Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: niveau

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 686
Volgende pagina

ADO supporter Leidschenveen

ADO laat Matthijs van Nieuwkerk nu echt zweten

Danny Buijs wordt bejubeld door ADO. FOTO PRO SHOTS
Het zweet moet Matthijs van Nieuwkerk langzaam uitbreken. Met vier duels voor het einde van het seizoen staat ADO stevig op de vierde plaats. De ploeg van John van den Brom versloeg vanavond Vitesse (1-0) en wipte daardoor over AZ heen. De presentator laat zijn hoofd kaalscheren als de Hagenaars bij de eerste vijf eindigen. 

Het enige doelpunt kwam van Danny Buijs, die op geven van Frantisek Kubik na 28 minuten scoorde.

Door winst met 1-0 op Vitesse kwam ADOop 54 punten uit 30 duels. Eén punt meer dan AZ dat op de ranglijst werd gepasseerd. Vitesse, aanvallend machteloos, bleef vijftiende met 32 uit 30. Volgende week speelt ADO in Alkmaar tegen AZ, de ploeg die de Hagenaars zaterdagavond op de ranglijst passeerden. Blijft ADO na 34 duels vierde, betekent dat rechtstreekse plaatsing voor de Europa League.

In de eerste helft tegen Vitesse nam ADO zaterdag de beslissende voorsprong van 1-0 door een kopbal van Danny Buijs na een verre inworp van Pascal Bosschaart en doorkoppen door Dimitri Boelikin. De treffer viel in de 28e minuut. Eerder had Nemanja Matic Vitesse op voorsprong kunnen zetten. Hij kreeg een vrije schietkans. Doelman Gino Coutinho keerde de slappe inzet.

,,We gaan Europa in'', zong de Haagse aanhang weer eens. Om de vierde plaats op de ranglijst van AZ over te nemen, moest de voorsprong wel over de tweede helft worden gebracht. Dat viel niet mee zonder geschorste spelers als Wesley Verhoek, Charlton Vicento en Lex Immers alsmede de uitgevallen Ahmed Ammi en Buijs. Kevin Visser en Roderick Gielisse moesten het mee helpen opknappen.

Na de rust drong Vitesse aan, kreeg een veldoverwicht, maar creëerde (te) weinig kansen. Schoten van Wilfried de Jong en Ismail Aissati werden gemakkelijk gestopt door Coutinho. Aan de andere kant miste Frantisek Kubik, zwaar gehinderd, van dichtbij. De wedstrijd daalde naar een bedenkelijk niveau. Vitesse ontbeerde stootkracht en ADO aan overmacht voor een wedstrijd om van te smullen. Het had nog wat kunnen zijn als Kubik kort voor tijd zijn vrije kans had benut voor 2-0, maar hij trapte weer voorlangs.
(ANP/redactie)

0
Zaterdag 9 april 2011 om 22:20 uur

ADO supporter Leidschenveen

Wat een slechte wedstrijd zeg, maar vorig seizoen verloren we dit soort potjes. Het niveau in de tweede helft was onthutsend slecht en ik begrijp niet waarom Brom Kubik er niet uit haalde. Die jongen zat er finaal doorheen.

Volgende week Vicento vanaf links aub

0
Zaterdag 9 april 2011 om 22:09 uur

erik

zuid tribune schreef:

Op de schouders van onze helden rust een zware last.

We hebben het na vanavond wel weer in eigen hand.

Morgen dat stadion eens in groen geel gehuld !!!

ook al staat monument de dam door een gelukszoeker in brand

en schrijf een fout in de oorlog zijnde  boute klote krant

piszeikend en van een ongekend niveau, zo laag

we overleven die grafbakken das ado den haag

 

over onze mooie club valt weinig te zeiken

de komende wedstrijden gaan we over lijken

eerst dat fietstas oprollen met 15000 haagse wouskadetten

en heel nederland gaat op onze groen gele pride letten

 

we spelen het mooiste voetbal van nederland daar mot je op letten

ze zouden onftrits barend en ze dochter op sterk water motte zette

0
Zaterdag 9 april 2011 om 01:41 uur

Karel KLaver

Lex Triplex schreef:

Verhoek verhoogt de druk bij ADO om ook Bulykin te behouden.

Wat hij zegt is dus: Na Rado,nu nog Bulykin en dan blijf ik.

Je moet ook niet alles geloven wat de pers schrijft,dat is uit het verleden wel gebleken.

Je kunt hem ookonder druk zetten: Als Verhoek na Rado tekent, blijft Bulykin ook...

 

Niet om het een of ander, maar dit is het eerste seizoen waarin Verhoek relatief regelmatig op behoorlijk niveau draait (relatief, want hij heeft nog aardig wat wedstrijden beneden peil gespeeld.

0
Vrijdag 8 april 2011 om 17:38 uur

super fc denhaag

Max schreef:

Op dat yotube-fragment lijkt het een middelvingerr, maar gisteren op de beelden van vi was duidelijk te zien dat hij de stand liet zien. Drie vingers in de ene hand en een in de andere.
 

zo tijdje niet op de site geweest. ben wel intussen vader geworden van een gezonde dochter. wat eigenlijk het enigste is wat dit seizoen voor mij heeft overtroffen.wat een  goed jaar zeg. maarwat een ophef over bepaalde spelers van onze fc zeg.  die ophef lijkt wel een nieuwe trend te worden. om onze fc weer op zn oude niveau te krijgen. lijkt wel. over houtman was ook destijds niet zoveel ophef over toen ie langs middenoord liep met zn middelvinger omhoog. wel toen onze haagse supporters daardoor achter m aangingen.

0
Dinsdag 5 april 2011 om 22:54 uur

Advertentie

Reswek

Eredivisieclubs willen PeruaanAjax, FC Groningen, AZ en ADO Den Haag jagen naar verluidt op de Peruaanse aanvaller André Carrillo (19). De Amsterdammers en Groningers hebben zich volgens de Peruaanse krant El Comercio zelfs al officieel gemeld bij diens club Alianza Lima.

Beide clubs hebben volgens El Comercio een bod van 550.000 euro neergelegd bij de ploeg uit Lima. Carrilo, die in 2009 debuteerde op het hoogste Peruaanse niveau, heeft bij de beroemdste club van Peru nog een contract tot de zomer van 2013. Dit seizoen wist hij in de vijf wedstrijden waarin hij in actie kwam, al driemaal het net te vinden.

Carrillo, die ook in beeld is van de Italiaanse clubs Genoa en Fiorentina, is ook international van Peru Onder 20. Met die ploeg nam hij in januari deel aan het WK in zijn geboorteland.

 

0
Maandag 4 april 2011 om 16:43 uur

JoostJ

Relevatie Bulykin: "Succes ADO belangrijker"


Dimitry Bulykin blijft hopen op een langer verblijf bij ADO Den Haag. De 31-jarige spits huurling van Anderlecht maakt een sterk seizoen door in de residentiestad, maar stelt het clubbelang boven alles.


Bulykin weet dat diverse spitsen in het verleden furore maakten in de Eredivisie. "Ik geloof dat ik het kan", citeert UEFA.com uit de mond van de Rus, die dit seizoen zeventien keer scoorde en zesmaal een assist afleverde. "Maar als ik moet kiezen, dan ga ik voor succes met Den Haag. Dat is veel belangrijker dan een individuele prijs."

De bonkige aanvaller zegt het goed naar zijn zin te hebben bij ADO. "Het is een verrassing, voor mezelf en het team. ADO is het gewend om tegen degradatie te strijden en velen hebben gezegd dat het ook dit seizoen zou gebeuren. Maar we staan nu vijfde en hebben een kans om ons te kwalificeren voor de Europa League."

Over zijn eigen toekomst heeft Bulykin nog geen duidelijkheid. "Ik heb nog een contract bij Anderlecht. Eind mei ga ik terug naar Brussel en dan zien we wel wat er gaat gebeuren. Ik wil nog graag vier jaar op het hoogste niveau spelen en genieten van het voetbal."
 

0
Donderdag 31 maart 2011 om 19:08 uur

Kees

Ooievaar schreef:

Piqué is het beste wel van af, is niet meer zo goed als voor zijn blessure, en ook Ammi zal met minder genoegen moeten nemen. Hoewel ik hem wel nuttig vindt, doet een hoop goed werk voor Verhoek.

 

Het aanblijven van R(ADO) en Derijck is natuurlijk van groot belang. Die andere jongens hobbelen hooguit mee, maar maken niet het verschil. Gelukkig wordt er aan de éne kant goed gescout in de juup, vooral Höcher heb ik hoge verwactingen van, die jongen is perfect tweebenig en lijkt me een regelrechte versterking.

 

Aan de andere kant wordt er niet geïnvesteerd in de jeugdopleiding, dat is jammer. Daarom zou ik Ranco  een baan bij de club aanbieden als jeugdtrainer, hoofd jeugdopleidingen o.i.d. Die Wim van Laar bakt er helemaal niets van. Jammer, had ik meer van verwacht. De A1 gaat degraderen, dus jonge talentvolle voetballers zullen minder snel voor ADO kiezen. Een gemistte kans. Juist een club als ADO moet natuurlijk sterk inzetten op de jeugd als je niet de middelen hebt van pak'm beet Utrecht om versterkingen te halen. Daarom is je opleidingsinstituut heel belangrijk voor je doorstroming.

 

Regeren is vooruitzien(...)

Volgens mij kun je Van Laar weinig tot niets kwalijk nemen. Man is ook opgescheept met een erfenis. Wel het voorbehoud dat ik er veels te ver vanaf sta om goed te kunnen oordelen.

 

Wat Cruijff stelt, het individu boven het teambelang bij een BVO, is absoluut waar. Wel moeten je jeugdteams op het hoogste niveau spelen voor de broodnodige weerstand maar daarna is enkel de doorstroming van belang.

0
Woensdag 30 maart 2011 om 14:34 uur

Kees

Van den Brom scout verder in de Jupiler League
25/03/2011 15:52

ADO Den Haag blijft zich richten op de Jupiler League. De ploeg van John van den Brom strijdt met FC Utrecht om de handtekening van Derk Boerrigter (RKC Waalwijk) en eerder legden de Hagenaars Marc Höcher van Helmond Sport al vast voor volgend seizoen.

De trainer bevestigt verder dat ADO zich nu officieel bij FC Emmen heeft gemeld voor aanvaller Tjaronn Chery (22, foto). ‘We zijn op dit moment alleen maar in gesprek met spelers uit de Jupiler League’, legt de ex-trainer van AGOVV Apeldoorn uit aan Voetbal International..

'Ik heb zelf drie jaar in die competitie rond gehobbeld en weet dat er genoeg talent zit. Jongens die de stap naar de Eredivisie aankunnen, als iemand ze kans maar durft te geven. Het gemak waarmee Ramon Leeuwin, Dries Mertens, Nacer Chadli en Maikel Kieftenbeld op dit niveau meedraaien, bevestigt die overtuiging bij mij alleen maar.' 

 

0
Vrijdag 25 maart 2011 om 16:19 uur

Ferdy

lulijzer schreef:

BREAKING NEWS!!!!!!!!

 

LEES VERDER: http://bit.ly/hgPY5C  

Haha...beetje jammer dat ie op een lager niveau gaat spelen!

0
Vrijdag 25 maart 2011 om 16:06 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 108 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 686
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
23 februari 2025 om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 26 - 52
2 FC Dordrecht 26 - 47
3 Excelsior 26 - 46
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Den Bosch + 26 - 42
7 Graafschap 26 - 40
8 Telstar 26 - 38
9 Roda JC 26 - 37
10 Helmond Sp. 25 - 36
11 FC Emmen 25 - 35
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 26 - 27
17 VVV-Venlo 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 26 - 1