Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: zoveel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 665
Volgende pagina

Filosoof

help schreef:

vraagje is vak s een open vak met vak r ?
Je stelt een hoop vragen voor een `doorloper`. Is 3 euro nou zoveel? Weet je wat; neem gewoon een seizoenkaart. Is het uiteindelijk nog een stuk goedkoper!
0
Dinsdag 31 maart 2009 om 17:40 uur

Voor de stronteigenwijze Marcellino

NAC praat niet met Ricky en Ricky praat met NAC. Als Rick niet in beeld zou zijn bij NAC dan hoeven ze ook niet met elkaar te gaan praten.

Ook NAC sprak met ongelukkige Van den Bergh

NAC Breda liet midweeks weten dat de selectie voor volgend seizoen zo goed als rond was, maar de Brabanders lijken zich toch nog te willen gaan versterken met een extra speler
Ricky van den Bergh, die ook al met ADO Den Haag om de tafel zat, heeft een gesprek achter de rug bij NAC.


“Het was een uitstekend gesprek”, zei Van den Bergh. De spelmaker van Heracles Almelo beschikt over een aflopend contract en kreeg nog niet te horen over zijn werkgever met hem verder wil. Dat steekt, zegt Van den Bergh in TC/Tubantia. “Laat een ding duidelijk zijn, ik hoef niet zo nodig weer te verkassen. Ik heb het in Almelo prima naar mijn zin en heb met veel mensen een goede band. Ook met de supporters. Dat zij nu overal horen dat ik een geldwolf zou zijn die alleen maar bezig is om weg te komen, vind ik vervelend, want zo zit het verhaal niet in elkaar.”

De clubtopscorer dacht dat de liefde wederzijds was, maar hoorde nog niets van Heracles. Daarom ging hij in gesprek met andere clubs. “Ik begrijp het echt niet. Kijk, vorig seizoen was het niet goed van mijn kant, zo eerlijk ben ik wel. Maar dit seizoen ben ik belangrijk voor de ploeg. Ik ben topfit, train altijd 100 procent en in de wedstrijden geef ik alles. Dat de clubleiding nu aankomt met het argument dat ze willen wachten tot duidelijk is of we er in blijven, vind ik een zwaktebod.”

“Kom op zeg, we zijn geen kleine kinderen meer”, vervolgde Van den Bergh. “Er worden zoveel contracten afgesloten met clausules er in. Niemand weet hoe de situatie over vier weken is. Je wilt iemand graag houden of je wilt het niet, maar dan moeten ze dat gewoon tegen mij zeggen. Ik mis nu de waardering, want met iedereen is al gesproken en met mij willen ze wachten. Alsof ik een paar miljoen zou willen verdienen ofzo.”

“Ik sta tot 1 juli onder contract en zal tot die tijd mijn stinkende best doen om met Heracles in de eredivisie te blijven”, besloot de aanvaller. “Daar hoeft niemand aan te twijfelen, want ik speel bij een prachtige club die enorm leeft. Maar ik moet ook verder kijken dan 1 juli en als er vanuit de directie hier niets komt, dan ga ik verder kijken. Mijn carrière duurt nog een paar jaar en daar wil ik het maximale uithalen. En als dat niet bij Heracles kan, dan pakken we ons boeltje in en vertrekken we.”
0
Maandag 30 maart 2009 om 11:43 uur

Bert

Kees schreef:

Ik zou het leuk vinden als ie komt maar ik geef hem groot gelijk, en zeker nu hij transfervrij is, dat hij voor het geld kiest. Zou ik ook doen in zijn positie.
Hij zou eens zijn hart moeten laten spreken en naar Ado toe moeten komen Wetzel heeft duidelijk aangegeven dat de salarissen bij Nac echt niet zoveel hoger liggen. En dat Ado daarmee kan concurerren.

Ging toen overigens over Buijs.

Bron mijzelf tijdens de RWE dag. 
0
Zondag 29 maart 2009 om 21:39 uur

jaja...

Ricky schreef:

Ik ga naar NAC, lekker puh!
Ook NAC sprak met ongelukkige Van den Bergh
Geschreven op zondag, 29 maart om 19:49

NAC Breda liet midweeks weten dat de selectie voor volgend seizoen zo goed als rond was, maar de Brabanders lijken zich toch nog te willen gaan versterken met een extra speler
Ricky van den Bergh, die ook al met ADO Den Haag om de tafel zat, heeft een gesprek achter de rug bij NAC. “Het was een uitstekend gesprek”, zei Van den Bergh. De spelmaker van Heracles Almelo beschikt over een aflopend contract en kreeg nog niet te horen over zijn werkgever met hem verder wil. Dat steekt, zegt Van den Bergh in TC/Tubantia. “Laat een ding duidelijk zijn, ik hoef niet zo nodig weer te verkassen. Ik heb het in Almelo prima naar mijn zin en heb met veel mensen een goede band. Ook met de supporters. Dat zij nu overal horen dat ik een geldwolf zou zijn die alleen maar bezig is om weg te komen, vind ik vervelend, want zo zit het verhaal niet in elkaar.”

De clubtopscorer dacht dat de liefde wederzijds was, maar hoorde nog niets van Heracles. Daarom ging hij in gesprek met andere clubs. “Ik begrijp het echt niet. Kijk, vorig seizoen was het niet goed van mijn kant, zo eerlijk ben ik wel. Maar dit seizoen ben ik belangrijk voor de ploeg. Ik ben topfit, train altijd 100 procent en in de wedstrijden geef ik alles. Dat de clubleiding nu aankomt met het argument dat ze willen wachten tot duidelijk is of we er in blijven, vind ik een zwaktebod.”

“Kom op zeg, we zijn geen kleine kinderen meer”, vervolgde Van den Bergh. “Er worden zoveel contracten afgesloten met clausules er in. Niemand weet hoe de situatie over vier weken is. Je wilt iemand graag houden of je wilt het niet, maar dan moeten ze dat gewoon tegen mij zeggen. Ik mis nu de waardering, want met iedereen is al gesproken en met mij willen ze wachten. Alsof ik een paar miljoen zou willen verdienen ofzo.”

“Ik sta tot 1 juli onder contract en zal tot die tijd mijn stinkende best doen om met Heracles in de eredivisie te blijven”, besloot de aanvaller. “Daar hoeft niemand aan te twijfelen, want ik speel bij een prachtige club die enorm leeft. Maar ik moet ook verder kijken dan 1 juli en als er vanuit de directie hier niets komt, dan ga ik verder kijken. Mijn carrière duurt nog een paar jaar en daar wil ik het maximale uithalen. En als dat niet bij Heracles kan, dan pakken we ons boeltje in en vertrekken we.” Voetbalzone.nl - Voetbalnieuws / Ook NAC sprak met ongelukkige Van den Bergh
0
Zondag 29 maart 2009 om 20:07 uur

rien1

<FCDH> schreef:

ik snap ook niet waarom dat kut oranje tegenwoordig op zaterdag speelt ?vroeger speelde elke interland op woensdag laat ze lekker die dagen doen dan kan de competitie gewoon doorgaan?
Tegenwoordig met al die kleine landjes moeten er zoveel wedstrijden gespeeld worden, dat is gewoon niet normaal. En dan moet de hele competitie weer stilgelegd worden omdat Oranje tegen iets als San Marino of zoiets moet ballen. Inderdaad te gek voor woorden. Weet trouwens niet hoe ik na die 6 wedstrijden dan weer de weekenden moet vullen
En na-competitie wil ik nou ook weer niet, haha.
0
Vrijdag 27 maart 2009 om 16:24 uur

rien1

Kaos schreef:

jammer dat de FC niet speelt dit weekend

misschien had het er dan de hele week ergens anders over gegaan...ontopic.. van mij mag hij komen. vooral als hij transfervrij is, ZOWIEZO een vesterking in de breedte, en ook voor de basis
Laten we elkaar ook gewoon respecteren, maakt toch niet uit wie er gelijk heeft, we zien het wel wat er gebeurt.
persoonlijk denk ik dat wetzel lekker de schijn ophoudt ten opzichte van andere clubs en dat er ineens staat.
v/d bergh 3 jaar naar ado

Goed weekend allemaal

Zeker jammer dat onze club niet speelt. Maar het klinkt misschien gek, maar ik heb ADO in de wedstrijd tegen AZ niet zomaar opgegeven. Met al die interlands voor de deur spelen een aardig aantal (en hele goede) spelers van AZ voor hun land dit weekend. En daarna moeten ze ook nog op woensdagavond aan de bak voor nog een interlandwedstrijd. Dan lijkt het mij voor hen kort dag (met terug komen naar de club erbij)  om zich weer aan te passen en goed voor te bereiden op de wedstrijd tegen ADO, al is AZ nog zoveel beter. Het zullen hele kleine nadeeltjes zijn, maar wie weet.  

Dus lekker kaarten halen voor AZ-uit jongens!  

0
Vrijdag 27 maart 2009 om 16:07 uur

Tja

marcellino schreef:

jij hebt geen mening je loopt achter de hoorde aan,

en daar komt ook nog eens bij dat je totaal geen voetbal verstand hebt ,ja en dan ga je maar vallen over dingen die totaal geen inhoud hebben
Welke horde? Ik heb altijd een eigen mening en loop niet achter de HORDE!!! aan. Op de rest ga ik maar niet in. Jij lult zoveel onzin aan elkaar vast wat een ander nog niet eens in 25 jaar doet. Je schrijft ellendige lange stukjes waarvan je weet dat meer dan de helft van de shouters de moeite niet eens nemen om het te lezen. Alleen maar om je trieste gelijk te halen. WHAHAHAHAHA
0
Vrijdag 27 maart 2009 om 14:20 uur

Advertentie

Haagse Roel

Positief gesprek ADO en Van den Bergh
Ricky van den Bergh en ADO Den Haag hebben donderdag een oriënterend gesprek gevoerd. De Haagse club wil de aanvaller van Heracles Almelo, die komende zomer transfervrij is, graag overnemen.


Het gesprek liep volgens zaakwaarnemer Duncan Smit in een positieve sfeer. Het was een positief gesprek, maar wat er verder uitkomt, is niet te zeggen. Ze wilden allebei een keer een bak koffie drinken met elkaar. Dat is gebeurd. Iedereen weet dat Ricky graag naar ADO Den Haag wil, maar dan ben je er nog niet. De deur is een beetje opengezet. André Wetzel zou binnen ADO Den Haag een en ander gaan overleggen."

Van den Bergh bevestigt in AD/Sportwereld dolgraag voor de club uit zijn geboortestad te willen gaan voetballen. "Over en weer zijn er de telkens zoveel dingen gezegd over elkaar gezegd. Dit gesprek móest er gewoon komen, André Wetzel liet doorschemeren mij wel te willen hebben. Het is bekend dat ik ook wil dus het begin is er. Maar er moeten wel wat puntjes op de i worden gezet. Ik denk trouwens wel dat dit dé kans is. Ik ben transfervrij, wat gunstig is voor ADO Den Haag. Ik wil, ADO wil, als de deur nu op een kier staat, gaan we `m met z`n allen opendoen."

ADO-coach en technisch directeur André Wetzel houdt zich vooralsnog op de vlakte. "De insteek van dit gesprek was helder: er was een hoop onduidelijkheid over elkaar. We kenden elkaar van een sms`je, gedag zeggen en de telefoon, maar hadden nog nooit zo bij elkaar gezeten. Ook door wat uitlatingen in de media is er dan beeldvorming ontstaan die niet terecht is. Er bestond bijvoorbeeld een indruk dat ik Ricky pertinent niet naar ADO Den Haag wilde halen."

Die verkeerde berichtgeving was voor Wetzel dan ook de grootste reden een gesprek met Van den Bergh aan te knopen. "Er was zoveel gezegd, terwijl wij elkaar helemaal niet kennen. Daarom was het goed om eens bij elkaar te gaan zitten. Ik heb daar een positief gevoel aan over gehouden. We waren ook nog niet klaar maar omdat ik nog een volgende afspraak had, moesten we stoppen. Daarom hebben we afgesproken binnen enkele dagen verder te praten."

De 28-jarige Van den Bergh, een geboren en getogen Hagenees, kan ook op interesse van FC Utrecht en NAC Breda rekenen. ADO geniet echter de voorkeur van de `nummer 10`, die eerder uitkwam voor onder meer Sparta Rotterdam en RKC Waalwijk. 



Bron ; Voetbalprimeur 

0
Donderdag 26 maart 2009 om 22:41 uur

Ruudje16

Als Ricky net zoveel doelpunten maakt als dat er shouts over hem geschreven worden.............

0
Donderdag 26 maart 2009 om 13:59 uur

rien1

HCF schreef:

Zullen we eerst eens kijken of we ons handhaven,dat wordt moeilijk genoeg,daarna pas na evt. opstellingen kijken voor volgend seizoen!!!!
Lijkt me geen gek idee! Allemaal erg interessant en prachtig die opstellingen met vd Berg, vd Gun, Buijs en Kolk voor volgend seizoen, maar we hebben nog een paar (7) punten nodig. Anders kunnen die ideeen en namen regelrecht de papierversnipperaar in. Eerst maar eens in de eredivisie blijven!! Dat is op dit moment hoofdzaak nummer 1!! En daar kunnen wij als supporters een aardig steentje aan bijdragen door met zoveel mogelijk naar alle wedstrijden te gaan! 
0
Woensdag 25 maart 2009 om 21:23 uur

Nu online

Tante Wil, Rob2002, Superjantje, KvR, Robbie, Swaber, Sprinkhaan070, M1905, GS, James, Alle ballen op Jort, KickOff, ADO73, Nees, rien1, ADOZoetermeer, Ronaldo, FC Den Haag!, frans swa, Langebach2, FFL, adotiel, Loeki070, ADO079 en 333 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 665
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5