Welkom in de shoutbox, gast
dirk
Laten we nu eens ophouden met spelers terughalen die het of niet meer naar hun zin hebben bij hun huidige club of uitgerangeerd zijn.
Wij zijn ADO Den Haag en willen vooruit.
0
|
Woensdag 29 april 2009 om 20:07 uur |
Haagsesjaak (bron VI)
28/04/2009 15:00
Andries Jonker deed het al eerder dit seizoen en twee weken geleden volgde André Wetzel (57, foto) zijn voorbeeld. De technisch directeur en trainer had al eerder geroepen dat zijn dubbelfunctie bij ADO Den Haag hem zwaar viel en was al enige tijd op zoek naar iemand die zijn functie als technisch directeur kon overnemen.
Mohammed Allach, de technisch manager van FC Twente, was in beeld, maar maandag twee weken geleden werden de contacten verbroken. De 1-2 nederlaag tegen Sparta Rotterdam had geleid tot nieuwe inzichten over het te voeren beleid. Drie dagen later werd bekendgemaakt dat ADO Den Haag een nieuwe trainer had. Raymond Atteveld nam met onmiddellijke ingang de rol als coach over van André Wetzel, die alleen technisch directeur bleef.
Je vraagt je dan meteen af waarop dergelijke beslissingen gebaseerd zijn. Heeft de technisch directeur Wetzel beoordeeld dat de trainer Wetzel niet capabel was om het seizoen af te maken? Was dezelfde beslissing ook genomen wanneer ADO Den Haag wél had gewonnen van Sparta? In een interview met Voetbal International stelde Wetzel dat hij zijn beslissing heeft genomen in samenspraak met de raad van commissarissen.
Wetzel: `Tijdens het overleg met de directie en raad van commissarissen kwam de discussie over mijn opvolging op gang. "Geloof jij erin dat je ADO in de Eredivisie kunt houden?", wilden ze weten. Natuurlijk, zei ik. Daarna vroegen ze me of ik heel eerlijk wilde zijn en of de kans op directe handhaving niet groter was met een nieuwe trainer. Heb ik ook ja op gezegd. In belang van de club.`
Het is overigens de hoogste tijd dat er in het belang van ADO Den Haag wordt gedacht. De club heeft een budget van twaalf miljoen euro, vergelijkbaar met NEC, Willem II en Roda JC. In het oude Zuiderpark richtte de club zich altijd op de vijftiende plaats, wat gezien de toenmalige begroting niet meer dan normaal was. In het nieuwe stadion is het budget omhoog gegaan, maar bivakkeert de club nog steeds op de gevaarlijke vijftiende plaats. De club trok sinds het aanstellen van Wetzel als nieuwe sterke, allesbepalende man liefst dertien spelers aan.
Velen daarvan waren transfervrij (Ekrem Kahya, Gino Coutinho, Tim De Meersman, Karim Soltani, Mitchell Piqué), enkelen werden gehuurd (Boy Waterman, Danny Buijs, Csaba Horváth en Timothy Derijck) en er waren ook aankopen zoals Ahmed Ammi (425 duizend euro), Berry Powel (vermoedelijk 400 duizend euro), Fabio Caracciolo (175 duizend euro) en Bogdan Milic (650 duizend euro). Dat zijn in totaal dertien (!) aankopen. Dat kunnen er natuurlijk alleen zoveel zijn als je in de winter weer de miskopen van zes maanden eerder moet herstellen. Dan trek je gewoon in januari Powel aan als nieuwe spits, omdat eerder aangekochte spitsen als Milic en Caracciolo blijkbaar niet voldoen.
De nieuwe trainer Raymond Atteveld heeft de zware taak om de puinhopen op te ruimen. Het is te hopen voor hem dat hij vooraf heeft afgedwongen dat hij een stem krijgt in het aankoopbeleid, anders zou hij wel eens aan een kansloze missie kunnen zijn begonnen. `De spelers moeten nu maar aan hun nieuwe trainer laten zien dat ze Eredivisiewaardig zijn`, stelde André Wetzel vorige week.
Ik vraag me sterk af of de man die vorig seizoen nog degradeerde met VVV-Venlo zelf wel Eredivisiewaardig is.
Taco van den Velde
0
|
Dinsdag 28 april 2009 om 15:40 uur |
rien1
kaart verkoop is toch al gestart?
en prizen toch al bekent,25 met auto 31 met bhet busje.
helaas het is niet anders,was een leuk idee.
Ja natuurlijk, de verkoop is al aan de gang, maar zou je daar nou niets meer aan kunnen doen? Je zou op 1 of andere manier de andere 15 euro kunnen teruggeven aan de stadionkassa. Of dat iemand die al betaald heeft een extra kaartje voor minder kan aanschaffen. Maar dat zal wel niet kunnen. ADO zou er zoveel baat bij hebben als er 1200 man daar op de tribune staan. Echt jammer.
0
|
Maandag 27 april 2009 om 19:51 uur |
Kees
Was weer een lekkere dag op het werk. Ja nou moet Ado eens punten gaan pakken en meer van dat soort open deuren. Reken maar dat ik er meer van baal dan jij was op een gegeven moment mijn standaard antwoord
Op een gegeven moment moest een klant mij spreken. Bleek dat hij alleen over gisteren wilde praten (die klant is voor 010) gekker moet het niet worden dacht ik.
Maar goed dat zit er ook weer op. Maandag wil ik eens een keer met en grijns op mjn gezicht naar mijn werk en anders neem ik vrij.
Ik maak die ellende ook dagelijks mee. Het enige dat me wel opvalt is dat men zonder uitzondering positief over ADO spreekt en het jammer vindt dat we zoveel punten verspelen. Maar ja, dat vinden wij ook
Gezien het aantal reacties van de laatste maanden denk ik overigens dat Max de viercijferige code binnenkort mag uitbreiden.
0
|
Maandag 27 april 2009 om 19:47 uur |
rien1
Wat een negatievelingen hierzo zeg, kijk hoe ons FC Den Haag Speelde tegen Feyenoord, als je zo ook tegen heerenveen speel, Met Ammi erbij natuurlijk, SPELEN WE ONS ZO VEILIG, EN HELEMAAL TEGEN VITTESSE .
We blijven er gewoon in.
Maar we hebben het (nog) in eigen hand.
Gewoon achter de ploeg blijven staan, en massaal naar Heerenveen dat bijna net zoveel goals tegen heeft als wij. Dus onmogelijk is het zeker niet. En anders maar 3 punten tegen Vietstas. Ik hoop dat Soltani en Ammi en misschien Zwinkels er weer bij is.
Massaal naar Heerenveen!! Support our team!
0
|
Maandag 27 april 2009 om 15:21 uur |
bril
misschien gek dat ik op dit soort shouts nog reageer,maar zal je misschien niet willen rondkijken voordat je wat schreeuwt.ik zit noodgedwongen maar wel met plezier op vak R,ben inderdaad een nette ouwe man.kom niet dit jaar voor het eerst evenals al de mensen in mijn vak.kom al 50jaar bij ado,dus moet ik volgens jou nou ook weer van dat vak af,idioot.wij zijn al van O afgestuurd,dat hebben we ook gedaan om de sfeer te verhogen en de jongens van mn hun plaats in te laten nemen,zonder protesten van ons overigens.maar ben niet van plan om nou ook nog eens van vak R af te gaan om dat jij dat wil.klootviool.
moeilijk he lezen..??
heb het over noord niet over vak r.
vak r daar zitten de mensen dus daar heb ik het niet over. Ik bedoel al die mensen die op O N M staan enzo. daar zie je nu zoveel nette mensen staan uit leidschenveen enzo die je normaal nooit zag. Zo krijg je nooit ene goede sfeer dat zijn meer az supporters
0
|
Maandag 27 april 2009 om 13:49 uur |
haguhnees87
0
|
Zondag 26 april 2009 om 21:46 uur |
Lems fcdh
zo zie ik het ook. die grensrechter geeft het eerste doelpunt van knopper buitenspel, terwijl ie echt dik een meter geen buitenspel was. scheidsrechter geeft een penalty ( ok was eigenlijk geen penalty ) maar die kk grensrechter geeft aan dat het geen penalty is(dat had ie vorige week moeten doen). bij toeval word het dan toch nog een doelpunt. we hadden vandaag gewoon een punt moeten hebben. knvb maffia. en dan nog ff over onze supporters: volgens mij zijn onze supporters hele andere supporters die in het zuiderpark kwamen(ja misschien een handje vol) en die nog moeten leren wat denhaag supporten is. wat een weggooiers zeg. ik heb er geen andere worden voor. of kwamen ze alleen voor het vuurwerk. zuiderpark r.i.p.
was idd erg tam op het vuurwerk na, had goeie hoop op een ouderwetsmiddagje fc den haag. maar na vanmiddag drong het echt tot me door dat dat nooit meer terug zal komen. raar eigenlijk dat 7 a 8.000 hagenezen in het zuiderpark 10 keer zoveel herrie maken als 15.000 in het forepark. idd super fc den haag r.i.p. ZUIDERPARK
0
|
Zondag 26 april 2009 om 20:55 uur |
Advertentie
rien1
Raymond Atteveld: ‘Wij kunnen het Feyenoord verdom
24 april 2009 om 19:30
ADO Den Haag staat zondag voor de loodzware opgave om te trachten Feyenoord één of meer punten afhandig te maken. Nadat in de voorgaande twee duels onnodig punten zijn ingeleverd, moet de ploeg van Raymond Atteveld tegen de Rotterdammers weer volop aan de bak. Vooraf is er een knallend vuurwerk, hopelijk kan de ADO-ploeg dat daarna ook op het veld ten toon spreiden.
Tekst: Rob Blankenstein
Traditiegetrouw speelt ADO den Haag tegen Feyenoord niet haar zwakste wedstrijden. Hopelijk zal dat nu – vooral kijkend naar de stand op de ranglijst – ook het geval zijn. ‘Haaglanden Voetbal.nl’ sprak na de training van vrijdag met trainer Raymond Atteveld.
Raymond, zondag thuis tegen Feyenoord, dat altijd een speciale wedstrijd is. Merk je binnen je groep- ondanks dat je sowieso de punten moet halen - dat dit duel nog een extra cachet heeft omdat het Feyenoord is?
‘Nee niet zozeer binnen de groep. Dat merk je meer om de groep heen, dat er wat activiteiten zijn en dat wij weten dat het een volle bak wordt. Wij zitten in de situatie als spelers zijnde, dat elke wedstrijd een finale is op dit moment en daar zal Feyenoord niet veel aan veranderen.’
Even terug naar afgelopen zondag. Heb je nog lang stilgestaan met de groep hoe het toch mogelijk was om een 0-3 voorsprong met nog twintig minuten te gaan toch nog uit handen te geven?
‘In principe wil ik niet heel lang stil staan bij wedstrijden, maar woensdag is het laatste moment geweest, dat wij daar - ook nog ondersteund door wat videobeelden - naar hebben teruggekeken om daar weer van te leren, want ik vind wel fijn, dat iedereen daar aan refereert aan het negatieve. Maar volgens mij zit er ook nog een positief verhaal aan vast, van zeventig minuten goed voetbal. Dus dat proberen wij uit te bouwen en dat komt ook natuurlijk weer vandaag (vrijdag - red.) in de tactische training naar boven. Dat de dingen, waarvan wij moeten leren, dat die ook weer in de trainingen terug moeten komen en zondag in het veld niet meer mogen gebeuren.’
Wat heb je zelf geleerd van die laatste twintig minuten?
‘Ik leer elke dag en wat ik ervan leer is dat ik de spelers beter leer kennen en leer herkennen. Dus dat is voor mij weer een bonus, want ik heb het natuurlijk al van een afstand bekeken en maak ze nu dagelijks mee. En ik maak ze onder druk mee, dus dat betekent voor mij, dat ik de spelers beter kan doorgronden.’
Je stond in oktober 2008 voor het laatst voor een groep met Limburgse jongens, met ook veel jongens uit andere windstreken, met name uit België. Verschilt dat nu wezenlijk met de groep waar je nu mee te maken hebt, qua mentaliteit, qua beleving etc?
‘Ik moet zeggen, dat ik niet kan klagen over de beleving en de mentaliteit die erin deze groep zit. Natuurlijk zitten er hier wat meer randstad getinte jongens in en die zijn wat anders gebekt, maar die durven ook wat meer te zeggen en ook kun je als trainer je voordeel mee doen, want je wilt graag dat ze meedenken en dat ze ook beslissingen nemen op het veld. Die verantwoording mogen zij ook nemen wat dat betreft, want wij zitten als staf natuurlijk aan de kant en als je reageert dan reageer je bijna altijd achteraf. Dus als zij daarin ook de beslissingen nemen en dus ook hun gebektheid gebruiken op de goede manier, dan zij wij daar alleen maar tevreden over.’
Nu komt het uiteraard deze laatste drie wedstrijden niet alleen op het voetbal aan, maar ook op het mentale aspect. Wat kun je als trainer daar nog aan toevoegen om dat aspect nog meer te benadrukken?
‘Door ze steeds in de situatie te brengen, dat ze dus de mentaliteit naar boven moeten laten komen. Het is een stukje dat opgesloten zit in mijn karakter, dus het zal bijna altijd in mijn trainingen terugkomen. Daardoor worden ze gedwongen daar mee aan de slag te gaan en dus bereid je ze voor op wedstrijdsituaties.’
Feyenoord is een ploeg, afgaande op de resultaten, die wat beter in haar vel zit. Wat is de kracht op dit moment in jouw optiek van dit Feyenoord?
‘Wij kijken naar wat er gebeurt in een gehele wedstrijd en ik heb ze zelf afgelopen zaterdagavond tegen FC Twente aan het werk gezien. Daar hadden ze een zware kluif aan en nu zijn wij niet van het niveau van FC Twente, maar wij hebben wel andere eigenschappen die het Feyenoord heel erg moeilijk kunnen maken. Voor beide ploegen geldt, dat ze iets moeten en dat legt al een druk op een wedstrijd. Dus wij kijken hoe Feyenoord daarmee omgaat en wij kijken hoe onze eigen ploeg daarmee omgaat, maar ik denk, dat wij genoeg middelen in huis hebben om het Feyenoord verdomd lastig te maken.’
Je speelt zondag om half één, dan zijn de resultaten al bekend van de ploegen die om je heen staan in de stand. Ervaar je dat als een voor of een nadeel?
‘Dat maakt op zich niet veel uit, want wij moeten zelf punten pakken, dus wij zijn vooral gefocust op onze eigen wedstrijd, want het is elke ronde weer zo, dat het stuivertje wisselen is van alle posities. Dus dan heeft het niet zoveel zin om naar andere wedstrijden te kijken.’
Je mist komende zondag wat mensen door blessures en schorsingen, zoals Robert Zwinkels, Ahmed Ammi en Karim Soltani. Ik heb net even naar het partijtje gekeken, is dat dan de basiself waar je zondag mee begint?
‘Nee, wij hebben in drie verschillende formaties gespeeld. Daarbij kijk ik ook naar wat doen andere jongens in de ploeg en wij moeten nog kijken hoe de situatie met Lex Immers is en met Ammi, alhoewel wij er redelijkerwijs vanuit kunnen gaan, dat hij het niet zal redden. Maar ik laat in die tactische trainingen wel een stukje zien, wat ik wil, maar ik gooi nooit alles open, omdat ik weet dat de mensen van de pers er zijn.’
Even naar Lex Immers, hoe groot schat je de kans in dat hij toch beschikbaar is?
‘Het karakter van Lex kennende, is het een jongen die door wil bijten en dan is het aan de club en de medische staf om te kijken hoeveel risico houdt het daadwerkelijk in als hij zou starten. Het is een jongen die wij af moeten remmen, want als wij gezegd hadden dat hij vandaag mee had kunnen trainen, dan had hij dat absoluut gedaan, maar wij moeten even kijken wat voor risico het oplevert en of het verstandig is.’
© Haaglanden Voetbal (TR Media)
0
|
Vrijdag 24 april 2009 om 22:35 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |