Welkom in de shoutbox, gast
JB
Om te beginnen voor iedereen een heel goed en vooral gezond 2010
"Gelukkig" gebeurt er altijd wel wat bij onze club.
Desondanks zie ik het nog steeds zitten!
Het verhaal van vdK dat het interview in de Volkskrant slechts de bekende druppel was om AW buiten te zetten bevestigd voor mij weer dat ADO al lang aan dossiervorming heeft gedaan en dat AW dus wel eens gewoon met de staart tussen de benen en zonder centen van ADO aan zijn Midden Oosten avontuur kan beginnen
.
En wat betreft de "appel&ei" clausule in het contract van Buijs, dat zal ook wel meevallen, anders was DC niet over huren begonnen.
En nu er gekocht moet worden is men direct begonnen met zich achter het oor te krabben. Overigens, we hoeven Buijs niets kwalijk te nemen. Afgelopen juni heeft hij nog in een interview gezegd dat hij er toen met ADO hoopte uit te komen, wat ook gebeurt is, maar dat het altijd zijn ambitie zou blijven naar het buitenland te gaan. Tja en dat dat dan na een half jaar misschien gebeurt......
En inderdaad, ik weet niet meer precies wie het al geshout heeft, maar het lijkt wel of de open Haagse Kampioenschappen doemdenken nu echt zijn begonnen.
Echt afgelopen is het volgens de Azteekse kalender pas in 2012, en die schijnt er ook weer een paar eeuwen naast te zitten.
Dus, kom op....kop op!
![]() |
Vrijdag 1 januari 2010 om 23:48 uur |
dirk
Ze waren allebei toen natuurlijk niet hoe ze er nu voor staan.
Maar ze kregen ook verdomd weinig vertrouwen en als een actie niet lukte begon het publiek al te fluiten.....
Adelaar stond recht tegenover Bodde en Lex zag het in Elia
helemaal niet zitten....
Moet je nou zien wat voor BL-spelers we allemaal hebben....
Hese-Pique-Soltani-Immers-Verhoek etc zijn gewoon allemaal
spelers die niet Eredivisie-waardig zijn....heeft ook niemand belangstelling voor dit soort spelers.
Maar dat Bodde zijn corners zo belabberd nam, daar kon Adelaar niks aan doen. En dat indertijd Schoenmaker het verkeerd zag met zijn voorspelling dat Elia vooral speeltijd op de maandagavonden zou krijgen, verbaase mij ook niet echt. Het zij toegegeven, net als Lex heb ik het m.b.t. Elia verkeerd gezien. Los daarvan heb je gelijk dat het publiek een grote druk legt op -vooral- spitsen. Ik herinner me in een ver verleden Lambert Maassen werd weggehoond, terwijl hij destijds een meer dan nuttige kracht was. En zo kon veel later ook Geert den Ouden bij sommigen onder ons geen goed doen.
![]() |
Vrijdag 1 januari 2010 om 14:51 uur |
Vak Q
'Waarom zou ik niet bij Feyenoord kunnen spelen?'
De van een zware knieblessure herstellende Ferrie Bodde staat onder contract bij Swansea City, dat tweeënhalf jaar geleden slechts 75 duizend euro voor hem hoefde neer te tellen. Afgelopen zomer waren de Premier League-clubs Bolton Wanderers en Wigan Athletic bereid om bijna zes miljoen euro voor hem te betalen. Dit terwijl hij in Nederland vooral bekend staat als moeilijke jongen.
'Ik weet nog dat ik de eerste drie weken onder Frans Adelaar enorm werd aangepakt', aldus Bodde in Voetbal International. 'Ik vroeg me hardop af waar dat nu voor nodig was. Je was in de jeugd al zo’n moeilijk ventje, zei Adelaar toen. Daar heb ik met hem over gesproken en toen bleek dat een jeugdtrainer dat tegen hem had gezegd. Dan kom je er achter dat je een stempel hebt.'
En als je eenmaal een stempel hebt dan is het moeilijk om daar vanaf te komen ondervindt Bodde. 'Ik verbeeld me niks, maar als ik kijk welke middenvelders er in Nederland bij sommige topclubs en subtoppers spelen... Waarom zou ik niet bij Feyenoord kunnen spelen? Laat ik het zo zeggen: ik ben niets minder.'
Bodde besloot in de zomer van 2007 te vertrekken bij ADO, maar er was in Nederland nagenoeg geen interesse. 'ADO was net gedegradeerd en ik had het niet meer naar mijn zin. In Nederland had alleen VVV-Venlo belangstelling, maar ik had al snel in de gaten dat het dan weer degradatievoetbal zou worden. Dat kwam ook uit, VVV degradeerde dat seizoen erop.'
Zijn transfer naar Swansea bleek een voltreffer. 'Het eerste jaar werden me meteen kampioen in League One. Het jaar daarop verrasten we in het Championship. Voor mezelf was dat ook een enorme verandering. Bij ADO Den Haag was ik een verdedigende middenvelder. Nu kwam ik ook voor het doel en kon ik mijn traptechniek gebruiken. Ik begon doelpunten te maken.'
Ook een speler net als Elia die hier gewoon naar de bank werd
verwezen.....!!!!!
![]() |
Vrijdag 1 januari 2010 om 14:12 uur |
Leiden
Jensen
JB
Directeur betaald voetbal wil discussie over financiële problemen clubsKesler: Pak salaris voetballer aan Van onze Telesportredactie
AMSTERDAM - Henk Kesler wil dat voetballers op hun salaris worden gekort. De directeur betaald voetbal van de KNVB meent dat het terugdringen van salaris van spelers en trainers een eerste stap is om de financiële problemen in het Nederlandse voetbal op te lossen.
Henk Kesler Foto: ANP Kesler pleitte in zijn column op de website van de KNVB om een discussie over het gezond maken van het Nederlandse voetbal te beginnen.
"Laten we hopen dat we op korte termijn oplossingen kunnen vinden die het de betreffende clubs mogelijk maakt het seizoen 2009-2010 af te maken, waarna voor het nieuwe seizoen toch een structurele oplossing voorhanden zal moeten zijn om taferelen als het afgelopen jaar te voorkomen", meent Kesler.
"Het collectief terugschroeven van salarissen van spelers, trainers en management zou een eerste stap in de goede richting zijn in dit proces."
Weer geeft Kesler aan niet echt zicht te hebben waar het om gaat.
Of in ieder geval een hoop herrie om niets te willen maken.
De structurele oplossing laat zich natuurlijk raden, maar daar wil hij niet mee komen:
Beperk het aantal spelers van buiten de EU.
Aangezien die minimaal 1,5 x het gemiddelde eredivisiesalaris moeten verdienen.
Maar ja, dan werkt natuurlijk ook door bij zijn vrienden in Amsterdam, Alkmaar en Eindhoven.
En vooral bij zijn grote liefde Twente die tegenwoordig grossiert in exotische voetballers.
![]() |
Woensdag 30 december 2009 om 16:41 uur |
Advertentie
JB
De heren van de HCF, comfortabel op de eretribune, vallen voor de zoveelste keer door de mand.
Dat filmpje is trouwens ordinair gestolen ook: Nee, niet alleen van Der Untergang, maar ook een andere Hagenees had al eerder deze scene gebruikt voor een parodie. Sander van de Pavert, van Lucky TV. Briljante filmpjes, sinds een paar jaar na iedere aflevering van DWDD. Bekijk vooral even de beste filmpjes op de site.
http://www.luckytv.nl/video_untergang.html
Inderdaad, als je als supporter het verleden van je eigen club niet kent, val je zeker door de mand.
En dan ook nog slecht "geleend" en smakeloos.
Er zijn nog een paar mensen over uit de tijd dat "wij" het kampioenschap van Nederland op "onze" erelijst mochten bijschrijven.
De kampioenschappen van 1942 en 1943.
Die mensen die nog uit die tijd over zijn doen alles wat er mogelijk is om, ook nu nog, te strijden tegen de zware NSB-geur die er, door de buitenwacht, aan die kampioenschappen is geplakt.
Volgens mij staat er op Haaglandenvoetbal nog wel een stuk over.
Als ik het mij goed herinner had ADO in die seizoenen een secretaris en 1 speler die lid waren van de NSB, maar ADO en NSB worden nog steeds in 1 adem genoemd.
En vooral daarom is dit zo'n "fijn" filmpje.
Bevestigen "wij" tenminste zelf het beeld dat van ons bestaat. Hoeven anderen het niet meer te doen.
![]() |
Zondag 27 december 2009 om 14:44 uur |
marcellino
Ik heb hier niemand vd Kallen als zondebok zien aanwijzen. Waar haal je dat vandaan?
vd Kallen heeft de club, die blijkbaar nauwelijks nog wat waard was gekocht en daarmee gered.
Ik kan me de discussies hier op dit forum nog wel herinneren. Aan de ene kant de blijdschap dat het voortbestaan verzekerd was maar aan de andere kant de twijfel over de plannen van een slimme zakenman. Wat zou vd Kallen van plan zijn? Voorbeelden over het opkopen van bedrijven, saneren (lees: ontslagen) en weer verkopen waren er genoeg.
Feit is wel dat er zeker niet de hoofdprijs voor de club betaald is en dat, zoals we nu merken, er meer voor nodig is dan een aankoopbedrag om de club veilig voort te laten bestaan.
Natuurlijk zal vd Kallen rendement op zijn investering willen behalen maar op dit ogenblik is dat onmogelijk. Niemand zit te springen zijn club over te kopen en spelers van een elftal dat onderaan bungelt leveren ook al niet veel op. Daarnaast zullen al zijn andere bedrijven in deze crisis-tijd, die nog lang niet over is ook geld nodig hebben.
Alhoewel ik het eens ben met je betoog vind ik het wel vreemd om hier nu te gaan roepen dat het team in het begin boven verwachting heeft gepresteerd aangezien we voor aanvang van de competitie hier nog een zeer levendige discussie hebben gehad over de sterkte van het team. Waarbij jij bijzonder vasthoudend was je stelling te verdedigen dat het team er weldegelijk sterker op was geworden.
Ik denk dat er op dit ogenblik drie dingen belangrijk zijn:
1) Er moet rust in de tent komen
2) Er moeten hoe dan ook punten gepakt worden
3) Geen rare akties van supporters die daarmee de club over het randje gaan duwen.
Ik heb met kerst een kaarsje voor de club opgestoken.
volgens mij heb ik nooit gezegd dat we veel sterker zijn geworden.
ik heb juist gezegd dat we achterin en voorin spelers missen.
vaak heb ik het gehad over een scorende spits.
en een bank waar spelers zitten die niet genoeg voldoen om pique en ammi t vervangen.
verder even voor ROME.
Ik weet dat je het goed bedoeld wat betreft mijn schrijven.
en ik weet ook zelf dat het niet mijn sterkste punt is.
maar het zal mij een worst wezen.
heb het stukje nog een keer over gelezen en heb niet het gevoel dat het onleesbaar is.
een taal is er gemaakt om met elkaar te communiceren.
communiceren kan op vele manieren.
visueel>>auditioneel>>of via gebaren en gezicht uitdrukking.
het opschrijven van letters en worden is het makkelijk maken om met elkaar te communiceren.(vooral voor mensen die de tijd en inzicht niet hebben om iets te begrijpen)
mn lfd vr dn hg is grt
als je de tijd zal nemen weet je wat hier staat
mierenneuken over een punt of comma of met een d .t of dt
zegt meer over de persoon die het leest dan van de persoon die het heeft geschreven.
maar nogmaals rome ik neem je niks kwalijk je bedoeld het goed.
![]() |
Zondag 27 december 2009 om 14:03 uur |
Johannes
Ik hoop dat vdKallen en consorten dit filmpje ook zien. Dat zal ze zeker leren dat ze de HCF niet meer serieus moeten nemen.
Dit filmpje geeft precies aan waarom onze club nooit bij de echte top van Nederland gaat horen. Elke supporter krijgt de club die hij verdient. En zolang HCF namens DE supporters optreedt....
De heren van de HCF, comfortabel op de eretribune, vallen voor de zoveelste keer door de mand.
Dat filmpje is trouwens ordinair gestolen ook: Nee, niet alleen van Der Untergang, maar ook een andere Hagenees had al eerder deze scene gebruikt voor een parodie. Sander van de Pavert, van Lucky TV. Briljante filmpjes, sinds een paar jaar na iedere aflevering van DWDD. Bekijk vooral even de beste filmpjes op de site.
http://www.luckytv.nl/video_untergang.html
![]() |
Zondag 27 december 2009 om 12:06 uur |
Moi
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |