.

Maar we voelen ons wel goed genoeg om hoger op te voetballen. Jezus

hoop, hoop


0
Zondag 23 november 2014 om 17:13 uur

DHFC070

Zit echt totaal geen beleving in wat een gelatenheid de tweede helft zeg.
Zegt genoeg en blijf het maar herhalen mentale weerbaarheid van lik me vestje.
Gelukkig is de tijd voorbij dat ik me dag laat vergallen door zo`n wanprestatie.
0
Zondag 23 november 2014 om 16:14 uur

Madmax

wdr schreef:

Best een treurig team. Maar de wedstrijd is nog niet afgelopen.
Nee jammer genoeg niet ..... 6-1
0
Zondag 23 november 2014 om 15:29 uur

K.B

H@@GenEES schreef:

Zonder de transfer van Toornstra kwam de begroting niet rond en kwam de licentie in gevaar, ADO had GEEN keuze, en daarbij heeft Toornstra ADO uiteindelijk nog een leuk zakzcentje opgeleverd.

Dat weet jij ook wel, maar jij wilt graag bij het groepje ooievaar horen, waarschijnlijk omdat die wel je anti Kallen onzin als zoete koek slikken.

@KB wat hij heeft gekost gaat het niet om het feit is dat wij GEEN VERVANGER HEBBEN, niemand bij ons maakt zoveel doelpunten die we in de strijd tegen degradatie keihard nodig hebben, als je al die doelpunten van kramer eraf trekt sta je 17e/18e.

Mijn stelling is dus: Kramer verkopen in de winterstop is een groot degradatie risico nemen.
Trek jij bij elke club de doelpunten van elke clubtopscorer eraf, dan gaat er bij iedereen minimaal 50% van de productiviteit af. Erg makkelijk deze redenering van je en totaal irrelevant. Als degradatiekandidaat (wat ik ons zeker niet vind) hebben niet eens een productieve clubtopscorer.

Van Duinen maakte er vorig jaar 11 en komt nu na 12 wedstrijden op 1 doelpunt. Kramer maakte er vorig jaar 7 in 26 wedstrijden. Die jongen zit nu qua productiviteit op zijn top en ik geloof echt niet dat hij er volgend jaar ook 20 maakt, bij welke club dan ook. Mensen zoals jij laten zich emotioneel meeslepen door prestaties die eigenlijk een momentopname zijn. Mooi voorbeeld is van Duinen die niemand hier kwijt wou omdat we anders zouden degraderen, terwijl diezelfde personen aan het huilebalken zijn dat ADO hem niet heeft verkocht.

Jou redenatie dat het vertrek van Kramer waarschijnlijk degradatie opleverd vind ik daarom belachelijk. Fernandez, van Duinen en zelfs Houtkoop kunnen in de spits, dus oplossingen genoeg. Daarnaast vind ik 2-3 miljoen veel geld voor een ex-jupiler spits. Maar laat ik duidelijk zeggen dat ik niet verwacht dat Kramer weggaat. Feyenoord voelt zich te goed om een club als ADO miljoenen te betalen, terwijl Onze jongens Immers en Toornstra toch ff mooi de belangrijkste spelers zijn i.p.v die zelfopgeleide opgehemelde Havenrakkers Boetius en Vilhena.
0
Zondag 23 november 2014 om 10:44 uur

K.B

H@@GenEES schreef:

Waar koop je dan die scorende spits voor 2 miljoen die er 10/12 in een half seizoen inlegt, daarbij zul je dat geld niet in één keer incasseren dus gelijk een gelijkwaardige vervanger halen zit er niet in.

Als je kramer verkoopt sta je met één been in de jupiler, want wie moet ze dan scoren? Ik zie die Fernadez er ook niet gelijk 10 intrappen
Hoeveel heeft Kramer ons gekost dan? Die was transfervrij. Genoeg transfervrije spelers die veel scoren, maar onhaalbaar zijn i.v.m salariseisen waar je straks naar alle waarschijnlijkheid wel aan kan voldoen. Buiten dat is een dure spits geen garantie.
0
Zondag 23 november 2014 om 00:11 uur

D.H.zuid-west

Kees schreef:

Ik baseer me gewoon op de feiten. Baggerploegen als Excelsior, Willem 2 en Go Ahead met veel lagere begrotingen en een mindere selectie staan boven ons.

Dat er een smalle selectie is, is Fraser zelf grotendeels verwijtbaar. Hij heeft afscheid genomen van Esajas, De Korte, Poepon, Gourye, Holla en Beugelsdijk. Wat betreft de aanvallers is het een bewuste keuze van hem geweest. Heeft ie zelf in de pers toegegeven.

Is zijn vrijerij nu met Fernandez dan een feest soms?

Is het voetbal na 24 wedstrijden een feest soms?

Steijn werd terecht verweten dat hij zich (bijna) altijd indekte. Doet Fraser dat niet soms?

Spelen we nu geen baggervoetbal dan?

Overigens vraag ik me af of Steijn meer ruimt/budget had dan Fraser om spelers te kopen/huren? Ik weet het zo uit mijn hoofd echt niet.
Kom nou joh, Esajas mis je niets aan, de Korte had nog geen minuut in het 1e gemaakt, Poepon was duur en viel al eerder door de mand. Deze spelers laten gaan zijn gewoon goede beslissingen, ze waren niet goed genoeg aan het begin van dit seizoen, correcte beslissing dus. Holla en Beugelsdijk wilde meer geld en dat kan je moeilijk verwijten aan Fraser. Gourye had ik nog wel een kans gegeven.

Weet niet hoe Fernandez nu ervoor staat, kan een 2e Cabral worden maar kan ook zomaar goed uitvallen... een gok dus die wat mij betreft prima kan mits het niet te duur is.

Dat voetbal is inderdaad geen feest om naar te kijken maar is dat onder Steijn dan wel het geval geweest? (Met Visser in de ploeg, balletje breed, oogappel van Steijn..)

Gevoelsmatig zeg ik dat Steijn meer ruimte had om wat te doen, nu zitten we in een wurggreep van de overname waardoor grote aankopen nu zeker niet gaan gebeuren... hopelijk is dat snel over.

0
Zaterdag 22 november 2014 om 23:17 uur

Bolluhboeah

gillah schreef:

Kees, ben je het met me eens dat het enige wat nu zeker is, is dat de club op het punt staat te worden overgenomen door een investeerder die uiteindelijk aan onze club wil verdienen en dat de vraag hoe die dat gaat doen en of de club daar beter van wordt allemaal speculatie is?
Ik denk niet dat Wang veel aan ons gaat verdienen. Eerder een soort van research en development. Hij wil voetbal know-how en wij geld. Die tientallen miljoenen kunnen ze wel missen. Als Wang/Vansen het lukt om de meest lucratieve voetbalcompetitie in de wereld te kunnen organiseren (in China- genoeg geld) dan valt dat bedrag dat ie in ADO heeft gestoken in het niet.

De (mogelijke) liefde vanuit China is tijdelijk. Maar we moeten daar wel het maximale uithalen. Een goed jeugscomplex bijvoorbeeld.
0
Zaterdag 22 november 2014 om 15:36 uur

Advertentie

Dannyy

H@@GenEES schreef:

Fraser geeft een hele goede analyse over het kunstgras gelul die ik deel bij het ADO Journaal vrijdagmiddag praatje, want we doen nu net alsof alle grasvelden bij de BVO`s nu zo geweldig zijn maar dat is toch echt niet het geval.

En aangezien er nooit een meerderheid is voor een verbod en de gemeente de huisbaas is van het stadion zal bij ons het kunstgras zeker de eerste twee/drie jaar nog blijven liggen, want de gemeente wil graag meer activiteiten in dat stadion organiseren, zoals het WK Hockey.

Wat zien wij er uiteindelijk van terug? WK hockey georganiseerd maar nog steeds niet genoeg financiën om een aantal normale spelers te kunnen kopen. En het normale grasveld dat we eerst hadden was gewoon van een goed niveau, een club als FCDH hoort op normaal gras te spelen.
0
Zaterdag 22 november 2014 om 11:59 uur

marcellino

Johannes schreef:

Zonder Stoop, Ringelensteijn en Van der Kallen zou er geen ADO meer geweest zijn. Er zijn mensen die daar blij mee zijn. Mensen die met enthousiasme naar het stadion komen om hun kameraden te zien en een pot voetbal - met alle teleurstelling en vreugde die daarbij horen. Beroepszeikers vinden altijd wel wat om hun zogenaamde gelijk te halen. Voor fans is de club belangrijker.
het gaat er toch niet om dat we niet blij zijn dat van der kallen ons gered heeft.
het gaat er om dat hij zijn beloftes niet kan waar maken er stapt gewoon weg niemand met hem mee in ado.
en hij is zelf niet vermogend genoeg om ado verder te brengen.
snap dat achteraf gelul dan ook niet.
van der kallen gaat weg wang komt met meer geld en meer perspectief.

en even voor Johannes denk je nu werkelijk dat de gemeente Ado failliet had laten gaan terwijl ze net een nieuw stadion hadden neer gezet, je gelooft toch niet in sprookjes.
0
Vrijdag 21 november 2014 om 18:16 uur

Nu online

ADO079, Peter87, Tante Wil, Ano-Niem, Aad, jamesjones, 070downtherivers, JvDH, FC Den Haag!, MichelAdamsMatje, DenHaag070! en 226 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 655
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5