Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 658
Volgende pagina

Don

Rome schreef:

Voor de mensen hier die Bulykin elke keer weer beschimpen.. 3de keer in de basis en een doelpunt.
Wat een onzin post zeg.

Dat Bulykin hier elke keer weer beschimpt zou worden slaat echt nergens op. Dat hij een goede voetballer is waren we het allemaal wel over eens geloof ik.
0
Zondag 26 augustus 2012 om 16:31 uur

Rome

Voor de mensen hier die Bulykin elke keer weer beschimpen.. 3de keer in de basis en een doelpunt.
0
Zondag 26 augustus 2012 om 14:56 uur

Rome

Ik ben er ook nog steeds om elke speler gewoon op zijn normale positie op te stellen. Speel dan in een ruit:

Coutinho
Mallone - Wormgoor - Omeruo - Supi
Holla
Toornstra - Meijers
Chery
V. Duijnen
Poepon
0
Zondag 26 augustus 2012 om 13:29 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

We gaan Europa in........... Ik weet het zeker.

In werkelijk elke wedstrijd maakt Wormgoor een traditionele fout. Voor de rest ben ik boven verwachting uitermate tevreden over hem en vind ik hem helemaal niet zo houterig als ik eerst dacht.
Wormgoor speelde weer een goede wedstrijd. En inderdaad ook weer een fout. Net als vorige week aan het einde van de wedstrijd. Misschien is hij nog niet conditioneel sterk genoeg. Maar ik ben wel blij met hem.

Op de leeftijd van Wormgoor was ene F. de Boer ook elke week de beste van het veld. Maar ook de Boer stond bekend om dat ene foutje!
0
Zaterdag 25 augustus 2012 om 22:26 uur

Kees

Vincent schreef:

Wel jammer dat we gewonnen hebben zo een week voor einde transferperiode
Nu komt er waarschijnlijk niks meer bij.

Pff die wormgoor met zijn terugspeelbal....
We gaan Europa in........... Ik weet het zeker.

In werkelijk elke wedstrijd maakt Wormgoor een traditionele fout. Voor de rest ben ik boven verwachting uitermate tevreden over hem en vind ik hem helemaal niet zo houterig als ik eerst dacht.
0
Zaterdag 25 augustus 2012 om 22:18 uur

olaf1982

DHFC070 schreef:

Moet ik mijn mening gaan herzien over Steijn? whaha
Ik word wel echt moe van dat negatieve gezeik over Steijn op de box (in t algemeen)...Lijkt wel of bij elke verkeerde pass Steijn mede schuldig is...kunnen ook doorschieten. Ik kom steeds minder op de shoutbox merk ik door negatieve sfeer wat...maja misschien ben ik de enige
0
Zaterdag 25 augustus 2012 om 21:02 uur

rien1

Het is de hoogste tijd voor een Haagse overwinning.

ADO is hard toe aan een overwinning in de eredivisie. De laatste overwinning was op 12 april tegen Groningen. Het duel tegen VVV biedt een nieuwe kans om eindelijk weer eens te winnen, na 4,5 maand.

Als de laatse training een voorbode is van de wedstrijd in Venlo, dan zit ADO-trainer Steijn goed. tijdens de afwerkoefening (waar veel op wordt getraind) vliegen de ballen er achter elkaar in. De ene treffer nog mooier dan de ander.
Om een eind te maken aan een lange reeks zonder overwinning moet dat vanavond in Limburg ook gaan gebeuren.

De jongens van de laatste wedstrijd krijgen het het vertrouwen van Steijn. Maar er klopt een aantal bankzitters nadrukkelijk op de deur. Zoals Tom Beugelsdijk, Charlton Vicento, Stanley Elbers en Kevin Visser.

Zij solliciteren nadrukkelijk naar een plekje bij de eerste 11, onder meer door hun goede optredens bij het 2e elftal.

Steijn kent de harde cijfers van de laatste maanden. ``Het wordt tijd om dat snel om te draaien. De lange zomerstop geeft een vertekend beeld. Maar natuurlijk willen we die reeks doorbreken,en elke wedstrijd winnen.
En daar gaan we tegen VVV voor! We gaan ze zeker niet onderschatten, want vorig jaar hebben we daar ook verloren. Maar als ploeg zijn we nu ver genoeg om van VVV te winnen``.
0
Zaterdag 25 augustus 2012 om 14:56 uur

Vincent

Peppie schreef:

Daarom is t ook geen straf om fan te zijn van een club die niet om t kampiuoenschap strijd. Wij weten hoe t is om in de jupiler league te spelen, daarom is een overwinning (zeker op een sterke tegenstander) of zelfs een gelijkspel zoveel zoeter.

Bij topclubs kan t enkel tegenvallen.
Als je net als Kees bijna elke wedstrijd ervan uitgaat dat we verliezen lijkt de lol van het spelletje er snel af.
De teleurstelling is wat minder als het inderdaad zo is en een punt voelt als een overwinning.

Strijd en inzet wil ik elke week zien en als je dan verliest tegen een betere club kan ik heel goed mee leven.

Uit tegen VVV een pnt is voor mij een overwinning en wederom een pt meer dan vorig seizoen.
maar het wordt 1-2 dus dan weten we dat alvast
Poepon en Holla
0
Zaterdag 25 augustus 2012 om 13:48 uur

Advertentie

<FCDH>

Ron001 schreef:

Je hebt op dit moment niet veel aan onze diva!! Loopt hard naar voren om verder niet meer mee te verdedigen, een speler moet toch te trainen zijn?? Met de bal naar de achterlijn en dan voorgeven.. Verder geen rare dingen doen!!
Die verslaggever tegen steyn elke speler die ik zeg is geen optie voor ado wat wil je dan hebben? haha
0
Vrijdag 24 augustus 2012 om 19:16 uur

Ron001

hjfff schreef:

Chery schoot toevallig een bal erin van 25m.
Voor de rest deed hij vrij weinig goeds.
Je hebt jammergenoeg gelijk, hij schiet elke bal (op elke onmogelijke plaats) op doel, ook al staan zijn teamgenoten er beter voor! En altijd net die ene beweging te veel.
0
Vrijdag 24 augustus 2012 om 19:09 uur

Nu online

Grimm, Anne van Schuurman, Aad, ton, lulijzer, Alle ballen op Jort, pajam, Sapperderflap, CrazieD, Dannyy, GroenGeelHart070 en 229 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 658
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5