Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 659
Volgende pagina

Bert

Kees schreef:

Schei eens uit Bert. Die toeschouwers van AZ hebben al jaren dubbele kosten vanwege Europees voetbal en hebben de concurrentie van onder meer Ajax.

Ik vind het bij ons een enorm trieste bedoeling en zet mijn vraagtekens enorm bij onder meer het marketingbeleid. Het lukt al jaren niet om het aantal SCC houders structureel te verhogen en ook de eretribune loopt eerder leeg dan vol.

Zelfs tegen Heracles zat het niet vol. Ook afgelopen zaterdag zat alles mee. Goed weer, prima aanvangstijdstip, net een bekerronde verder, leuke tegenstander en nog steeds spelend in het linkerrijtje.
In mijn beleving is het teveel pappen en nathouden binnen de club.
Ik vond het helemaal geen prima aaanvangstijdstip. In mijn beleving begint het dan om 18.45 uur maar nou zelfs om 18.30 uur. Dat zijn geen tijden meer voor voetbal.

Mis het Zuiderpark zodagmiddag om 14.30 uur. Patat halen bij snackbar De Sport of hoe die ook heette. Toen was geluk nog heel gewoon. Maar van dat Fox wordt ik doodziek.
0
Zondag 25 september 2016 om 22:35 uur

Kees

Bert schreef:

AZ 13.774 dat is pas triest. Ploeg doet het het goed in Europa maar trekt dus niet meer toeschouwers.

Zelf komen wij in de knoei met de zaterdagavond. Mijn zoon speelt soms hele late wedstrijden op zaterdag. Mijn SCC kan ik daarom beter volgend jaar opzeggen. Zal wel losse kaartverkoop worden als we op de zondag spelen.
Schei eens uit Bert. Die toeschouwers van AZ hebben al jaren dubbele kosten vanwege Europees voetbal en hebben de concurrentie van onder meer Ajax.

Ik vind het bij ons een enorm trieste bedoeling en zet mijn vraagtekens enorm bij onder meer het marketingbeleid. Het lukt al jaren niet om het aantal SCC houders structureel te verhogen en ook de eretribune loopt eerder leeg dan vol.

Zelfs tegen Heracles zat het niet vol. Ook afgelopen zaterdag zat alles mee. Goed weer, prima aanvangstijdstip, net een bekerronde verder, leuke tegenstander en nog steeds spelend in het linkerrijtje.
In mijn beleving is het teveel pappen en nathouden binnen de club.
0
Zondag 25 september 2016 om 22:26 uur

Kees

D.H.zuid-west schreef:

Sorry Kees maar wij stonden er echt Je was van harte welkom geweest vriend.

En inderdaad, zo leeg het was gewoon beschamend. Kunnen ze niet de prijs flink laten zaken? lege stoelen leveren helemaal niets op.
Bedankt. Ik zit echter nog in de fase om het te verwerken.
Ook van Heerenveen wss er wel erg weinig publiek.
Wat mij betreft live voetbal op tv afschaffen.
0
Zondag 25 september 2016 om 18:09 uur

Kees

Stef1 schreef:

Een goeie keeper zet de organisatie neer in de verdediging bij corner en vrije trappen dus. Die kan je verliezen ja. Maar de eerste helft tegen feyenoord en de wedstrijden tegen twente en heereveen leken echt helemaal nergens op. Sterker nog, er is vanaf de voorbereiding tot en met nu alleen tegen heracles een half uur goed gespeeld voor de rest is het los zand ondanks de mooie woorden van petrovic. Die zet duplan op een plek waar die niks toe voegt zodat zijn becker kan spelen.
Hehe, eindelijk ook iemand die de afgelopen 15 wedstrijden maar een half uur goed voetbal heeft gezien.

Het is echt heel matig tot slecht vanaf het begin.
0
Zondag 25 september 2016 om 16:57 uur

Johannes

Het aantrekken van Setkus. Het opstellen van Setkus en niet Zwinkels. Het perse moeten aantrekken van Becker en ook nog mensen passeren on hem maar te laten spelen. Duplan laten verzuipen als nummer 10. Buitenspelers die alleen maar binnendoor willen waardoor Havenaar er niet in voor komt. Alsmaar Meijers op dat middenveld, nu gelukkig even niet meer. En behoudens thuis tegen Go Ahead als we heel eerlijk zijn steeds slechtee voetbal als resultaat.

Ik hoop het zo, op eindelijk een keer weer eens een leuk jaar. We verdienen het als supporters ook echt weer een keer. Als het Petrovic is die het voor elkaar kan krijgen: hoera! Maar ik heb er steeds minder vertrouwen in, de combinatie van Jan Pipo met de adviezen (?) van Jol en Advocaat. Leuk hoor, die gekke teksten van hem, lekker gek. Maar nu gvd een keer goed voetbal en/of punten. Op dit moment is het slechter dan onder kauwgom Henkie. Zijn `we` nog steeds zo blij dat `ie weg is?
0
Zondag 25 september 2016 om 16:41 uur

Kees

Bert schreef:

Morgenavond zit Petrovic weer bij studio voetbal. Kijken mensen!
Petrovic zit vanavond (morgenavond) niet bij studio voetbal.
0
Zondag 25 september 2016 om 16:32 uur

Advertentie

Haagse Nol

Dat Sparta staat wel achter by Utrecht maar wat spelen die leuk voetbal zeg! T blijkt dus wel mogelijk te zijn ondanks een laag budget een leuk voetballend team te smeden.
0
Zondag 25 september 2016 om 15:06 uur

Aad

Goed voetbal begint bij een goede verdediging en dan niet alleen verdedigend maar ook als start van een aanval. Niet een van de verdedigers gisteravond heeft, nadat de bal is veroverd of door de keeper in het spel gebracht, een goede voortzetting. In 99 van de 100 gevallen volgt een doffe dreun naar voren. De middenvelders krijgen een stijve nek van de overvliegende ballen en de aanvallers (waaronder Havenaar) worden opgescheept met ongeleide projectielen. Schaken (gisteren in mijn ogen de enige voldoende) kan door zich te laten zakken nog wel zijn dingetje doen, maar Havenaar krijgt geen enkele kans om zich over het dooie punt heen te knokken met die hoge, onbespeelbare ballen en twee hijgende verdedigers in zijn nek. Ik durf te wedden dat er niet 1 spits te vinden is die het in deze omstandigheden beter zou doen.

En dan nog krijgen die verdedigers hier redelijke kritieken.

Duplan is doodongelukkig in de rol die hem nu is opgedrongen. Dat kan je aan alles zien. Duplan moet vanuit een aanvallende positie kunnen zwerven, dan rendeert hij. Zoals bij Utrecht en zoals eerder bij ons.

Setkus is de grootste ramp die ons als keeper is overkomen. Ik heb in 50 jaar niet eerder een keeper gezien die zo onzeker was. Hij is er de belangrijkste oorzaak van dat de verdedigers bij het strafschopgebied blijven plakken. Doodsbang als ze zijn dat Setkus weer een bal laat glibberen.

En Petrovic zou (hij spreekt tenslotte ook Engels) een leuk tegeltje moeten aanschaffen met de tekst "Never change a winning team". Becker zal best kwaliteiten hebben maar die weet hij tot op heden aardig te verstoppen. En als Petrovic zelf zegt dat hij de Becker van PEC Zwolle wil zien is dat eens te meer een reden hem voorlopig uit de basis te laten.
Daarnaast moet hij een rol duct-tape kopen en zijn mond dichtplakken wanneer hij een journalist en/of camera ziet.
0
Zondag 25 september 2016 om 11:45 uur

Peter87

Met Havenaar in de spits kan je nooit aanvallend voetbal spelen. die lamzak houdt geen bal vast of wint geen duel. En je kan nooit druk met hem zetten want hij ken niet lopen ook. Eigenlijk is het gewoon een kutspits, maar dat roep ik al een jaar...
0
Zondag 25 september 2016 om 08:57 uur

Bert

Morgenavond zit Petrovic weer bij studio voetbal. Kijken mensen!
0
Zondag 25 september 2016 om 00:27 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Don Leo, Haraldberg1, Renearmand56, Ano-Niem, Dannyy, adorob, Twa, fcdh-middennoord, ADO079, Ronaldo en 207 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 659
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1