Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: selectie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 676
Volgende pagina

H@@GenEES

LeoH schreef:

Maar het is toch ook logisch? Als je steeds shirtjes weggeeft hoef je ze ook niet meer te verkopen in de fanshop
Wat een onzin kraam jij uit zeg, alsof de selectie met dozen vol met shirtjes aan de poorten van het stadion staat uit te delen, dit laat weer zien dat de club nog steeds een amateuristisch zooitje is, ik had als speler mooi tegen de club gezegd dat ze ongezien de pleures konden genieten met hun €500- boete en alsnog mijn shirtje weggeven.

0
Vrijdag 20 februari 2015 om 11:14 uur

wdr

fcdh17 schreef:

Je overdrijft niet hoor, belofte maakt schuld! Alhoewel hoe ga je dat doen, want eigenlijk verdienen de spelers van vorig seizoen het..
We kunnen hem niet dwingen het te doen. Maar ik zou wel graag een reactie van hem horen, ofwel: `ja, ik ga regelen dat de ADO selectie volgende maand naar Swansea komt` (dat zou wel zo eerlijk zijn) of `sorry jongens, ik schreef maar wat onzinnigs zoals ik wel vaker doe en ik meende er niets van. Ik had ook nooit gedacht dat het ze zou lukken, vandaar dus. Maar ik ga de ADO selectie dus niet uitnodigen.` Zou hem sieren om er nog op terug te komen. Daarom vraag ik me af hoe we kunnen zorgen dat hij een reactie geeft.
0
Woensdag 18 februari 2015 om 23:18 uur

wdr

Wat vinden jullie eigenlijk van de belofte van Van Zweden om de selectie mee uit eten te nemen en een Swansea wedstrijd te laten bijwonen als ze linkerrijtje haalden (wat gebeurd is)? Die belofte is volgens mij nooit nagekomen? Is er iemand die hem kent en daarover navraag wil doen? Of kan iemand hem erover mailen? Ben wel benieuwd of hij het gaat nakomen en wat zijn antwoord is.
0
Woensdag 18 februari 2015 om 23:06 uur

slash070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Meppelink en selectie naar China
Binnenkort zal Rob Meppelink naar China afreizen.
Lees het nieuwsbericht
Als die trip voor de selectie naar China via hetzelfde reisbureau gaat als die trip naar Swansea zal het nog wel even duren.
0
Woensdag 18 februari 2015 om 20:35 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Meppelink en selectie naar China
Binnenkort zal Rob Meppelink naar China afreizen.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 18 februari 2015 om 16:13 uur

Advertentie

Tommy

Kees schreef:

Complete maar dan ook complete onzin. Steijn wilde hem juist wel.
ADO Den Haag laat PSV`er Mokhtar lopen

30 juli 2012 – ADO Den Haag gaat niet in zee met Youness Mokhtar. De aanvaller van PSV maakte deze week tijdens een proefperiode weliswaar een prima indruk, maar coach Maurice Steijn betwijfelt of hij direct beter is dan de andere aanvallers in zijn selectie.
"Hij is jong en heeft veel talent. Het was alleen de afweging of hij er direct kan staan en veel beter is dan wat ik nu voor handen heb. En daar ben ik nu niet van overtuigd", is de duidelijke taal van de ADO-coach op de website van Haaglanden Voetbal.

0
Zondag 15 februari 2015 om 20:37 uur

Daily Shorts

Marijn schreef:

Buwalda en De Wit liggen vast tot medio 2016, na dit seizoen dus nog één.

Ook Esajas heeft een aflopend contract, én is dit seizoen verhuurd.

Rody de Boer heeft ook een aflopend contract, onze talentvolle keep.

Schet mag van mij gratis vertrekken, met hem groei je niet (heb trouwens niemand erover gehoord dat hij wéér niet in de selectie zat afgelopen zaterdag)

Natuurlijk hoor je niks over dat ie niet bij de selectie zit. Schet hoort buiten de selectie dus eindelijk klopt t plaatje met schet nu.
Zijn geen kamervragen voor nodig
0
Zondag 15 februari 2015 om 20:17 uur

Marijn

pajam schreef:

er lopen een heleboel contracten af;

Wilson Eduardo 30.06.2015 -
Linksbuiten

Oleksandr Iakovenko 30.06.2015 -
Linksbuiten

Mathias Gehrt 30.06.2015 Cluboptie 2 jaar
Rechtsbuiten

Mitchell Schet 30.06.2015 Cluboptie 1 jaar
Rechtsbuiten

Kevin Jansen 30.06.2015 Cluboptie 1 jaar
Centraal middenveld

Dion Malone 30.06.2015 Cluboptie 1 jaar
Rechtervleugelverdediger

Wilfried Kanon 30.06.2015 Cluboptie 1 jaar
Centrale verdediger

Danny Bakker 30.06.2015 Cluboptie 1 jaar
Centraal middenveld

Robert Zwinkels 30.06.2015 Cluboptie 1 jaar
Keeper

Segun Owobowale 30.06.2015 -
Centrumspits

Tim Coremans 30.06.2015 -
Keeper

Gervane Kastaneer 30.06.2015 Cluboptie 1 jaar
Rechtsbuiten

Mitchell de Vlugt 30.06.2015 -
Aanvallend middenveld

Hector Hevel 30.06.2015 -
Linker middenveld

Richelo Fecunda 30.06.2015 -
Rechtervleugelverdediger

En Buwalda en de Wit (beide verhuurd) ook.


Buwalda en De Wit liggen vast tot medio 2016, na dit seizoen dus nog één.

Ook Esajas heeft een aflopend contract, én is dit seizoen verhuurd.

Rody de Boer heeft ook een aflopend contract, onze talentvolle keep.

Schet mag van mij gratis vertrekken, met hem groei je niet (heb trouwens niemand erover gehoord dat hij wéér niet in de selectie zat afgelopen zaterdag)

0
Zondag 15 februari 2015 om 19:42 uur

DHFC070

Ron001 schreef:

Ik zeg wel dat bijna alles vroeger beter was! Auto`s tv`s enz... Je kon het repareren en mensen hielpen elkaar als dit nodig was, ofwel menselijker! Nu is het ieder voor zich mentaliteit! Je weet dat die jongen daar zit en toch keihard die enge ziekte promoten!!
Dan zijn we het in ieder geval helemaal oneens met elkaar want ik ben blij dat ik in de huidige tijd leef. Voorbeelden genoeg maar dat heeft weinig zin om hier allemaal op te noemen.

Het is ook maar net hoe je erin staat en hoe (on)gelukkig je nu en toen was.
Mbt je laatste zin moet het helemaal niets uitmaken of Royd daar zit of bijvoorbeeld iemand met die ziekte thuis achter Fox Sports. Net zo min bij oerwoudgeluiden dat het niet uitmaakt of je zelf getinte spelers in je selectie en op de tribune hebt.

Hypocriet en alles goed praten zijn we ook goed in bij Den Haag. Ik zou zeggen tegen degene die zich aangesproken voelen ga eens met de maatschappij mee.
0
Zondag 15 februari 2015 om 12:27 uur

MikeDH

lasoog1 schreef:

Sorry hoor maar vind ik de beste man van t veld vanavond. Zo zie je maar..ieder heeft n andere mening.
Is misschien ook waar je op let.
Hij heeft naar mijn idee veels te weinig gebracht en paar aardige schot kansen omzeep geholpen. Ook bijna alle voorzetten bij dode spelmomenten waren gewoon ondermaats.

Zuiverloon en Alberg zijn misschien de beste spelers in de selectie, maar ik zie het er niet vaak uitkomen.
0
Zondag 15 februari 2015 om 00:13 uur

Nu online

broodjebal070, frans swa, slash070, Heino, Ran1972, Alle ballen op Jort, BLEISWIJK-1, Huge, Peter87, guru, fcdh-denhaag, ADOZoetermeer en 112 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 676
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2-1
2 maart 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Emmen Logo ADO Den Haag
7 maart 2025 om 20:00 uur
De Oude Meerdijk, Emmen

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 28 - 58
2 FC Dordrecht 28 - 53
3 ADO Den Haag 28 - 52
4 Excelsior 28 - 50
5 SC Cambuur 28 - 49
6 Graafschap 28 - 46
7 Den Bosch + 28 - 43
8 FC Emmen 28 - 41
9 Roda JC 28 - 39
10 Helmond Sp. 28 - 39
11 Telstar 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 28 - 33
14 Jong Ajax 27 - 31
15 Jong AZ 26 - 30
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 27 - 26
18 Jong PSV 27 - 21
19 Jong Utrecht 26 - 17
20 Vitesse -27 28 - 4