Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: twente

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 671
Volgende pagina

JB

Johannes schreef:


Mark van der Kallen: ,,ADO staat er beter voor dan mening andere club”
25 May 2010 om 07:18


Tijdens het zeer druk bezochte ondernemersontbijt van de Businessclub van ADO Den Haag afgelopen vrijdag hebben Mark van der Kallen en Marco Esser, leden van de Raad van Commissarissen, op hoofdlijnen het meerjarenbeleidsplan (tot 2015) van de club gepresenteerd.



De doelstellingen zijn kort en duidelijk: financieel gezond, handhaving in de eredivisie en op termijn naar 'het linkerrijtje'. Marco Esser: ,,Wij moeten wel geduld hebben, alles kan niet in korte tijd, het zal stapje voor stapje gaan.”


Marco Esser, lid van de Raad van Commissarissen

Op technisch vlak moet het een collectief beleid zijn, van een kern van mensen, niet van één persoon, een trainer is ook maar een 'passant', zo wordt gesteld. Opleiden is het credo in plaats van kopen, waar mogelijk moet de eigen jeugd vastgelegd worden en er moet een speelstijl zijn, die past bij de club ('Haagse Bluf').

Over het financiële beleid zei Mark van der Kallen: ,,In 2008 was de club technisch failliet. Het verlies van 7 miljoen is van 3 naar 2 miljoen teruggebracht. Wij kunnen geen verliezen blijven lijden. ADO verkeert nu in een gezonde positie, ik zou niet graag met veel andere club op dit moment willen ruilen. Wij staan met ADO, al lijkt dat misschien niet zo, bij de gezonde clubs”, aldus de ADO-topman.


Mark van der Kallen: ,,Niet meer uitgeven dan er binnenkomt"

,,Het is duidelijk dat wij niet meer gaan uitgeven, dan er binnenkomt, wij gaan uit van een nulbegroting. De uitgaven zullen 3 tot 4 miljoen naar beneden moeten”, gaat Van der Kallen verder. ,,Wij gaan net als zoveel andere clubs terug in het aantal spelers, naar 22 spelers voor de BVO 1. Er zijn wat contracten beëindigd, maar wij hebben komend seizoen gewoon een waardig eredivisieteam. Ik hoor en lees ook verhalen, dat er spelers weggaan of willen. Maar ze staan wel gewoon bij ons onder contract.” Van der Kallen liet weten dat men eventueel nog gericht twee of drie spelers aan wil en kan trekken. Hij legde ook de nadruk op het starten van het spelersfonds, om het team te kunnen versterken en riep gegadigden op zich bij hem te melden voor een gesprek.


Harrie Suiker tijdens zijn "betoog"

Harrie Suiker, al jaren ADO-lid, deed een oproep aan directie en RvC om er vooral voor te zorgen dat er straks een goed team op het veld staat. Suiker vindt het ook een goede zaak dat oud-spelers weer bij de club betrokken worden. Suiker kreeg na zijn gloedvol betoog de handen op elkaar van de aanwezigen.


De oudspelers, achter vlnr Thoe van den Burch, René Pas en Joop Jochems, Zittend vlnr Guus Haak, Sjaak Smit en Piet de Zoete

De oud-spelers die al benaderd zijn en toegezegd hebben weer iets te gaan beteken voor de club zijn Theo van den Burgh, René Pas, Piet de Zoete, Sjaak Smit, Joop Jochems en Guus Haak. Ook zij waren vrijdagmorgen present op het ondernemersontbijt.

© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)

Een hoop opvallende opmerkingen van vd Kallen en Essers:

 

- er is een meerjarenbeleidsplan voor de komende 5 jaar.

 

- collectief beleid, niet 1 bepalende persoon, alle geledingen moeten in dezelfde speelstijl spelen (Haagse bluf)

 

- opleiden ipv kopen, eigen jeugd vastleggen

 

- ADO verkeert nu in een gezonde financiële positie

 

- Ik hoor en lees ook verhalen, dat er spelers weggaan of willen. Maar ze staan wel gewoon bij ons onder contract

 

- Men wil en kan! gericht nog 2 of 3 spelers aantrekken

 

- er wordt een nieuwe poging gewaagd met het spelersfonds

 

- het blijkt dat men, achter de schermen, volop bezig is oud zeer bij oud-Ado-ers weg te halen zodat ze weer actief willen zijn voor de club!

 

Tel dit op bij het nieuws dat tot nu toe bevestigd is door de club en de toekomst ziet er, wat mij betreft, niet somber uit.

 

Vergeet niet: Twente zat 7 jaar geleden in precies dezelfde situatie als wij 3 jaar geleden. En dit seizoen liepen ze tot hun eigen verbazing ineens 3 jaar voor op hun 10 jaren-plan.

0
Dinsdag 25 mei 2010 om 17:22 uur

Ruudje16

Kees schreef:

En was zelf een verdienstelijk international.

 

Maar waar is in vredesnaam al dat vertrouwen in Steijn op gebaseerd? Met alle respect maar die jongen komt net kijken.

 

ps Overigens krijgt Van As mogelijk in Breda een nieuwe job.

Waarom heeft (bijna) iedereen het er over dat je jarenlange ervaring moet hebben voordat een goede trainer bent.

Ik geloof meer dat je dat van nature in je moet hebben.

Het goed liggen in een spelersgroep is een van de eerste tekenen daarvan..........

Voorbeelden daarvan : Mourinho, Van Gaal, McLaren.......

 

En hebben jullie het interview met Preudhomme (nieuwe trainer Twente) vanavond gezien.

Ook nu weer heeft Twente gezocht naar iemand die bovenal deze eigenschap bezit.

 

0
Maandag 24 mei 2010 om 23:19 uur

Ooievaar

Bert schreef:

Als Ricky vd Berg weg zou gaan naar Swansea kun je het contract van Jens daarmee opwaarderen. Maar het moet wel varantwoord blijven. Weet jij veel wat voor eisen hij heeft neergelegd.

Als Lex voor de groep komt, dan zou ik Ricky niet op voorhand weg laten gaan. Zeker niet als je er geen volwaardige vervanger voor hebt, geldt natuurlijk ook voor Immers. Wil het wel eens zien als die jongens wèl goed in hun vel zitten. Een wat bredere selectie is echt geen overbodige luxe.

 

Vind Toornstra een prima voetballer de relevatie tot nu toe, dus een stevige contractverhoging is op z'n plaats. Je moet niet het risico willen nemen om te wachten hoe zijn ontwikkeling afloopt, want dan zit hij inderdaad bij Twente, voor weinig. :/

 

Wat mij betreft slaat het bestuur nu inderdaad spijkers met koppen en laten ze Lex, Kootwijk en Steijn de kar trekken. Zie geen gevaar voor zaagpartijen. Lex kan op deze manier z'n ei kwijt, zal goed liggen bij de spelersgroep, laat Kallen en de RvC met rust, en Kootwijk is een loyale assistent.

 

Steijn kan dan al lerende de nodige praktijkervaring op doen. en terugvallen op Lex Als er nu een TD wordt aangesteld waarom niet Van As? dan kunnen we eens de selectie gaan invullen, met van Laar de jeugdopleiding stroomlijnen en mede door de inbreng van van As de scouting ter hand nemen.

 

Lijkt me beter dan trainers voor de groep zetten die luisteren naar de naam Brood of Petro. Zesde keus. Niet doen dus.

 

Iedereen moet terug in de begroting, dus dat excuus kunnen de beleidsbepalers niet aanvoeren.

 

Mensen met verstand van zaken dienen er op de bepalende functies plaats te nemen. Zo ingewikkeld is dat toch niet? Er zijn dingen Mark v.d. Kallen waar ook jij geen bal verstand van hebt. Als jij dat durt te realiseren dan zijn we al een eind op de goede weg.  Dus zet mensen op die plekken die dat wèl hebben, zal je zien dat je daar je voordeel mee doet.

 

Is namelijk goed voor jouw handel, jouw ego, en voor mijn

0
Zondag 23 mei 2010 om 21:13 uur

quincy...

luuk de jong is dat geen goeie spits voor ons die kunnen we dan huren van twente

0
Donderdag 20 mei 2010 om 19:05 uur

Ooievaar

Mike schreef:

Ik denk dat er nog wel eens een situatie kan gaan ontstaan dat het geen moer uitmaakt welke trainer en speles we hebben.

Nu veel geld uitgeven kan misschien wel eens betekenen dat je het einde van het seizoen niet gaat halen. Overleven is nu het belangrijkste!

Je ziet het aan NEC, Willem II, Sparta en nu ook weer Vitesse. Allemaal clubs aan een zijden draadje, en een club is vandaag de dag zo failliet.

Ik zeg niet dat wij 100% safe zijn maar ik ben blij dat er hier, na een aantal kantje-boord-situaties gewoon realistisch met de centen wordt omgegaan.

In de Jupiler league hebben er al 2 het einde niet gehaald. Het wachten is komend jaar op de eredivisie......

Dar heb je gelijk in. Er zullen een heel aantal clubs ernstig terugmoeten wat het kijkspel nou niet ten goede zal komen. Overigens gaat het er niet zo zeer om hoeveel geld je uitgeeft, maar dat je dat op z'on slim mogelijke wijze doet, dat is nu niet bepaald het geval. De begroting van een middenmoter en dan zo ontzettend slecht presteren, dat heeft niet zo zeer met je budget te maken maar des te meer met mensen aan het roer die geen verstand van zaken hebben, en mede daarom is er veel en veel te veel overhead.

 

Overigens heb ik hier het conceptprogramma voor me. Dus geef ik alvast de aftrap voor de toto. Let je op Vistick?

 

De Graafschap - Vitesse 1

Ajax- VVV - 1

PSV - AZ 1

Roda - Groningen 3

Willem II - Feyenoord 2

Exelsior - FC Utrecht 2

ADO - NAC 3

NEC - Heracles 1

Heerenveen - Twente 2

 

 

0
Donderdag 20 mei 2010 om 10:04 uur

JB

Taki schreef:

Al eerder was bekend, dat Lex Immers ADO Den Haag wil verlaten en de voorkeur geeft aan Italie, waar zijn ouders wonen. Ook Ricky van den Bergh mag weg, als een club zich meldt in het Forepark.

Tekst: Rob Blankenstein



Karel Jansen jr., zaakwaarnemer van Lex Immers, is druk bezig om de mogelijkheden af te tasten voor de ras-Hagenaar. Wel moet een eventueel geïnteresseerde Italiaanse club een transfervergoeding van 700.000 euro op tafel leggen. Voor een transfer binnen Nederland – NEC Nijmegen is in beeld - verlangt ADO Den Haag een lagere transfersom.



Ook Ricky van de Bergh mag, indien zich een club meldt, vertrekken. Daar zal echter wel een transfersom (hoogte onbekend) tegenover moeten staan. Aan Bogdan Milic is te verstaan gegeven, dat zijn Haagse avontuur tot één seizoen beperkt blijft.



Ook Richard Knopper hoeft niet op een langer verblijf bij ADO Den Haag te rekenen. Hij is momenteel in gesprek met een Australische club om wellicht Down Under zijn carrière een vervolg te geven.

© Haaglandenvoetbal.nl (TR Media)

 

De onzinverhalen vliegen weer om onze oren.

 

Nu Verhoek niet bij NEC blijkt te zijn geweest, moet het Immers wel geweest zijn.

Die 2 lijken ook op elkaar als 2 druppels water.

 

Ricky vd Bergh mag weg als er een club komt die bereid is de gevraagde transfersom te betalen.

Precies, ook Sneijder bij Inter, Robben bij Bayern en Christiano Ronaldo bij Real mogen weg.

Als er iemand komt die de gevraagde transfersom wil betalen.


En tegen Milic, die net zijn 2e (!) seizoen van zijn 3-jarig contract er op heeft zitten, zou te verstaan zijn gegeven dat zijn Haagse avontuur maar 1 seizoen (?) gaat duren.

 

Bij dit bericht moet weer zoveel zout dat het er op lijkt dat Rob Blankenstein gisteren op de boulevard tegen windkracht 6 in heeft zitten praten en niet vd Kallen en Petrovic.

 

 

Ook het verhaal over Toornstra lijkt een storm in een glas water.

Zijn contract loopt nog 2 jaar door.

Roda staat min of meer onder curatele en kan helemaal geen transfersommen betalen.

Net als AZ trouwens, dat overigens met Viergever, Falkenburg en misschien Strootman voor die postie al voldoende talentvolle middenvelders gratis ophaalt bij Sparta.

Twente heeft, nadat ze geld hebben gevangen voor vertrekkende spelers, behoefte aan een buitenspeler en een centrale verdediger. Ruiz en Douglas zijn namelijk de spelers die daar geld kunnen opleveren, maar die moeten dan ook weer vervangen worden. En middenvelders hebben ze meer dan genoeg.

0
Woensdag 19 mei 2010 om 14:13 uur

marcellino

g schreef:

,,Toornstra is een groot talent, maar de eisen zijn exorbitant. We hopen nog tot elkaar te komen, maar vooralsnog komen we er niet uit.’’ (vdKallen)

 

Met andere woorden:

ADO is best bereid om meer te bieden, maar niet ten koste van alles.

 

En het heeft er alle schijn van dat vriend Toornstra is vergeten dat hij een jaar geleden nog bij Alphense Boys zijn partijtjes speelde, en pas na de winterstop werkelijk iets heeft laten zien. We schelden op jongens als Knopper die langdurige contracten hadden afgesloten en pas aan het eind daarvan weer een beetje op hun niveau speelden; maar nu Toornstra op hetelfde uit is (en een paar goede maanden in het verleden zijn zeker in het voetbal geen enkele garantie voor de toekomst), moetn ADO zonder met de ogen te knipperen zijn eisen inwilligen. Laat hem dan maar lekker gaan, en verzuipen in Enschede, of Alkmaar, of voor mijn part Milaan.
 

onzin dus omdat  hij vorig jaar nog bij alphense boys heeft gevoetbald mag hij niet vragen wat hij waard is

 

vergeet niet nu hij oranje klant is dat dat ook geld opleverd

Moet hij club liefde hebben voor het half jaar dat hij hier voetbald kom op zeg.

 

wees blij dat zo een jongen ondanks het dramatisch jaar nog wil voetballen voor den haag.

En als er dan grote clubs in de rij staan om hem binnen te halen mag je alleen maar respect tonen dat hij met den haag wil praten.

 

dat ploegen als az en twente belangstelling hebben is niet zomaar.

tuurlijk moet je niet in gaan op het bedrag wat zijn zaak waarnemer bied maar je moet ook geen schandalig loon voorstellen en dat laatste is gebeurd.

Toornstra praate helemaal niet over geld sterker nog hij dacht dat zij er wel uitkwamen want hij zou echt niet het meeste verdienen bij den haag.

Komt ook nog eens bij dat zijn markt waarde op dit moment de grootste is van alle spelers van den haag.

 

roepen dat hij dan maar moet vertrekken slaat echt nergens op sterker je doet dan aan capitaal vernieteging.

 

tuurlijk je neemt altijd een risico wat misschien heeft hij het half jaar wel boven zijn kunnen gespeeld,maar als je een klein beetje verstand van voetbal hebt zie je dat hij de zelfde kwaliteiten kan krijgen als een type v/d vaart en we weten wat zijn marktwaarde is geweest.

 

klein blijven en klein denken is typisch iets voor den haag

groot praten en groot denken is ook typisch is voor den haag alleen het jammere is dat het theoretisch is

0
Woensdag 19 mei 2010 om 11:27 uur

michel

Bert schreef:

Als ze 2,5 miljoen betalen mogen ze hem hebben. Hij heeft een doorlopend contract net getekend. Lijkt mij behoorlijk rechtsgeldig. 

Bert,

maar ze hebben helemaal geen interesse in die jongen dus ze betalen ook geen 2,5 miljoen. Die namen zijn erin gegooid door misschien z'n zaakwaarnemer, fans of anderen om meer push te geven naar een nieuw contract en ADO bang te maken om een goede speler kwijt te raken. 

 

Dat az geen  interesse in hem heeft zeg ik al vanaf het begin en twente ook niet. AZ is wel aan het kijken voor jeugdige talenten, maar daar zit Toornstra niet bij.

 

Ik zie ook liever die 2,5 miljoen, maar helaas.

0
Dinsdag 18 mei 2010 om 23:44 uur

Advertentie

michel

krm schreef:

Onderhandelingen Toornstra en ADO in impasse

18/05/2010 22:48

ADO Den Haag is er nog niet in geslaagd om met middenvelder Jens Toornstra overeenstemming te bereiken over een nieuw meerjarig contract.

Het talent dat het afgelopen seizoen doorbrak in de hoofdmacht ligt weliswaar nog twee jaar vast, maar het salaris in zijn huidige verbintenis is relatief laag. Andere clubs liggen op de loer om Toornstra weg te kapen.

De jeugdinternational zou op de lijst staan bij onder meer AZ, FC Twente en Roda JC. Commissaris Mark van der Kallen van ADO laat zich er niet door onder druk zetten. 'Het zal wel dat andere clubs op hem jagen', vertelt Van der Kallen aan Voetbal International. 'Maar wij zijn niet in de positie om rare dingen te doen.'

'Toornstra is een groot talent, maar de eisen zijn exorbitant. We hopen nog tot elkaar te komen, maar vooralsnog komen we er niet uit.'

ADO bereikte eerder al wel een akkoord met verdediger Pascal Bosschaart (30) en doelman Gino Coutinho (27), die hun aflopende contracten met één jaar verlengden. De club verwacht ook snel rond te komen met Wesley Verhoek (23). De door NEC begeerde aanvaller kan voor twee jaar bijtekenen, met een optie voor een derde seizoen.

az en twente hebben helemaal geen interesse in hem.

kan naar de rijk der fabelen.

0
Dinsdag 18 mei 2010 om 23:27 uur

krm

Onderhandelingen Toornstra en ADO in impasse

18/05/2010 22:48

ADO Den Haag is er nog niet in geslaagd om met middenvelder Jens Toornstra overeenstemming te bereiken over een nieuw meerjarig contract.

Het talent dat het afgelopen seizoen doorbrak in de hoofdmacht ligt weliswaar nog twee jaar vast, maar het salaris in zijn huidige verbintenis is relatief laag. Andere clubs liggen op de loer om Toornstra weg te kapen.

De jeugdinternational zou op de lijst staan bij onder meer AZ, FC Twente en Roda JC. Commissaris Mark van der Kallen van ADO laat zich er niet door onder druk zetten. 'Het zal wel dat andere clubs op hem jagen', vertelt Van der Kallen aan Voetbal International. 'Maar wij zijn niet in de positie om rare dingen te doen.'

'Toornstra is een groot talent, maar de eisen zijn exorbitant. We hopen nog tot elkaar te komen, maar vooralsnog komen we er niet uit.'

ADO bereikte eerder al wel een akkoord met verdediger Pascal Bosschaart (30) en doelman Gino Coutinho (27), die hun aflopende contracten met één jaar verlengden. De club verwacht ook snel rond te komen met Wesley Verhoek (23). De door NEC begeerde aanvaller kan voor twee jaar bijtekenen, met een optie voor een derde seizoen.

0
Dinsdag 18 mei 2010 om 23:23 uur

Nu online

Marcush, Bollie74, buurmanBrutus, Max, MichelAdamsMatje, Haago, frans swa, Marcie, Don Leo, Erba1, James, Prutser 070, Marcelvld, ADO079, opper, oodh, KvR, DH070, BLEISWIJK-1, lernst en 193 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 671
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1