Welkom in de shoutbox, gast
Ron001
Super wissels van onze RA!!! Hahahaha,
Daar pak je punten mee......(Je kan hem afrekenen op het resultaat!!! Dus nu ++!!)
Zwinkels heeft inderdaad punten gepakt!! (Ben geen Zwinkels fan) maar zie hem nog groeien!! Maar de eerste helft zag er onzeker uit, mede door het eerste balcontact van Zwinkels!! Jonge mist nog wat wedstrijdritme!! Maar chapo voor onze topper Janmaat!!! Vorig jaar deed hij dit ook tegen ons dus nu gewoon weer!! Hahahaha
Hij wil gewoon niet tegen ons spelen... Hij zag de 1e helft wat slecht , en dacht.... Ik ga ze helpen!!! Hahahaha
Op naar Groningen!!! En daar nu echt KNALLE MET DIE BALLEN!!!
0
|
Zondag 31 januari 2010 om 11:21 uur |
rien1
Goeiemorgen allemaal. Dat is nou lekker wakker worden!
Ik kwam (na het werk) tegen de rust pas in het stadion. Twijfelde effe toen ik er naartoe reed omdat ik hoorde op de radio dat het een draak van een wedstrijd was van ADO kant. En als ze dat zelfs al op West zeggen.....
Gelukkig kreeg Janmaat rood, en zag ik ons cluppie toch winnen.
Laten we het maar niet meer over de wedstrijd hebben.
Ben benieuwd of er vandaag nog iemand bijkomt voor de achterhoede. Kum en Bosschaert in ieder geval terug tegen Groningen. Jammer van Oper, dat zal te kort dag zijn. . Die hadden we gisteren goed kunnen gebruiken. Maar de drie punten zijn mooi binnen.
0
|
Zondag 31 januari 2010 om 09:55 uur |
Kees
miq72
Vincent
Advertentie
Moi
Ooievaar
1 Nac - Az - 2
2 Groningen - ADO - 2
3 Nec - Willem II - 3
4 Vvv- Heerenveen - 3
5 Twente - Heracles - 1
6 Psv - Utrecht - 1
7 Ajax - Roda - 1
8 Sparta - Vitesse - 3
9 Rkc - Feyenoord - 2
NAC - AZ 1
Groningen - ADO 1
NEC - Willem II 1
VVV - Heerenveen 2
Twente - Heracles 1
PSV - Utrecht 1
Ajax - Roda 1
Sparta - Vitesse 2
RKC - Feyenoord 2
0
|
Zondag 31 januari 2010 om 01:05 uur |
JB
@jb,
heracles staat toch in het linkerrijtje?
dus daarvan verliezen is geen -3 punten
of baseer je dit op de stand zoals hij op moment van spelen is?
op zich wel een aardige rekenmethode, ofschoon ik denk dat 32 punten dit seizoen niet genoeg is om 14e te worden
Ik ben uitgegaan van de "traditionele" rechterrij clubs.
Vandaar dat Heracles en VVV er wel tussen staan en Groningen en Heerenveen niet.
Als het maar genoeg is om 15e te worden. ;-)
0
|
Zondag 31 januari 2010 om 01:02 uur |
Bert
Stond nu wat lager, maar mocht de pret niet drukken. Puntje bij Groningen zou mooi zijn, maar ik reken daar niet op. Er komen met name thuis nog genoeg mogelijkheden om toe te slaan. Dit is erg goed voor het moreel, ook voor die van de supporters trouwens. Toch maar mooi in één wedstrijd het aantal gewonnen thuisbeurten verdubbeld.
Hopelijk valt de schade met vriend Oper mee, want die had er vandaag wel raad mee geweten. Overigens heeft Heerenveen ook met tien man nog steeds een miljoenenelftal, dus prima gedaan.
We gaan nu de jacht inzetten op VVV
Groningen hopen op een puntje. Die wedstrijd tegen Pisvee kan je afschrijven. Laten we hopen dat ze de schade in eindhoven beperkt houden.
Als we winnen in eindhoven vreet ik mijn schoenen op.
0
|
Zondag 31 januari 2010 om 00:58 uur |
Haagse Roel
bedacht me net dat juist jij degene was die zei dat ik er niet op moest reageren..haha
hij heeft het trouwens niet helemaal begrepen:
mooi weer supporters blijven toch juist thuis als we verliezen en komen alleen als we winnen?
Klopt helemaal Vince, kan me toch niet inhouden bij dit soort eencellige reacties,als die pik een statement wil maken moet die lekker een open brief in de "posthoorn" ( bestaat die nog ?) schrijven waarin die oproept dat alle mensen in de regio Haaglanden ( zo'n kleine miljoen) naar FCDH moeten komen.........dan heeft ie een punt.Gaat ie oud Hagenezen lopen verwijten dat ze een keer, vanwege dreigende verkeersellende, niet afreizen naar DH......zielig hoor......... yesyes hierbij het rijtje van plaatsen die (bijna) altijd naar DH afreizen.......Vlissingen, Eijsden( L) , Nieuwegein, Utrecht, Groningen, Lelystad, Dronten, Almere .......Hoezo geen clubliefde.......lampelul !!!!
0
|
Zondag 31 januari 2010 om 00:45 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |