Welkom in de shoutbox, gast
Ooievaar
blijft jammer dat er geen lijk in de auto aangetroffen werd.
Kom kom. Zover zal ik niet gaan. Van mijn part wordt hij honderdendrie in goede gezondheid, maar voor mij heeft die man volledig afgedaan. Het lachen zal hem snel vergaan, omdat hij waarschijnlijk zelf(s) de opstelling niet eens mag bepalen bij die georgische gek.
Maar laten we ons niet verlagen naar een niveau wat niet bij ons past, en vol op een goede manier achter onze club blijven staan.
Die jonge back lijkt me wel wat, Beugelsdijk terughalen, dat wordt er ééntje hoor. Henk Fraser terug, prima jongen. Dadelijk nog een shirtsponsor, dan zijn we weer klaar voor het linkerrijtje.
En blijven luisteren naar mensen met kennis van zaken. Gaat de groei gewoon verder.
![]() |
Maandag 4 juli 2011 om 19:25 uur |
Yo
kansen voor Verhoek worden kleiner....
'McLeish wil N'Zogbia voor positie van Young'
Aston Villa-manager Alex McLeish denkt aan Charles N'Zogbia als de opvolger van sterspeler Ashley Young. De coach is een grote fan van de 25-jarige Fransman, die zijn laatste contractjaar bij Wigan Athletic ingaat.
McLeish probeerde N'Zogbia al binnen te halen toen hij nog trainer was in het andere deel van Birmingham, bij stadsrivaal Birmingham City. Als manager van Villa waagt hij volgens Sky Sports opnieuw een kans.
Bij The Villans moet N'Zogbia de vervanger van Young worden. De vleugelspeler vertrok onlangs naar Manchester United. Wigan wil wel meewerken aan een verkoop. Voorzitter Dave Whelan liet al weten bereid te zijn de Fransman te verkopen bij een goed bod.
N'Zogbia heeft nog een verbintenis van een seizoen en voelt zich klaar om op een hoger niveau te gaan spelen. Liverpool, Newcastle United (zijn vorige club, red.) en Sunderland werden ook al aan de international gelinkt, maar Aston Villa lijkt de favoriet te zijn.
![]() |
Maandag 4 juli 2011 om 12:22 uur |
Kees
verhoek weg.
derijck een opgewaardeerd contract zelfde voor toornstra.
met hocher/de vogel/elbers/van duin/vincento heb je gewoon 5 goede spelers voor de flanken.
geld wat je overhoud nieuwe keeper/centrale verdediger en spits halen.
grote strik om wesley heen.
Als toornstra of derijck ook weg willen dan gewoon gaan voor
overtoom van heracles of gewoon ff snel roorda van heerenveen.
of die slowaakse verdediger van waar luksik vandaan komt.
Tommy, waar heb je het over?
Jaap van Duin komt net uit de hoofdklasse en is zeker nog niet geschikt
Stanley Elbers komt net uit de jeugd en moet zich nog bewijzen op het hoogste niveau
De Vogel trekt veels te veel naar binnen en heb ik nog geen voorzet van gezien. Wel een talent hoor.
Vincento is nog lang geen Verhoek en heeft absoluut niet de voorzet van Verhoek
Höcher is een fantastische voetballer met een schitterende trap. Komt echter uit de Jupiler en de vraag is of hij een heel seizoen het volhoudt.
Dan ben je Kubik, Bulykin en Verhoek kwijt. Je gehele voorhoede dus. Lijkt me geen basis om komend seizoen op voort te borduren.
![]() |
Zondag 3 juli 2011 om 12:57 uur |
Bert
Kan aan mij liggen maar ik vind dat die Huf vooral zichzelf erg leuk cq belangrijk vindt.......Heb ik bij Alberto geen last van.
Alberto is top en met Huf heb ik het gehad.
De manier waarop hij Pascal beledigde is gewoon ordinair en niveau kleuterschool. Heb niks met Haagsche Humor te maken sterker nog het is geeneens humor. Jongen heeft voor een zeer laag salaris er een jaar aan vast geplakt. Stond altijd klaar om in te vallen en schoot zijn penalty er onberispelijk in tegen Groningen.
Dus om hem te laten vertrekken met de hoon over zich heen of pek en veren is mij een raadsel.
PASCAL BEDANKT!
![]() |
Zondag 3 juli 2011 om 01:16 uur |
Vincent
johnnyroma
Laat lullen joh.. Is een pubertje die nog helemaal in de internet-hooliganisme zit.. Zit nu met zijn bomberjasje en matje een blow te roken en scarface te kijken.
uuh volgensmij doet half fc den haag publiek blowen en domme films kijken je weet het wel goed uit te leggen trouwens is meestal het gevolg van dat je iets zelf doet of meemaakt heb je wat tegen mensen die blowen zeg dat ff op midden noord dan word je in je bek uitgelachen maar dat ben je vast wel gewend
nja dan heb je je toetsenbordje er niet bij zeker
Nou steek nog even een blowtje op jongen en dan richting private spice op je digitenne kastje en je pikkie eruit
niveau gaat wel erg omlaag hier vanaf nu ga ik alleen nog netjes praten over de lieve mede supportertjes van club achter de duinen website-je
![]() |
Zondag 3 juli 2011 om 00:44 uur |
Advertentie
Kees
Hopen dat ze die Bhar snel wegsturen.
Wat een DRAMA....
Heb je die kans in de laatste seconde nog gezien?
Bijna geen enkele lukte zowel gister als vandaag van hem. Zeker zes opgelegde kansen gemist. Niveau WIK 7.
Anderzijds: Steijn laat hem wel meegaan op trainingskamp dus ...........
![]() |
Zaterdag 2 juli 2011 om 22:05 uur |
K.B
Jullie zitten toch niet serieus te kijken naar de uitslag tegen GW2 ? Die spelen 80e klasse onderbond volgens mij.
Zeik niet zo joh, paar nieuwe jongens in het team, altijd lekker met 0-15 winnen, nieuwe jongens scoren.
020 won maar met 0-4 overigens tegen de amateurs.
010 ook tegen de amateurs 0-4.
Utrecht 1-4 tegen regioteam de meern, utrecht supporter zei dat het niet om aan te zien was het niveau van Utrecht.
![]() |
Zaterdag 2 juli 2011 om 18:49 uur |
Prutser 070
Jullie zitten toch niet serieus te kijken naar de uitslag tegen GW2 ? Die spelen 80e klasse onderbond volgens mij.
Mag het niet hopen dit soort wedstrijdjes zijn leuk voor het zelfvertrouwen maar zegt nog niks over het niveau van onze ploeg op dit moment.
![]() |
Zaterdag 2 juli 2011 om 18:44 uur |
K.B
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |