Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: basis

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 682
Volgende pagina

<FCDH>

Kees schreef:

Per wedsrtijd vind ik steeds meer dat het vastleggen van Van der Brom doorslaggevend is geweest. Waar andere trainers bij een 2-0 stand naar achteren gaan voetballen doet hij het tegenovergestelde met resultaat als gevolg.

 

Wat was die Rado overigens weer onvoorstelbaar nuttig bezig.

Het hele elftal is gewoon goed zelfs de bankzitters zijn goede wissels welke club heeft buijs vd bergh en ammi op de bank zitten?? bij andere clubs staan ze buiten de top 3 dan gewoon in de basis

0
Zondag 21 november 2010 om 18:06 uur

;)

NAC zonder Leonardo tegen ADO Den Haag

Leonardo is zijn basisplaats bij NAC Breda kwijt. De aanvaller ziet tegen ADO Den Haag hoe Ali Boussaboun de voorkeur krijgt op zijn positie van het trainersduo John Karelse/Gert Aandewiel.

Boussaboun vormt samen met Anthony Lurling en Matthew Amoah de driemans voorhoede van NAC. Joonas Kolkka schuift een linie terug en begint op het middenveld. Jens Janse krijgt het vertrouwen als linksback.

ADO Den Haag begint opnieuw zonder Ricky van den Bergh in de basis. John van den Brom geeft de voorkeur aan Dmitry Bulykin als diepste spits, Lex Immers begint als aanvallende middenvelder.

De opstellingen:

ADO Den Haag: Coutinho; Leeuwin, Derijck, Kum, M. Piqué; Radoslavjevic, Immers, Toornstra; Verhoek, Bulykin, Kubik

NAC Breda: Ten Rouwelaar; Koenders, Penders, Luijckx, Janse; Gilissen, Kolkka, Schilder; Boussaboun, Amoah, Lurling

 

suc6 allemaal

0
Zondag 21 november 2010 om 14:12 uur

ADO supporter Leidschenveen

jajoh schreef:

weet je wat ik mij alleen afvraag, ik lees al een paar keer dat na de winterstop een hoop sv-tjes zijn afgelopen en dat die groep dan weer "gezellig" wedstrijden komt bezoeken. Nou ben ik ook al van de oude stempel (ruim 25 jaar midden noord), maar ik ben benieuwd of het huidige bestuur ook een plan klaarheeft voor als een groep het van plan is weer ff allemaal te molesteren door spreekkoren etc.... Het gaat nu lekker en daar is iedereen terecht verschrikkelijk trots op, laten we hopen dat die groep waar ik het over had ook er net zo over denkt en niet in het verleden is blijven hangen....

Ik neem aan dat deze groep op individuele basis nog een keer op audiëntie mag komen op kantoor. Ook van hen wordt een biometrische foto gemaakt en als ze het nog een keer verzieken komen ze er echt nooit meer in.

0
Zaterdag 20 november 2010 om 18:39 uur

Kees

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Nee inderdaad. Maar ik denk dat die jongen het allang leuk vindt om zo´n trainingsstage te doen voor een paar dagen tussen de grote mannen, leert hij alleen maar van.

 

Trouwens effe wat anders, we hebben inmiddels 3 spelers op scherp staan volgens de VI statistieken, tw Kubik, Verhoek en Derijck. Ik hoop dat die jongens zich realiseren dat als ze dom in de fout gaan, ze de wedstrijd tegen Feyenoord missen. En als je profspeler bent, WIL je die niet missen !

Als je als aanvaller al na 14 wedstrijden op 4 kaarten staat ben je niet zo slim en zeker niet als een enekel wegens mekkeren is.

 

Rado staat overigens niet in de basis bij Slovenië. Zie:

 

http://www.rtvslo.si/sport/nogomet/v-zivo-slovenija-gruzija-0-0/244168

0
Woensdag 17 november 2010 om 21:37 uur

ADOnieuwegein

van de off-site:

 

Informatie m.b.t. de wedstrijd Feyenoord uit
Nadat ADO Den Haag werd geconfronteerd met het besluit van de burgemeester van Rotterdam dat op zondag 28 november aanstaande slechts maximaal 650 supporters van ADO Den Haag in vak GG welkom zijn bij de wedstrijd Feyenoord - ADO Den Haag, heeft het alles in het werk gesteld om de autoriteiten in Rotterdam op andere gedachten te brengen. Er is ook een compromisvoorstel gemaakt op basis waarvan een heroverweging gemaakt had kunnen worden.
Helaas is alles tevergeefs gebleken en heeft ADO Den Haag het besluit genomen om voor deze uitwedstrijd geen kaarten van Feyenoord voor de verkoop af te nemen en geen treincombi te regelen. Na overleg met de supportersvereniging en afgevaardigden van andere supportersgroeperingen is ook gebleken dat hieraan bij de supporters geen behoefte bestaat, gezien het besluit van de Rotterdamse autoriteiten.
ADO Den Haag blijft de mening toegedaan dat dit zeer betreurenswaardig is en houdt vast aan de mening dat er met een gezamenlijke inspanning ruim voldoende veiligheidsgaranties gegeven hadden kunnen worden als er op het voorstel van ADO Den Haag in was gegaan. Uit de reacties van supportersgroepen van Feyenoord en ADO Den Haag is op te maken dat er sprake is van een gezonde rivaliteit.

ADO Den Haag wil op de wedstrijddag supporters een alternatief bieden om in gezellige sfeer gezamenlijk naar de wedstrijd te kijken bij het Kyocera Stadion. Nadere informatie hierover volgt zo spoedig mogelijk.
 

tis nu echt definitief. Tijd voor actie???


 

0
Woensdag 17 november 2010 om 15:29 uur

Ooievaar

Kees schreef:

De jaarrekening van ADO Den Haag


De jaarrekening van NV ADO Den Haag over het seizoen 2009/2010 is afgerond. De club slaagde er in het afgelopen seizoen in het verlies van 3,2 miljoen naar 2,0 miljoen euro terug te brengen. Het proces tot gezondmaking van de club vordert gestaag.


Sinds de herstructurering in maart 2008 is er al veel bereikt. Over het seizoen 2007/2008, in de Jupiler League uitkomend, werd destijds een verlies van 7,9 miljoen euro geleden.
Wegens de financieel ernstige situatie dat seizoen, zijn er toen veel maatregelen in gang gezet. De structurele inkomsten stegen de afgelopen jaren van 7 miljoen naar 12 miljoen euro. Een verdere groei in omzet wordt voorzien, mede door de goede sportieve prestaties van dit moment en de structurele groei in populariteit in heel de regio Haaglanden. De club trekt steeds meer bezoekers uit de hele regio, het aantal toeschouwers stijgt elk jaar, en het stadion was al een paar wedstrijden geheel uitverkocht.

Het resultaat zal in het lopende seizoen verder verbeteren, aangezien de kosten verder zijn teruggebracht, ook in het spelersbudget.

Aan het eind van vorig seizoen zijn o.a. de contracten van Wesley Verhoek en Jens Toornstra meerjarig verlengd. De club zet naast een goede balans in het team, in op spelers die zich nog verder kunnen ontwikkelen.

Er werd het afgelopen jaar totaal 0,6 miljoen euro geïnvesteerd. Onder andere in het nieuwe Multifunctioneel Centrum, dat als supportershome gebruikt wordt maar ook een plek is voor sociaal maatschappelijke activiteiten van de wijk of de club. De Businessclub werd verder ingericht en in het hele stadion verschenen narrowcastingschermen. In het nu lopende seizoen zal in eigen LEDboarding langs het veld worden geïnvesteerd.

De club is verheugd dat het proces van financiële gezondmaking na twee jaar gepaard gaat met uitstekende sportieve prestaties, die invulling geven aan de ruim twee jaar geleden geformuleerde doelstellingen. Ook op het gebied van imagoverbetering en inzet voor sociaal maatschappelijke projecten zijn grote stappen gemaakt.

Wij blijven werken aan ons doel de Sleeping Giant structureel in het linkerrijtje terug te brengen.

Directie en Raad van Commissarissen ADO Den Haag
 

ps Het gaat dus niet enkel op het veld goed met de club maar zoals we reeds dachten ook op de kantoren qua visie, beleid etc.

 



 

Onotzettend goed nieuws. Het is een optelsom: nieuw stadion, de basis van alles. Niet in het minst om het imago van rellenclub - blijvend - van ons af te schudden. De band met de supporters wordt weer aangehaald, de club is ook op sociaal- maatschappelijk vlak goed bezig. Er wordt overduidelijk geluisterd naar de juiste mensen, - het aantrekken van John v.d. Brom is daar een goed voorbeeld van -

en als je dan ook nog eens hardstikke leuk voetbal speelt met dito resultaten, dan zet je het vliegwiel echt in beweging. Hierdoor meer sponsors, meer tv gelden, meer publiek, dus komt binnen afzienbare tijd de discussie op gang om het stadion uit te breiden.

 

We komen van heel heel ver, en hebben nog een lange weg te gaan, maar het bootje is los van de kade en we zijn door de branding heen. Groeien gaat met vallen en opstaan, dus we zullen best nog wel eens op de bek gaan, maar zullen wél gelijk weer opstaan, daar gaat het om.

 

Voorlopig hebben we nu - half november - tweeëntwintig punten, en dat had ik echt niet durven dromen. Indien we kampioen van het rechterrijtje zouden worden, dan hebben we het meer dan uitstekend gedaan.

 

Dat zou een mooi uitgangspunt zijn om blijvende de sprong naar het linkerrijte komend seizoen te gaan maken.

 

Qua naamsbekendheid zijn we de 4e club van het land, mooi streven, om dat niet alleen qua naamsbekendheid te realiseren.

 

Natuurlijk kan dat, met z'on stad en achterland en stadion op die locatie. Mits er geluisterd wordt naar de juiste mensen, c.q. dit blijft doen, en men niet te veel te snel wil realiseren. Want het scenario Vitesse toen met Aalbers en nu met onderknuppel van Chelski, dat is een heilloze weg. ADO is een volksclub en moet ook goeddeels gedragen worden door het volk, en niet door een louche zakenman. Dat eindigt hoe dan ook in tranen.

 

En last but not least: Zwaar in blijven zetten op opleiden en scouten, dus haal de de band met oudspelers m.n. in scandinavië aan, daar loop genoeg talent, je moet het alleen zien op te sporen.

0
Dinsdag 16 november 2010 om 13:22 uur

AdodannyAdo2

Haagse Roel schreef:

Kan dat geneuzel over R v.d. B  eens kappuh !!!!!

 

We staan gvd op de 7e plaats met prima voetbal en deze kneus presteert het weer om onrust te stoken. Neem een voorbeeld aan je jonge collega Jens, net pas op eredivisieniveau actief en al velen malen beter, zowel in als buiten het veld.

 

Meneer  heeft een paar keer zijn taak uitgevoerd, waar die vet voor betaald wordt en denkt gelijk weer de Messi van ADO te zijn.

 

Ik had er veel van verwacht maar het is helaas, zoals bij meerdere clubs weer niets. 

 

Ricky , ga lekker op Cyprus of Malta op het strand liggen en je zakken vullen en val de club niet verder lastig op de ingeslagen weg naar boven !!!!

wat lul je nou allemaal dom dan alsof ricky niet belangrijk was en hij heeft gewoon gelijk. john vd brom zegt dat hij goed was tot 3 keer toe maar kies lkiever voor die ene kans die bulykin krijgt, als rick in de basis stond voetbalde we wat meer naar voren, nu hadden we geen kans gecreeërd. ook al hebben ze bij elkaar 300 min. gespeeld deze week je kan wel wat meer laten zien,en wat je nou zegt is volkome BULLSHIT!! Laat je tog niet piepelen man!

0
Maandag 15 november 2010 om 16:37 uur

Advertentie

Ooievaar

marcellino schreef:

Beste Ooivaar

 

Ik vind ook dat het tijd is dat ricky wat anders gaat zoeken maar dat is toch niet het probleem.

 

Al je iemand uitlegt waarom hij op de bank beland ,en v/d brom dat ook openlijk op tv zegt.

 

en daarna in een zelfde geval anders reageerd dan is dat ongeloofwaardig.

 

Dat ricky weg moet en voor onrust zorgt ben ik met je eens ,hij had ook zijn mond hierover kunnen houden.

 

Maar ik blijf het jammer vinden dat als een speler van waarde kan zijn en dat hebben we de laatste wedstrijden gezien.

je hem niet duidelijk kan maken of het is de bank of het is vertrekken.

 

en ik en jij hebben dat uit v/d brom zijn mond niet gehoord

Dat ben ik echt wel met je eens Marcellino, maar dat is het punt niet. Hij zou van waarde kunnen zijn, maar hijzelf verknald het telkens. Alle plussen en minnen met elkaar vergeleken komt hij gewoon te kort. Dat is realiteit, ik ben fan van mijn club, en niet zo zeer van Ricky wat een veel te veel verdienende en veel te weinig presterende passant is. Dat is jammer, maar daar kan Brom, noch jij of ik of wie dan wat ook aan doen.

 

Als iemand kritisch is geweest op de club de afgelopen jaren, dan ben ik dat wel geweest, dat werd me niet door iedereen hier in dank afgenomen. Dat deed ik niet om te zanikken, maar uit liefde voor mijn club.  Maar mijn insteek is altijd geweest de club, de club en niets anders dan mijn club. Ik breng er alleen maar geld naartoe, dus heb je als supporter enig recht van spreken.

 

En dat is het verschil tussen Ricky en mij. Ricky zegt dat hij zoveel van de club houdt, maar zorgt voor meer ellende dan dat hij goed heeft gedaan. Een aap kan je geen piano leren spelen, net zo min als dat Ricky nog gaat veranderen en een rol accepteert die niet in de basis ligt. Dan kan je beter gewoon afscheid van elkaar nemen. Ook ik hoor geluiden dat hij bij z'on beetje in alle geledingen binnen de club slecht ligt, en dat betreur ik. Ik had dat dolgraag anders gezien. Ricky is geen teamplayer, dat is jammer, erg jammer zelfs. We hadden aan hem een hele nuttige kracht kunnen hebben, als hij zich zou kunnen schikken in een rol als 12e 13e man.

 

Dat wil hij niet, omdat hij een vertekend beeld heeft van de werkelijkheid, iedereen ziet het verkeerd behalve Ricky. Dan kan je lang en kort blijven praten, maar dan ben je op een gegeven moment uitgestudeerd. Zal dan ook blij zijn als hij weg is, maar blijf het wél jammer vinden.

 

Ik hoop voor hem dat hij bij een leuke belgische club terecht komt, Remco Torken heeft daar zeer goede ervaringen mee. Het zij hem van harte gegund, maar ik vrees voor hem dat in nederland niemand er meer aan begint.

 

0
Maandag 15 november 2010 om 14:33 uur

Jacco

marcellino schreef:

Heb je Immers gisteren gezien was ook teleurgesteld heb je verhoek gezien was ook teleurgesteld.

 

Maar reageer nou eens op de inhoud die ik schrijf fijten die besproken zijn.

 

Als we dan als team moeten opereren is iedereen gelijk.

Als v/d brom dan hem uitlegt waarom hij het elftal laat staan kan hij daar in een zelfde geval niet anders over denken ,doe je dat toch dan is het ook niet raar dat er onrust komt.

 

En dat heeft niets met ricky te maken maar met afspreaken die je maakt

Fijten (feiten)? 

 

Feit = dat Ricky altijd onrust weet te creeren!

Feit = dat Ricky altijd van mening is  dat het nooit aan hem ligt, maar altijd aan een ander!

Feit = dat Ricky bij lange na niet heeft gebracht wat iedereen (ook ik) van hem had verwacht!

Feit = dat Ricky bij lange na niet heeft gebracht wat in verhouding zou moeten staan tot wat hij verdiend!

Feit = ook dat je met Ricky in de basis meer punten heb verloren dan wanneer hij niet in de basis stond!


 

0
Maandag 15 november 2010 om 13:45 uur

Ooievaar

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Vd Bergh voelt zich gepiepeld
Ricky van den Bergh heeft in het AD weer eens zijn teleurstelling geuit. De middenvelder voelt zich in de maling genomen omdat hij tegen NEC op de bank moest plaatsnemen.
Lees het nieuwsbericht

Hij heeft nu definitief zijn eigen glazen ingegooid. Die jongen begrijpt het niet en gaat dat ook niet doen. Hij mag ontzettend blij zijn dat hij nog bij ADO selectiespeler is, want hij is één van de aanstichters van de ellende van afgelopen seizoen. Hij blijft voor onrust en ellende zorgen, en dat is nou het laatste waar we op zitten te wachten. Hier is geen excuus voor. Niet naar de pers gaan lopen jammeren, dat brengt het groepsproces in gevaar, en we hebben vorig seizoen gezien waartoe dat kan leiden.

 

Gelukkig hebben jongens als Immers en Verhoek eieren voor hun geld gekozen en daardoor hun carière een bijzonder sterke impluls gegeven. Ricky v.d. Berg kan in alle opzichten het huidige niveau niet aan, hooguit goed genoeg voor een ploeg als VVV of iets in die geest. Het middenveld zonder Ricky is natuurlijk beter af als met hem als basisspeler. Wie dat niet wil zien heeft het niet begrepen. Hij belemmert het functioneren van Toornstra, ik heb sterk de indrkuk dat die zich een stuk minder op zijn gemak voelt als v.d. Bergh meedoet.

 

Ricky kan van nut zijn als twaalfde, dertiende man, maar zou ook bij mij zeker niet in de basis starten. Hij geeft inderdaad af en toe, met name dat laatste een goede pass, maar zijn gebrek aan meeverdedigen valt me elke wedstrijd meer op, waardoor er druk ontstaat.

 

Groot voordeel van de hudige stand op de ranglijst is dat je nu al beslissingen kan nemen wie wél en wie niet te handhaven.

0
Maandag 15 november 2010 om 10:28 uur

Nu online

GGH, Wahter, Renearmand56, Bollie74, Francisco, Ran1972, ADO079, kojak1, carbayon, Swaber, wiegah070, adorob, broodjebal070, buurmanBrutus, Marcelvld, JB96, Superjantje, Erba1, CrazieD, ps070, opper, oodh, Haago, Marcie, Dannyy, yesyes, Jurriƫn, Bleek, Eeuwig Den Haag, DHFC070, BLEISWIJK-1, troje, Kees, Alle ballen op Jort, Ronaldo, Vinz, supporter-noord, KvR, barney0700, Bhattoe 74, frans swa, FC Den Haag!, GroenGeelHart070, Erik070, Prutser 070, Langebach2, RickZ, Heino, Rooie91, LemonHaze, Grimm, Thehague070, fcdh-middennoord, Rob2002 en 341 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 682
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5