Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: genoeg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 684
Volgende pagina

H@@GenEES

haagse-Dick schreef:

Volgens mij is daar niemand voorstander van om Verhoek terug te halen dus weet niet waar jij het over hebt.

En over Bulykin, Kubic en Rado is gewoon kindertaal!
Wat zeg je, dan zal ik als ik jou was is voor de gein zoeken op Verhoek, er zijn er hier op de box genoeg die Verhoek graag terug zien komen.

0
Dinsdag 19 augustus 2014 om 09:40 uur

haagse-Dick

T3 schreef:

Ze zullen wel door AZ zijn aangeboden en vervolgens in de pers lekken dat ADO ze graag wil
Ik hoop dat we er niet in trappen! Een centrale verdediger kunnen we gebruiken mits hij genoeg ervaring heeft of een extreem talent is.
Wesley Hoedt en Willie Overtoom hebben we geen tering aan, hebben we er genoeg van!

Hoop echt niet dat de club hier in trapt!

0
Dinsdag 19 augustus 2014 om 09:04 uur

haagse-Dick

Haagse Kelt schreef:

Swansea heeft nog niet thuis gespeeld sinds ADO die 9e plaats haalde, dus dat lijkt me een beetje moeilijk. Denk dat ze dat reisje alleen kunnen doen als ADO zelf vrijdagavond speelt...
En de selectie van Swansea zal niet breed genoeg zijn om er 2 naar ons te laten komen!
0
Maandag 18 augustus 2014 om 23:31 uur

<FCDH>

BLEISWIJK-1 schreef:

Ok aanvaller. Hoog salaris, voor ADO begrippen. Maar een transfersom wat slechts paar ton zal bedragen.

Wie o wie....
Hebben we genoeg aan 2 versterkingen?
0
Maandag 18 augustus 2014 om 22:31 uur

Bert

haagse-Dick schreef:

Die aansteker is ook weer een doofpot gevalletje!

Als het in den haag was gebeurd.....
Bij ons wordt er ook genoeg op het veld gegooid. laatst nog brood voor de meeuwen laat lekker gaan. Gaan soms ook bekers bier het veld op.

niet teveel ruchtbaarheid aan geven anders zijn we zelf een keer de lul.
0
Maandag 18 augustus 2014 om 22:12 uur

Bert

MTB schreef:

Prima hoor. Best allemaal. Je mag zeggen wat je wil.
Ik ga niet huilen als iemand iets tegen me zegt. Hoe vaak heb je nou gezegd dat je weg zal gaan? En dan daarna toch nog vijf `laatste` shouts waarin je boehoehoe doet en dan hopen dat er toch een aantal zijn die je vragen of je misschien toch wil blijven? En? Genoeg reacties gehad? Kan je weer tegen jezelf zeggen dat je leven toch wel iets voorstelt.waarschijnlijk print je het uit en hang je het aan je muur, of je laat ze lezen aan andere zielpoten. Lekker voor je die aandacht. Zullen we voor de grap jouw shouts eens erbij zoeken en kijken hoe nuttig die waren? Neem nog een borrel zielpoot.
de eerste keer had ik het ook begrepen hoor.

De meeste zien mij liever gaan dan komen. Komt ook doordat ik niet zo`n fan van Van Duinen bent. Dus op reacties zat ik niet te wachten.

Ik geef alleen een mening maar goed die vindt jij blijkbaar dom. Het is niet anders.

Jouw shout van zaterdag kwam erg sarcastisch op mij over vandaar dat ik nog niet afhaak. Hopelijk genoeg uitleg.
0
Maandag 18 augustus 2014 om 18:58 uur

haagse-Dick

Petah schreef:

Laat hem dan op proef komen
Wie Maradona of Reis?

Man genoeg gezien bij Vitesse, heb je niks meer aan!
0
Maandag 18 augustus 2014 om 17:30 uur

haagse-Dick

<FCDH> schreef:

Zulke bedragen gaat ADO nog lang niet betalen
Valt toch nog best mee, een paar tonnetjes meer dan Poepon! Maar verwacht dit jaar ook niet veel en met een goeie organisatie die staat als een huis is er genoeg werk aan de winkel. Degraderen doen we echt niet en in de winterstop misschien nog een kleine versterking en daar moeten we het dit jaar mee doen.

Alleen die grote schoonmaak, waarom doe je ze weg als je geen betere vervangers zou gaan halen?? Dat blijft een groot raadsel??
0
Maandag 18 augustus 2014 om 16:35 uur

Advertentie

yesyes

K.B schreef:

Ongeacht de kwaliteit van van Duinen, toch iemand waarvoor ik naar het stadion kom. Inmiddels zijn alle jongens van de club verdwenen met Verhoek, Immers, Kum en dan van Duinen. Aan de andere kant brengen Kramer, Alberg, Bakker en Jansen weer wat karakter in de club en zijn die nu het gezicht van de club. Derijck terughalen is ook goed voor de herkenbaarheu
id van de club. We moeten niet in 2 jaar vranderen van volksclub naar prestigeclub met alleen maar voetballers binnengehaald van naam. Maar zoals ik al zei worden de oude haagse jongens afgelost door nieuwe gezichten van de club.
Staan er wel weer genoeg op. Ik heb ook nog steeds vertrouwen in Korte, ook een echte haagse jongen. Hij maakt toch wel weer 2 goals in 2 wedstrijden. Dan mogen het wel intikkertjes zijn maar hij staat er wel. Als die wat meer ervaring krijgt is het voor ons een heel bruikbare speler. Ik begreep eerst echt niet waarom fraser hem wegdeed. Maar ik heb die 2 wedstrijden van dordrecht gezien en dan zie je wel dat die nog iets te onervaren is. Jupiler en eredivisie is een groot verschil.
0
Maandag 18 augustus 2014 om 12:42 uur

yesyes

miq72 schreef:

Ik proef hier bij bijna iedereen dat er maar 1 zekerheidje is centraal achterin :Gianni Zuiverloon .Onbegrijpelijk en onterecht !! . Gianni is een prima back voor Ado en in geval van nood kan je hem centraal achterin opstellen maar hij is geen centrale verdediger .Hij is te klein en neemt veel te veel risico in de opbouw .Tegen Feyenoord werd hij geklopt door Tevrede waardoor het 0-1 werd .Afgelopen zaterdagavond was Gianni de man die in de 1e helft weer keer op keer de bal inleverde bij een tegenstander .Kijk de beelden maar terug .
Daarom zeg ik ook twee CV`s halen dan kan zuiverloon nog altijd op de rechtsback positie staan en in geval van nood weer centraal. Een goede bank is ook belangrijk. Er gaan genoeg schorsingen/blessures komen. Nu heb je gewoon niemand die er kan staan en dus is zuiverloon veruit de beste optie. Valt me op dat sinds we nu een goede keeper hebben dat het achterin ook gelijk niet meer zo paniekerig is.
0
Maandag 18 augustus 2014 om 12:12 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 134 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 684
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5