Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 658
Volgende pagina

Gast

GroenGeleGroninger schreef:

Elwin Baas (journalist van RTV Noord) heeft vanavond navraag gedaan, maar er speelt niks rond Chery op dit moment. Kan natuurlijk zo weer anders zijn. Maar ik verwacht dat Chery pas in de zomer vertrekt. Het is wel de bedoeling dat Rusnak en Chery samen gaan spelen.
Je hebt het weer voor mekaar dat ik 10 minuten de straat niet op kan.

Snel Chery verkopen, dan zijn we ook van jou af, toch?
0
Donderdag 18 december 2014 om 21:38 uur

Ooievaar

H@@GenEES schreef:

Is dit nu het grote nieuws?
Nee. Mark van der Kallen heeft vandaag 3 x gehoest. Persbericht hierover volgt snel.

Dag Davie

0
Donderdag 18 december 2014 om 19:48 uur

troy

Waht schreef:

Lees het ook. Ben weer jaloers op clubs die wakker zijn en snel handelen.
En wij zijn nog steeds in gesprek met werkloze voetballers als Fernandez.

Maar goed, goede aankoop Groningen waar ze ws veel op gaan verdienen.
Yep, groningen heeft alvast goed en snel zaken gedaan om het naderende vertrek van Chery op te vangen
0
Donderdag 18 december 2014 om 17:49 uur

Waht

wdr schreef:

Voor wat het waard is, Rusnak naar Groningen.
Lees het ook. Ben weer jaloers op clubs die wakker zijn en snel handelen.
En wij zijn nog steeds in gesprek met werkloze voetballers als Fernandez.

Maar goed, goede aankoop Groningen waar ze ws veel op gaan verdienen.
0
Donderdag 18 december 2014 om 16:57 uur

pajam

Dennis72 schreef:

Ach voetbal is in Amerika ook niet sport nummer 1, maar sinds de jaren 90 steeds op groot toernooi

Dus wat niet is kan nog komen
heb je mijn shout gelezen?

volkssport nummer 1 zijn of niet is het probleem niet.....
verder maakt het mij ook bar weinig uit wat China wel of niet voor elkaar krijgt, maar de mooie verhalen die ik links en rechts lees over Chinezen en voetbal (sinds Dhr Wang rond onze club spookt) zijn bijna lachwekkend te noemen.

China kan niet eens in Azie potten breken, laat staan daarbuiten!

En om een WK te bereiken, moeten ze vóór Japan, Zuid Korea, Australie, Iran, Uzbekistan, Saudie Arabie, Irak e.d. eindigen. Landen die qua voetbal in Azie verreweg sterker zijn dan China. En aangezien er maar 4,5 plaatsen voor Azie toebedeeld zijn kan je op je vingers natellen hoe snel ze dat voor elkaar gaan krijgen.

0
Donderdag 18 december 2014 om 08:05 uur

Advertentie

KR96

H@@GenEES schreef:

Ik kom voor beide en voetbal en het biertje/vrienden, als je voor het voetbal naar ADO gaat dan ben je een masochist want het is al decennia karig op zijn best op voetbal gebied.

En ik heb niet dat blinde vertrouwen gebaseerd op HELEMAAL NIETS dat jij en andere hier wel hebben, ik ben minder naïef en geloof iets meer in: voor wat hoort wat

En dat hoort wat gedeelte dat is niemand weet.

Wat haalt Wang er uit, en wat als Wang het er niet uithaalt wat gebeurd er dan met de club, vragen die allemaal onbeantwoord zijn.

Maar goede de Haagse ziel is al verkocht tot grote vreugde van sommige, laten we hopen dat we straks nog een club hebben en niet een groot grijs wok restaurant langs de snelweg (zou die dan via Kallen zijn reclamezuilen adverteren?)
Haagenees, in tegenstelling tot sommige andere shouters behandel ik je mening nog wel serieus en ben ik het tot zekere hoogte ook met je eens, maar nu sla je de plank toch mis. Natuurlijk wil Wang hier wat uithalen en natuurlijk doet hij dit niet voor zijn karma, maar een winstgevende club is een goed presterende club, dat weet jij ook. Hoe wil Wang geld verdienen aan een club wanneer deze geen goede spelers heeft om te verkopen, hoge podia heeft om zich voor sponsors te adverteren en geen inkomsten heeft uit recetten omdat iedereen er klaar mee is?

Ik snap dat je sceptisch bent en dat ben ik zelf ook, maar om nu van die loze termen als wok restaurant langs de snelweg erbij te halen vind ik beneden jouw niveau. Het zal afwachten worden of ADO daadwerkelijk tot grote hoogtes stijgt of een grijze middenmoter blijft waar onze Chinese vriend snel van af wilt, waar ik wel mijn hand voor in het vuur durf te steken is dat onze Chinees wel gedwongen is om meteen te investeren als hij überhaupt nog iets wilt bereiken.
0
Woensdag 17 december 2014 om 16:51 uur

Dennis72

Eagle187 schreef:

Van wat ik heb gehoord wilde Wang bij de wedstrijd tegen Excelsior zijn, maar heeft ADO hem laten weten dat hij beter kon wegblijven om wat voor reden dan ook, waarschijnlijk om rust te bewaren of zo. Wang z`n zoon was wel aan wezig trouwens.
Hoop dat het snel rond is kunnen we verder
0
Dinsdag 16 december 2014 om 21:17 uur

Ooievaar

tanker070 schreef:

Dat bedoel ik, amateurisme druipt er vanaf. Ik ben van mening dat je oud spelers moet koesteren. Zelfs bij amateurclubs hebben ze dit beter voor elkaar. Ik vind het niet vreemd dat deze club geen hart en ziel heeft. Welke oud-spelers worden nou werkelijk in alle geledingen van de club betrokken.
Wie bewaard hier de clubcultuur?

Het is één grote grafbende op alle niveaus. Ben blij dat men met Fontein iemand met een netwerk in de voetballerij hebben aangetrokken i.p.v. een volgevreten accountant uit de bollenstreek of een trambestuurder. Hoop dat het wat wordt met die Chinezen want op deze voet verder gaan met dit incompetente zooitje dat is gedoemd te mislukken. Spelers scouten van DVD`tjes, of aangesmeerd krijgen via spelersmakelaars.


Je mag hier niet je mening ventileren, wat dan ben je een zeikerd. Iedereen die dat vind mag van mij lekker ergens in een boom klimmen of in de reet van v/d Kallen!!!
Er is zeer maar dan ook echt ontzettend veel werk aan de winkel. Prima verhaal je slaat de spijker op z`n kop. Zoals gezegd een amateurclub in de grote stad.

Nu snel die Van der Kallen definitief lozen, want Fontein blijft op deze manier droog staan, hij wil wel maar kan op deze manier helemaal niets.

16e plek. What`s new. Weinig knallûh door en met die Kallûh.

0
Dinsdag 16 december 2014 om 21:13 uur

haagse-Dick

H@@GenEES schreef:

Naaaahhhh ik heb meer en meer het idee dat het de shock van het ontslag van Steijn was die de ogen deed openen van de spelers en dat ze bewust werden dat het 2 voor 12 was. En ze hadden een klein succesje en bouwde daarna vertrouwen uit de goede resultaten met betonvoetbal waarna de mentaliteit ook steeds beter wedt tot onverzettelijk aan toe.

Maar de eerste seizoenshelft zag je die gasten ook niet bikkelen.

Met een paar versterkingen ken je al heel snel zo een succesje boeken waardoor het hele elftal beter gaat draaien.

Maar ook ik heb een dubbel gevoel over Fraser!

In ieder geval hoop ik dat de beslissing van de club de juiste blijkt te zijn, alles in het belang van de club!
0
Maandag 15 december 2014 om 19:48 uur

Dannyy

yesyes schreef:

10???? haha als we dit jaar 15e worden spring ik een gat in de lucht.
Jij bent snel tevreden zie ik..
0
Maandag 15 december 2014 om 19:39 uur

Nu online

Ftuur, Marcie, Steef070, Aad, BLEISWIJK-1, RemcoOnX, ADO079, adorob, GroenGeelHart070, Brian, Zuiderparker, ruudje en 398 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 658
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5