Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vooral

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 659
Volgende pagina

Mr. FC DEN HAAG

gonz2 schreef:

Is niet mijn epistel maar dat van Eus die al zeer veel rake stukken heeft geschreven op de HCF site.

Kan me er wel helemaal in vinden. Zoals bijna iedereen wel binnen en buiten DH behalve kennelijk de beleidsbepalers.

 

Overigens staat overal dat supporters Atteveld hebben afgezet en datt klopt.

Onder de grote sponsors/skyboxhouders zitten ook veel supporters. De maandag voordat Atteveld werd afgezet was er als bekend een gesprek tussen supporters vdK, Vierling en RvC. Bij dat gesprek waren ook enkele skyboxhouders aanwezig.

De onvrede en het onbegrip over het beleid wordt dus echt zeer breed gedragen.

Precies wat ik al maanden min of meer heb aangekondigd, als het FC/ADO DEN HAAG bestuur niet naar zijn supporters wilt luisteren dan moet het maar voelen, cq bloeden! Zie mijn eerdere shouts, citaat daarvan: "Er komt nog heel wat vuil boven drijven neem dat maar van mij aan!" en wie betaald nou wie.... wij de supporters van onze club groot en klein dat doet er nu eventjes niet toe, als er geen brood op tafel komt dan kan je het betaalde voetbal in Den Haag net zo goed opheffen! Ook suiker oompje van der Kallen zal niet eindeloos geld erin blijven pompen dus komt het merendeel van de inkomsten uit sponsoring bijdrage, dus Bestuur vooral zou hoog van de toren blijven blazen en jullie vallen er vanzelf wel een keertje vanaf!

0
Vrijdag 9 april 2010 om 12:15 uur

Vincent

Aad schreef:

Ik krijg van Lydia regelmatig mailtjes met leuke filmpjes. Maar ik weet niet hoe het verder met haar gaat en of ze nog wel eens naar de berichtjes op de box kijkt.

Doe je dat wel Lydia dan de hartelijke groeten.

Lydia was vooral een frans adelaar fan (ieder zijn gebrek:-))

 

Is ook weer gevlogen  toen frans weg was..

misschien moet je eens op de shoutbox van sparta kijken..(onee is ie ook al weer weg haha)

 

0
Woensdag 7 april 2010 om 18:55 uur

Mr. FC DEN HAAG

Zo lekker geslapen allemaal? Ik kan bijna niet wachten tot a.s. zondag dan is het tegen de Dom boys het uur der waarheid aangebroken!

Hopelijk staan ze er dan weer zoals op 1e Paasdag, okay het is wel een uitwedstrijd maar dat moet dan maar gecompenseerd worden door de Haagse sluwe tactische strijdlust. Niets rustig aan doen er vol tegenaan, ik wil continuu 1 stormram zien richting het vijandelijke doel!!! Dus geen zwakke excuses na afloop van de wedstrijd; "Ik had pijn in mijn benen of mijn maagzuur speelde weer eens op daardoor ging ik een stapje langzamer rennen en daarom heeft Domstad gewonnen." Geen bullshit dit keer maar gewoon 250% inzet, bloed, (angst)zweet, tranen, inspiratie  maar vooral strijdlust willen we a.s. zondag zien en meemaken.

Komop boys het is nu of nooit om met de befaamde woorden van Winston Churchill af te sluiten: we shall fight in "Utrecht", we shall fight on the seas and oceans, we shall fight with growing confidence and growing strength in the air, we shall defend our "goalkeeper", whatever the cost may be, we shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds, we shall fight in the "soccerfields" and in the streets, we shall fight in the hills; we shall never surrender!!!

0
Woensdag 7 april 2010 om 07:30 uur

lulijzer

Aad schreef:

Op VI-site:

 

http://www.vi.nl/Achtergronden/Nababbel/178535/Keeper-Ricky-Demy-overdrijft-en-gapende-Feyenoorders.htm

 

Ik ben benieuwd of Demy ook vanavond op dezelfde manier wordt bekritiseerd. De foto laat aan duidelijkheid niets te wensen over: Ditewig doet niets anders dan zijn hand in de nek van De Zeeuw leggen.

 

Dus NOOIT akkoord gaan met een schikking. Laat maar voorkomen en deze foto zien. En dan tegelijkertijd de foto van ADOFANS waarop duidelijk te zien is dat Suarez opzettelijk op de elleboog van Zwinkels gaat staan.

 

Dus KNVB laat eens zien dat jullie onpartijdig zijn (???) en geef alsnog rode kaarten aan Suarez (bewust doortrappen) en De Zeeuw (maten naaien). Al lijkt mij dat laatste wat moeilijk want maten naaien doen ze bij de KNVB onderling al uit gewoonte.

(Zie promotie- en degradatieregeling van scheidsrechters.)

Sterker nog. Duidelijk is te zien dat vlak voor het duwwerk van Ditewig, tijdens het opstaan van Ditewig en de Zeeuw de hand van Demy richting het bovenbeen of het achterwerk van Ditewig gaat en hij heel kort zijn armspieren aanspant. Exact de spieren die je gebruikt bij een venijnige knijp. De woorden van Ditewig zijn dus zeer goed hard te maken en doet dus ook een duidelijk licht schijnen op de hele zaak. De éérste overtreding wordt gemaakt door Demy de Zeeuw, de overtreding van Barry Ditewig is een reactie hierop. Inderdaad nooit akkoord gaan met een schikking. Maar vooral de druk bij Demy leggen. Wees een vent en beken dat je eerst hebt geknepen.

0
Maandag 5 april 2010 om 21:06 uur

rien1

ADO supporter Leidschenveen schreef:

De twee wedstrijden thuis tegen VVV en Roda zijn zo'n desilliusie geworden, dat ik niet denk dat we die twee potten allebei gaan winnen. Maar ik laat me graag verrassen........

 Ik weet ook niet wat ik kan verwachten in de komende 4 wedstrijden.

Het is zo wisselend de laatste weken. Vandaag was het prima en heb ik bij tijden genoten van de inzet en het combinatiespel, dat bv tegen VVV en vooral tegen NAC dramatisch was. Steijn heeft na een hele week ellende nu een hele week om de "neuzen" (ik weet even geen ander woord) de zelfde goede kant op te krijgen. Ik vind alleen wel dat Kum en Dereick weer samen in het centrum moeten spelen en Bosschaert op links.

Ik heb ook mijn hoop op Toornstra gevestigd in die wedstrijden tegen RKC en NEC.

 

Over Soltani trouwens, het leek op tv wel of hij hem achter zijn standbeen in wou schieten. Net als Vicento op een belangrijk moment in een wedstrijd, waar hij hem gewoon moest inschieten.

Hoe krijgt hij het voor elkaar.;(

0
Zondag 4 april 2010 om 22:58 uur

Max

dirk schreef:

Natuurlijk had Diteweg z'n handen thuis moeten houden en natuurlijk zal er gereageerd worden dat je je onder alle omstandigheden moet beheersen. Maar ik vond die reactie van Ditewig die normaal geen vlieg kwaad doet richting die provocateur van een De Zeeuw wel begrijpelijk. Het was weer eens een kwestie van wel het gevolg bestraffen, maar wel de oorzaak. Ditewig de schuld geven, is wel erg makkelijk, want daarvoor had hij twee prima reddingen verricht nadat hij was ingevallen voor Zwinkels, die door Suarez per ongeluk (?) de wedstrijd uit is getrapt.

Dat Soltani en Derijkc niet scoorden vanuit een positie waarut mijn gemankeerde, want aan twee heupen geopereerde wederhelft wel had gescoord, is veel ernstiger verwijtbaar. Overigens heeft iedereen nu wel naar behoren gespeeld. Als ze zich zo het hele seizoen hadden ingezet, zouden ze nu niet op een nacometitieplaats staan.

Inderdaad. Ze hebben 29 wedstrijden de tijd gehad om te strijden. Dat ze dat tegen de joden doen, daar raak ik niet van in de war. Ik ben vooral benieuwd of ze het tegen Utrecht wel kunnen opbrengen.

0
Zondag 4 april 2010 om 15:46 uur

ADODENHAAG

Soltani bedankt voor het verpesten van mn dag. Derijck had hem er ook wel in mogen tikken... Ja, als je niet scoort dan wacht je dus op een goal van de tegenstander. Ik zie prima voetbal, vooral in de 1e helft, maar wèèr geen resultaat. Die joden hebben minder kansen dan wij maar toch gaan ze weer met de winst weg. Elke keer bied het spel weer perspectieven maar blijft het resultaat uit. Oja, Barry, professioneel gedaan, het heeft ons zeker het punt gekost.

0
Zondag 4 april 2010 om 14:48 uur

Advertentie

morley

blij dat de mos bij sparta aan de slag gaat. de man heeft al bijna 20 jaar (!) helemaal niets meer gepresteerd. laatste memorabele wapenfeit dateert van bij vitesse toen hij zichzelf voor joker zette met z'n onnavolgbare rekensommen en het wisselen van die linksback.... zal wel aan mij liggen maar ik vind hem niet bepaald een indrukwekkende uitstraling hebben.

 

toen rob jansen hier samen met john van ringelenstein de scepter zwaaide viel iedereen over elkaar heen om z'n gal te spuwen over het feit dat jansen allemaal 'eigen' spelers hier onderbracht en zo aan de club verdiende. dan moet je nu vooral het technisch beleid laten bepalen door iemand wiens dochter spelersmakelaar is!

 

mijn voorkeur heeft het om een goede trainer met uitstraling en management skills te halen (jan everse bijvoorbeeld). het liefst samen met een soort van technisch manager, bijvoorbeeld mo allach.

 

nascimento, brood, atteveld en de mos hoeven van mij allemaal niet zo.

0
Zondag 4 april 2010 om 11:36 uur

Robin Straub

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Ik ben geen doemdenker, maar aangezien iedereen dacht dat we wel van Roda en VVV zouden winnen thuis, ga ik er ZEKER niet van uit dat we allebei de wedstrijden tegen RKC en NEC gaan winnen.

En waar ik ook niemand over hoor is het doelsaldo. Het is bijna net zo belangrijk dat we morgen bijvoorbeed geen 5 doelpunten om onze oren krijgen.

klopt, ben het helemaal met je eens,

ik had zelfs verwacht dat we van Roda, VVV én vitesse thuis zouden winnen. maar we hebben er zelfs 1 verloren en 2 gelijk gespeeld. ik ga er ook zeker niet vanuit dat we van RKC en NEC winnen. vooral omdat de teams die nog niet vaak punten hebben gepakt uit, het bij bij ons dan wel doen.

en het is lekker dat Sparta vandaag weer -3 in doelsaldo is gegaan en aan ons de taak dat áls we morgen verliezen het maar met 1 of 2 doelpunten verschil doen.

0
Zaterdag 3 april 2010 om 22:47 uur

Robin Straub

Midden-Oost schreef:

Wat zou dat toch lekker zijn mannen als we morgen punt(en) pakken en ons de komende week veilig spelen tegen rkc/nec. Wij veilig, Ajax weer niks, Sparta NC wat wil een mens toch meer ? Lekker de WK kijken en de hele zomer weer relaxt shouten over onze compleet nieuwe selectie.

 

Gaan we nog met de shoutbox een WK pot in een café kijken ofzo als alles goed afloopt ? Biertje hebben we ook wel weer verdiend, dacht ik zo. Trekken we weer eens een keertje ouderwets door, heren.

ik doe mee! lijkt me hartstikke gezellig met de mensen van de shoutbox en kan niet wachten tot we lekker relaxed over het seizoen terug kunnen praten en dan vooral de winst op ajax zal dan extra lekker smaken, vooral omdat ze een kampioen zijn geworden mede door ons

0
Zaterdag 3 april 2010 om 22:10 uur

Nu online

Aad, Max, Thehague070, Wahter, DHFC070, Rob2002, GS, Lellow en 166 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 659
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2