Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 685
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Tommy schreef:

hahaha ik heb weer een nieuwe:

 

 voetbalpings voetbalpings
De Rus Dimitri Bulykin is gespot bij de Amsterdam ArenA. Er gingen al geruchten dat hij morgen gepresenteerd wordt bij Ajax. #voetbalpings
 

en ik ga der helemaal niks over zeggen behalve dat ik het wel knap vind hij is toch op trainingskamp met anderlecht ergens?

Vanavond speelde Anderlecht tegen Benfica en Bulykin heeft niet gespeeld! Opvallend, omdat hij gisteren nog wel mee mocht doen!!! Onduidelijk is of hij wel op de bank zat.

 

En ajax zoekt nog een spits!


17-07-2011 Frank de Boer laat aan RTVNH weten het liefst nog een spits te halen.

 

‘Dat zou best kunnen. Geoffrey heeft nu weer vocht in zijn knie. We moeten dat afwachten, maar we kunnen ook niet te lang wachten. We zijn in ieder geval wel op zoek. Stel dat we moeten ingrijpen, moeten we ook kunnen ingrijpen’, aldus De Boer.

 

Het zou zomaar waar kunnen zijn. Misschien wordt hij in een ruil met El Hamdoui betrokken!

 

 

 

 

 

0
Zondag 17 juli 2011 om 23:56 uur

BLEISWIJK-1

pmc schreef:

Op de site van Anderlecht staat hij alleen vermeld in het rijtje van spelers verder wordt hij niet vermeld, denk dat het allen maal heeft te maken met hem proberen te verkopen.

Op het Anderlecht forum vonden ze dat hij goed gespeeld had. Zij hebben de beelden gezien en ik niet. En op de websites (bijvoorbeeld Eurosport) die het scoreverloop / acties aangaven, kon je zien dat regelmatig de naam van Bulykin in positieve zin werd vermeld.

Vandaar de conclusie!

0
Zondag 17 juli 2011 om 11:06 uur

ADODENHAAG

Thijs schreef:

Nee natuurlijk niet simpele, kum naar buiten en zomer dereijk centraal

Kum is helemaal geen linksback.. hij heeft daar alleen maar gespeeld omdat we niemand anders hadden.

0
Zaterdag 16 juli 2011 om 13:36 uur

Thijs

Kees schreef:

Die LuaLua staat daar toch in de spits?

Ja lualua top spits heeft toch in Engeland gespeeld Peter?
0
Vrijdag 15 juli 2011 om 19:22 uur

pmc


 Lomana LuaLua 
Striker, 
30 Years
28.12.1980   Unknown
   free transfer 

 

BRON http://www.transfermarkt.co.uk/en/omonia-nikosia/transfers/verein_829.html

 

Hij HEEFT dus bij HOMONIA gespeeld met de nadruk op HEEFT, en heeft is verleden tijd, en verleden tijd was eens, is dus niet NU maar toen.

0
Vrijdag 15 juli 2011 om 18:50 uur

Kees

bufkes schreef:

Rado?

Stijn Vreven. Heeft ook voor hun gespeeld.

0
Vrijdag 15 juli 2011 om 18:32 uur

Advertentie

pmc

<FCDH> schreef:

Alleen jammer dat als ie terug kom geen europese wedstrijden meer mag spelen voor ado

En waarom niet?? heeft hij dan al EL of CL gespeeld voor anderlecht!?

0
Vrijdag 15 juli 2011 om 17:01 uur

dahmoose

<FCDH> schreef:

Alleen jammer dat als ie terug kom geen europese wedstrijden meer mag spelen voor ado

Ik zou niet weten waarom niet, bulikyn heeft toch nog geen wedstrijd gespeeld bij Anderlecht in Europees verband dus mag hij naar mijn menig gewoon voor Den haag uit komen. Het is toch niet zo dat als je gehuurd bent dat je niet Europees mag spelen??

 

#Durftevragen

0
Vrijdag 15 juli 2011 om 16:54 uur

<FCDH>

Immers acht ADO ook tegen Omonia Nicosia kansrijk
15/07/2011 14:36

Hoewel de return tegen FK Tauras nog gespeeld moet worden, keken de spelers van ADO Den Haag vanmiddag toch met grote interesse naar de loting voor de volgende ronde. Na de Litouwers wacht in de volgende ronde het Cypriotische Omonia Nicosia.

'Cyprus, leuk', was de eerste reactie van Lex Immers. 'Daar ben ik nog nooit geweest, en het is weer iets heel anders dan Litouwen. Ook zeker qua tegenstand, ze zullen wel een klasse beter zijn dan Tauras. Toch moeten wij als ADO tegen iedereen een goede kans maken. Dat is met Omonia niet anders. En het is een voordeel dat we eerst uit spelen. Dan kan het in de return mooi gaan spoken in Den Haag.'

Met twee treffers eiste Lex Immers donderdag een hoofdrol op in het uitduel met FK Tauras in de voorronde van de Europa League. De Hagenaar, die na het vertrek van Dmitry Bulykin is doorgeschoven naar de spitspositie, kijkt met een goed gevoel terug op de 2-3 overwinning van ADO Den Haag.

'Die goal in de laatste seconde is lekker, 2-3 is gewoon een goede uitslag', zegt Immers. 'Het niveauverschil was groot, van zo’n tegenstander mag je natuurlijk nooit verliezen. We begonnen ook goed, maar zakten daarna weg. Conditioneel merkten we dat we nog wel moeten groeien, maar na de rode kaart en de 1-0 achterstand konden we toch een tandje bijzetten. Met dit resultaat moeten we het thuis gewoon afmaken, dat is duidelijk.'

Met twee treffers schoot Immers zichzelf opnieuw de geschiedenisboeken in. Waar hij ooit ook al de eerste treffer in het Forepark maakte, staan nu twee doelpunten achter zijn naam in zijn eerste Europese wedstrijd. 'Zoiets is geweldig, dat pakt niemand me meer af. Het geeft voor mezelf nog een extra glans aan de rentree van ADO in Europa.' (Freek Jansen)


 

0
Vrijdag 15 juli 2011 om 16:53 uur

B1905

<FCDH> schreef:

Alleen jammer dat als ie terug kom geen europese wedstrijden meer mag spelen voor ado

Hoezo niet? Anderlecht heeft nog geen officiele wedstrijd gespeeld.
0
Vrijdag 15 juli 2011 om 16:53 uur

Nu online

Wahter, Nees, Alle ballen op Jort, Franky, Fido, ypenburg070, adorob, Dannyy, Boer070, Kees en 272 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 685
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2