Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 683
Volgende pagina

DH

Fans FCDH mogelijk betrokken bij oefening
DEN HAAG - De fans van FC Den Haag krijgen zondag mogelijk te maken met de naweeën van een evacuatie-oefening van Rijkswaterstaat. Daarvoor wordt de toegangsweg naar de A7 gedeeltelijk afgezet.
Rijkswaterstaat gaat een voor Nederland unieke oefening houden in evacueren houden. De proef vindt plaats in Groningen, tijdens de verkeersdrukte na afloop van de uitwedstrijd van FCDH tegen FC Groningen.

Rijkswaterstaat houdt de oefening om bij calamiteiten als het verkeer zo snel mogelijk een stad uit te krijgen. Daarbij kan het gaan om druk bezochte evenementen, of drukte door overstromingen.

Bron: www.rtvwest.nl


Hebben wij weer zitten we straks uren vast daar in het buitenland, mag me paspoort wel opzoeken.
0
Woensdag 1 oktober 2008 om 14:37 uur

achachach

Aad02 schreef:

Mooi he Mark. Hij moet alleen ff iets hoger komen te hangen....
Nooit tevreden die knul......naai er twee stokkies aan en hou em de hele wedstrijd vast kan iedereen m zien hahahaha maar dan weer klagen dat je armpjes zeer doen.
0
Dinsdag 30 september 2008 om 10:47 uur

<FCDH>


Chaos in verkeer rond ADO-FC Utrecht
DEN HAAG - Honderden supporters van ADO Den Haag stonden gisteren bij aanvang van de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht in files rondom het stadion.

FOTO ANP
De laatsten bestegen pas een half uur later de tribunes.

„ADO speelt nu een divisie hoger, dus zijn er meer supporters, en die moeten allemaal via een paar toegangswegen naar het stadion,’’ verklaart een politiewoordvoerder.

Volgens Frans Boogaard, commercieel directeur van de Haagse voetbalclub, hing de verkeerschaos van gisteren samen met de strenge veiligheidseisen rond risicowedstrijden. „Toen AZ een paar weken geleden op bezoek was, hadden we geen last. Nu waren er meer supporters, en omdat ADO-FC Utrecht als risicowedstrijd wordt gezien, wordt de A4 afgezet voor de supportersbussen van FC Utrecht. Thuisfans moeten dan via twee binnenwegen naar het stadion en dan loopt de boel al gauw vast. Dat moeten we verbeteren.’’

De preses van de Haagse club gaat de komende dagen met onder meer de politie in overleg over de begeleiding van supporters bij risicowedstrijden.

Het stadion van ADO Den Haag biedt plaats aan 10.000 bezoekers. Bij de wedstrijd van gisteren waren 8300 mensen aanwezig. Naar schatting twee- tot driehonderd mensen kwamen pas na aanvang binnen. 

ad.nl
0
Maandag 29 september 2008 om 11:44 uur

ADO Den Haag 4 life

Utreg! schreef:

Forza Utreg!!!, Ado gaat eraan!!!!
Hé Utreg! Je bent verdwaald joh...  Leuk dat je ff een kijkje komt nemen, maar je hoeft niet zo te schreeuwen hoor. Wens je een sportieve pot toe morgen en zie je vast wel staan! Trek ff wat roods aan, weet ik waar je staat en kan ik naar je zwaaien!  jaja.... altijd leuk die onzekere bezoekertjes... knikkende knietjes...trillende handjes.... Schreeuw het maar weg. 

0
Zaterdag 27 september 2008 om 13:49 uur

old firm

André Wetzel Column in Zuidwestnieuws

Midden Noord het hart op de juiste plaats

De steun die mijn ploeg krijgt van de toeschouwers tijdens wedstrijden was in de laatste thuiswedstrijd hartverwarmend. De fanatieke supporters achter het doel aan de overzijde van de eretribune zijn veruit het meest luidruchtig.

Maar natuurlijk is er ook de steun van de mensen die relatief veel geld betalen om op bijvoorbeeld de business tribune te zitten. Ook die steun is van groot belang. Persoonlijk vind ik het nog wel eens storend als we als ploeg minder waardering lijken te hebben voor deze supporters. Ook deze altijd goed bezette tribune verdiend onze dank, bijvoorbeeld na de wedstrijd.
Daar waar deze mensen in luxe van een hapje en een drankje kunnen genieten in mooi ingerichte ruimten moesten de overigen tot voor kort genoegen nemen met … eigenlijk niets.

Daarom vond ik het leuk om te zien dat ook deze supporters nu een plek hebben om na te praten over de net gespeelde wedstrijd en ook voor hen de ruimte is gemaakt om wat te drinken. Wat is er mooier dan de vreugde over een overwinning nog een paar uurtjes vast te houden en samen te delen. En natuurlijk sturen we dan een paar spelers om de mensen ook persoonlijk te bedanken. Mark vd Kallen en ook ondergetekende zijn ook even langs geweest en dat hebben we geweten. Wat een ontvangst en wat een geestdrift. Deze mensen hebben een groen geel hart en wat belangrijker is … het zit op de juiste plaats.

De verantwoordelijkheid om die emoties op een juiste wijze te blijven uitten ligt in de eerste plaats bij deze supporters zelf. Maar ook mijn spelers hebben de belangrijke taak om met hun gedrag een voorbeeld functie in te vullen. Immers alles wat wij doen straalt af naar de omgeving en dat zijn in dit geval onze suppporters. Niet alleen het hart maar ook de hersens op de goede plaats die verantwoordelijkheid is zwaar maar ik vind dat je dat van elkaar moet eisen en … roep een ieder op om eraan mee te doen ons imago in voetballand op te poetsen.

André Wetzel

Bron: www.zuidwestnieuwsonline.nl

Letten jullie op heren ringel,de boer,deetman en adelaar...,zo doe je dat !
0
Woensdag 24 september 2008 om 17:35 uur

Vincent

Fransje schreef:

Dat zal `m niet zo liggen in de voetbalkwaliteiten maar meer in het feit dat Lex een echte MN jongen is en Den Ouden zich daar juist tegen keerde.
ok.

als dat de criteria is.
Er zullen op midden-noord vast nog wel meer jongens te vinden zijn, die lekker in de groep liggen en als het een beetje meezit ook nog een balletje kunnen trappen :-))
Dacht dat het hier over voetbal ging en geen vriendenclubje
0
Dinsdag 23 september 2008 om 16:14 uur

Vincent

pff schreef:

Immers , kan echt helemaal niets .. wat een drama . voetbal met de doos nog om z`n schoen .. kan niet een behorlijke paas verzenden , kopppen .. is helemaal een drama .. timing helemaal verkeerd .. ok inzet is er normaal wel ( vandaag ook niet ) . maar volgens mij heb je er niets aan.
als wij keller en oost hadden was het ook een ander verhaal, maar we moeten het hier mee doen klaar.
Immers heb ik nooit wat gevonden, in de jupiler niet en nu nog steeds niet. kan geen bal vast houden, kan eigenlijk niks echt goed...

wanneer schakelt dat eredivisie-live eigenlijk uit? want gaat nu vrolijk verder met herhaling ajax-feyenoord
0
Zondag 21 september 2008 om 14:45 uur

The only way is ...

<FCDH> schreef:

we zijn op het moment een TOP 3 club
Zit net naar Studio Voetbal te kijken. Het lijkt wel de "Het leven van Louis van Gaal-show". Begint deAZ_ TD ook nog eens over het arbitrale trio. Kinderachtig!
AZ had pech, Ado geluk, leuke pot, leuk voetbal van beide kanten, Ado wint, klaar!

Over de prestatie van onze jongens geen woord. Zelfs bijna geen beelden.. Onze vriend van Gelder heeft het er zichtbaar moeilijk mee...
Let op! Als we straks van 020 winnen heeft het vast niet aan ons gelegen!

Nog even over gisteravond: gister weer eens met kinderschare op de tribune gezeten. Complimenten! Goede sfeer (op wat logistieke problemen na). Ooit (na Vitesse thuis in Z`park) dacht ik dat dit niet meer mogelijk zou zijn: een leuke ADO-avond met mijn kinderen. Maar het kon vorig jaar tegen RKC en kan dit seizoen weer in de eredivisie!

Hoop dat het zo blijft, zelfs als we dit seizoen onverwacht toch nog keer een wedstrijdje verliezen!

Nogmaals complimenten aan Wetzel, spelers, en alle goedwillende mensen achter de schermen!
0
Zondag 14 september 2008 om 23:55 uur

Advertentie

ADO500

DH schreef:

6.500 zijn al seizoenskaarten + business seats. 3.500 losse kaarten worden wel verkocht denk ik.
Er zijn een kleine 4.000 SCC`s en 950 businessseats verkocht. Daarbij komt nog eens 400 stoelen van de businessunits komt in totaal dus op 5.350 vast verkochte plaatsen. Op de eretribune worden doorgaans nog wel een 500 losse kaarten verkocht cq weggegeven aan relaties en sponsoren.

En er zijn natuurlijk 500 plaatsen beschikbaar voor de uitsupporters.

Per saldo zijn er dan dus tussen 3.500 en 4.000 plaatsen beschikbaar voor losse kaartverkoop via ticketbox verkooppunten.

0
Donderdag 11 september 2008 om 19:13 uur

weet je wat?

ik zat laats op youtube wat filmpjes te kijken
en kwam dit filmpje tegen : http://nl.youtube.com/watch?v=O99gQAlxsOk

als frans daar nou gaat staan met zijn microfoon en wij met ze alle zingen komt het vast wel goed tegen az !
0
Maandag 8 september 2008 om 09:01 uur

Nu online

Sjaak69, Marcie, Raoul88, Hamradio, KaleHans, S.upporter, fcdh-denhaag en 289 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 683
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1