Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: waarom

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 656
Volgende pagina

marcellino

JC77 schreef:

Ahaaaa je hebt je nieuwe excuus gevonden.....ze zijn natuurlijk allemaal aan het muiten tegenover onze grote Chinese leider......dat ik daar niet aan gedacht heb.....
Ik heb geen excuus vind nog steeds dat je een elftal hebt die tussen plek 7 en 12 kan eindigen.
Waarom het niet gebeurd daar komen we eerders wel achter.
0
Zaterdag 3 oktober 2015 om 20:44 uur

marcellino

wdr schreef:

Ik was ook heel positief, badkuip dus. Totdat er geen versterking voor de verdediging kwam de laatste dagen voor de transfer deadline.

Denk dat ik m`n best ga doen om een laffe successupporter te zijn en de komende welen ga proberen niet te kijken. Ben al 30 jaar voor ADO, maar dit zootje spelers in ADO kleuren doet me verdriet. Dit is niet het ADO van mansvelt lems jol bulykin... Dit zijn een stel clowns in ADO kleuren due nog van Genemuiden verliezen. Een martelgang voor ons trouwe supporters dit.
Weet je dit is ook ons probleem.laten we nu gewoon achter de ploeg gaan staan.en aanpakken die we moeten aanpakken.
Wigt waarom zie het nut niet.
Denk dat hij wel nu met wang moet gaan praten want er moet wat bijkomen.
Je mist gewoon fysieke kracht in je elftal
Spelers als alberg,kristensen.bakker en malone sneeuwen onder omdat het veld gewoon veel te groot is en dat komt door je achterhoede.
Fraser moet een keuze gaan maken of hij versterkt zijn achterhoede of hij gaat op het middenveld en in de voorhoede spelers nier zetten die het wel aan kunnen lopen en wel er voor werken.
0
Zaterdag 3 oktober 2015 om 20:28 uur

DHFC070

3-1 afdroogpartij.
Als Fraser maar op zijn kauwgom kan kauwen goede uitstraling.
Drama seizoen na drama seizoen. Sinds Atteveld structureel onder de maat presteren gelet op de begroting.
Waarom heb ik eigenlijk een seizoenskaart iemand die het me kan zeggen?
0
Zaterdag 3 oktober 2015 om 20:04 uur

DHFC070

Lekker verlengen met die Fraser joh.
Waarom kan het nou nooit eens normaal gaan bij ons? Altijd maar die drama.
0
Zaterdag 3 oktober 2015 om 18:38 uur

dewa

Petah schreef:

Hoe weet jij dat hij niks heeft gekregen
Dan spreken ze nl. van een verbeterd contract. En als je zo tevreden bent waarom dan een 1 jarige verbintenis? Hij wordt gewoon voor minimum loon aangehouden zodat in de pers niet de pleuris uitbreekt. Die man kost misschien een rooitje of 80 per jaar, lekker boeiend. Ik denk dat de ex bondscoach van China een kleine 4 ton kost. Het is 1 grootte kermisattractie. We verliezen alles maar gaan er al 1 1/2 jaar vanuit dat het volgende keer allemaal ineens echt heel goed gaat.
0
Vrijdag 2 oktober 2015 om 20:23 uur

Advertentie

D.H.zuid-west

ADODENHAAG schreef:

Toch nog 210 naar Nijmegen. Hopelijk worden ze niet teleurgesteld.
Serieus? Toen ik mijn kaartje kocht stond de teller pas op 60. Hebben ze er een CC verplichting i.p.v. een SCC verplichting van gemaakt ofzo? Wel beter zo, hoe meer er mee gaan hoe gezelliger het is.

Wat betreft de contractverlenging van Henk: Waarom??????????? Ik snap het echt niet, wisselbeleid beroerd, anticipeert slecht op aanpassingen bij de tegenstander (Pec uit) en is niet standvastig (eerst boos worden en dan weer sorry zeggen).

Beetje jammer als je weet dat Dick binnenkort op straat staat.
0
Vrijdag 2 oktober 2015 om 16:24 uur

Haagse Roel

H@@GenEES schreef:

Daar geloof ik echt helemaal niets van...
Waarom accepteer je nou nooit iets wanneer iets ten gunste van Wang is ??
Vreemd hoor, bij Kallen zat je zowat in z`n dikke darm te roeren zo geweldig vond je het.

Criticasters van Kallen werden door jou tot op het bot afgebrand en zelf doe je nu met Wang precies hetzelfde.
0
Vrijdag 2 oktober 2015 om 16:22 uur

LeoH

Hoe vaak gebeurt het niet dat een club in mindere tijden een trainer nog een aantal weken laat aanmodderen (lees: druk vanuit de supporters, druk vanuit de pers etc.) en dan het moment van ontslag zal kiezen na weer een nederlaag?
Weken lang hoor ik iedereen over Heracles.....afgelopen seizoen na ik meen 8 wedstrijden op nul, en wat deed Heracles: contractverlenging trainer!

ADO Den Haag reageert uitstekend, alle speculaties worden hiermee duidelijk: ADO is achter de schermen hard aan het werk om na dit seizoen te vlammen. Dit tussenjaar wordt gebruikt om de weg vrij te maken voor het volgend jaar: de aankomende maanden zullen van een andere gategorie spelers aangetrokken worden, want Fraser zou nooit hebben bijgetekend zonder perspectief. Hij is een beginnend trainer die langzaam ervaring krijgt, maar het zich nu al niet kan veroorloven misstappen te maken in zijn carrierre.

Ik sta zeker niet achter de gemiddelde spelopvattingen van verleden jaar, maar dit jaar doet hij het stukken beter. Tuurlijk, nog steeds heb ik mijn vraagtekens bij sommige wissels, zoals Zwolle uit, maar feit blijft wel dat daar Zuiverloon ongelooflijk de fout in gaat waardoor je verliest. Heracles thuis, als de 1-0 goedgekeurd wordt, win je die wesdstrijd, Excelsior is voor een groot gedeelte pure pech (kansen) en weer dom verdedigen. Maar daar kan Fraser niets aan doen.

Het enige wat ik hem (eventueel) kwalijk neem is waarom er in verdedigend opzicht niet versterkt is, op Beugelsdijk na? Maar ik zeg erbij, misschien zijn ze wel degelijk bezig geweest met enkele spelers, waar wij niets vanaf weten.

Kortom, ja mijn weegschaal slaat naar groen.
0
Vrijdag 2 oktober 2015 om 12:54 uur

FC Den Haag!

Ferdy schreef:

Zaakwaarnemer Fraser dus ook onderweg... ik denk dat Fraser weg gaat.

Nu ook op AD.

ADO Den Haag heeft voor 09.30 vanmorgen een persconferentie belegd in het Kyocera Stadion. Achter de tafel nemen niet alleen trainer Henk Fraser, maar ook algemeen directeur Jan Willem Wigt en technisch manager John Metgod plaats. Ook Hakim Slimani, de zaakwaarnemer van Fraser, is op weg naar Den Haag.

Tijdens de bijeenkomst gaat het drietal vrijwel zeker in op de situatie in Den Haag, na de komst van de Chinese `assistent-trainer` Gao Hongbo, die eind vorige week neerstreek in Den Haag op voorspraak van clubeigenaar Hui Wang. Gao Hongbo is voormalig bondscoach van China.

In een persmededeling wordt ook gemeld dat Fraser de bijeenkomst tevens gebruikt om vragen over de uitwedstrijd tegen NEC te beantwoorden.
Waarom zou het zijn dat Fraser weg gaat als hij vragen gaat beantwoorden over de wedstrijd tegen NEC? Denk dat het alleen een beetje toelichting is over wat die Gao Hongbo gaat doen bij de club.
0
Vrijdag 2 oktober 2015 om 09:20 uur

tanker070

Waarom communiceert die club van ons niet eens een keer iets over Kanon?
0
Donderdag 1 oktober 2015 om 22:31 uur

Nu online

GroenGeelHart070, James, vakkiel, fcdh-denhaag, Wippert, Martgroen, Haraldberg1, Erik070, buurmanBrutus, ADOZoetermeer, 10, opper, ADO079 en 209 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 656
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5