Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: punten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 684
Volgende pagina

pajam

Kees schreef:

Ik snap echt die tegenstanders van een overname niet.

Van der Kallen kan en wil niet meer investeren. Er is geen enkele vorm van lange termijnvisie op zowel het technische vlak als wel op directieniveau. Al die Haagsche multinationals laten ons ook heel ver links liggen.

De naam, kleuren en speelstad van de club zijn gewaarborgd. Voor de rest zal het me een rotzorg zijn waar de eigenaar vandaan komt.

Of willen we weer dertig jaar aanmodderen in de marge? Kun je wachten op een moment dat je duikelt naar de Juup.

Als we een optelsom maken van vertrokken directeuren en trainers sinds we in het nieuwe stadion spelen kom je ongeveer aan 12 personen. Niet vreemd dat het droefenis troef is de laatste tijd.
simpele reden dat er vele sceptisch (en vaak niet tegen, zo zwart/wit is het niet) zijn, heeft te maken met het missen van vertrouwen.
of heeft de afgelopen 6 maanden jou veel feitelijkheden gegeven waardoor je oprecht kan zeggen dat we met ene Dhr Wang het straks beter doen?

het is nu niet best, maar er zijn totaal geen garanties dat dat met Drh Wang beter wordt. Sterker nog, er zijn eerder vele punten op te noemen die je argwanend kunnen maken over de beste man en zijn bedoelingen.

voorlopig stevenen we af op degradatie play/offs, wilt Dhr Wang niet meteen met gezichtsverlies aan zijn nieuwe investering beginnen, zal ie snel iets moeten doen.
0
Zondag 18 januari 2015 om 12:12 uur

pajam

H@@GenEES schreef:

Ja dat heb je met juffertjes als Alberg en Jansen, trekken hun poot terug, Alberg doet niet eens aan verdedigen waardoor er steeds meer druk op de toch al onstabiele verdediging komt te staan.

En het is ook de taktiek natuurlijk, laf voetbal je staat binnen 25 seconden met 1-0 voor waarom dan gelijk weer met zijn alle op eigen helft gaan staan?

Deze tactiek heeft dit seizoen ons alleen maar punten gekost, een redelijke trainer zou dat inzien en dit veranderen, maar Fraser is Steijn 2.0, dezelfde tactieken, het zelfde soort voetbal.

Cambuur had 70% balbezit in je eigen stadion, in welk universum is dit acceptabel? Fraser moet weg, hij heeft ons er in gehouden vorig jaar, maar ik denk dat dit meer toeval was (die één op de honderd keer dat het schok effect van een ontslagen trainer wel werkte) dan de trainerskwaliteiten van Fraser, het wordt tijd dat we afscheid van hem gaan nemen.

Vandaag weer 17e boys & girls
het is allemaal al te lang klote : (

ik vraag me wel eerlijk af of je met deze selectie veel aanvallender kán spelen, wat we achterin hebben staan kan niet op vertrouwd worden, middenveld dat niet weet op te bouwen óf zonder bal vroeg te storen.....

ik denk dat we bij een aanvallende tactiek wedstrijden met 3/4-1 gaan verliezen.

Fraser is in ieder geval niet te benijden en voor de club is het wéér 5 voor 12.
uit de komende 4 wedstrijden mag je van geluk spreken als je ook 4 punten pakt en daarna zijn er nog maar 12 wedstrijden om degradatie play offs tegen o.a Roda JC te vermijden.
0
Zondag 18 januari 2015 om 11:24 uur

H@@GenEES

pajam schreef:

verdediging is niet alles, maar naar mijn mening is het middenveld hetgeen ons opbreekt. Zowel in opbouw als in het vroeg storen zonder bal.
Ja dat heb je met juffertjes als Alberg en Jansen, trekken hun poot terug, Alberg doet niet eens aan verdedigen waardoor er steeds meer druk op de toch al onstabiele verdediging komt te staan.

En het is ook de taktiek natuurlijk, laf voetbal je staat binnen 25 seconden met 1-0 voor waarom dan gelijk weer met zijn alle op eigen helft gaan staan?

Deze tactiek heeft dit seizoen ons alleen maar punten gekost, een redelijke trainer zou dat inzien en dit veranderen, maar Fraser is Steijn 2.0, dezelfde tactieken, het zelfde soort voetbal.

Cambuur had 70% balbezit in je eigen stadion, in welk universum is dit acceptabel? Fraser moet weg, hij heeft ons er in gehouden vorig jaar, maar ik denk dat dit meer toeval was (die één op de honderd keer dat het schok effect van een ontslagen trainer wel werkte) dan de trainerskwaliteiten van Fraser, het wordt tijd dat we afscheid van hem gaan nemen.

Vandaag weer 17e boys & girls
0
Zondag 18 januari 2015 om 11:20 uur

DHFC070

Sfeerdiscussie ben ik al een aantal maanden mee gekapt.
Als je stelselmatig al jarenlang dit voetbal voorgeschoteld krijgt dan zal er in geen enkel stadion sfeer zijn.
Dit seizoen nagenoeg iedere wedstrijd maar 30% balbezit en 3 kansen. In uitwedstrijden zie je dit bij meer clubs maar bij ons ook in thuiswedstrijden. En dan gek vinden dat er geen sfeer is? Iets met wisselwerking?

2 jaar lang afbraakvoetbal onder Steijn en nu al bijna een jaar beton voetbal onder Fraser. Ik vind dat wij als supporters best wel eens wat meer mogen eisen dan jarenlang deze bagger. Waarom kunnen provincie clubjes met een minder budget wel aan klantenbinding doen en vaak zat een leuke wedstrijd spelen? (je ziet bij hun de punten komen dan vanzelf)
0
Zondag 18 januari 2015 om 10:43 uur

MTB

Haagse Roel schreef:

Voetbal is idd niet om aan te gluren , dat Fraser voor zekerheid kiest snap ik op zich nog wel echter het nivo van het gros v/d spelers is tot een dieptepunt gezakt dat geen enkele speelwijze tot succes zal leiden

Vreemd dat een hoop hier roepen "fck Cambuur" . Als Fraser vol op de aanval was gaan spelen na de 1-0 , zoals hiier vaak wordt geroepen , was het 2 -6 geworden met die Obeche & Narsing voorin. Weet dat het niet leuk is om te horen maar clubs als Cambuur & Zwolle zijn de afgelopen jaren mijlen ver op ons uitgelopen. De harde realiteit !! En dan nog bleren dat ie Wang ook maar weg moet blijven.............Wat wil je dan.......Oja .......pfff

Koester die 2-2 nou maar tegen de nr 7 van de eredivisie.
Inderdaad. En dat er dan ook nog mensen zijn die om `alles of niets` gaan roepen in het laatste kwartier. Je had die mensen moeten horen als het niets had geworden.

Het klinkt cru maar in de strijd tegen degradatie is ieder punt meegenomen. Je moet puntjes sprokkelen, want als je zo blijft spelen kan je namelijk van iedereen verliezen. Het is niet anders.

Wat me misschien nog het meeste beangstigd: Je stond met je rug tegen de muur, kwam niet meer over de middenlijn en Fraser......... vond het prima. Zag geen reden om in te grijpen. Niet voor de eerste keer dit seizoen dat je punten verspeelt door Fraser. Hij is keer op keer telaat met ingrijpen.
0
Zondag 18 januari 2015 om 09:49 uur

D.H.zuid-west

Kees schreef:

Op papier hebben we echt geen minder elftal dan Cambuur. Volgens mij zelf stukken beter. Maar hoe is het toch te verklaren dat het niveau zo laag is en balbezit minimaal. De opbouw is ook diep tragisch.
Probleem zit bij ons bij de instelling denk ik, zodra we voor komen te staan (uit of thuis) dan lijken de spelers wel met de opdracht te spelen om vooral niet teveel vooruit te spelen.

Een voorbeeld: De 2e helft staat iedereen weer in een handbalopstelling rondom de 16. Dat is vragen om problemen. Jagen doen we dan niet meer en er komen lange ballen (o.a. van de keeper) omdat er geen creatief vermogen is en er geen speler lijkt te zijn die een bal kan aannemen en vasthouden.

Door vast te houden (Fraser??) aan de instelling om in de verdediging te kruipen en te hopen op een counter wanneer we voorstaan verliezen we veel punten en worden spelers bang om fouten te maken.... sneeuwbaleffect, het lijkt momenteel steeds erger te worden.

0
Zondag 18 januari 2015 om 00:02 uur

Dannyy

K.B schreef:

Begrijpelijke reactie natuurlijk. Elke voorzet of kans is een tegendoelpunt. Ik wil even een vraag centraal zetten en kijken of iemand dit ook niet begrijpt.

Ik erger me werkelijk dood aan het niet durven ingrijpen op instappen als er een tegenstanders bij meerdere van onze verdedigers staat op de rand van de 16 meter. Dan staan ze met 3 man op 2 meter van de bal, iedereen inclusief de aanvaller van de tegenstander staat 3 a 5 seconden stil, geeft een simpele lobbal of pass dwars door de defensie waar een doelpunt uit komt. Dit gebeurt wekelijks.
Ik zag Ogbeche letterlijk 5x dezelfde sleepbeweging maken waardoor hij vrij een steekpass kon geven, en de verdedigers trapten er keer op keer weer in.. Enige positieve punten mbt het vertoonde spel waren Malone en Meijers.
0
Zaterdag 17 januari 2015 om 23:20 uur

Advertentie

JC77

Wat een drama, ben er behoorlijk ziek van. Vooral het laffe spel, het gebrek aan passie en slappe figuren als een Alberg, Jansen, Schet en Bakker. Waarom spelen we dit seizoen eigenlijk zonder aanvoerder? Hij scoort, maar dat is het ook. Voor de rest zie ik hem vooral uitrusten, de straatvoetballer uit proberen te hangen en vooral geen leider spelen....

Lijkt erg op vorig seizoen. Denk dat het nog wel eens erg onrustig kan worden als er weinig punten gehaald gaan worden, met of zonder chinees....
0
Zaterdag 17 januari 2015 om 22:44 uur

tanker070

Wat een bagger weer zeg, het is keer op keer hetzelfde. Men kan geen voorsprong vasthouden of uitbouwen. Dit hadden 3 punten moeten zijn!!!
0
Zaterdag 17 januari 2015 om 22:34 uur

pajam

nu GAE en Feyenoord uit, FC Twente thuis......

3 punten?

denk dat we nog zo`n 15 punten kunnen pakken, wordt dus op het nippertje wel/geen Degradatie Plaf/offs....
0
Zaterdag 17 januari 2015 om 21:46 uur

Nu online

pajam en 187 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 684
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2