Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ligt

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 680
Volgende pagina

<FCDH>

Haagse Roel schreef:

We maken stapjes Aad......Roda uit en Willem II uit NIET verloren sinds mensenheugenis :P Je hebt gelijk , het was zeer slecht.

 

Jens Toornstra , nooit van gehoord, deed het leuk die jonguh!!!

 

Als die Zwetzel nou nog niet in de gaten heeft dat er versterkingen moeten komen..............................

Jens Toornstra ook nooit van gehoord maar viel goed in ook pique was weer goed en gewoon ricky weer terug halen nu ranko er lang uit ligt maar volgens vak w vanavond wil wetzel nu ricky behouden

0
Vrijdag 4 december 2009 om 22:56 uur

rien1

DenHaagFC schreef:

AZ uit ook autocombi daar zullen wel veel naar toe gaan was vorig jaar gezellig met 600 man.

Tja, AZ daar ben je zo. En het was gezellig ondanks het verlies.

 

Maar dit is toch te gek dat er zo weinig is verkocht voor deze (nu al) zo belangrijke wedstrijd. Of ligt het toch aan de vrijdag? De afstand?

 

Komop dus gasten!! Steun die jongens daar in Limburg!

Morgen laatste dag voor de kaarten!!   

0
Dinsdag 1 december 2009 om 17:15 uur

rien1

Bert schreef:

Hoi Rien,

 

Kaartje heb ik gehaald voor mij en die kleine. Heb je je kaart ook al? Autocombi dus.

 

Ik ben niet vrij. Dus laten we maar even wachten welke tijd Ado gaat noemen. Ik ben er uiteraard op tijd. Maar desnoods neem ik een paar uur vrij want we moeten inderdaad bijtijds weg.

 

Toppie Bert!

 

Heb nog geen kaartje, ga meestal woensdagmiddag even naar primera. Dat ligt voor mij qua werk altijd mooi op mijn route.

En het is toch ook niet uitverkocht.

 

Maar ik vind het leuk dat je opzeker meegaat.

Of beter gezegd jullie

 

Ik geef vrijdag effe me nummer aan je, is veel makkelijker dan over de box.

 

We horen het wel op de ADO-site welke tijden er komen, dan spreek ik je nog wel hier voor hoe en wanneer.

0
Maandag 30 november 2009 om 19:54 uur

Kees

Vincent schreef:

Kees de mediator..:-))

 

Het vervelende van "allemaal een beetje gelijk" is dat er nooit iemand echt tevreden is.. en dat blijkt.

 

Toch wel een compliment. Die studie wil ik op korte termijn gaan aanvangen. Ligt in de lijn van mijn werk.

 

Overigens ligt het aan mij of ben ik de enige die zich stoort aan die ongelooflijke pokkemuziek voor de wedstrijd. Bedoel ik niet Liberté of ADO is mijn club van Raymond Kos maar die techno of house of weet ik wat.

 

Ik wil smartlappenmuziek of voor mijn part een muziekkorps maar niet die baggermuziek. Smartlappen horen nu eenmaal bij voetbal.

0
Zondag 29 november 2009 om 22:41 uur

Ooievaar

Filosoof schreef:

Laten we het Ooievaar vragen!

 

Beste Ooievaar, weet je iets meer, maar kan je niet alles zeggen?

Nee ik weet - weinig - meer dan dat jullie weten, ik ga gewoon op m'n verstand af. Ik heb een déja vu. Kijk naar de wedstrijden, de selectie, de begroting, naar het beleid, de stand op de ranglijst, diegenen die nu aan de knoppen draaien, de lulverhalen en leugens die je hoort, veel te veel niets presterende geldverslindende directeuren en hulpjes, en dan nog geen stadionnaam - oh ja ligt aan de supporters, ja m'n kloten, bij Utrecht zitten alleen koorknapen - , de janboel op De Aftrap, het scoutingsapparaat wat op z'n reet ligt en het toekomstperspectief.

 

Ga een paar maanden terug in de tijd, de mooie verhalen, de prachtigste vergezichten en projecteer dat in het hier en nu, en op de nabije toekomst. Dus het te verwachten exploitatietekort.

 

Dat had ik trouwens al eens gemeld. Atteveld voelt zich ernstig in de steek gelaten door 'het licht' omdat die lulhannus hem met een verwachtingspatroon opzadelt waar hij in de verste verte niet aan kan voldoen.

0
Zondag 29 november 2009 om 22:30 uur

Vincent

Bert schreef:

HAHA ja dat is een goeie Venendaalkade Jaarsveldstraat, Benschoplaan, Vreewijkstraat allemaal straten die naar plaatsnamen verwijzen. Heb zelf 6 jaar in de Okkernootstraat gewoond.

En waar ligt het plaatsje okkernoot dan? :-))

 

 

0
Zondag 29 november 2009 om 22:02 uur

g

<FCDH> schreef:

in het zuiderpark hadden we veel meer liedjes dan nu en we zongen het massaal en langduriger

Dus het ligt aan het stadion dat die liedjes nu niet meer gezongen worden? Jullie zien echt kans om alles en iedereen de schuld te geven -behalve jezelf.

0
Zondag 29 november 2009 om 20:30 uur

Advertentie

friuli

Bert schreef:

Op west hing ook geen sfeer meer. We trekken veel meer supporters dan in het Zuiderpark.  Schei uit met dat romantiseren van dat Zuiderpark. 13.800 man hadden er nog geens in gekunt in het Zuiderpark.

nee slimme daarom hadden ze ook een nieuw stadion in het zuiderpark kunnen/moeten neerzetten!Daar hadden nu even veel of mischien wel meer mensen gezeten!Je had alleen wat extra pakeer ruimte moeten maken op die amateur velden die er naast liggen. Veder zijn alleen de mensen uit omgeving leidscheveen die nu postitief reageren omdat het zo lekker dicht bij ligt voor hun maar als je uit het hart van de stad komt of uit de omgeving loosduinen dan ben je nu meer dan een half uur aan het reizen.

Wat een voordelen zeg dat forepark!pfffffff

0
Zondag 29 november 2009 om 20:12 uur

Ooievaar

Aad schreef:

Ik denk dat van der Kallen plannen had a la van Seumeren. Maar de financiele crisis heeft hard toegeslagen in de grafische sector waarin van der Kallen zijn investeringen heeft zitten.
 Ik kan er over mee praten: De drukkerij waar mijn vrouw werkt (zij nog wel) moest de helft van het personeel ontslaan omdat alle zakelijke klanten flink bezuinigden op hun uitgaven voor drukwerk en reclame.

Dat zal bij de bedrijven van van der Kallen niet anders zijn en heeft hij dus al zijn geld nodig voor reorganisaties en dergelijke.

Bedenk goed: ADO is zijn hobby (en een dure) en geen investering waarvan hij dikke winst zal verwachten. Dus hij houdt zijn hand op de knip en als iedereen op deze site eerlijk zou zijn zouden ze zeggen dat zij hetzelfde zouden doen.

Dus omdat jouw vrouw bij Kallen werkt moet ik het allemaal geweldig vinden? Wat een argumentatie zeg? Als het niet zo triest was, had ik in een deuk gelegen(...)

 

Voor de rest sla je ook wartaal uit, 9e begroting is 9e begroting, dat er veel overhead is, geeft alleen maar weer dat de prioriteit klaarblijkelijk niet bij het voetbalgedeelte ligt.

0
Zondag 29 november 2009 om 17:53 uur

Ooievaar

Midden-Oost schreef:

@ Ooievaar : maak je niet zo druk, joh. Je komt toch ook al wat jaren bij de club ? Dan weet je toch dat die mooie droom nooit uit zal komen. Het linkerrijtje blijft een droom. Hoogst waarschijnlijk is er straks gewoon weer sprake van een flink finan gat, tuurlijk. We weten toch hoe dat gaat.

 

En stel dat we in een doldwaas seizoen een keer de EL zouden halen dan lig je er toch ook na 1 wedtrijd weer uit. Het NL nivo is te laag.

Dat laatste doet zeker opgeld, dat holt achteruit. Dat financiele gat gaat er zeker komen. én één keer raden wie dat op mag lossen.

 

Maar dat wordt veroorzaakt door wanbeleid, cliëntelisme en volksverlakkerij. Dus ontleen ik hieraan het volste recht om dit aan de kaak te stellen. We zitten hier in de derde stad van het land, maar het voetbal wat ik hier zie is van een dorpsniveau, en dat jaar in jaar uit. Cowboys als Kallen, Ringeling en noem maar op die moet je weren. Het eindigt altijd in tranen, en de supporter is de dupe hiervan. Kijk, die anderhalve -ver-blinde, die mij - zonder enige zinvolle onderbouwing- voor hooligan uitmaken, daar heb ik maling aan, het ligt nu éénmaal niet in mijn aard om recht te lullen wat krom is, anders had ik wel lopen folderen voor Groen Links of iets in die geest. Lijkt me wel lekker overigens om zo naïef in het leven te staan.

 

Het geeft overigens toch te denken, dat het ook vandaag niet uitverkocht was. Oh ja, zal vriend v.d. Kallen zeggen: het publiek ziet niet hoe goed wij bezig zijn (...)

0
Zondag 29 november 2009 om 17:13 uur

Nu online

James, ton, GS, MichelAdamsMatje, Robbie, Alle ballen op Jort, tjapi01, vakkiel, ADO73, Rob2002, Huge, ADOZoetermeer, HaagseRobin, fcdh-denhaag, Sapperderflap, Eeuwig Den Haag, KvR, FFL en 285 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 680
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5