Welkom in de shoutbox, gast
Club Achter de Duinen
Vrouwen spelen tegen FC Twente
De Vrouwen van ADO Den Haag hervatten aanstaande donderdag 8 april de competitie met een thuiswedstrijd tegen FC Twente.
Lees het nieuwsbericht
![]() |
Donderdag 8 april 2010 om 09:01 uur |
ADOFLEVO
Morge mannen vanuit een zonnige polder.
Wat een pot gisteren. Zie je wel dat ze het wel kunnen.
Hopelijk nu zo doorgaan dan komen er nog wel punten.
Sparta voorbij en wie weet?
Ik zou Waterman terughalen nu. Die jongen speelt bij AZ toch niet dus kan hij 4 mooie wedstrijden keepen en zich in de picture spelen.
Ik blijf erbij haal van Hanegem. Samen met LEX een super duo en zal de sponsers aantrekken.
Net even gekeken in het gasteboek van de Fside. Wat een arrogante kwallenbakken zijn dat zeg. come on Twente en Feijenoord. Die de Zeeuw ook, schijnheilig zielig jongetje.
Groet
![]() |
Maandag 5 april 2010 om 09:27 uur |
ADOFLEVO
Morge mannen vanuit een zonnige polder.
Wat een pot gisteren. Zie je wel dat ze het wel kunnen.
Hopelijk nu zo doorgaan dan komen er nog wel punten.
Sparta voorbij en wie weet?
Ik zou Waterman terughalen nu. Die jongen speelt bij AZ toch niet dus kan hij 4 mooie wedstrijden keepen en zich in de picture spelen.
Ik blijf erbij haal van Hanegem. Samen met LEX een super duo en zal de sponsers aantrekken.
Net even gekeken in het gasteboek van de Fside. Wat een arrogante kwallenbakken zijn dat zeg. come on Twente en Feijenoord.
Die de Zeeuwe ook, scheinheilig zielig jongetje.
Groet
![]() |
Maandag 5 april 2010 om 09:25 uur |
oodh
Kan ik ook jood en ADO suporter zijn en dat al 40 jaar? Bij Ajax is niemand jood. Wat een debiele shouts van een aantal. De rode kaart voor D was overdreven, maar... het was stom van hem. Raar ook dat de scheids (en de KNVB) de schuld krijgt. Houd eens op je als een stelletje provincialen te gedragen: "Iedereen is tegen ons, wij zijn het slachoffer". Lijkt wel of ik PSV of Twente hoor. Doe normaal en wees eens trots op deze wedstrijd. (Vind het wel raar dat vdB geen knikker raakt en dat Knopper niet speelt).
![]() |
Maandag 5 april 2010 om 00:14 uur |
Moi
AJAX ONTSNAPT AAN BLAMAGE
Van onze Telesportredactie
DEN HAAG - Toby Alderweireld heeft voor Ajax op bezoek bij ADO Den Haag ternauwernood de kansen op de landstitel in leven gehouden. De Amsterdammers leken in het onvriendelijke duel in Den Haag niet verder te komen dan een bloedeloos gelijkspel. Pas toen Ricky van den Bergh onder de lat kwam te staan, kwam Ajax tot scoren. Alderweireld sloeg in de derde minuut van de blessuretijd toe 0-1. Door de benauwde zege is het verschil tussen Ajax en koploper FC Twente weer vier punten in het voordeel van de tukkers.
![]() |
Zondag 4 april 2010 om 15:05 uur |
Moi
AJAX ONTSNAPT AAN BLAMAGE
Van onze Telesportredactie
DEN HAAG - Toby Alderweireld heeft voor Ajax op bezoek bij ADO Den Haag ternauwernood de kansen op de landstitel in leven gehouden. De Amsterdammers leken in het onvriendelijke duel in Den Haag niet verder te komen dan een bloedeloos gelijkspel. Pas toen Ricky van den Bergh onder de lat kwam te staan, kwam Ajax tot scoren. Alderweireld sloeg in de derde minuut van de blessuretijd toe 0-1. Door de benauwde zege is het verschil tussen Ajax en koploper FC Twente weer vier punten in het voordeel van de tukkers.
![]() |
Zondag 4 april 2010 om 15:04 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Column Hugo Borst, waarom ADO VOOR Sparta blijft op de ranglijst.
Vergeefs vloeken en tieren tegen de Sparta-spelers
COLUMN Een penalty nemen met een gebroken kuitbeen, dat noem ik nog eens een offer brengen voor je club. Fabregas voetbalde tegen Barcelona met het extremisme van een zelfmoordterrorist. Hij is (de rest van het seizoen) dan ook definitief uitgeschakeld.
Een kast vol chocola is zo geplunderd in een destructieve bui. Ik heb een buikje en daarom leg ik mezelf straf op: niet met de auto maar op de fiets naar uitgeverij De Buitenspelers, waar we zullen vergaderen over een stoeptegel dik boek over Sparta. In 2013 verschijnt het.
De vergadering is koud beëindigd als ik te horen krijg dat Sparta-fans zojuist de training hebben stilgelegd. Zonde. Om te beginnen vind ik het roepen om 'bloed, zweet en tranen' een cliché. Bovendien: onder Frans Adelaar trainen de Spartanen toch al niet hard dus laat ze hun gang gaan. Op de onafhankelijke site ITWM schrijft ene Semper, een supporter, bijna dagelijks wat mijn kasteelheertjes zo al uitvoeren. Dat is schrikken. Na de nederlaag tegen FC Twente hoefden ze zondag, maandag én woensdag niks te doen. Ze hebben vrij of doen een nabespreking.
Bij Arsenal blijken ze vaak na de 70ste minuut toe te slaan. Kwestie van trainen. Je zou zeggen dat goede voetballers als Fabregas extra arbeid niet nodig hebben. Zo'n jongen parasiteert een beetje op zijn talent en ziet wel. Misverstand! Bij Sparta zou het omgekeerd moeten zijn. Wij hebben geen Fabregasjes, dus compenseer je het gebrek aan klasse met werklust en trainingsarbeid. Misverstand!
Het resultaat is pijnlijk voor wie van de Oude Dame (1888) houdt. Alleen Strootman, Falkenburg en Van Bueren lijken bereid Fabregas-offers te brengen. Die twee jonkies en de onterecht per 1 juli ontslagen glazenwasser bloeden, zweten en huilen. De rest? Ik zou niet eens willen zeggen dat ze er allemaal met hun pet naar gooien. Ze doen gewoon maar wat. Ze rotzooien maar wat aan. Verplicht, ongeïnspireerd, soms ruziënd. Supporter Semper doet er minutieus verslag van.
Vandaar waarschijnlijk dat supporters met vuurwerk de training verstoren, zoals gisteren, een gesprek eisen met trainer en spelers. Vergeefse moeite - maar weten zij veel. Bij concurrent ADO Den Haag doen ze het ook dus dan kun je niet achterblijven. Roepen dat het roer om moet, dat er uit een ander vaatje getapt moet worden en zo.
Het is vergeefs.
De raad van commissarissen vroeg zes weken geleden of ik samen met Jules Deelder de boel eens wakker kon schudden. Karel Lotsy indachtig maar dan anders ben ik in café Ari tekeer gegaan tegen de selectie. Vloekend en tierend. Er zaten er gewoon een paar te sms'en. Naast grove heb ik zalvende woorden gesproken. Deelder, nog langer supporter dan ik, deed het weer op zijn manier: met humor en jazz. Ook toen zag ik ze sms'en.
Drie dagen later wonnen ze van VVV. Eerst denk je: zo'n avondje heeft geholpen. Maar de strijdlust hebben ze niet vol kunnen houden. De jonkies en de glazenwasser doen hun stinkende best. Maar de rest? Ach, uitzonderingen daargelaten, ze hebben geen eergevoel, geen kwaliteit, geen conditie, geen kloten. De desinteresse druipt er vanaf. Het is akelig slecht, amateuristisch.
Frank Demouge kan toch aardig koppen. Daar stel je je bij spelhervattingen op in, lijkt me. In de sleutelwedstrijd kopte de spits van Willem II al na een paar minuten raak. Zo gaat het vaak bij Sparta. Het heeft echt niks meer met profvoetbal te maken. Dit is de tactiek: Adelaye schiet een bal blind naar voren en die komt even hard weer terug, vervolgens trapt Adelaye over de bal. Resultaat: 1 overwinning in 17 wedstrijden.
Omdat ADO Den Haag nog tegen RKC mag blijft het Sparta straks voor. De kruisiging van De Oude Dame is aanstaande. Trouw bezoek ik de resterende twee thuiswedstrijden en berust in de onbenulligheid, de onkunde en de desinteresse.
Op het WK is Fabregas gelukkig weer fit.
![]() |
Zaterdag 3 april 2010 om 22:57 uur |
Advertentie
Max
Laat Rankovic zijn landgenoot is lekker is lekker de mond snoeren:
Eredivisie - ADO Den Haag v Ajax
Preview By Tipster Spartan (Serbia)
Den Haag is one of the worst teams in the league, they have been playing in a really bad form lately, so when they face Ajax here, their chances for making a good result here are very slim. They cannot find any rhythm at all even when they are playing on their court, they just won't have enoguh strenght to oppose Ajax here, and against the best defense in the league they will have a very tough time in the attack, where they are usually struggling, and there is a good chance that Den Haag won't score a goal here. On the other hand Ajax has been playing incredibly latelty, they are surely the team that is in absolutely best form, and they are thrashing their opponents from game to game no matter who they are facing. They are also the most efficient team by far in this league, seeing that they have an average of more than 3 goals per game, Ajax is just playing with great intensity throughout the whole game, they are playing with great motivation and confidence and are always trying to score another goal. But even with their incredible performances recently, they are still only in the second position in the league, but they are now only travelling 4 points to Twente, so every game until the end of the championship will be very important for Ajax, they just can't afford losing points to a much weaker teams like Den Haag today is, they need to come fully concentrated and determined into every game and in that case almost any team in this league will be in a very big trouble. So there is just a too much class difference here, Ajax won't relax even a little bit here, and if they come with one serious approach in this game, they will make one comfortable victory with 2 or 3 goals difference in the end. I expect Ajax to start strong from the beggining, they will dictate the tempo of this game and should be able to take the lead in the first half, and then just make it bigger as the game continues, and in the end Ajax will take important points in this game, not giving any hope or chances to Den Haag.
http://www.betshoot.com/betting-preview-43409-ADO-Den-Haag-Ajax
![]() |
Vrijdag 2 april 2010 om 14:22 uur |
hjfff
Lijst met interressante transfervrije spelers.
Sla je slag, DH!!! ;
ADO Den Haag: Cornelisse, Gielisse, Van der Ree, Schwiebbe, Soltani, Verhoek, Bosschaart, Knopper, Caracciolo (verhuurd FC Den Bosch), Milic en Ditewig
Ajax: Pantelic, Rommedahl, Ogararu, Martina en Luque (verhuurd Malaga).
AZ: -
Feyenoord: Landzaat, Makaay, De Guzman, Vincken (verhuurd Excelsior), Ribeiro (verhuurd Excelsior), Hagary, Wattamaleo (verhuurd Excelsior), Schet en Pattinama.
FC Groningen: Olijve, Lovre.
SC Heerenveen: Sibon, Paulo Henrique, Dingsdag, Smarason, Drost, Lopes (verhuurd FC Zwolle), Akouili, Bergsma, Etemadi, Bai Kamara en Poldervaart
Heracles Almelo: Pieckenhagen, Van Nieuwenhuijzen, Kampjes, Mangafic, Steur, Schulmeister, Ornoch, Hakola, Shayesteh, Rosink en John.
NAC Breda: Van Fessem, Jansen, Elshot, Hofstede, Zwaanswijk, Benomar, De Graaf, Reuser, Valles Prat, Amoah, Cairo, Pattinama, Veenstra en Loran.
NEC: Baart, Radomski, Burgzorg, Brock, Weiser, Pothuizen, Kivuvu, Van Beukering, Skverer en Carmelia.
PSV: Hasselbaink (verhuurd Go Ahead Eagles), Roorda en Ooijer
RKC Waalwijk: Wevers, Mulder, Di Gregorio, Obodai, De Ceulaer, Vink, Pauletta, Gudde, Van Hout en Vorm.
Roda JC: Vandamme, Mardulier, Knops, Saeijs en Castro.
Sparta: Van Bueren, Dissels, Varkevisser, Van Gessel, Merk, Abdul, Jaliens en Aldogan.
FC Twente: Heubach (verhuurd NEC), Nkufo, Paauwe en Perez.
FC Utrecht: Wormgoor (verhuurd De Graaschap), Schaken (verhuurd Telstar), Van Mierlo, Schut en Somers.
Vitesse: Kaya, Graafland, Gravenbeek.
VVV-Venlo: Verdellen, Van Dessel, Boffin, Calabro en Böhm.
Willem II: Aerts, Pietersma, Van Dinter, Janse, Akgun, Boutahar, Deul, Gregoire, Quasten, Reniers, Bruma en Zijler.
![]() |
Donderdag 1 april 2010 om 18:49 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Jol: Afwachten met ADO Den Haag Van onze Telesportredactie
DEN HAAG - Bij ADO Den Haag - Ajax ontbreekt zondag trainer Raymond Atteveld. De coach werd deze week uit zijn functie ontheven, terwijl de Haagse club voor lijfsbehoud strijdt. Volgens Ajax-coach Martin Jol is de onrust bij ADO niet in het voordeel van Ajax.
Martin Jol Foto: JONG, ROB DE "Dat hoeft niet per definitie zo te zijn. Dat verschilt per club. Kijk bijvoorbeeld naar sc Heerenveen en Willem II, waar de trainer tijdens de competitie vervangen is. De resultaten zijn niet veel beter. Het is dus afwachten hoe het voor Den Haag uitpakt”, aldus Jol op de website van Ajax.
Voorts ging Jol ook nog in op de titelstrijd met FC Twente en PSV. "Ik heb er altijd vertrouwen in gehad dat we met een lange adem in de buurt konden komen." Toch realiseert de trainer van Ajax zich ook dat Twente nog altijd vier punten voorsprong heeft. "Wat dat betreft zijn we dichter bij bekerwinst, dan bij een kampioenschap. De beker is een finale; één wedstrijd. In de competitie ligt dat voor ons toch wat anders.”
![]() |
Donderdag 1 april 2010 om 16:37 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | ADO Den Haag | 27 | - | 49 |
4 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 27 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |