Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: supporters

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 660
Volgende pagina

Petah

haagse-Dick schreef:

Blijdschap en trots maar toch ook wel pijnlijk. Maar wat een tijd!

https://www.youtube.com/watch?v=10tB-WtyCPE
Mijn club is gestorven sinds dit stadion de beleving de supporters de locatie
0
Vrijdag 27 mei 2016 om 23:30 uur

D.H.zuid-west

Dappere dodo schreef:

Ik weet niet of het al genoemd is, maar is die Tarfi niks voor ons (Graafschap)
Ik dacht dat we het linkerrijtje wilde gaan bestormen?

Volgens De Graafschap supporters : Leuke speler met een goede traptechniek (leuk voor de vrije trappen) maar verder niet bijzonder, vooral wisselvallig en komt snelheid te kort.

Voor de bank wellicht wanneer hij niet teveel salaris moet kosten??
0
Vrijdag 27 mei 2016 om 00:40 uur

Petah

De waan van de dag hij mag nu weg van de simpele supporters
Hij mocht van mij vleden jaar al weg na het gezeur over het geld na nog geen wen goed seizoen

Erg beperkt met lage ballen en als je gels kan verdienen gelijk doen

Overigens zijn de Hansen toejuicherys diezelfde als wie dat bij Tommie deden en die ging ook maar al te graag na Duitsland voor wat centjes meer

Nee doe mij dan maar een kristensen
0
Donderdag 26 mei 2016 om 16:37 uur

Aad

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

`Verkeerd beeld rond Wang`
,,Rond Wang Hui is ten onrechte een beeld van onbetrouwbaarheid ontstaan.``
Lees het nieuwsbericht
Ja, wie zou daar nu de oorzaak van zijn? Van Zweden, Fonteijn, Wigt, de media, de supporters ? Ik dacht het niet.

Wang heeft zich tot nu toe laten zien als een man die totaal geen idee had van hoe het in het voetbal er aan toe gaat. Meer bijzonder het voetbal in Nederland en specifiek in Den Haag.
Wang heeft zich tot nu toe laten zien als een man die vooral de Chinese belangen (en die van hemzelf) koesterde en zich niets gelegen liet liggen aan ADO.
Wang heeft op financieel gebied geen duidelijkheid kunnen scheppen in de liquiditeit en het investeringsvermogen van UV.

Raar dat er een verkeerd beeld is ontstaan ? Nou nee dus.

Het is nu aan Wang om dat beeld te doen wijzigen. Het hoeft voor mij niet in de vorm van bakken geld tegelijk, maar hij mag wel laten zien dat stabiel in het linker rijtje niet alleen maar een loze kreet was.
0
Donderdag 26 mei 2016 om 15:45 uur

slash070

haagsenick schreef:

ADO Fan Community is in handen van voetbalprimeur.nl dus daar schieten de supporters geen reet mee op
Had ik vorige week voorbij zien komen hier, vandaar dus mijn reactie
Maar ik vind iedere ADO supporters site (of die op facebook/twitter) die op een normale over de club berichten prima hoor
0
Woensdag 25 mei 2016 om 13:43 uur

Advertentie

haagsenick

slash070 schreef:

Wat de supporters betreft, het schijnt dat Wang alleen in gesprek wil met de beheerders van ADO Fan Community van Facebook. . . . met een paar Grolsch biertjes erbij
ADO Fan Community is in handen van voetbalprimeur.nl dus daar schieten de supporters geen reet mee op
0
Woensdag 25 mei 2016 om 13:14 uur

slash070

FC Den Haag! schreef:

Is Wang al in Den Haag voor de RVC/begroting gesprekken? Gaat Wang nog in gesprek met de supportersver.? Is Fraser al weg? Komt de nieuwe trainer en komen de nieuwe topspelers er al aan?

Of...... komt Manders binnenkort met een dalende begroting ten opzichte van vorig jaar, geen gesprek Wang met supportersver., Fraser blijft, geen nieuwe topspelers maar transfervrije spelers uit de eerste divisie?
Wat de supporters betreft, het schijnt dat Wang alleen in gesprek wil met de beheerders van ADO Fan Community van Facebook. . . . met een paar Grolsch biertjes erbij
0
Woensdag 25 mei 2016 om 12:03 uur

fcdh17

haagse-Dick schreef:

Had eerst medelijden, wordt toch steeds minder! Ze hebben ook geen recht gehad al die jaren zo hoog te spelen, al die spelletjes die ze hebben gespeeld. Vindt het wel klote van de supporters, zal je club maar zijn. Maar wie zijn billen brand moet toch echt op de blaren zitten. Ze hebben geen recht om in de eredivisie te spelen vindt ik. Al jaren boven je stand leven is ook niet goed, gelukkig leven wij niet boven onze stand!
Ja ben ik totaal met je eens hoor. Het recht hebben ze niet nee, maar dat de supporters hiermee gestraft worden, terwijl een paar mensen het veroorzaakt hebben gaat wel te ver vind ik. T zou inderdaad je club maar zijn die door een paar mensen naar de klote is geholpen en je zelf als supporter geen inspraak hebt over bepaalde beslissingen.
0
Maandag 23 mei 2016 om 17:37 uur

haagse-Dick

fcdh17 schreef:

Als Twente Jupiler moet spelen dan is het over en uit. Dan zijn ze failliet. Tv-gelden kelderen naar beneden. Inkomsten van sponsoren minder. Dusja ik snap dat ze er alles aan doen om in de eredivisie te blijven, want Jupiler League is hun einde.
Had eerst medelijden, wordt toch steeds minder! Ze hebben ook geen recht gehad al die jaren zo hoog te spelen, al die spelletjes die ze hebben gespeeld. Vindt het wel klote van de supporters, zal je club maar zijn. Maar wie zijn billen brand moet toch echt op de blaren zitten. Ze hebben geen recht om in de eredivisie te spelen vindt ik. Al jaren boven je stand leven is ook niet goed, gelukkig leven wij niet boven onze stand!
0
Maandag 23 mei 2016 om 17:14 uur

Petah

Aad schreef:

Wat betreft negatief nieuws mag het ook zo blijven, maar ik zou het wel leuk vinden om de budgettaire vorderingen van Manders te lezen en over zijn contacten met mister Wang.
En een leuke sappige roddel over het wel of niet komen/gaan van een speler zou ook niet verkeerd zijn
We raken weer in het oude patroon te vallen stilte fraser die gaat klagen al dan niet terecht dat we met alles te laat zijn en hij niet weet waar hij aan toe is

Alleen moet directiieven eigenaar nu toch wel in gaan zien dat het geduld bij de supporters op raakt
0
Maandag 23 mei 2016 om 10:18 uur

Nu online

Marcie, Ano-Niem en 238 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 660
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 Telstar 28 - 41
9 FC Emmen 28 - 41
10 Roda JC 28 - 39
11 Helmond Sp. 28 - 39
12 FC Eindhoven 28 - 38
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 28 - 31
15 Jong AZ 27 - 30
16 TOP Oss 28 - 28
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 27 - 18
20 Vitesse -27 28 - 4