Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vertrouwen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 682
Volgende pagina

<FCDH>

Wij zitten weer met een ‘knakkie’ in de kleedkamer
Geschreven door Knippen en Plakken

Ondanks de zevende nederlaag op rij, zag trainer Andre Wetzel na afloop van het duel tegen FC Twente toch lichtpuntjes bij zijn ploeg. Wetzel was zeer teleurgesteld, maar ‘ongebroken’ zoals hij op de persconferentie zei. ‘Haaglanden Voetbal’ sprak na afloop van de met 1-2 verloren wedstrijd met de Haagse trainer.



Andre, hoe kijk jij terug op deze wedstrijd?



‘Ik vond dat wij het in de eerste helft goed onder controle hadden, in die zin, dat Twente na die 0-1 pas in de 38e minuut haar eerste kans kreeg. Daarna tot de rust inderdaad de kans had om de 0-2 en de 0-3 te maken, maar wij maakten het ze door onze speelwijze met een versterkt middenveld erg moeilijk.’



In de tweede helft kwam ADO beter in de wedstrijd, maar Twente verzuimde om in de eerste minuten na de rust - net als voor de rust - om jullie de genadeklap te geven!



‘Ik denk dat inderdaad ook. De laatste vijf, zes minuten voor de rust, dat zijn momenten die wij zelf weggeven en iedere keer uit ons balbezit ontstaan die kansen voor Twente. Dat heeft natuurlijk met kwaliteit te maken, maar daarna herpakken wij ons en ik denk dat zij heel veel moeite hadden met onze speelwijze. Ik denk dat het uitstekend gelukt is om Twente te ontregelen en dat het in de tweede helft ook goed lukte om gevaarlijk te zijn. Dat wij op dat moment gelijk kwamen, was volgens mij terecht.’



Dat ben ik niet met je eens. Ik vind dat Robert Zwinkels jullie gewoon in de wedstrijd heeft gehouden!



‘Dat heb ik net al gezegd, de laatste vijf, zes minuten voor rust kunnen zij er zomaar drie maken, maar die maken ze niet. Daarna hebben wij in de tweede helft gejaagd naar de 1-1 en ik denk dat wij die op een goed moment en terecht maken.’



Als je ziet hoe die 1-2 tot stand komt, een loopactie vanaf de eigen helft met een steekpass waarbij Kai van Heese moest kiezen en Arnautovic de vrije doorgang krijgt. Hoe beoordeel jij die situatie?



‘Kai moet helemaal niet kiezen. Je moet met z’n vieren keihard achteruit rennen in plaats van vooruit, want er komt iemand van achteruit oplopen dus kun je dan niet op buitenspel gaan spelen. N’Kufo staat wel buitenspel door het stappen en die stapt ook nog over de bal heen en volgens mij is dat hinderlijk buitenspel. Maar goed, in principe moeten ze niet naar voren lopen, ze moeten keihard achteruit lopen, want je weet dat er een steekpass komt.’



Want vond jij van je achterhoede?



‘Ik vond de achterhoede goed en ook de gehele ploeg bij balbezit van de tegenstander goed spelen, want wij hebben het zo neer gezet, dat Twente volledig ontregeld werd. Zij konden hun positiespel niet spelen zoals zij dat wilden. Ze creëerden geen kansen behoudens die drie, vier vlak voor en na de rust. Zij hebben wel met 6-0 van Heerenveen gewonnen en hebben toch de grootste moeite met ADO Den Haag. Nogmaals, afgezien van die kansen vlak voor en na de rust, dat geef ik toe, dan geven wij drie, vier keer een counter weg en dan hadden zij kunnen scoren.’



Dit is toch weer een behoorlijke dreun!



‘Dit is zeker een dreun, maar ik blijf constateren, dat er een fantastische mentaliteit in die groep zit. Dat er keihard gewerkt wordt en dat wij vandaag ook een heel behoorlijke wedstrijd gespeeld hebben. Dat wij met 2-1 verliezen van Twente is helemaal niet zo raar, maar dat wij verliezen betekent wel, dat wij met een ‘knakkie’ zitten in de kleedkamer. Het vertrouwen moet weer opgepoetst worden en dat is mijn probleem natuurlijk.’



Dat is het grootste probleem, om het vertrouwen weer op te poetsen. Dat ze er weer in gaan geloven!



‘Ja, dat is de kunst, maar ik heb zoveel goede dingen gezien vandaag, maar ik heb er gewoon heel veel vertrouwen in, dat wij dit seizoen in de eredivisie blijven. Dat is het enige waar het om gaat!’





Bron: Haaglanden Voetbal


0
Maandag 1 december 2008 om 10:55 uur

fcdh sassem

haha schreef:

Leesblind??? Hij zegt toch dat hij voor de langere termijn is gehaald. Wetzel geeft hem tenminste de kans om te groeien en om te wennen aan het Nederlandse voetbalklimaat. Zoiets moet je alleen maar respecteren. Hij kan ook Milic voor de leeuwen gooien met als gevolg dat hij direkt door onze super geweldige supporters met de grond gelijk wordt gemaakt. Zulke supporters herbergt Den Haag momenteel. Successupporters zitten verkeerd bij ADO Den Haag en kunnen beter een team zoeken die 90% van de wedstrijden wint.
ooh langere termijn nee dat is lekker logisch met een salaris van € 400.000 per jaar. Wat is langere termijn stel dat hij over 3 jaar speelminuten krijgt dan heeft hij al € 1.2 miljoen aan salaris gekost zonder iets gepresteerd te hebben. heel slim om je geld aan dit soort spelers uit te geven. Wetzel laat wel kai van hese spelen die is ook 19 en dan zegt dhr wetzel als hij goed genoeg is dan is hij oud genoeg. De conclusie is dus dat Wetzel geen vertrouwen in Milic heeft anders had hij hem echt wel ipv knopper, immers of fabio in de spits gezet. Zou mij niet verbazen als hij nog eerder el moussaoui in de spits zet als milic met Wetzel weet je het nooit.
0
Zondag 30 november 2008 om 20:48 uur

<FCDH>

Wetzel houdt vertrouwen in lijfsbehoud
Geschreven op zondag, 30 november om 09:03

ADO Den Haag leed zaterdag in het eigen stadion alweer de zevende nederlaag op rij in de Eredivisie. De 2-1 nederlaag tegen FC Twente viel nog klein uit. De ploeg van Steve McClaren bleek veel beter, maar miste kans op kans. Uiteindelijk maakte Marko Arnautovic het winnende doelpunt voor de bezoekers uit Enschede. McClaren toonde zich na afloop tevreden over de behaalde overwinning op de Hofstedelingen, al vond hij wel dat zijn ploeg het zichzelf onnodig lastig had gemaakt. "Dit is een belangrijke overwinning voor ons en een uitstekende start van de week. We hebben de overwinning van vorige week een uitstekend vervolg gegeven."

"Toch werden we nog bijna gestraft door het feit dat we de wedstrijd niet vroegtijdig beslisten. ADO Den Haag bleef voetballen en slaagde er in terug in de wedstrijd te komen. Gelukkig wisten we via Marko Arnautovic toch de wedstrijd winnend af te sluiten. Een goede start van deze belangrijke week", aldus de Britse oefenmeester.

ADO blijft in de Eredivisie, zo klonk het luid en duidelijk uit de mond van collega André Wetzel. "Mijn vertrouwen is ongebroken", vertelde hij op de persconferentie. "En ik weet dat na zo’n serie de positie van de trainer wankel is, maar dat is hier niet zo. ADO gaat zich dit jaar handhaven en daarna stappen omhoog zetten."


0
Zondag 30 november 2008 om 13:36 uur

Kees

Wetzel: ADO blijft in de eredivisie
DEN HAAG - ADO blijft in de eredivisie. Dit zei trainer André Wetzel zaterdag na de zevende nederlaag op rij. FC Twente won met 2-1. ,,Mijn vertrouwen is ongebroken,’’ zei hij.
,,En ik weet dat na zo’n serie de positie van de trainer wankel is, maar dat is hier niet zo. ADO gaat zich dit jaar handhaven en daarna stappen omhoog zetten.’’

Zijn Engelse collega Steve McClaren verheugde zich over de winst. ,,Een mooi begin van de week, waarin wij Europees tegen Schalke 04 gaan spelen. Het leek er tegen ADO op dat we gestraft zouden worden voor het missen van zoveel kansen, maar dat is gelukkig voorkomen door Marko Arnautovic.’’

ADO strafte zichzelf voor de wedstrijd door geen kaarten in de vrije verkoop te doen na kwetsende spreekkoren vorige week tegen Willem II.

Dit scheelde ruim 2500 man. Op het duel tegen FC Twente kwamen slechts 7200 mensen af. Maar spreekkoren werden niet gehoord. 

CITAAT IN HET AD/HC VAN VANAVOND OP INTERNET.

Kunnen we met zijn allen toch gerust gaan slapen nu we weten dat we in de eredivisie blijven. Slaap zacht allemaal. Snaveltjes toe en oogjes dicht.
0
Zaterdag 29 november 2008 om 23:52 uur

Vincent

DJ schreef:

Ik voel het tintelen, gaat gebeuren. Come on The Hague!!!
Ik heb er ook wel weer vertrouwen in..
De teleurstelling achteraf zal dan deste groter zijn.:-))

1-1 (cornelisse en nkufo)
komen trouwens eerst 0-1 achter, maar nu je de uitslag al weet niet iets om je ongerust om te maken...
ga om +/- 16:00 rijden.. 18:00 bij henk patat
0
Zaterdag 29 november 2008 om 11:35 uur

Mr. FC DEN HAAG

Zozo ik ben er nog met wat financieel nieuws dit keer (Ter lering ende vermaak):

Obama maakte afgelopen vrijdag zijn nieuwe minister van Financiën bekend. Zijn keuze viel op zijn leeftijdsgenoot Timothy F. Geithner, de Fed-voorzitter van New York. Hij heeft een belangrijke rol gespeeld in het bestrijden van de financiële crisis die Wall Street overspoelde in 2007/2008. Geithner is de tegenpool van Henry Paulson, de huidige minister van Financiën. Hij heeft bijvoorbeeld nooit voor een grote zakenbank gewerkt en staat bekend als een effectieve bureaucraat.

De beurzen op Wall Street maakten afgelopen vrijdag een sprongetje toen bekend werd dat Barack Obama Timothy Geithner gaat nomineren als minister van Financiën. Hij heeft de naam betrouwbaar te zijn en speelde een grote rol bij het bestrijden van de kredietcrisis het afgelopen jaar. Hij bemiddelde als Fed-voorzitter van New York bij de overname van Bear Stern door JP Morgan Chase. Ook bij het faillissement van Lehman Brothers en later bij de redding van AIG, zat hij aan de onderhandelingstafel.
Reputatie
Geithner heeft een goede reputatie, omdat hij geen product van Wall Street is. Hij begon 20 jaar geleden onder aan de ladder bij het ministerie van Financiën in de Verenigde Staten. Hij heeft bij het ministerie gediend onder Lawrence Summers en Robert Rubin, die beide ook genoemd werden voor het ministerschap onder president Obama. Summers was de mentor van Geithner.
Risico`s
Wat zijn kandidaatschap ook geholpen heeft, is dat Geithner al in 2006 heeft gewaarschuwd voor de risico’s die banken liepen op dat moment. Hij vroeg banken te onderzoeken wat er zou gebeuren met hun portefeuille als er een andere bank om zou vallen. Daarnaast waarschuwde hij toen al voor complexe financiële producten. “De grootste uitdaging is in te schatten welke risico’s een instelling loopt als die geconfronteerd wordt met een daling van het vertrouwen op de kredietmarkt”, aldus Geithner in een speech over complexe financiële producten in mei 2006.
Obama
Daarnaast heeft Geithner veel gemeen met Obama. Ze zijn bijvoorbeeld bijna even oud en allebei het product van de oostkustuniversiteiten. En net als Obama is Geithner een man van de wereld. Hij bracht grote gedeeltes van zijn jeugd door in het buitenland, hij woonde onder meer in Oost-Afrika, Japan, China, Thailand en India. Opvallend is dat Geithner geen graad in de economie heeft, daarin verschilt hij van zijn voorgangers. Maar hij heeft een belangrijke rol gespeeld tijdens de reddingsacties voor de zakenbanken en kent daarom alle belangrijke sleutelfiguren. Hij begrijpt de gevoeligheden en werking van de kapitaalmarkten.


Joop van Vlerken

Bron: www.beursgorilla.nl
0
Zaterdag 29 november 2008 om 03:23 uur

Kees

Andre Wetzel weerlegt verwijten en kondigt komst nieuwe spits aan
28 november 2008 om 18:40



Andre Wetzel kende een bliksemstart met ADO Den Haag. Nu na zes nederlagen op rij, lijkt de trainer niet te benijden. ‘Haaglanden Voetbal’ praat met de trainer over de aangetrokken spelers en het spitsenprobleem.



Tekst: Rob Blankenstein

Foto’s: Pieter van der Togt



ADO Den Haag heeft een slechte reeks achter de rug. Het is weer de hoogste tijd voor een succesje.



Hoe gaat de trainer André Wetzel om met zes opeenvolgende nederlagen?



‘Gewoon keihard doorwerken en ‘the going gets tough’. Je kent dat wel, zo zeggen ze dat in Amerika. Maar zo is het ook, je kunt maar één ding en dat is doorgaan en geloven in je eigen kwaliteiten en die groep proberen scherp en positief te houden.’



Het grootste verwijt, dat je met name hoort in de wandelgangen is, Wetzel heeft een behoorlijk aantal spelers aangetrokken en er staan er twee in de basis Csaba Horvath en Ahmed Ammi. Degenen die niet in de basis staan, zijn genoegzaam bekend. Wat is jouw commentaar daar dan op?



‘Ahmed Ammi staat in de basis, Fabio Caracciolo staat in de basis en Csaba Horvath staat in de basis. Dus dat zijn er al drie. Als men doelt op de vier, vijf spelers die ik in de maand april gehaald heb, dan is het verhaal heel duidelijk. Ik heb mij toen voorbereid op de top van de eerste divisie. Er was geen geld, sterker nog, wij hadden bergen met schuld, dus ik mocht geen kwartje uitgeven aan transfers en ook geen euro te veel aan salarissen. Dan kom je in die categorie spelers terecht en als je dan later blijkt een eredivisieclub te zijn, dan weet je dat die jongens waarschijnlijk of de kwaliteit niet hebben of de kwaliteit nog niet hebben. Maar ik ga ervan uit, dat er een aantal onder zijn, die die kwaliteit nog gaan krijgen en zeg maar groeibriljantjes zijn, want ze zijn nog jong.’



Bogdan Milic, die is aangetrokken nadat zeker was, dat ADO Den Haag weer in de eredivisie ging spelen. Het is bovendien een voetballer van buiten de EU, dus die kost een behoorlijk salaris. Daar gaan de meeste verwijten over, waarom die nog niet in het elftal staat?



‘Bogdan is natuurlijk niet iemand, die wij even gehaald hebben om maar meteen ons in de eredivisie beter te maken. Het is een jongen van 20 jaar en toen wij hem haalden, was hij geloof ik 19 jaar. Een jonge speler die uit een land komt waar - zeg maar - het voetbalniveau een stuk minder is dan hier, maar wij zien in hem een aantal kwaliteiten, die potentieel in de loop der jaren zich heel goed kunnen ontwikkelen. Als op termijn - over anderhalf of twee jaar - hij zich ontpopt tot degene, wat wij in hem zien, dan hebben wij een uitstekende aankoop gedaan. En als dat niet gebeurt, dan heb je het verkeerd gedaan, maar vooralsnog denk ik dat hij flinke stappen vooruit zet en wij hebben wel zorgen over het feit dat zijn ontwikkeling een aantal weken stagneerde, maar wij zien hem nu weer stapjes maken, dus dat is voor de lange termijn.’



Jullie zijn sowieso op zoek naar een spits, die dan in de winterstop gehaald moet worden. Dat legt extra druk op de spitsen die je nu tot je beschikking hebt. Je hebt zelf gezegd, dat moet niet steeds benadrukt worden. Hoe denk jij daar nu over?



‘Ik praat met die jongens. In die zin, dat ik vertrouwen heb in een Fabio Caracciolo en ik vind z’n werklust fantastisch. Het is een heel gedisciplineerde prof en hij zal moeten proberen het niveau weer op te pakken, dat hij in het begin wel had. Daar steunen wij hem van harte mee, maar tegelijkertijd moet ik als persmensen mij een vraag stellen over spitsen in de winterstop, een eerlijk antwoord geven en dat bijt elkaar natuurlijk een beetje. Als dat pijnlijk is voor mensen die daar op dit moment staan, dan begrijp ik dat, maar aan de andere kant is het geen aanval naar die spelers toe. Maar ik moet natuurlijk kijken wat mijn team nodig heeft op dat moment en zij brengen op dit moment iets minder dan wij hadden verwacht. Dus moeten wij het in een kwaliteit beter gaan zoeken, zo is het nu eenmaal in het voetbal.’



Alles is afhankelijk van financiën. Om een speler aan te trekken moet er een bepaald budget zijn. Is dat er ook daadwerkelijk op dit moment?



‘Ik ga ervan uit, dat het budget er komt. Het budget is nog niet definitief, er moeten nog wat beslissingen genomen worden in de gemeente om de club - zeg maar - te helpen in het opruimen van wat ellende uit het verleden. Als de gemeente ons helpt met het ‘puinruimen’ van de tijd van vóór de komst van Van der Kallen en Wetzel, dan is Van der Kallen best bereid om weer stappen te gaan maken met deze club. Maar het kan natuurlijk niet zo zijn, dat de gemeente onze versterking gaat betalen. De gemeente moet zorgen, dat die club gezond is en dat wij geen last meer hebben van het verleden en wij moeten zorgen dat de club die nu gezond is en ook goed draait, wij daarin gaan investeren, maar dat zijn twee verschillende trajecten.’



Ervan uitgaande dat het budget er definitief komt, hoe groot acht jij in percentage uitgedrukt dan de kans dat die spits er komt in januari?



‘Als het verloopt zoals wij het verwachten, dan komt die spits er. Ik denk ook dat het nodig is dat ie er komt en ik acht de kans heel groot.’



© Haaglanden Voetbal (TR Media)



Met alle respect: het enige dat ik niet begrijp van dit verhaal is waarom Milic gehaald is voor de lange termijn terwijl je op het moment van halen wist dat net Hoogendorp door zijn rug was gegaan en je kon weten dat het een overlevingsjaar zou worden.
Ook was bekend, vermeldt ie boven zelf, dat er veel spelers voor de top van de eerste divisie waren gehaald terwijl MIlic pas eind juli/augustus is vastgelegd.

0
Vrijdag 28 november 2008 om 19:00 uur

Den Haag For Life

fcdh sassem schreef:

Erg apart dat jij van der Kallen medeschuldig acht aan de huidige resultaten. Waar baseer je dit op? Vd Kallen heeft niets met het technischbeleid te maken. A Wetzel is verantwoordelijk voor aankoopbeleid, opstelling, wissels etc. Maar misschien heb jij andere informatie waaruit blijkt dat vd Kallen schuldig is dan horen we dat hier graag. Verder vind ik het apart dat je een kritische supporter die zijn mening geeft gelijk een galbak of onruststoker noemt. We zien allemaal dat de resultaten niet goed zijn dat het voetbal meestal niet goed is en dat de trainer beslissingen neemt die voor de meeste supporters niet te bevatten zijn. Dat mag toch gemeld worden? Al ben je het niet met iemand eens laten we elkaar normaal behandelen
Van der Kallen laat toe dat Wetzel deze spelers aantrekt.
Van der Kallen heeft Wetzel aangetrokken.
Van der Kallen betaalt de salarissen van de spelers.
Van der Kallen kan de trainer verantwoordelijk houden. Hij is zelf de eindverantwoordelijke. Dat moet van der Kallen niet vergeten.

Wanneer spelers geen vertrouwen in Wetzel hebben dan moeten ze dat melden en niet wachten totdat de 18e plaats is bereikt.

0
Vrijdag 28 november 2008 om 11:00 uur

Advertentie

Mr. FC DEN HAAG

ja schreef:

Ik lul niet. Het is zo de waarheid. Zodra er een nederlaag is geleden komen deze dwazen uit hun huneberg en gaan ze zeiken om het vertrek van Wetzel. Wel typisch he, de zoveelste trainer die niets met de groep (Rankovic, Knopper, Bosschaart, enz.) kan.
Zo is het nu weer ja ipv haha geworden!
Ik spreek jouw nog wel als er nog een paar verlies wedstrijden op rij volgen dan wordt je vanzelf een BELIEVER!
Wetzel heeft het gewoon niet, verkeerde aankoop/wissel beleid, geen mentaal overwicht en zichzelf maar belangrijk vinden en bij het minste of geringste zichzelf indekken.
Nu een spitsen probleem en een aantal wedstrijden later ligt het zeker weer aan de keepers.
Maar goed ik geef hem met nog vele andere tot de winterstop, ik hoop niet dat hij mijn vertrouwen beschaamd en ja v/d Kallen zit op dezelfde lijn al zal hij wijselijk hiermee niet naar buiten treden.
Zoals Wetzel wel deed naar de supporters dan kan hij nog een hoop leren van Vloet!
Waarom leest Wetzel geen FC/ADO Den Haag supporters site is hij bang voor al te veel negatieve reakties op zijn adresje?
Als het een echte vent was had hij zijn fouten inmiddels al ruim toegegeven!
Ik een dwaas die uit mijn hunebed komt.... ik ben eerder realistisch dat jij nou oogkleppen op hebt is jouw probleem!
0
Donderdag 27 november 2008 om 19:33 uur

bolke

contol ajam schreef:

Juist, zo moeten we spelen.
Alle punten zijn welkom.
Eerst zorgen dat we in de eredivisie blijven.
Waarom krijgen spelers met ervaring in de eredivisie
geen vertrouwen van Wetzel.


Spelers met ervaring in de eredivisie geen vertrouwen zeg je: Knopper, Ranko, Cornelisse, Verhoek, Boschaart, krijgen misschien wel te veel vertrouwen van wetzel.
0
Donderdag 27 november 2008 om 17:32 uur

Nu online

Twa en 199 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 682
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5