Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: stadion

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 655
Volgende pagina

tanker070

Kees schreef:

Ik moet dit toch ff nuanceren. Het kidsvak maakte bijna de gehele tweede helft echt enorm veel en sfeer. Tsja, dat dat aan de overkant niet te horen is, is een ander verhaal.

Zo horen (ik tenminste) wij de tribune aan de andere kant absoluut niet.
De akoestiek is gewoon bagger in dit stadion. Kan me nog wedstrijden herinneren in het Zuiderpark waar je met 1.000 man troosteloze wedstrijden stond te kijken in de 1e divise. Deze 1.000 maakten meer lawaai dan 14.000 in het huidige stadion!
0
Woensdag 16 september 2015 om 08:50 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

60 bussen militairen naar ADO-stadion
Het Kyocera Stadion is ook dit jaar weer de uitvalsbasis van Prinsjesdag.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 15 september 2015 om 09:40 uur

DHFC070

Leuk dat Fraser voetbal daarvoor kom je echt naar het stadion.
Sinds de komst van Atteveld, en nu Fraser, is het voetbal niet om aan te zien en moet je het per seizoen doen met 3 leuke wedstrijden en voor de rest alleen maar bagger. Het begint langzaam te wennen en de teleurstelling wordt steeds kleiner.
0
Zondag 13 september 2015 om 17:15 uur

supporter-noord

Bleek schreef:

Wel strijdend ten onder!

Waarom nou zo bang beginnen? Naast de arbitrage mag je Fraser dit puntverlies ook aanrekenen..
wel 10 minuten lang, bravo !!!!!!!!!!!!!!!
Keeper van die simpele ploeg heeft wel 3 moeilijie ballen gehad, bravo !!!!!!!!
Voor de 3e keer achterelkaar thuis verloren, bravoooooooooooooo!!!!!
Ik stop ermee, elk jaar hetzelfde, was met het stadion bezoek toch al aan het afbouwen.
Ik ga voortaan alleen nog maar naar studio sport kijken, precies lang genoeg voor alle hoogtepunten. ( succes supporter heet dat geloof ik )
EN GEEN GEERGER MEER , wat heerlijk.
Kom wel weer eens kijken als ze een paar maanden in het linkerrijtje staan, met sint juttemis waarschijnlijk.
0
Zondag 13 september 2015 om 16:30 uur

Bleek

Ze komen lekker de kleedkamer uit. Ieder duel wordt verloren en we staan weer lekker allemaal op eigen helft. Raar he dat er geen kip meer naar het stadion komt
0
Zondag 13 september 2015 om 15:41 uur

marcellino

Aad schreef:

Onterecht afgekeurd maar bij de goal van Heracles vond ik Hansen niet geweldig.
Hansen niet geweldig man man hij kopt hrm van 8 meter in.
Wil wel eens weten wat er nou precies gebeurde bij de goal van havenaar ik zit in het stadion dus heb het niet goed gezien.was het duw en trekwerk of gaat de speler uit zich zelf liggen
0
Zondag 13 september 2015 om 15:30 uur

Advertentie

KR96

Aantal mensen in het stadion is trouwens weer eens bedroevend laag voor de verandering, erg zonde!
0
Zondag 13 september 2015 om 14:19 uur

Jam

troy schreef:

Schei uit joh met je tanane en alles over ADO af te katten, alleen omdat het je voorliefde voor marokanen is. Ga jij lekker een keer naar het stadion vandaag, staan springkussen klaar voor je
Wordt trouwens 2-0
ADO af te katten begrijpend lezen. Heb geen wee klank gesproken over de club ADO. Maar over het beleid van de leiding. Voor liefde voor Marokkanen waar lees jij dat dan Medelanders. Geen markaan staat er in de tekst. Ben al vaak genoeg geweest in stadion na Utrecht even niet meer ga mijn geld er niet aan uitgeven zonde van mijn geld. Top je mening Troy maar begrijpend lezen blijft moeilijk blijkbaar fijne wedstrijd ja hoop op 2-0 maar ja de Medelanders gaan het ADO nog moeilijk maken
0
Zondag 13 september 2015 om 13:13 uur

troy

Jam schreef:

Die smiley is sarcasme want oh we hebben de beste selectie in jaren. Waarom geen investeringen. Pas als we degradatie voetbsl spelen wordt wang wakker. Net als vorig jaar jakovenko en wildon. En omhoog prijzen van de Medelanders. Tja open je ogen een keer. Clubkleuren zijn perfect hoor. Maar zou graag zien dan ADO met beide voeten op de grond gaat staan. En over de Hattrick dit weekend zijn er al een paar hatricks geweest en ik vrees Met ONZE VERDEDUGING we Tanane vaak gaan zien juichen. Maar jah dat is mijn mening. Tanane heeft met jong oranje gevoetbald EN HERACLES een oefenpotje. wij ADO helemaal niks stil gezeten en gestaan. En toch een blessure maar ja mijn mening wordt een wakker.
Schei uit joh met je tanane en alles over ADO af te katten, alleen omdat het je voorliefde voor marokanen is. Ga jij lekker een keer naar het stadion vandaag, staan springkussen klaar voor je
Wordt trouwens 2-0
0
Zondag 13 september 2015 om 13:06 uur

slash070

Zo, gelukkig weer matchday, want in het stadion naar onze mooie club ADO Den Haag gaan kijken is toch één van de geweldigste dingen die je kan doen met je kleren aan!
0
Zondag 13 september 2015 om 12:07 uur

Nu online

Ano-Niem, Alle ballen op Jort, Aad, James, Kees, Erba1 en 248 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 655
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1