Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: duidelijk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 659
Volgende pagina

miq72

Johannes schreef:

Je bent niet alleen hoor Bert! Luksik komt er wel. Je ziet in de hele eredivisie armoe troef op de linksbackpositie. Pieters in Oranje, ik bedoel maar. Piqué was ook niet slecht, als hij speelde was onze linkerkant veel gevaarlijker. Maar een meedogenloze killer was het ook niet, en waarom niemand zich afvraagt hoe het komt dat géén van de 18 eredivisieclubs bij hem heeft aangeklopt...
Bijna de hele ploeg valt tegen ot nu toe, ook vaste waarden als Toornstra en Immers. Wat doet een echte fan en voetbalkenner dan? Ja natuurlijk: de nieuweling de schuld geven!
Ik snap niet waarom mensen de tijd nemen om voor de 88e keer te gaan zitten tikken dat alles helemaal kut is en dat die back er niks van kan. Heel veel mensen lezen het nl. echt al niet meer. Probeer anders een keer achter je club te blijven staan.
Dus als je concludeert dat Luksic aan de verkeerde kant dekt ,veels te traag is voor een linksback en bijna elke wedstrijd wel een slippertje heeft met bijv.een verkeerde terugspeelbal sta je niet achter je club?Volgens jou sta je achter je club om zonder enige onderbouwing te roepen Luksic komt er wel.En waarom ,omdat het armoe troef is op de linksbackpositie in Nederland .Laat ik in 1 ding duidelijk zijn ,ik sta voor 100% achter mijn club al ruim 30 jaar .Dat betekent echter niet dat ik dan ook elke speler die Ado aantrekt een versterking moet vinden .Dat heeft niets te maken met achter je club staan maar met de teleurstelling dat de verantwoordelijke mensen binnen Ado er weer eens een ongelooflijke teringzooi van hebben gemaakt en met bepaalde aankopen bewijzen de ballen verstand ervan te hebben .
0
Zaterdag 17 september 2011 om 12:23 uur

pmc

Fransje schreef:

Ik had gekozen voor een vereniging, bij een vereniging hebben leden (donateurs) nl. dezelfde rechten als die van de bestuurders (die worden nl. gekozen uit de leden). Bij een vereniging hebben leden echt een stem. In de statuten of het reglement lees ik helemaal niets over het stemrecht van de donateurs, ik lees alleen plichten van donateurs (reglement) en rechten van bestuurders (statuten).

Ik beschuldig jullie nergens van, ik wijs alleen op wat ik lees; "Zoals in het overzicht van de notaris valt te lezen geldt er bij een stichting een verbod op het doen van uitkeringen aan oprichters of bestuursleden"

Ten eerste lees ik dit nergens, ten tweede is dit onzin (in een stichting kan alleen geen verloning plaatsvinden) en ten derde staat er in de statuten "Zij hebben wel recht op vergoeding van de door hen in de uitoefening van hun functie gemaakte kosten"

Als je onafhankelijk wil zijn moet je donateurs (leden) een rechtsgeldige stem geven, invloed op het reilen en zeilen van de stichting en rendement willen in de aandelen. Daarom was een vereniging beter geweest.
Fransje, ik kan je als voorzitter van de stichting melden dat ik geen enkel financiële vergoeding ontvang ook niet voor mijn onkosten, kortom het kost naast heel veel tijd ook nog eens geld, naast dat wij als bestuursleden verplicht zijn om donateur te worden een voor onze eigen onkosten op draaien.
Ik ben blij en trots op de mensen die naast het aangluren van een wedstrijd van ADO daar naast ook nog iets meer willen doen.
Gelukkig krijgen we meer positieve dan negatieve reacties.
PS. het stem recht staat duidelijk in de reglementen van de stichting bi ieder verzoek zal er een poll plaats vinden als er een meerderheid is, dus 50% +1 zal de ondersteuning gedaan worden. verder zal er jaarlijks een accountant rapport komen en gepubliceerde op de website.
0
Zaterdag 17 september 2011 om 11:13 uur

Moi

Voor mensen met zeer kort geheugen
ADO’s redder
Door DENNIS JANSEN en JAN WILLEM VAN DE WAL

DEN HAAG/DELFT - Idealisten bestaan nog. Mark van der Kallen (47) heeft ADO Den Haag gered van de ondergang. De Rijswijkse zakenman steekt acht miljoen euro in de noodlijdende voetbalclub. Zijn motivatie: de club vervult een belangrijke sociaal-maatschappelijke functie in de regio. „Mensen gaan straks vechten om een kaartje voor ADO Den Haag."

Midden in het gesprek in het stijlvolle bedrijfspand van Thieme GrafiMedia Groep piept de mobiel van Mark van der Kallen. De Rijswijker pakt op, leest het sms`je en tovert een grijns op zijn gezicht. "Of ik een stoeltje kan regelen voor het duel van ADO Den Haag vrijdag."

Hoe snel kan het gaan. Wie drie maanden geleden de naam Mark van der Kallen op Google intikte, ontdekte nergens een link met ADO Den Haag. Sinds hij in december vorig jaar de noodlijdende club te hulp schoot door onmiddellijk acht ton voor te schieten, ziet zijn leven er een stuk groengeler uit. De actie was niet eenmalig voor de redder van ADO Den Haag, maar bleek het voorspel van een innige samenwerking, waarvan de contouren sinds twee weken zichtbaarder worden.

ADO Den Haag en Van der Kallen gaan in zee met elkaar op voorwaarde dat er een crediteurenakkoord komt en er flink wordt gesaneerd. Kosten: acht miljoen euro. Anoniem door het leven gaat niet meer. "Mijn zoon belde me gisteren nog op. Pa, zei hij, wat heb ik nou gelezen? Heb je Wetzel vastgelegd?"

Van der Kallen werd 47 jaar geleden geboren in Den Haag en woont sindsdien in Rijswijk. Hij voetbalde eerst bij Rijswijk en later bij Semper Altius en maakte ondertussen carrière. Zijn kracht: het overnemen van bedrijven, al dan niet in nood en deze weer gezond maken: uitgeverijen, drukkerijen en autobedrijven. Eén van de grootste deals: de overname van de Riva Opel-garages in 1993. "Daar zag niemand nog wat in. Ik wist bij wijze van spreken net wat een rijbewijs was, maar kon wel een beetje rekenen."

Nu is Van der Kallen directeur van Thieme GrafiMedia Groep, één van de grootste spelers op de Nederlandse grafimediamarkt. Een link naar de voetballerij is lastig te leggen, maar ADO Den Haag heeft altijd zijn belangstelling gehad. Glimlachend: "Ik ben niet zo`n klassieke supporter van Midden-Noord, maar ADO heeft altijd een bepaalde emotie bij me opgeroepen."

Om er meteen aan toe te voegen `wel iets met de fans van ADO te hebben`. "De problemen worden zwaar overdreven. Is het erger bij ADO Den Haag dan bij Feyenoord of Ajax? Welnee. Er wordt zo krampachtig over gedaan. Goed, ze stonden op het veld, maar verder? En dan schilderen ze in Amsterdam het beeldje van André Hazes groengeel. Gewoon een stukje Haagse humor."

Hij ergerde zich de laatste jaren flink aan de negatieve sfeer die er rond ADO Den Haag hangt. "Die ergernis motiveert juist om er een positieve sfeer van te maken," zegt Van der Kallen. Hoe idealistisch - bijna surrealistisch - het ook klinkt: voor de zakenman staat de sociaal-maatschappelijke functie van de club hoog in het vaandel. "Er is alles aan gedaan om zo`n stadion neer te zetten. Nu staat het er en is de club bijna failliet. Een bizarre situatie."

Toch blijft de vraag overeind waarom de zakenman acht miljoen euro in een zieltogende voetbalclub stopt. "En niet zonder risico," verduidelijkt hij. "Kijk, als je dertig bent, wil je carrière maken. Wil je scoren. Als je 47 bent, worden andere dingen belangrijker. Toen kon ik dat ook financieel niet regelen. Er is meer in het leven dan zakendoen. Je gaat meer tijd besteden aan maatschappelijk relevante projecten."

Hoe clichématig: hij ziet de uitdaging. "Volgend jaar zal ADO nog verlies lijden, maar daarna moet er een stijgende lijn komen. Het is wel de bedoeling dat van die acht miljoen op den duur een deel wordt afgelost, maar het kan ook zo zijn dat er verlies uit komt. Het zij zo."

Mensen, ook in zijn nabijheid, verklaarden hem voor gek. "Het is duidelijk dat dat niet zonder slag of stoot zal gaan. De club is al begonnen met saneren. Een heel nare situatie. Ook daar bemoei ik me niet mee, maar ik besef heel goed dat mensen een groot offer moeten brengen. Net als de crediteuren. Iedereen zal mee moeten doen, alles in het belang van de club."

De club moet met een schone lei beginnen. "Iedereen heeft te lang in zijn eigen kringetje vertoefd. Ik hoor ook de verhalen van Rob Jansen en John van Ringelenstein en de macht die zij op de achtergrond zouden hebben gehad. Maar dat is voorbij. Je krijgt alleen iets te vertellen als je een functie hebt. De regie moet in handen zijn van een stevige directie. De raad van commissarissen, pas in functie vanaf oktober 2007, houdt toezicht, maar zal zich de komende tijd wel met een nieuw beleidsplan bemoeien. Gezien de plannen voor de toekomst is een beperkt aantal nieuwe mensen in de operatie nodig. Daarnaast zal een fors beroep gedaan worden op vrijwilligers. Met het verleden moeten we breken," aldus Van der Kallen, die in april wil toetreden tot de raad van commissarissen, als de sanering en herfinanciering geslaagd zijn.

Overigens verbaasde hij zich wel over de Dick Advocaat-klucht. Opeens was er het bericht dat Advocaat technisch adviseur zou worden. Van der Kallen: "Een eenmansactie van Rob Jansen, ongetwijfeld goed bedoeld. Niemand bij de club was op de hoogte. Maar ik weet dat Jansen een groengeel hart heeft. Hij is ook bereid geld in ADO te steken. Dat kun je alleen maar toejuichen, maar met geld koop je geen exclusieve zeggenschap. Ik ga straks niets in mijn eentje bepalen. Ik wil geen Dirk Scheringa-rol. Bij ADO zal gewerkt moeten worden in het model dat directie en commissarissen het beleid bepalen. Het onlangs bij Ajax verschenen rapport trekt dezelfde conclusie voor de toekomst."

"Mensen bij ADO moeten niet meer achteruitkijken," zegt Van der Kallen, die bruist van de ideeën. "Nu staat het stadion 200 dagen van het jaar leeg. Daar is veel meer uit te halen. Denk aan congressen en trouwpartijen. De locatie is perfect. De businessclub van De Graafschap is uitgegroeid naar 500 leden die allen 5000 euro neertellen. In Doetinchem, of all places. Dan denk ik: zijn wij niet iets vergeten in een regio met een miljoen inwoners?"

"Het stadion lijkt wel een fort. Het moet veel klantvriendelijker worden. Het liefst haal ik dat hele veiligheidssysteem van drie miljoen eruit. ADO Den Haag moet een avondje-uit worden. Mensen houden van gezelligheid. Het moet een feest worden. Bestuur moet in gesprek blijven met de fans en ze wel degelijk serieus nemen. Of denk je dat het helpt dat een bestuur met een tennisbal in zijn keel de fans toespreekt?"

Van der Kallen verwacht dat binnen een paar jaar een aantal grote bedrijven interesse zullen tonen in ADO Den Haag. "Het is nooit mijn bedoeling geweest om dit alleen te doen, maar bedrijven hebben de mond vol van de maatschappelijke betrokkenheid. Laat het maar zien. Maar ik besef dat ADO wel eerst zélf veel moet laten zien. Er is nog een lange weg te gaan. Maar ik denk dat mensen straks vechten om een kaartje voor ADO Den Haag."
0
Zaterdag 17 september 2011 om 01:37 uur

Moi

en toen was iedereen zeer gelukkig en blij.........


ADO’s redder
Door DENNIS JANSEN en JAN WILLEM VAN DE WAL

DEN HAAG/DELFT - Idealisten bestaan nog. Mark van der Kallen (47) heeft ADO Den Haag gered van de ondergang. De Rijswijkse zakenman steekt acht miljoen euro in de noodlijdende voetbalclub. Zijn motivatie: de club vervult een belangrijke sociaal-maatschappelijke functie in de regio. „Mensen gaan straks vechten om een kaartje voor ADO Den Haag."

Midden in het gesprek in het stijlvolle bedrijfspand van Thieme GrafiMedia Groep piept de mobiel van Mark van der Kallen. De Rijswijker pakt op, leest het sms`je en tovert een grijns op zijn gezicht. "Of ik een stoeltje kan regelen voor het duel van ADO Den Haag vrijdag."

Hoe snel kan het gaan. Wie drie maanden geleden de naam Mark van der Kallen op Google intikte, ontdekte nergens een link met ADO Den Haag. Sinds hij in december vorig jaar de noodlijdende club te hulp schoot door onmiddellijk acht ton voor te schieten, ziet zijn leven er een stuk groengeler uit. De actie was niet eenmalig voor de redder van ADO Den Haag, maar bleek het voorspel van een innige samenwerking, waarvan de contouren sinds twee weken zichtbaarder worden.

ADO Den Haag en Van der Kallen gaan in zee met elkaar op voorwaarde dat er een crediteurenakkoord komt en er flink wordt gesaneerd. Kosten: acht miljoen euro. Anoniem door het leven gaat niet meer. "Mijn zoon belde me gisteren nog op. Pa, zei hij, wat heb ik nou gelezen? Heb je Wetzel vastgelegd?"

Van der Kallen werd 47 jaar geleden geboren in Den Haag en woont sindsdien in Rijswijk. Hij voetbalde eerst bij Rijswijk en later bij Semper Altius en maakte ondertussen carrière. Zijn kracht: het overnemen van bedrijven, al dan niet in nood en deze weer gezond maken: uitgeverijen, drukkerijen en autobedrijven. Eén van de grootste deals: de overname van de Riva Opel-garages in 1993. "Daar zag niemand nog wat in. Ik wist bij wijze van spreken net wat een rijbewijs was, maar kon wel een beetje rekenen."

Nu is Van der Kallen directeur van Thieme GrafiMedia Groep, één van de grootste spelers op de Nederlandse grafimediamarkt. Een link naar de voetballerij is lastig te leggen, maar ADO Den Haag heeft altijd zijn belangstelling gehad. Glimlachend: "Ik ben niet zo`n klassieke supporter van Midden-Noord, maar ADO heeft altijd een bepaalde emotie bij me opgeroepen."

Om er meteen aan toe te voegen `wel iets met de fans van ADO te hebben`. "De problemen worden zwaar overdreven. Is het erger bij ADO Den Haag dan bij Feyenoord of Ajax? Welnee. Er wordt zo krampachtig over gedaan. Goed, ze stonden op het veld, maar verder? En dan schilderen ze in Amsterdam het beeldje van André Hazes groengeel. Gewoon een stukje Haagse humor."

Hij ergerde zich de laatste jaren flink aan de negatieve sfeer die er rond ADO Den Haag hangt. "Die ergernis motiveert juist om er een positieve sfeer van te maken," zegt Van der Kallen. Hoe idealistisch - bijna surrealistisch - het ook klinkt: voor de zakenman staat de sociaal-maatschappelijke functie van de club hoog in het vaandel. "Er is alles aan gedaan om zo`n stadion neer te zetten. Nu staat het er en is de club bijna failliet. Een bizarre situatie."

Toch blijft de vraag overeind waarom de zakenman acht miljoen euro in een zieltogende voetbalclub stopt. "En niet zonder risico," verduidelijkt hij. "Kijk, als je dertig bent, wil je carrière maken. Wil je scoren. Als je 47 bent, worden andere dingen belangrijker. Toen kon ik dat ook financieel niet regelen. Er is meer in het leven dan zakendoen. Je gaat meer tijd besteden aan maatschappelijk relevante projecten."

Hoe clichématig: hij ziet de uitdaging. "Volgend jaar zal ADO nog verlies lijden, maar daarna moet er een stijgende lijn komen. Het is wel de bedoeling dat van die acht miljoen op den duur een deel wordt afgelost, maar het kan ook zo zijn dat er verlies uit komt. Het zij zo."

Mensen, ook in zijn nabijheid, verklaarden hem voor gek. "Het is duidelijk dat dat niet zonder slag of stoot zal gaan. De club is al begonnen met saneren. Een heel nare situatie. Ook daar bemoei ik me niet mee, maar ik besef heel goed dat mensen een groot offer moeten brengen. Net als de crediteuren. Iedereen zal mee moeten doen, alles in het belang van de club."

De club moet met een schone lei beginnen. "Iedereen heeft te lang in zijn eigen kringetje vertoefd. Ik hoor ook de verhalen van Rob Jansen en John van Ringelenstein en de macht die zij op de achtergrond zouden hebben gehad. Maar dat is voorbij. Je krijgt alleen iets te vertellen als je een functie hebt. De regie moet in handen zijn van een stevige directie. De raad van commissarissen, pas in functie vanaf oktober 2007, houdt toezicht, maar zal zich de komende tijd wel met een nieuw beleidsplan bemoeien. Gezien de plannen voor de toekomst is een beperkt aantal nieuwe mensen in de operatie nodig. Daarnaast zal een fors beroep gedaan worden op vrijwilligers. Met het verleden moeten we breken," aldus Van der Kallen, die in april wil toetreden tot de raad van commissarissen, als de sanering en herfinanciering geslaagd zijn.

Overigens verbaasde hij zich wel over de Dick Advocaat-klucht. Opeens was er het bericht dat Advocaat technisch adviseur zou worden. Van der Kallen: "Een eenmansactie van Rob Jansen, ongetwijfeld goed bedoeld. Niemand bij de club was op de hoogte. Maar ik weet dat Jansen een groengeel hart heeft. Hij is ook bereid geld in ADO te steken. Dat kun je alleen maar toejuichen, maar met geld koop je geen exclusieve zeggenschap. Ik ga straks niets in mijn eentje bepalen. Ik wil geen Dirk Scheringa-rol. Bij ADO zal gewerkt moeten worden in het model dat directie en commissarissen het beleid bepalen. Het onlangs bij Ajax verschenen rapport trekt dezelfde conclusie voor de toekomst."

"Mensen bij ADO moeten niet meer achteruitkijken," zegt Van der Kallen, die bruist van de ideeën. "Nu staat het stadion 200 dagen van het jaar leeg. Daar is veel meer uit te halen. Denk aan congressen en trouwpartijen. De locatie is perfect. De businessclub van De Graafschap is uitgegroeid naar 500 leden die allen 5000 euro neertellen. In Doetinchem, of all places. Dan denk ik: zijn wij niet iets vergeten in een regio met een miljoen inwoners?"

"Het stadion lijkt wel een fort. Het moet veel klantvriendelijker worden. Het liefst haal ik dat hele veiligheidssysteem van drie miljoen eruit. ADO Den Haag moet een avondje-uit worden. Mensen houden van gezelligheid. Het moet een feest worden. Bestuur moet in gesprek blijven met de fans en ze wel degelijk serieus nemen. Of denk je dat het helpt dat een bestuur met een tennisbal in zijn keel de fans toespreekt?"

Van der Kallen verwacht dat binnen een paar jaar een aantal grote bedrijven interesse zullen tonen in ADO Den Haag. "Het is nooit mijn bedoeling geweest om dit alleen te doen, maar bedrijven hebben de mond vol van de maatschappelijke betrokkenheid. Laat het maar zien. Maar ik besef dat ADO wel eerst zélf veel moet laten zien. Er is nog een lange weg te gaan. Maar ik denk dat mensen straks vechten om een kaartje voor ADO Den Haag."
0
Vrijdag 16 september 2011 om 23:19 uur

Bert

Ferdy schreef:

Lees nou toch die website man!
"jullie het geld doneren"
Neeeeee...als er een financieel ondersteuningsverzoek komt van ADO worden de donateurs geraadpleegd!
Dus...jij en de andere supps beslissen en niemand anders en dus ook niet de stichting!
L.e.z.e.n.!!!!
Het gaat erom dat je doel duidelijk moet zijn. Ga je meedoen aan sfeeracties of wordt het een spelersfonds?

Als de meerderheid aan sfeeracties wilt meedoen gaat mijn geld daar ook naar toe terwijl ik dat dus niet wil (zie mijn vorige shout)

Ik zou het beperken tot een spelersfonds. En ja ik kan lezen.

Nogmaals ik vind het wel een goed initiatief. Probeer je wel op één doel te richten. Overigens ga ik mee flyeren tegen VVV.
0
Vrijdag 16 september 2011 om 21:45 uur

Bert

Ferdy schreef:

Fransje, ik probeer even antwoorden op je vragen te geven.
Volgens mij is de stichting volkomen transparant. Hullen in stilzwijgen, ja en nee, op de website wordt volgens mij zoveel mogelijk uitgelegd. Iedereen antwoorden op vragen is een dagtaak. daarom verwijzen we naar de website. Als je iets mist moet je dit melden, niks mis mee hoor!
De bestuursleden zijn ook Hagenezen, maak je daar geen zorgen om en die kunnen echt wel tegen kritiek, maar dan wel eerlijke kritiek en niet t zomaar afbranden van een initiatief om ADO beter te maken.
Je opmerking over uitkeringen voor bestuursleden is een onterechte beschuldiging en knap lullig.
En ja, de stichting wil voor bijvoorbeeld sfeeracties ook iets doen. Daar wordt t topvoetbal niet beter van maar is iets richting betrokkenheid van en voor de fans.
Als laatste; welke rechtsvorm stel jij dan voor?
Een BV of een NV?Of een Ltd waarin een bestuur zich morgen vestigt op de Bahamas en in Thailand van jouw donering gaat genieten?

Kom op man, de stichting doet t voor ADO en de supporters.

Nogmaals alle op-aanmerkingen zijn helemaal top maar t zomaar afbranden van een initiatief is niet terecht.




Ik ben ook nog geen donateur. Ben momenteel nog een hoop geld aan mij huis kwijt en ik wil dat huis eind oktober definitief af hebben.

Maar als jullie het geld gaan doneren voor sfeeracties haak ik af. Ik geef regelmatig geld aan fansupport als ze met de collectebussen staan. Dat is de ene keer een euro en de andere keer een tientje.

Dan zie ik de toegevoegde waarde niet. Kan ik het geld net zo goed bij fansupport in de collectebus stoppen.

Het idee is wel goed maar je moet je duidelijk vasthouden aan de koers dat het geld bestemd is om Ado te helpen op spelersgebied.
0
Vrijdag 16 september 2011 om 21:14 uur

Advertentie

den haag

Verbaasd kijk ik Willem Verhoek aan halverwege ADO - RKC. “Veel fruit” antwoordt de vader van John en Wesley op mijn vraag hoe je nou twee profvoetballers kweekt. Met zijn gebruinde hoofd kijkt hij guitig in de camera. Hij is speciaal voor de wedstrijd van zijn twee zoons teruggevlogen van zijn vakantie in Turkije. Het is dan ook niet zomaar een duel. Voor het eerst spelen Wesley en John Verhoek samen op het hoogste niveau. Daarmee voegen ze zich in een illuster gezelschap. Ze komen in een rijtje met onder meer de broertjes Van de Kerkhof, Koeman en De Boer.

Vanwege die gelegenheid hadden wij pa Verhoek halverwege ADO-RKC uitgenodigd voor een kort gesprekje. Vanwege de hevige regen buiten staan we in de spelerstunnel. Dat fruit het geheim is om twee profvoetballers op te voeden is niet het enige opmerkelijke aan het gesprekje met de groenteman uit Den Haag. We kennen allemaal het verhaal van de hechte familie Verhoek, maar daar in de spelerstunnel in het Kyocera Stadion lopen John en Wesley hun vader voorbij zonder hem ook maar een blik waardig te gunnen.

Opmerkelijk, want de Verhoekjes zijn close. Dat bleek twee weken eerder nog op het voetbalgala. Wesley kreeg de Zilveren Schoen uitgereikt en nam voor dit heugelijke feit de hele familie plus aanhang mee. Het was uiteindelijk zijn opa Verhoek die de prijs aan zijn kleinzoon overhandigde. Het geeft aan hoe belangrijk de familieband van de familie Verhoek is. Een band die in de spelerstunnel, als de adrenaline door het lichaam giert, blijkbaar even niet zo telt.

Er is veel gezegd en geschreven over de heimwee van Wesley Verhoek en het mislukken van zijn transfer naar Nottingham Forrest. De vleugelspeler was er zelf duidelijk over: het gevoel was gewoon niet goed. Dat klinkt aannemelijk. De Verhoekjes zijn gevoelsmensen. Als Wesley lekker in zijn vel zit, presteert hij ook goed. Vorig seizoen voelde hij zich als een vis in het water onder trainer John van den Brom en speelde Verhoek het beste seizoen uit zijn loopbaan. Dat gevoel had de geboren Hagenees dus niet in Nottingham. Wesley verdient vooral respect vanwege het feit dat hij de zak geld liet staan en terugkeerde naar het vertrouwde Den Haag.

Het eerste optreden van John en Wesley samen in een elftal viel voor Willem Verhoek tegen. De broertjes gingen onderuit tegen RKC en speelden beiden onopvallend. ADO Den Haag is sowieso matig begonnen aan de competitie. Met vier punten uit vijf wedstrijden staan ze op een teleurstellende veertiende plaats. Als trainer Maurice Steijn ervoor zorgt dat John en Wesley Verhoek lekker in hun vel zitten komt het ongetwijfeld helemaal goed met ADO. Misschien is het een idee om ze een appel te geven voor de wedstrijd. Als we pa Verhoek mogen geloven gaan ze dan als de brandweer.
0
Vrijdag 16 september 2011 om 17:45 uur

marcellino

Net het stuk gelezen van steijn.
En ook bepaalde shouts.

Ik snap dus echt niet wat steijn verkeerd zegt
Wat hij zegt is hier al door bepaalde sjouwers
Gezegd.

Je hebt geen leiders, andere spelers denken
Dat ze de leiders zijn terwijl ze die
Capacieteiten niet hebben en ze zijn meer
Bezig met rand zakken dan met voetbal.

Verder kan je concluderen dat verhoek jr
Een paniek koop /huur was
Steijn zegt duidelijk dat de groote man bulykin
Was zo als vele sjouwers dat ook vonden
Zelf heb ik ook vaker gezegd dat niet
V/d brom de belangrijkste schakel was
Maar bulykin.

Waar ik steijn in zijn verhaal niet gelijk in
Geef is de plek waar wij kunnen eindigen
Ik ga er zelf meer van uit dat het tussen
Plek 12 en 18 is.
0
Vrijdag 16 september 2011 om 09:51 uur

Zeo

Jan-Arie van der Heijden maakte afgelopen zomer de overstap van Ajax naar Vitesse, bij die club speelt hij echter wel volgens het `Ajax-concept`. De linkspoot voelt zich daarom thuis bij de club uit Arnhem, maar dat komt ook door John van den Brom.

"Wat ik zo in hem waardeer is dat hij positief communiceert naar alle spelers toe", zegt Van der Heijden over zijn trainer in gesprek met Voetbal International. "Op de manier houdt hij de ploeg bij elkaar. Hij is duidelijk en positief, maar zegt af en toe wel waar het op staat, zoals afgelopen zaterdag na de wedstrijd tegen AZ. Iedereen gaat voor hem door het vuur, en dat was vorig seizoen bij ADO Den Haag natuurlijk niet anders. Ik denk dat hij heel goed bij de ambities van Vitesse past."

bron: voetbalprimeur
0
Donderdag 15 september 2011 om 10:50 uur

BLEISWIJK-1

miq72 schreef:

Bleis ,

Als je goed op Horvath hebt gelet en ik geef toe dat ik ook met een trainersoog kijk zie je dat de verantwoordelijk van de opbouw steeds afschuift op de vleugelverdedigers en op Rado .Kum kan ook niet opbouwen dus je hebt een goede opbouwer nodig .Daarnaast dekt ie net als Kum niet door .Derijck deed dat wel.Dat is voor onze ploeg ook zeer belangrijk omdat we met 2 aanvallend ingestelde middenvelders spelen .Daarnaast heeft hij geen leidinggevende capiciteiten (woorden van Steijn op tv-west en duidelijk zichtbaar zaterdagavond) positioneel verdedigd hij ook zeer matig .Dan kan die misschien wel hier aan daar wat verbeteren maar de beste man is 25 .Sommigge aspecten hierboven vermeld had hij allang onder de knie moeten hebben .Dan kan hier iemand wel bijdehand gaan lopen doen maar dan heeft diegene niet erg goed opgelet .En nee ,Ik hoef Hocher niet nog 20 keer te zien om een oordeel over hem te vellen en zeker John Verhoek niet die heb ik al meer dan genoeg in de jeugd gezien .
Laat ik het dan anders verwoorden. Ik heb totaal geen moeite met hoe jij erin staat. Vanuit mijn beleving is dit echter negatief. Jij mag van elke speler wat vinden. Echter zo`n verhaal wat jij nu schrijft kan ik ook schrijven. Met als voorbeeld dat Immers heeft gezegd dat Timothy ook slecht in doordekken was. Maar wat wil dit nou zeggen. Dat wij qua mening niet op 1 lijn zitten. Al denk ik ook dat Derijck beter was dan Horvath ooit zal worden. Maar daardoor is Horvath nog geen koekebakker.

Weet je wat het is Miq. Ik heb ook wel eens het gevoel dat het dit jaar de verkeerde kant op kan gaan. Maar door de jaren heb ik ook wel veel geleerd. Je kan en mag ergens niet te snel conclusies aan verbinden.

Je had Van de Sar na zijn eerste officiele wedstrijd ook helemaal kunnen afbranden. Maar is toch een topper geworden.
Heracles had vorig jaar Peter Bosz er naar een wedstrijd of tien ook uit kunnen gooien.
De Graafschap heeft in de voorbereiding van vorig jaar ook Bulykin te snel afgetest. Bleek toch een behoorlijke spits te zijn.
En ga zo maar door....

In november of december wordt het langzaam duidelijk of we aan de doelstelling, 9e of 10e plek kunnen voldoen. Tot die tijd zit er niks anders op dan rustig af te wachten en onze club te steunen!!!


0
Woensdag 14 september 2011 om 20:08 uur

Nu online

Priapus Rex, RemcoOnX, Alle ballen op Jort, VAKKIE-l, Steef070, Snorkel, KaleHans, Kees, Ronaldo en 237 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 659
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5