Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: ligt

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 687
Volgende pagina

Bert

kojak1 schreef:

waar heb jij zitten kijken bert,ben het totaal niet met je eens.maar dat mag ook wel.

Ricky is een nummer 10 en geen verdediger of middenvelder. En als Atteveld/Wetzel dat niet weten zijn ze achtelijk. Nogmaals ik kom niet uit Den Haag, ben er ook niet geboren. Wel fan van Ado. Het interreseert mij niks waar hij vandaan komt.

 

Jij bent het wel met mij eens want je gaf net al aan dat het middenveld niet functioneerde. Daar ligt het probleem samen met de verdediging die open huis hielden.

 

Speel een bal diep richting het doel vd tegenstander balletje breed met alle risico's van dien hebben we gehad. 

 

0
Zondag 25 oktober 2009 om 20:59 uur

Kees

Waarom niet vanaf minuut zeventig op 1 punt spelen?

 

Keer op keer werd het middenveld overlopen en ontstond er een overtal situatie. De balans zoals dat mooi heet was totaal zoek.

 

Ondanks dat Pique, en zeker de eerste helft niet onverdienstelijk speelde, ligt de zwakte bij ons toch echt op de vleugels achterin.

 

Waarom werd Ditewig, die vier zekere doelpunten hield, er niet op geattendeerd dat er op een punt moest worden gespeeld. Nu schoot hij in de 92 ste minuut uit terwijl we dus balbezit hadden.

 

Er stond vandaag, en zeker in de tweede helft, geen leider op het veld die de boel aanstuurde. Vreemd.

 

En weer wordt er een zogenaamde sleutelwedstrijd verloren. Hadden we gewonnen dan .........

 

0
Zaterdag 24 oktober 2009 om 21:35 uur

Francisco

Kees schreef:

Als ik het goed beluister op het filmpje op groen/geel hart zal Kum volgens Atteveld waarschijnlijk niet spelen. Ik denk dat we als volgt starten:

 

                                 Ditewig

 

Bosschaart               Derijck/Horvath                       Ammi

 

Immers                        Vd Berg                              Buijs

 

Verhoek                         Milic                                  Soltani

denk ik ook alleen Buijs en Immers wisselen en bosschaart en Amni wisselen (links of recht maakt zeker in het geval Bosschaart heeeeeeeeeeel veel uit).

We moeten wel uitkijken met Bosschaart want die Duplan loopt hem links en rechts voorbij daar zal tactisch iets op verzonnen moeten worden.

De strijd MOET op het middenveld worden gewonnen daar ligt volgens mij de kracht van S P A R T A.

 

veel plezier vanavond allemaal

0
Zaterdag 24 oktober 2009 om 12:40 uur

rien1

Bert schreef:

Vond het trouwens hardstikke leuk om mijn medeshouters ontmoet te hebben, dat is zeker voor herhaling vatbaar

Wat mij betreft ook. We zouden als shouters onder elkaar met een of meerdere auto' s naar Heerenveen kunnen gaan.

 

Vincent gaat niet mee wat begrijpelijk is. Heeft er net een wereldreis naar nijmegen via Den haag opzitten.  Onderweg kunnen we Roel ophalen die ik ook ken uiteraard niet zo goed als jij. Wellicht wil Rien ook mee. Ja een keer niet met de bus.

 

Maar goed we hebben ook nog Ado Leidschenveen  en onze Kees dus kunnen we dan beter met twee auto's gaan. Mits zij beide tenminste ook mee willen. Zijn er nog meer shouters meldt jezelf dan kunnen we wat afspreken.

 

Ik zal in ieder geval deze week zorgen voor mijn eigen kaarten.

Ik ga ook naar Heerenveen, dus ik wil best wel met jullie (of jou) mee. Ik weet alleen niet of er naar Heerenveen ook weer meerdere shouters meegaan. Ligt ook weer aan de situatie natuurlijk, en is heel begrijpelijk. Maar laten we iets afspreken, Bert.

0
Zondag 18 oktober 2009 om 21:38 uur

kojak1

rien1 schreef:

Toch nog iets opvallends, of leuk om te weten.

 

De club waar Caraciolo nu voor speelt (FC Den Bosch), staat 9e in de jupiler leaque. Den Bosch heeft bij elkaar 29 doelpunten gescoord, dat is het hoogste in de hele jupilerleaque.

 

Het zijn er net zoveel als de huidige nummer 1 van de jupiler leaque Cambuur. 

Van die 29 goals heeftCaraciolo er 11 gemaakt intussen.

 .

misschien is het wel een jupiler spits.als we het over calabro hebben,die had er vorig jaar ook 29 inleggen,maar scoort een devisie hoger toch ook.en dat ligt niet alleen aan honda.word altijd lacherig over hem gedaan,maar caraciolo is een superheld in sommige ogen al heeft hij in een half jaar niet veel laten zien.en er staan toch bijna dezelfde spelers.

0
Zaterdag 17 oktober 2009 om 10:28 uur

Bert

rien1 schreef:

Jammer Bert.

Dit is echt leuk om met 10 bussen te gaan.

Maar misschien zie ik je nog effe bij het stadion om een uur of 11.

Overigens, jij wilde toch dat kaartje/tekening van Lex Immers of Rocky vd Bergh? Die krijg je dan daar wel, dan neem ik hem wel mee. 

Ik kom wel even langs. 10,45 uur ? Als het een beetje aardig weer is rij ik daarna naar Scheveningen ligt op de route. Ik ga niet zenuwachtig voor de tv of computer lopen doen. Als ik naar Ado op tv kijk denken mijn buren  dat als het tegenzit dat ik ruzie met mijn vrouw heb.

 

Die uitwedstrijd tegen RKC destijds in de nacompetitie kwamen ze aanbellen om te vragen wat er aan de hand was bij ons.;)

 

Niks voor mij naar Ado kijk ik in een stadion  

0
Vrijdag 16 oktober 2009 om 21:13 uur

Advertentie

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO legt Vicento langer vast
ADO Den Haag heeft het contract van Charlton Vicento opengebroken en met een jaar verlengd. Het 18-jarige talent ligt daardoor tot 2012 vast bij de club.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 16 oktober 2009 om 11:23 uur

ADO supporter Leidschenveen

Goedemorgen, een mooi bericht op de ADO DH website !!

En nu moet je laten zien dat je een 2e Elia wordt !!!

 

 

Contract Vicento opengebroken en verlengd
Charlton Vicento, deze zomer als jonge linksbuiten bij het eerste elftal gekomen, heeft zijn contract bij ADO Den Haag open gebroken en verlengd met een extra jaar. In februari tekende de toen nog speler van ADO Den Haag A1, al een contract tot de zomer van 2011.
Nu ligt de inmiddels international van Oranje onder 19 tot 2012 vast bij de Haagse club.

 

0
Vrijdag 16 oktober 2009 om 08:11 uur

Bert

Vincent schreef:

Je naam staat wel op het kaartje trouwens..

dat ze er misschien niet naar kijken betwijfel ik.

 

Jammer Bert,

 

Zie je wel weer thuis tegen sparta..?

(kun je gelijk die 25 euro geven die je beloofd had:-))

 

 

 

Ze kijken er niet naar en anders had ik mijn verhaaltje klaar gehad.

 

Besodemieter nooit iemand dus dan luisteren mensen naar je.

 

Vincent ik ben er zondag krijg je van mij je geld waar je recht op hebt. Zoek nog wel effe een leuk hotelltje in de buurt voor mijn vrouw en mij wat een kut end rijden man dat park ligt in de Ardennen hahaha.;)

0
Donderdag 15 oktober 2009 om 22:52 uur

DenHaagFC

Bert schreef:

Die ambachtsgaarde wordt notabene nog wel genoemd als verkooppunt op internet. Wat een klotezooi

Bert ga snel dan komop je moet erbij zijn zorg dat je een kaartje hebt en post hem dan hier !! Naar leischehage je woont in Zoetermeer dat is dan 8.1 kilometer en 15 minuten rijden leischehage is ook gratis parkeren en het ligt vlakbij een parkeerterijn dus dan ben je 40 minuutjes weg ! Komop stap de auto IN !!

0
Donderdag 15 oktober 2009 om 19:15 uur

Nu online

Adonees, ADO079, Bolskie, Sprinkhaan070, Brian, kojak1, supporter-noord, GS, S.upporter, Ado Vakkie S, Lellow, VAKKIE-l, FFL, KvR, ton, BLEISWIJK-1, Langebach2, Erik070, Jurriƫn, den haag, DHFC070, FC Den Haag!, Ano-Niem, Jap, Dang3r, Teeg070, Superjantje, lulijzer, Marcie, Daily Shorts, haguhnees87, Twa en 371 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 687
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5