Kies een pagina
Haagsesjaak
Max
Het meenemen van spandoeken vind ik prima, maar een vak overnemen? Kesler staat spontaan klaar te komen, die schrijft in zijn nieuwe column dat ADO Den Haag er verstandig aan doet om ook bij thuiswedstrijden alle supporters thuis te laten. En als het geweldloos gaat, prima, maar zo zal Kesler het niet zien.
Maar afgezien daarvan (vind de mening van Kesler het minst interessante en we kunnen het toch nooit goed doen): Wat wordt er bereikt met een vakovername? Arzbach is goed op de hoogte van het kutbeleied. Zoals Aad zegt (ben blij dat Arzbach het dus toegeeft) hebben Ruurd de Boer en co er in de voorgaande jaren een verschrikkelijke pleurisbende van gemaakt.
Arzbach wil ons misschien wel heel erg graag tegemoet komen, maar hij zit (1) met de erfenis van Ruurd de Boer en (2) met de regels van Deetman. En (3) heeft hij geen geld om ook maar iets te kunnen doen voor ons.
En dan mag het allemaal wel tegen Ruurd de Boer en John van Ringelenstein gericht zijn, maar die twee zitten ver weg in de SSO en voelen zich vast niet aangesproken. Bovendien hebben ze er zo`n bende van gemaakt dat ik hun liever met hun poten overal vanaf zie blijven en dat ze maar geen "herstelacties" zullen doen.
0
|
Zaterdag 15 december 2007 om 10:34 uur |
Aad
Bron: medewerker ADo Den Haag
ADO Den Haag Technisch Failliet
- schuld opgelopen tot 3 miljoen
- geen kerstpakketten
- geen overnachting in zwolle voor selectie
ter voorbereiding van wedstrijd van morgen.
- levering nieuwe stoeltjes afgebeld ivm geen geld
- united cheers afgemeld voor rest van seizoen
RvC neemt waarschijnlijk de dagelijkse leiding over en gaat per direct saneren.
In dit geval geen rat die het zinkende schip verlaat, maar hij gaat wel.
Dag ADO, rust in vrede.
0
|
Zaterdag 15 december 2007 om 10:16 uur |
Aad
Er zijn nu al gauw zo`n 1700 sv uitgedeeld,van de 700 die er nu nog steeds komen weten ze zelfs waar zij hun leesmap huren,dus die krijgen allemaal vroeg of laat hun svtje.Begrijp alleen niet waar de "echte" supporters zoals jij en bv,"supporter","vincent pfffff" en sorry ouwe,Aad blijven? (Aad is trouwens best wel tegenstrijdig,eenerzijds volste vertrouwen in de huidige leiding,maar om er zelf te gaan werken vond hij er teveel "haken en ogen" aan zitten?)Had ondertussen toch vol moeten zitten met al die mensen die de "harde kern" de oorzaak van alle elende vinden,er zit immers niemand meer,van dat tuig!?
Ik heb in totaal een 3-tal gesprekken gevoerd. Met de man die nu fungeerde als financieel manager en vervolgens de (externe) accountant.
Daarin kreeg ik, zeker van de accountant uit, een aardig idee van de organisatie en de financiële situatie. Dat laatste bracht me bijzonder aan het twijfelen of ik het wel zou willen doen.
De doorslag gaf het gesprek met Arzbach. Een gesprek waarin hij overigens zeer openhartig het beleid van Ringeling en de Boer veroordeelde (ik citeer: "er is de afgelopen paar jaar een wanbeleid gevoerd"). Uit wat hij verder zei kreeg ik een indruk dat Arzbach op wat langere duur (Keulen en Aken zijn immers ook niet op één dag gebouwd) de zaak op de rails zou kunnen krijgen. Wat voor mij de doorslag gaf om mij terug te trekken was echter het feit dat ik moest concluderen dat de "persoon" Arzbach niet iemand was met wie ik lang zonder gekibbel zou kunnen samenwerken. Onze karakters verschillen daarvoor teveel.
0
|
Zaterdag 15 december 2007 om 10:05 uur |
AHJ215
ADO Den Haag Technisch Failliet
- schuld opgelopen tot 3 miljoen
- geen kerstpakketten
- geen overnachting in zwolle voor selectie
ter voorbereiding van wedstrijd van morgen.
- levering nieuwe stoeltjes afgebeld ivm geen geld
- united cheers afgemeld voor rest van seizoen
RvC neemt waarschijnlijk de dagelijkse leiding over en gaat per direct saneren.
0
|
Zaterdag 15 december 2007 om 09:56 uur |
Drama
Er is maar 1 manier...NIET MEER GAAN....MASSAAL.
Ik ga iig niet meer,scheelt me tijd/benzine/geld/irritatie.
dat zeg ik ook al tijden
Beste actie is gewoon niet gaan
tref je dat bestuur en spelers op div manieren
Als je een vak gaat innemen zal het weer
groot in de krant staan hoe slecht
de supporters zijn
hoe de beveiliging beter en duurder moet worden
hoe gelijk het bestuur wel niet had!!
Geen cent krijgen ze !!
en gelukkig denken vele met mij
0
|
Zaterdag 15 december 2007 om 09:39 uur |
Der Rudy
0
|
Zaterdag 15 december 2007 om 09:14 uur |
old firm
0
|
Zaterdag 15 december 2007 om 03:48 uur |
Advertentie
northy
Haagse Roel
er is hier al vermeld dat het idd samen met de supporters van O op te lossen is. hun gaan iets lager zitten en wij iets hoger staan. dat betekend dat hun gewoon de wedstrijd zittend kunnen volgen..
dus NGNG kijk eens wat verder als dat je neus lang is
maar lekker die houding blijven houden zaols je nu hebt dan kom je eens je zelf wel tegen.
Die zitten vast aan de overkant............Dat geneuzel van de club "schade" toebrengen.......De grootste boeven die de club gebracht hebben waar we nu zijn zitten daar NGNG.
Ga jij maar lekker lijdzaam met je armen over elkaar naar de rest van weer een grafseizoen kijken. Laat je maar naaien :
Sinds we in de eredivisie terug waren is ons een vette worst voor gehouden, als het stadion klaar was zou de victorie beginnen. Na een paar seizoenen zweten ( met nog leuke spelers als v.d Leegte en in het begin Grujic) was het nog wel uit te houden, maar afgelopen seizoen is er bij mij iets gebroken.......mooie beloftes maar een zielloos team.
Vervolgens maanden volhouden dat het allemaal goedkomt en nadat degradatie bijna een feit was roepen dat degradatie geen ramp is omdat we toch direct weer kampioen worden in de Jupiler.......
Zie het resultaat kerel , slaap maar lekker verder......zondag tegen Zwolle, nou ik vrees weer een afgetekende nederlaag al hoop ik het niet.
Dat diegene die nog gaan nu een daad willen stellen heeft mijn zegen !!!! Ik hoop wel dat zij en overwogen aktie voeren zonder de club ( wij allemaal dus) niet te schaden. Geef Kesler niet weer een instrument om onze kop er definitief af te hakken.
Tip : Ga , naast vakkie O , ook eens langs aan de overkant ..........Gratis Bitterballen !!!!!!!!!!!!!!!!!
Ik heb mij net als anderen shouters deze ellende bespaard.......geen euro gaat er van mij naar een club die zijn supporters zo behandeld.......Ieder commercieel bedrijf die zijn klanten zo behandeld was allang failliet geweest , bij FCDH duurt het wat langer aangezien de gemeente zich door John heeft laten Ringeloren. Maar er gaat daar nu blijkbaar ook een lampje branden.
0
|
Zaterdag 15 december 2007 om 00:17 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |