Kies een pagina
vince
<FCDH>
Ik heb erg genoten van Vloet. Wat was die woest zeg, vooral na die tweede tegengoal. Het is natuurlijk ook bezopen, twee keer op zo`n manier een tegengoal krijgen.
Verder was het wel OK. Knopper een beetje wisselvallig, Tex erg matig, Rick en Youri hele aardige invalbeurten, en eindelijk weer eens een doelpuntje van Immers. Nog maar 6 punten tot de top!
![]() |
Zaterdag 24 november 2007 om 11:15 uur |
Ooievaar
De uitslag maakt veel goed, maar vooral de eerste helft was het niet best. Meric stond elke keer zowat bij Janmaat op z`n tenen om de bal te komen halen in plaats van diep te gaan. Schwiebbe speelde vooral weer verstoppertje en achterin had Texeira (weer) z`n dag niet. Tweede helft gelukkig wat beter. Goede invalbeurten van Hoogendorp en Cornelisse. Jammer van de twee tegengoals. Was nergens voor nodig. Eerste goal was weliswaar meters buitenspel, maar de tweede was toch wel heel typerend voor dit elftal.
De fantastiche redding van Postma was heel belangrijk. Als het toen 1-1 was geworden dan weet ik niet of we ons daarvan hersteld hadden......maar gelukkig telt als ook in dit geval niet.
![]() |
Zaterdag 24 november 2007 om 10:55 uur |
arthur
![]() |
Zaterdag 24 november 2007 om 10:44 uur |
Leidschenveen
De fantastiche redding van Postma was heel belangrijk. Als het toen 1-1 was geworden dan weet ik niet of we ons daarvan hersteld hadden......maar gelukkig telt als ook in dit geval niet.
![]() |
Zaterdag 24 november 2007 om 10:16 uur |
old firm
Ben je wel eens in een stadion geweest?
Vak B was geen eretribune,en ik ben er niet van af gejaagd , het zuiderpark hield op te bestaan....
Vak M is nog minder uit het midden dan vak B was.
Inderdaad was ik er van uit gegaan dat "de harde kern"achter de goal zou gaan ziten en was vak M gewoon mijn 1e keus.
Toen dat niet zo bleek te zijn, kon ik zonder problemen mijn kaart omruilen. niks gods gratie.
Net zoals je van je eigen kracht uit moet gaan vind ik ook dat je je niet moet verschuilen achter het gedrag van anderen. Wat heb ik met feyenoord te maken?
hoe heet je van je achternaam??? de boer?
![]() |
Zaterdag 24 november 2007 om 02:05 uur |
old firm
Ergens verderop de site lees ik dat je bent afgehaakt voor de functie van financieel manager wegens te geringe zekerheid over de continuïteit van de club. Valt me nog mee dat je dat in ieder geval goed hebt ingeschat. Beter in elk geval dan je inschatting hoe de werkelijke machtsverhoudingen liggen. Ringelenstein en Jansen zijn zakelijke partners en de belangrijkste crediteuren van de SSO, Ringelenstein en De Boer zitten in het bestuur van SSO (enige aandeelhouder van de NV), waarvan de huisadvocaaat van Jansen voorzitter is. Arzbach is, net als veel anderen op belangrijke plaatsen in de NV (Gentile, Hofstede, scouts) door Jansen daar neergezet. Wel eens gehoord van "wiens brood men eet, diens woord men spreekt?" Binnen de organisatie worden zij beschouwd als de handlangers voor wie je moet uitkijken.
niks aan toe te voegen.
![]() |
Zaterdag 24 november 2007 om 01:50 uur |
Advertentie
old firm
Wat een onzin!
Hoe kom je erbij dat elke beslissing via Ringelenstein, de Boer en Jansen gaat....?
Jij roept maar wat maar weet absoluut niet hoe het werkelijk zit.
DAT is nou stemmingmakerij!!!!
Vertel `s hoe het wel zit dan?
mischien wel handig een beetje openheid.
![]() |
Zaterdag 24 november 2007 om 01:45 uur |
old firm
Heb je ook, net als ik, in de afgelopen 3 weken een aantal keren met diverse managementleden en de accountant van ADO gesproken???
Wanneer je op de ADO-site kijkt kan je bij CLUB de huidige oranisatie zien. In directie en RvC geen Ringelestein, geen de Boer en al helemaal geen Jansen.
ADO is geen vereniging maar een NV en die zijn aan een strenge wetgeving (niet die van de KNVB) gebonden. Zelfs wanneer de genoemde heren aandeelhouder van ADO zijn zouden ze de absolute meerderheid moeten hebben om indirect invloed uit te oefenen. En dat is niet het geval.
Bovendien: Als je Arzbach een klein beetje kende zou je direct merken dat dat geen man is die naar de poppetjes van een ander danst tenzij met het mes op de keel (= Deetman)
![]() |
Zaterdag 24 november 2007 om 01:39 uur |
old firm
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |