Welkom in de shoutbox, gast
Jager
DENNIS JANSEN
zaterdag 06 oktober 2007
DEN HAAG ADO Den Haag hunkert naar een lekkere, lange succesreeks. Met een vruchtbare tweede etappe zijn de Hagenaars goed op weg. Na Stormvogels/Telstar (1-2) werd FC Zwolle (3-1) verslagen, al duurde het een helft lang voordat de Residentieclub pas écht los kwam.
In de strijd om de tweede periodetitel mengt ADO Den Haag zich na vijf duels (negen punten) zowaar in de kopgroep. Goed, de groengelen zijn nog niet gepromoveerd, maar het begin is er. Op de ranglijst schoof de club weer twee plekjes op, naar de twaalfde positie.
Trainer Wiljan Vloet worstelde lang met de vraag wie hij in de spits zou zetten: Rick Hoogendorp of Guyon Fernandez. Tot ieders verrassing werd het de laatstgenoemde. Zijn loopvermogen had de doorslag gegeven, verklaarde Vloet, die daarmee een mentale tik uitdeelde aan zijn reserve-aanvoerder. Hoogendorp moet bijna terugverlangen naar VfL Wolfsburg, waar hij de vorige winter zijn spullen pakte om de cirkel in Den Haag rond te maken. Ooit begonnen bij ’zijn’ oude liefde wilde hij ADO dolgraag in de eredivisie houden. Hij sprak het ook uit: Ik wil de Verlosser zijn.
Die missie mislukte. De Hagenaar scoorde gauw drie doepunten, maar toen haperde de doelpuntenmachine, ook vanwege blessureleed. ADO degradeerde, maar Hoogendorp slaagde er ook dit seizoen niet in zich te onttrekken aan de malaise. Na het Dordtse drama kwam hij op de tribune terecht en zat hij vervolgens viermaal op de bank.
Gisteren lonkte een basisplaats, omdat Vloets eerste keus Hans van de Haar geblesseerd aan de kant zat. Vloet koos echter voor de onervaren Fernandez, een echte flankspeler bovendien. De trainer bekende na afloop dat Fernandez niet gelukkig was in zijn acties, maar vond dat hij ook te weinig ondersteuning kreeg. Hoogendorp verving de ’zwemmende’ Fernandez in de tweede helft en had twee keer de kans het ongelijk van zijn trainer te bewijzen. Het werd een balletje breed en een balletje naast.
Wiljan Vloet had na afloop meer zin om over de twee goals van Hursut Meric te praten, over de puike invalbeurt van de 17-jarige A-junior Daryl Janmaat (’Dat is genieten’), over de ’zeven, acht spelers uit de eigen jeugdopleiding’ die gisteren het ADO-tricot droegen of over het debuut van Geoffrey Knijnenburg.
Vergeten mocht echter niet de bedroevende eerste helft, die -ook dankzij het vertragende FC Zwolle- werd afgewerkt op z’n elf-en-dertigst. Vloet kon de kersverse linksback Pascal Bosschaart (ziek) niet opstellen en moest al na luttele minuten een tweede mutatie in zijn laatste linie doorvoeren. Victoria verdween met een hamstringblessure naar de kant, El Moussaoui kroop bij Teixeira in het hart van de defensie en jonkie Janmaat debuteerde als rechtsback verdienstelijk.
Voorin, maar ook op het middenveld was ADO Den Haag een team zonder samenhang en grossierde vooral Wesley Verhoek in balverlies. De rechtsbenige linksbuiten herstelde zich na de rust knap door bij twee treffers betrokken te zijn. Tweemaal kon Hursut Meric, toch weer de opvallendste speler op het veld, profiteren. Aanvoerder Virgilio Teixeira had ADO in de eerste helft koppend aan de leiding had gebracht. Pas in de slotfase kon FC Zwolle iets terug doen. De eretreffer kwam van Tozé.
![]() |
Zaterdag 6 oktober 2007 om 08:18 uur |
marcellino
De ploeg tot op de bodem uit jouwen en als ze dan weer een keer gewonnen hebben roepen dat we kampioen worden.
Vloet heeft een ding goed gedaan en dat is om de spelers die het niet meer op kunnen brengen er naast te zetten.
Dit heeft niets te maken met gok geruchten en ook niet dat ze de kantjes eraf lopen,mar de eerste divisie vraagt nu eenmaal werk voetballers en geen technise voetballers.
Ik hoop daarom dat vloet vast houd aan de spelers die gisteren in het veld stonden,de spelers die gisteren op de tribune zaten mogen van mij wel weer op de bank plaats nemen technise voetballers kan je altijd gebruiken als het niet loopt.
Ik wacht daarom zo lang mogelijk met een kaartje kopen want als er teveel van de tribune klanten spelen kom ik niet.
Gisteren eindelijk een ploeg gezien die er voor wil gaan het voetbal was nog niet om naar huis te schrijven maar wel gewonnen.
Ik durf zelfs te stellen dat we met de ploeg van gisteren meer punten hadden gehad.
Wat ik alleen hoop is dat er in de winterstop spelers worden aangetrokken die alle twee de facetten beheersen techniek en werklust want mensen die nu roepen dat den haag kampioen wordt ,of via de na competitie promoveerd moeten wel zo veelclub liefde hebben dat ze de realiteit uit het oog verliezen.
Dit elftal komt gewoon kwaliteit te kort daar hoef je geen diskundige voor te wezen.
![]() |
Dinsdag 18 september 2007 om 11:09 uur |
Haagse Roel
Als er een bal niet goed werd gespeeld, was er meteen dat lichte stemmetje in mijn hoofd dat zich afvroeg: zou het, zou het?
Aldus Wiljan Vloet (AD/HC)
Ik vind het wel klote voor die kerel, hij wist dus al twee weken van die geruchten en dan op de bank dat geklungel aanzien en NIETS mogen zeggen in het belang van wie .....
Respect voor Vloet !!!!!
![]() |
Maandag 17 september 2007 om 16:20 uur |
OOK LEUK
DROBNY
EL AKCHAUOI GIBBS ????
SAEYS
DELORGE KOLK VD LEEGTE KNOPPER
HOOGENDORP CASTELEN
VREVEN GIBBS EL AKCHAOUI
SAEYS
KOLK DELORGE VD LEEGTE KNOPPER
CASTELEN HOOGENDORP
Bank:
SANCHEZ
MERIC
VAN DER GUN
RANKOVIC
SAAVEDRA
KUM
ZOOOO DAN!!!! :)
![]() |
Maandag 17 september 2007 om 15:32 uur |
Leidschenveen
Iedereen kan het zijn... Als het zo is...
Alles is 50-50
Bosschaart heeft zijn niveau niet, maar knokt er wel voor, heb hem veel foute dingen zien doen, maar ook goede. Hoogendorp zette hij vrij voor de goal tegen cambuur, mooi schot tegen dordrecht.
Hoogendorp haalt ze niveau ook niet, mist kansen. Maar je gaat me niet zeggen dat hij de bal op de lat wilde plaatsen tegen RBC. En hij scoort tegen rkc, en benut 2 strafschoppen.
Postma was ijzersterk op bepaalde momenten, en ook heel zwak op andere momenten. Rijaard is zwak begonnen, maar vorig jaar was hij heel goed. Alleen bij tex en ranko heb ik me twijfels of het gokken is of gewoon onkunde, Deze 2 hebben erg slechte wedstrijden gespeeld. Als ik iemand moet aanwijzen op basis van kwaliteiten wat de spelers (normaal) gesproken hebben, is Tex degene die alles haast fout doet.
Verhoek voor Cornelisse en Schwiebbe voor Bosschaart. Immers weer een basisplek ipv Cornelisse. Zou die zo worden morgen?
![]() |
Zondag 16 september 2007 om 23:32 uur |
xxx
het ligt gewoon aan de spelers die op het veld staan en die kunnen er ook niks aan doen die willen alleen maar geld verdienen en gelijk hebben ze en daar is het bestuur aan schuldig door de verkeerde vedettes te halen in plaats van een gardia ofzo
janssen die haalt de spelers en het bestuur bepaalt het ze hadden een gedachten patroon van we kunnen het met deze spelers ook wel om volgend jaar als we promoveren nog geld over te houden dus niet
d
![]() |
Zaterdag 15 september 2007 om 10:37 uur |
haagse harry
jongens weet je wat jullie zijn 2praters jullie waren tog steeds zo blij met hoogendorp,teixeira,cornelisse,immers,verhoek,
en zeg nou weer niet van jah bestuur dit bestuur dat trainer dit trainer dat het leg aan de SPELERS.
er zit veel te veel angst in deze ploeg goed betaald.
wat immers scoort 1 ker heb een ado tatoeage maar presteerd ook niks verhoek een arrogante kwee en een bluffer denk dat die bij real madrid speelt.
de rest die op de bank zitten zoals .
knijnenburg,
fernandez,
el kadi,
riedewald,
el moussaoui,
arends,
zwinkels stel die maar op allemaal boeten dan gaan ze er misschien meer voor.
meric tuurlijk heb die leuke ACTIES maar wat heb je eraan als er niks uit komt voor de rest .
.
![]() |
Zaterdag 15 september 2007 om 00:50 uur |
Advertentie
joepflevo
Jurriƫn
Onrust slaat toe bij ADO Den Haag
bron : www.eerstedivisie.info
Normaliter is er genoeg branie en humor in Den Haag om teleurstellingen altijd weer zo voor te spiegelen dat het meevallers lijken. Maar verder als dat het linkerrijtje lonkt, weliswaar van de Jupiler League, komt men in deze dagen niet met de zelfspot. Kennelijk zit men nu echt in de problemen. Het voetbalbolwerk is veranderd in een praathuis en wekelijks wordt er door Wiljan Vloet veel op zijn spelers ingepraat. Spelers die geselecteerd zijn op hun naam, hebben de grootste moeite met de speelwijze van de Jupiler League. Kopen zit er voorlopig ook al niet in, omdat er geen geld meer voorradig is en de geldgevers uit het verleden (gemeente Den Haag) even hun hand op de knip houden. Normaliter moeten mensen als Stefan Postma, Virgilio Teixeira, Pascao Bosschaart, Yuri Cornelisse, Hans van den Haar en Rick Hoogendorp de kar toch kunnen trekken. Maar in het veld denken de meeste uitsluitend aan zichzelf is het verwijt. Het zal dan ook niet lang meer duren alvorens het publiek om Lex Schoenmaker gaat roepen. Voor insiders rondom de club is het probleem echter niet zo groot. Als iedereen nu eens begint met zijn taken in het veld uit te voeren, is het probleem zo uit de wereld en is de eredivisie weer zo in zicht. Zo lang echter de gevestigde namen blijven verzaken zal het niet snel beter worden of coach Wiljan Vloet moet het aandurven om ze naar de bank te verbannen. Daar maakt de coach zich echter niet populair mee in Den Haag, tenslotte hebben de meeste spelers een Haags verleden en worden dan ook vaak in woord en gebaar gesteund door hun persoonlijke achterban. Een goede periode en we spelen volgend seizoen gewoon weer mee in de eredivisie om een plaats voor Europees voetbal. Zo denkt de echte oprechte ADO-supporter over de toekomst van zijn club.
Ten 1e: Heb liever Vloet ipv Schoenmaker
en ten 2e:
``Stefan Postma, Virgilio Teixeira, Pascao Bosschaart, Yuri Cornelisse, Hans van den Haar en Rick Hoogendorp.``
``Zo lang echter de gevestigde namen blijven verzaken zal het niet snel beter worden of coach Wiljan Vloet moet het aandurven om ze naar de bank te verbannen. Daar maakt de coach zich echter niet populair mee in Den Haag, tenslotte hebben de meeste spelers een Haags verleden en worden dan ook vaak in woord en gebaar gesteund door hun persoonlijke achterban.``
Uhm... Virgilio Teixeira, Pascal Bosschaart, Yuri Cornelisse, Hans van den Haar mogen van mij wel op de bank hoor! Met alle respect natuurlijk.
![]() |
Maandag 10 september 2007 om 19:27 uur |
Frans
bron : www.eerstedivisie.info
Normaliter is er genoeg branie en humor in Den Haag om teleurstellingen altijd weer zo voor te spiegelen dat het meevallers lijken. Maar verder als dat het linkerrijtje lonkt, weliswaar van de Jupiler League, komt men in deze dagen niet met de zelfspot. Kennelijk zit men nu echt in de problemen. Het voetbalbolwerk is veranderd in een praathuis en wekelijks wordt er door Wiljan Vloet veel op zijn spelers ingepraat. Spelers die geselecteerd zijn op hun naam, hebben de grootste moeite met de speelwijze van de Jupiler League. Kopen zit er voorlopig ook al niet in, omdat er geen geld meer voorradig is en de geldgevers uit het verleden (gemeente Den Haag) even hun hand op de knip houden. Normaliter moeten mensen als Stefan Postma, Virgilio Teixeira, Pascao Bosschaart, Yuri Cornelisse, Hans van den Haar en Rick Hoogendorp de kar toch kunnen trekken. Maar in het veld denken de meeste uitsluitend aan zichzelf is het verwijt. Het zal dan ook niet lang meer duren alvorens het publiek om Lex Schoenmaker gaat roepen. Voor insiders rondom de club is het probleem echter niet zo groot. Als iedereen nu eens begint met zijn taken in het veld uit te voeren, is het probleem zo uit de wereld en is de eredivisie weer zo in zicht. Zo lang echter de gevestigde namen blijven verzaken zal het niet snel beter worden of coach Wiljan Vloet moet het aandurven om ze naar de bank te verbannen. Daar maakt de coach zich echter niet populair mee in Den Haag, tenslotte hebben de meeste spelers een Haags verleden en worden dan ook vaak in woord en gebaar gesteund door hun persoonlijke achterban. Een goede periode en we spelen volgend seizoen gewoon weer mee in de eredivisie om een plaats voor Europees voetbal. Zo denkt de echte oprechte ADO-supporter over de toekomst van zijn club.
![]() |
Maandag 10 september 2007 om 17:36 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |