Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 665
Volgende pagina

Marijn

Schreuders contract is niet rechtsgeldig
het was alleen mondeling met Musterman en meer niet, zelfs de RvC was buitenspel gezet :p
0
Donderdag 9 april 2015 om 08:13 uur

pajam

Wout Droste vertrekt bij Cambuur
Laatst bijgewerkt op 21 maart 2015, 08:50

LEEUWARDEN - Cambuur raakt na dit seizoen een vast gezicht in de achterhoede kwijt. Wout Droste wil hogerop en vertrekt uit Leeuwarden.

De 25-jarige rechtsback heeft na veel bedenktijd de knoop doorgehakt en wil zijn aflopende contract bij Cambuur niet verlengen.

Ondanks een seizoen vol blessures, zegt Droste toe te zijn aan een stap hogerop en een nieuwe omgeving.

Droste kwam in 2011 over van Go Ahead Eagles en speelde daarvoor bij FC Twente.
0
Woensdag 8 april 2015 om 15:42 uur

H@@GenEES

H@@GenEES schreef:

Ja wat is je bron?
Peter Bosz is niet tevreden over zijn huidige selectie. De trainer van Vitesse wil komend seizoen dan ook de nodige versterkingen binnenhalen. De Arnhemmers schijnen het vizier daarbij vooral gericht te hebben op een linksback, zo meldt Voetbal International.

Waar eerder al bekend was geworden dat Bosz daarbij zou denken aan Nathan Aké van Chelsea zou de oefenmeester nu ook zijn oog hebben laten vallen op een speler van ADO Den Haag. Aaron Meijers zou namelijk op het scoutinglijstje van de Arnhemmers staan.

De 27-jarige linksback van ADO Den Haag heeft nog een contract tot medio 2016. In een eerder stadium liet hij echter al eens weten open te staan voor een vertrek. Contractverlenging sloot hij toentertijd echter ook nog niet uit. Naast Aké en Meijers werd ook Mitchell Dijks van Willem II al gelinkt aan Vitesse.

Lees verder: http://www.soccernews.nl/news/312289/Vitesse_zoekt_ook_in_Eredivisie_naar_geschikte_linksback#ixzz3WiNp4Kud
0
Woensdag 8 april 2015 om 13:06 uur

ypenburg070

Stelling: Contract van Martin Hansen openbreken en hem langer aan onze club binden?
0
Dinsdag 7 april 2015 om 17:20 uur

BLEISWIJK-1

JCH schreef:

juist! Als je de ambities is een keer waar wil maken dan moet je eens proberen spelers te behouden in plaats ze verkopen voor een appel en een ei en dan ergens weer de transfervrije 4e spits vandaan plukken. zelfs als we er 4 miljoen voor vangen....koop je echt geen topspits voor. kramer is de perfecte spits voor ado
Je moet wel een paar zaken overwegen.
1. Zou hij volgend jaar ook bijna 20 doelpunten maken?
2. Zou hij deze zomer geen stap willen maken?
3. Zou hij z`n contract bij ADO willen openbreken?
En ga zo maar door....

Ik denk dan ook dat je niet anders kan dan deze zomer verkopen!
0
Maandag 6 april 2015 om 20:00 uur

Advertentie

GroenGeleGroninger

MTB schreef:

Een 27 jarige speler die nu één goed seizoen heeft gedraait?

Ik vindt het lullig om te zeggen maar je moet nu juist gaan cashen.
Om goed te cashen zal je hem dan wel langer moeten vastleggen. Met één jaar contract dadelijk in de zomer, gaan er geen hoge biedingen komen verwacht ik.
0
Maandag 6 april 2015 om 18:36 uur

JC77

H@@GenEES schreef:

Je bent zelf gek
Nee, hij is een voetballer die op redelijk niveau heeft gevoetbald....sterker nog, hij is in gesprek met Wang over een contract.....sterker nog, het is de enige echte Messi ....

Ow nee, nu ben ik ook gek ....
0
Maandag 6 april 2015 om 13:53 uur

troje

Geen idee wat ze met Kramer doen. Hij heeft nog een contract tot en met eind volgend seizoen. Oftewel, als je wilt voorkomen dat je clubtopscorer transfervrij na volgend seizoen de deur uitloopt, moet je eind dit seizoen zijn contract openbreken of hem verkopen.

Ik heb zo`n idee dat Wang hem een sterk verbeterde aanbieding zal doen.
0
Maandag 6 april 2015 om 12:46 uur

Haagse Roel

H@@GenEES schreef:

Dat kan alleen als je verdediging niet zo`n gatenkaas is als nu
Wil je echt stappen maken dan moet je hele verdediging weg , heb ik al eerder gezegd. Malone en Jansen , optie niet gelicht , maar mogen wel blijven.....met een laag contract neem ik aan , voor de breedte.
Moet een hoop gebeuren , en dat gaat ook gebeuren.

NU over Fraser gaan zeiken en daardoor meer onrust veroorzaken heeft geen enkele zin met nog 5 potjes te gaan. Ik vind het een prima kerel maar denk , en volgens mij vindt hij dat zelf ook , dat hij z`n heil elders moet gaan zoeken. Heb er alle vertrouwen dat hij DH voor de nacompetitie behoedt.
Let wel , dat hij het hele seizoen onder "stress" cq gezeik van de overname heeft moeten functioneren , en dat als beginnend hoofdtrainer.
0
Maandag 6 april 2015 om 00:07 uur

Rome

Dit kan weleens het belangrijkste doelpunt van het seizoen zijn. Geef die Kramer een levenslang contract!
0
Zondag 5 april 2015 om 16:23 uur

Nu online

Alle ballen op Jort, Aad, FC Den Haag!, Boer070 en 221 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 665
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1