Welkom in de shoutbox, gast
Tommy
Ik heb net van een collega gehoord dat Verhoek tijdens mijn vakantie bij het bedrijf waar ik werk op bezoek is geweest. Hij zou een huis in de buurt van Den Haag hebben gekocht (ik mag niet zeggen waar).
Wil nog niet zeggen dat hij blijft maar het is voor mij wel een teken dat hij in ieder geval in Nederland blijft. Amsterdam, Rotterdam of toch Den Haag?
ja dat heb ie idd ergens op laten tekenen heb ik ook gelezen.
Hij zegt er wel bij dat dat altijd zn uitval basis zal zijn, maar blablabla dus eigenlijk zegt me dat lucht.
0
|
Dinsdag 14 juni 2011 om 10:46 uur |
<FCDH>
ADO DH presenteert: Broeksponsor O.Z.
Vol trots kan ADO Den Haag een nieuwe sponsor presenteren die zich graag zichtbaar wil maken via het wedstrijdtenue van de spelers. Het Italiaanse O.Z. Racing zal vanaf dit seizoen op de broek prijken. Beide partijen hebben een overeenkomst voor één jaar, met een optie voor nog een tweede jaar, getekend.
O.Z., sinds 1971 op de wereldwijde markt, produceert velgen voor de meest prestigieuze auto's in de wereld en voor de belangrijkste markten, zoals: Formule 1, DTM en Indy Car. O.Z. vervult daarnaast de speciale behoeften van autofabrikanten en carrosseriebedrijven met aanzien zoals Bertone, Pininfarina, AMG, Hartge, Callaway, Schnitzer, Cizeta, Strosek en Giugiaro.
O.Z. Racing Lichtmetalen Velgen is een bedrijf dat, net als de belangrijke Koreaanse ADO Den Haag sponsor Kumho Tyres, al meer dan 40 jaar met stijgend verkoopsucces door importeur/distributeur Van Klei’s Banden Import uit Zoeterwoude op de Nederlandse markt wordt gebracht. Het almaar groeiende marktaandeel van Van Klei met O.Z. Racing op de Nederlandse markt, heeft de basis gevormd van het sponsorcontract met ADO Den Haag. Net als Van Klei en ADO Den Haag is O.Z. Racing een commercieel sterk product, met volop doorgroeimogelijkheden.
Mattijs Manders, algemeen directeur van ADO Den Haag, tekende op zijn kantoor het contract samen met Nicola Baggio, International Marketing Manager van O.Z.
Van Klei directeur Bart de Smalen, die de groei van zowel ADO Den Haag als het merk O.Z. van dichtbij meemaakt: “Van Klei is één van de meest toonaangevende multimerk-groothandelaren, in zowel autobanden als lichtmetalen velgen, op diverse Europese markten, met een zeer sterke positie op de Nederlandse markt. Binnen de Van Klei Groep zijn de importlijnen O.Z. Racing en Kumho Tyres strategisch zeer belangrijk, met een sterke wereldwijde uitstraling. Beide partijen kunnen meeliften op elkaars succes. Voor al onze belangrijke klanten en relaties die zich graag met onze merken onderscheiden en interesse hebben in ADO Den Haag, hebben wij komend seizoen een eigen business unit in het Kyocera Stadion.’’
O.Z. Racing velgen zijn in Nederland bij alle gerenommeerde bandenspecialisten en autodealers verkrijgbaar. Een autorijder op O.Z velgen wil zichzelf met zijn auto heel graag onderscheiden ten opzichte van een ‘standaard’ autoberijder.
0
|
Donderdag 9 juni 2011 om 17:30 uur |
jamesjones
nu we het over keepers hebben uhm cillessen van nec misschien?
ADO gaat echt geen nieuwe keeper halen voordat er 1 weg is.
Pellatz wil misschien weg als hij geen basis krijgt, maar Coutinho staat er (voorlopig) gewoon in omdat hij het goed gedaan heeft afgelopen seizoen.
Alles valt of staat ook met je defensie. Als die niet op orde is dan geeft men al snel de keeper de schuld van de meest onmogelijke ballen die doorgelaten worden. Soms dus totaal niet door eigen schuld maar door geklungel in defensie.
Dat Velthuizen bij het NL-Elftal heeft gezeten zegt ook niks natuurlijk. Ligt soms ook gewoon aan of je bij een 'grote' club speelt of in buitenland. Zijn wel vaker spelers in het NL-Elftal geweest (en nu ook weer) waarvan je denkt waarom roept hij die op en niet een ander.
0
|
Woensdag 8 juni 2011 om 12:35 uur |
Kees
Volgens mij klopt deze lijst vrij aardig enkel Van der Hurk, Van der Dussen, De Rijk en nog een enkeling moet zich nog bewijzen voor de A-selectie.
Als het aan mij ligt halen we eerst die lange uit De Efteling als keeper of nog flink wat kopkracht. Ben benieuwd hoeveel doelpunten, en met name in de tweede competitiehelft, uit kopballen hebben tegengekregen.
Overigens is het van Beugelsdijk ook nog niet zeker dat ie terugkomt. In de basis bij Dordt, speler van het jaar van Rijnmond 2010-2011, of mogelijk op de bank bij ons. Vraag me af?
0
|
Vrijdag 3 juni 2011 om 12:17 uur |
supporter-noord
v/d Brom is met Derijck en in mindere mate Immers en Rado de enige die niet vervangbaar zijn voor een club als DH. Het zou een goede zaak zijn als Brom en Derijck zouden bijtekenen. Daar tegenover zouden ze in mijn ogen Verhoek wel voor een flink bedrag mogen verkopen. Zodat wij toch nog flink cashen na zo'n seizoen. Verhoek is goud waard geweest toen hij in vorm was, maar als hij uit vorm is is hij echt een zwakke schakel. Als je daar 5 miljoen voor kan krijgen moet je hem gelijk verkopen. Verder zou ik graag zien dat er een centrale verdediger bijkomt. Kum is een erg goede verdediger maar zet hem linksback. Hij is zo zwak in de passing en leidt dus veel te vaak balverlies.
Dus is hij ook niet geschikt om linksback te zijn. Die haalt de achterlijn niet hoor. Pique kan dat beter maar is helaas weer wat te klein. Lees net dat Pellatz niet meer verhuurd word dus die staat gewoon in de basis volgend seizoen.
0
|
Vrijdag 3 juni 2011 om 11:10 uur |
Bert
Dat ze VD Brom zijn contract proberen te verlengen geeft alleen maar aan hoe goed ze bezig zijn. Doorpakken naar een stabiele club.
Weg met al dat rood wit hier. Heel haaglanden groen geel.
Die jonge gastjes zoeken hun club uit op basis vd prestaties
Hieronder een link naar Ado fans. Scroll door naar de laatste foto.
Grote smile van Carlo dat we Europa ingaan
Kees uitstekend idee Bulykin alvast voor 2 jaar vastleggen. Gaan we 1 seizoen met Immers in de spits. Overigens hebben we brouwer ook nog heb die jongen zeker niet afgeschreven.
0
|
Vrijdag 3 juni 2011 om 00:25 uur |
olaf1982
Moet ado niet eerst werk maken van Vicento voordat ze met Pique, Ammi, Verhoek gaan praten...zijn contract loopt volgend jaar af. Clubs als PSV en Twente zouden hem nu al voor een schijntje op kunnen pakken :( Zie oud bericht uit de VI:
ADO Den Haag breekt contract talentvolle Vicento open
16/10/2009 12:37
Charlton Vicento heeft in zijn eerste zes wedstrijden als profvoetballer veel indruk gemaakt. Zijn club ADO Den Haag besloot de verbintenis van de achttienjarige aanvaller open te breken.
In de Hofstad had Vicento nog een contract tot medio 2011, maar het opgewaardeerde contract loopt één jaar langer door. De vleugelaanvaller debuteerde op 15 augustus tijdens het thuisduel met FC Twente (0-1), trainer Raymond Atteveld liet hem die wedstrijd in de basis beginnen.
0
|
Donderdag 2 juni 2011 om 12:30 uur |
jamesjones
Praten met Ammi en Pique een goede zaak, met veel wedstrijden op het programma kan je (ook al zouden ze niet basis zijn) ze nog goed gebruiken voor schorsingen, blessures etc. op te vangen.
Daarnaast is concurrentie op posities ook wel handig.
Bulykin heeft altijd gezegd te willen blijven en geld niet hoofdzaak zal zijn. Dus de berichten zijn volgens mij redelijk uit verband of deel van het spel dat er nu gespeeld wordt van beide kanten.
Verder rustig blijven, langzaam aan groeien dan komt het goed. Wie had gedacht dat we nu zo ongeveer 10de begroting van eredivisie zouden hebben toen we in Jupiler aan afgrond stonden.....
0
|
Woensdag 1 juni 2011 om 12:03 uur |
Advertentie
Kees
Begroting ADO naar 14 miljoen
vandaag 09:59
DEN HAAG - De begroting van ADO Den Haag gaat voor komend seizoen omhoog naar 14 miljoen euro. Dat maakte Matthijs Manders, de algemeen directeur van de Haagse club, vandaag bekend aan Omroep West.
Door de plaatsing voor Europees voetbal en omdat ADO structureel in het ‘linkerrijtje van de eredivisie’ wil spelen stijgt de begroting met twee miljoen. De Haagse club werkte afgelopen seizoen met een begroting rond de 12 miljoen euro.
Kijk en dat is nou eens goed nieuws als het verantwoord is. Het is in de regel toch de basis om door te groeien. In deze tijden gaan de meeste clubs achteruit in begroting en wij stijgen.
De mediaberichten rondom Bulykin en zijn daarin gedane uitspraken neem ik niet serieus. De sites en kranten moeten ook gelezen worden i.v.m. de advertenties en elke site neemt het van elkaar over en geeft er net weer een andere draai aan. Allemaal Bulykinshit .
We hebben Bulykin leren kennen als een uitermate keurige verschijning die zich immer correct heeft opgesteld.
0
|
Woensdag 1 juni 2011 om 10:27 uur |
JB
Krul hoeft helemaal niet opgehemeld te worden. Was bij Newcastle 3e keeper, is uitgeleend aan een nikszeggende 3e divisionist. In NL U21 werd hij uit de basis gespeeld door Padt. Keeper van Go Ahead..
Volgens mij loop je een beetje achter.
Tim heeft dit seizoen 21 Premier Leaugue wedstrijden gekeept voor Newcastle.
Zelfs toen (voormalig?) 1e keeper Steve Harper weer fit was.
Lijkt er sterk op dat Tim vanaf nu 1e keeper is daar.
In NL U21 is hij niet "uit de basis gespeeld", hij is te oud om t/m de volgende eindronde mee te doen en daarom niet meer geselecteerd.
Oh ja, hij is wèl geselecteerd voor het "grote Oranje" dat binnenkort tegen Brazilië en Uruguay speelt.
0
|
Maandag 30 mei 2011 om 23:53 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |