Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jongen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 674
Volgende pagina

DaveDH

marcellino schreef:

hij is uitgefloten door het publiek daar heb je gelijk in maar dat had niets met zijn voetbal kwaliteiten te maken.

hij had problemen met schoenmaker + ado degradeerde en zou naar de jupiler gaan elia had daar geen zin in.

dat hij daar eerlijk over is geweest werd hem niet in denk afgenomen door de supporters.
Gelul, hij werd uitgefloten omdat hij in de ogen van de kenners niet goed genoeg presteerde, ik heb tientallen discussies gehad met fluiters en boeroepers op de tribune en ik ben misschien wel aan het verouderen maar met mijn geheugen is nog niets mis.... en met Verhoek was het precies het zelfde verhaal, die jongen moest zich nog ontwikkelen en werd ook constant uitgefloten.

Ik moet eerlijk zeggen dat ik het ook niet in hem zag zitten, ik vond het een dravertje en dat was die ook tot die zichzelf ineens ging ontwikkelen, en nu speelt die bij Twente zo gaat dat namelijk, spelers die er in één keer staan zijn heel erg zeldzaam.. mijn advies is geef ze ook de tijd om te groeien want geschiedenis laat zien dat als je spelers de tijd gunt ze kunnen uitgroeien tot toppers.

Kijk naar Immers, was in het begin ook niet om aan te gluren, traag en houterig, doosje open, doosje dicht... en kijk nu eens, die kan straks naar Feyenoord...

Gun die jonge jongens nu even de tijd ipv ze weer gelijk helemaal af te fikken als het ff niet gaat... daar hebben we uiteindelijk met zijn alle straks voordeel van. Een redelijk spelende Visser levert meer op als die naar een club als Groningen gaat dan naar Dordrecht...


0
Maandag 16 april 2012 om 14:38 uur

070

marcellino schreef:

hij is uitgefloten door het publiek daar heb je gelijk in maar dat had niets met zijn voetbal kwaliteiten te maken.

hij had problemen met schoenmaker + ado degradeerde en zou naar de jupiler gaan elia had daar geen zin in.

dat hij daar eerlijk over is geweest werd hem niet in denk afgenomen door de supporters.
als iemand ooit snel is uitgefloten, dan is het Elia wel. Ook voor de tijd dat hij weg wilde! de arme jongen moest het in het begin doen met wat invalbeurtjes, en ik weet nog als de dag van gisteren dat hij al de derde keer na een mislukte schaar is zo werd uitgefloten door een deel van het publiek. Kan pijn doen dit te horen, maar is echt zo. Overigens slaat de vergelijking Visser-Elia werkelijk nergens op. De potentie bij Elia droop ervan af, maar de trainers zagen niets in hem. Bij Visser is het exact andersom.
0
Maandag 16 april 2012 om 14:37 uur

DaveDH

marcellino schreef:

kom op dave.
elia en verhoek hebben talend en hadden dat toen ook.
het probleem was gewoon dat deze twee jongens echte haagse schroffies
zijn die moeilijk zijn in omgang.

elia heeft wat dat betreft veel bijgeleerd.
maar iedereen kan op jonge leeftijd al zien dat zij er wel komen.
dit zie je ook bij vicento die wordt net zo goed als elia en nog beter als verhoek.

visser is leuk om erbij te hebben en kan vsan veel waarde zijn als stofzuiger.
en ja ook hij kan misschien een leuke club krijgen,maar het word nooit een top voetballer.

en bij ado ja als immers kum en toornstra verdwijnen valt zo een jonge nauwelijks meer op want dan loop je alleen maar achter de fijten aan.
Je mist een beetje mijn punt en mijn punt is dat jonge spelers (en dat is Visser) hier volledig afgebrand worden.. ik haalde Verhoek en Elia aan omdat daar exact het zelfde gebeurde... (En nee ik heb niet de illusie dat Visser van het zelfde kaliber is als die twee, aan de andere kant die twee waren in het begin ook niet zo best...)

Die werden ook niet goed genoeg gevonden en achteraf hebben die mensen allemaal ongelijk gekregen, en ik ben het helemaal met je eens dat Visser geen topper is maar een zeer bruikbare stofzuiger/waterdrager die je gewoon nodig heb in een 11tal, ook bij de top clubs heb je middelmatige voetballers die nuttig voor het 11tal zijn en dat is Visser ook.

De manier waarop die jongen hier wordt afgefikt vind ik onterecht gezien zijn prestaties op het veld, die jongen wordt tegen het licht gehouden op een manier die ik ongepast vind en terug zie in de manieren waarop Elia en Verhoek werden afgefikt door het eigen publiek ....


0
Maandag 16 april 2012 om 12:20 uur

miq72

Met stijgende verbazing heb ik kennis genomen van de negatieve reacties op Kevin Visser op deze box .Voor het eerst de laatste maanden speelt Kevin regelmatig in de basis en de laatste weken ook op zijn favoriete plek als verdedigende middenvelder .De belangrijkste taken van een verdedigende middenvelder is het uitschakelen van de nummer 10 van de tegenstander en het onderscheppen van aanvallen van de tegenstander .Als je als supporter van Ado zit te wachten op fantastische passeerbewegingen en mooie doelpunten van hem kan je lang wachten want die zullen er niet veel komen maar nogmaals dat is zijn taak ook niet en je kan ook niet met 11 tjaron Chery s of 11 Jens Toornstra s in een elftal lopen .

Gistermiddag behoorde Kevin Visser tot de beste spelers van ons elftal !!De 1e helft moest Kevin het opnemen tegen Marco van Ginkel .Van Ginkel is een van de grootste talenten van Nederland en de laatste weken in bloedvorm .Hij kwam er niet aan te pas tegen Kevin .De 2e helft kreeg Kevin een haast wel onmogelijke opgave .Vd Brom dacht slim te zijn en zette een van de allerbeste spitsen uit de eredivisie op Visser .Wilfried Bony , de klasbak uit Ivoorkust die het elke week elke voorstopper uit de nederlandse competitie moeilijk maakt werd door de hier zo bekritiseerde Kevin Visser totaal uit de wedstrijd gespeeld .

Door de bezoekers op deze box werd hij beloond met een 5.8 gemiddeld ??? Maar laten we deze jonge jongen maar totaal afbranden en dingen van hem verwachten die hij niet kan ipv te kijken waar hij werkelijk voor staat en wat hij in de meeste wedstrijden meer dan goed uitvoert .
0
Maandag 16 april 2012 om 11:37 uur

K.B

Kees schreef:

Ik heb liever dat ons salarishuis verhoogd wordt en Immers (vooral) en Toornstra gewoon hun contract nog langer verlengen.

Immers is zo onvoorstelbaar belangrijk voor de ploeg en ook voor de uitstraling van ADO.

Dat bankieren vind ik helemaal niets. Als ik supporter van een bank zou zijn ga ik wel in het centrum van de stad zitten. Kan ik er genoeg zien.

Wesley is ook verkocht en wat zijn we er mee opgeschoten? Juist, helemaal niets.

De enige verkoop van de laatste jaren die daadwerkelijk gunstig voor ons heeft uitgepakt is die van Janmaat. Daardoor konden we relatief goedkoop versterkingen halen.
Toornstra heeft interesse uit de Premier League.
Een jongen als Immers loopt al weer een tijd mee.
Maakte onze promotie naar de eredivisie mee in 2008 en de Europa League in 2011.
Logisch dat hij een avontuur zoekt buiten Den Haag.
Zelfde geldt voor Verhoek die naar Twente is gegaan, en mocht Feyenoord voorronde Champions League halen dan zou ik ook lekker daarheen gaan.
Ons salarishuis kun je omhoog gooien, maar vergeet niet dat de exploitatie en inkomsten van sponsoren mee moet groeien.
Dit is nog niet het geval, omdat we in een lastig proces zitten, waarbij de plannen die o.a. Mark v.d Kallen voor ogen had, qua tijd wat langer gaat duren.
Zoals ik zei, ik kan pas positieve of negatieve conclusies trekken als de selectie voor volgend seizoen rond is.
Ik verwacht, zoals ik al eerder zei een aantal aankopen die voor de basis zijn, dus ik wacht nog af.
0
Zondag 15 april 2012 om 22:18 uur

BLEISWIJK-1

pajam schreef:

Nou voor de verdediging mag je voor achter Supusepa nog wel een betrouwbare linksback halen en als je Omeruo even buiten beschouwing laat, geldt dit net zo goed voor de rechtsback positie.

Als de verhalen rondom (met name) Alberg en Holla waar zijn, is het middenveld (Meijers is al binnengehaald) ook voorzien.

Voorin inderdaad hopen op aanblijven van Smolarek, Vicento al verlengd en hopelijk toch nog een redelijke spits (Hoesen?).
Ik vind Leeuwin een prima alternatief als rechtsback. En voor mij hoeft er ook geen vervanger voor Luksik te komen. De laatste wedstrijden was die jongen al een stuk beter. Net als Hovath hebben die jongen gewoon tijd nodig gehad.

Op het middenveld zie ik graag Holla en vd.Berg. Staan fysiek hun mannetje en kunnen goed voetballen. Alberg als extra middenvellder is ook wel aardig.

Voorin zie ik graag Hoesen erbij komen. En Smolarek verdient inderdaad ook wel een extra jaar. Alleen over Poepon heb ik mijn twijfels. Ik vind dat er betere alternatieven zijn. Probeer dan bijvoorbeeld die Nemeth van die Griekse club over te nemen.


0
Zondag 15 april 2012 om 22:12 uur

Rome

Sup laat echt constant zijn directe man langszij komen. Kan iemand die jongen niet coachen?
0
Zondag 15 april 2012 om 15:44 uur

Advertentie

rien1

Pfffff toornsta jongen...Immers eruit??,?,,
0
Zondag 15 april 2012 om 15:04 uur

ADODENHAAG

rien1 schreef:

Vooral vorig seizoen was Rado mijn favoriete speler. Echt iemand die rust uitstraalde, betrouwbaar en heel veel kijk op het spel. Nu vraag ik me steeds af waarom die gozer in hemelsnaam niet wordt opgesteld. Maar ik moet wel toegeven dat ik steeds vaker kritiek hoor op Rado, zoals hier ook.Ik kan me alleen niet voorstellen dat hij het spelletje is verleerd. Maar uiteraard hoop ik voor Visser dat ie progressie blijft.maken.
Rado heeft dit seizoen geen 3 wedstrijden achter elkaar in de basis gestaan, die jongen heeft toch ritme nodig, dat snapt iedereen toch wel?
0
Zondag 15 april 2012 om 01:17 uur

janjazz37

Keurige jongen, die Jens bij TV West.
Ideale zoon- en schoonzoon.
Hij zei in feite niks.

Bij Huf moet ik echt naar een audiocien.
Kan die goser niet volgen
0
Zaterdag 14 april 2012 om 01:57 uur

Nu online

kojak1, Marcie, wiegah070, Ftuur, pajam, Dannyy, fcdh-middennoord, pitbull, vakkiel, Rob2002, DHFC070 en 212 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 674
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5