Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 685
Volgende pagina

Dannyy

Je mist Gehrt zò erg in deze wedstrijden, net als Bakker overigens. En voor de mensen die Gehrt niet snel vinden, kijk even de hoogtepunten van vorig seizoen terug.
0
Zondag 14 september 2014 om 22:34 uur

H@@GenEES

Ron001 schreef:

Derijcke moet je wegen (salaris en zich bewezen!) En de uitkomst is negatief, maar vandaag toch weer een paar vreemde akties!! En daar rekenene we hem op af!!!
Derijck liet een paar keer zijn man lopen waardoor het gevaarlijk kon worden, gelukkig is Utrecht heel zwak voorin maar tegen een sterkere tegenstander ga je daar problemen mee krijgen.

Maar de slechtste van het veld was Alberg vandaag, weet die gast wel dat mee verdedigen iets anders inhoud dan verontwaardigd naar je medespelers kijken als je zelf opzichtig de fout in gaat?

Overal een kut wedstrijd die we snel moeten vergeten, wat eel duidelijk geworden is dat je met deze smalle selectie het moeilijk gast krijgen tot de winterstop.
0
Zondag 14 september 2014 om 16:50 uur

BLEISWIJK-1

janjazz37 schreef:

Wederom heb ik ernstig gestoord aan Alberg. Begrijp echt niet waarom die speler zo bewierookt wordt.
Hij doet gewoon NIET mee! Vedette neigingen.................
Misschien is hij niet fit. Het probleem is wel dat Fraser hem er niet snel naast gaat zetten, omdat hij aanvoerder is. Want als hij zo blijft spelen als de laatste twee wedstrijden verdienen Bakker en straks Gerth een kans.
0
Zondag 14 september 2014 om 14:38 uur

janjazz37

Gelukkig ging `t centraal wel redelijk goed.
Derijck en Kanon waren o.k.
Wedstrijd maar snel vergeten. Ploeg kan veel beter.
0
Zondag 14 september 2014 om 14:36 uur

BLEISWIJK-1

Wat een slechte wedstrijd. En wat een slecht ADO. Ik heb me dood geergerd aan v.Duinen, Schet, Alberg, Zuiverloon en Meijers.

Derijck prima. Wilde zich niet ten koste van alles profileren. En over Kanon en Kristensen ben ik ook wel tevreden. De rest snel vergeten.

Maar gelukkig praten we weer over voetbal en niet over Chinesen!
0
Zondag 14 september 2014 om 14:31 uur

Kees

yesyes schreef:

Ja kramer heeft mij ook erg verbaasd. Slimme aankoop geweest als die zo doorgaat. Ik vind hem op basis van de eerste wedstrijden één van de betere zo niet beste spits van de eredivisie. Precies zo;n type lange spits die verdedigers lekker bezig houdt met zijn lengte en lastig te verdedigen is en waardoor het elftal ook beter speelt. Zelfde als bulykin en Pelle.


Ik denk een 1-2 winst vandaag 1 x kramer 1 x alberg
Kramer is ook nog eens verrassend snel en kan koppen. Dat is nou typisch een speler die je per week tig uur voetballend beter moet maken. Individuele trainer erop en enkel op techniek trainen.
Ik heb nog tijd over.....
0
Zondag 14 september 2014 om 12:30 uur

haagse-Dick

<FCDH> schreef:

Zwolle speelt PSV weg Willem 2 wint bij Feyenoord competitie word steeds zwakker
Als de deal rond is dan kunnen we echt heel snel aanhaken!
0
Zaterdag 13 september 2014 om 23:17 uur

boppie

Dannyy schreef:

Nou wat een feest..
Ja hoor, ik ben snel tevreden.
0
Zaterdag 13 september 2014 om 22:57 uur

Advertentie

<FCDH>

Die Rutte is daar snel weg en dan komen ze bij fraser
0
Zaterdag 13 september 2014 om 21:29 uur

Dannyy

Fraser deze week niet tevreden over de manier van trainen

Trainer Henk Fraser toonde zich vrijdag niet tevreden over de afgelopen trainingsweek.


Vorige week werd de spelers van donderdag tot en met zondag vrij gegeven, terwijl een aantal andere clubs het competitieloze weekend in verband met de oefenwedstrijd en het plaatsingsduel van Oranje juist gebruikten om een oefenwedstrijd te spelen.


Deze week werd er dus wel gewoon volop getraind door ADO Den Haag, maar zag Fraser niet de inzet die hij graag wilde zien.


"Tegen FC Utrecht heb ik alleen echte mannen nodig. Lichaamstaal is voor mij heel belangrijk. Wie straalt uit dat hij wil winnen van Utrecht? Daar gaat het mij om", aldus Fraser in het AD.


"Misschien ga ik dingen veranderen waarvan de mensen denken: wat doet hij nou weer? Maar als ik verander, is dat dus op basis van wat ik tijdens de trainingen zie. Het lijkt mij logisch dat we een goed resultaat moeten boeken. Dan kies ik dus de jongens die het meeste voor over hebben.

"Als mensen half trainen, kan ik daar heel moeilijk mee omgaan. Men is wel heel snel tevreden. Misschien ligt het wel aan mij hoor en word ik gewoon een oude man."
0
Zaterdag 13 september 2014 om 10:43 uur

Nu online

kojak1, pajam, FC Den Haag!, Bleek, Madmax, Mr. FC DEN HAAG, malle eppie, DHFC070, adorob, Haraldberg1, ADO079, Eeuwig Den Haag, rien1, yesyes, Fido, Max en 262 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 685
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5