Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: snel

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 689
Volgende pagina

marcellino

<FCDH> schreef:

Ik zeg toch niet dat de deal niet doorgaat ik vind het alleen gek dat vd kallen ineens zegt van hopen dat het er over 2 weken is?
Dat is toch normaal als hij dat zegt.
maar het contract is al getekend en het kost whang een heleboel centen als hij het niet door laat gaan
verder is er al aangegeven dat het geld geparkeerd staat in zwitserland dus ze zijn er mee bezig.
en dat van der kallen billen knijpt is ook normaal hij heeft ado gebracht naar een redelijke stabiele club die de laatste drie jaar niet meer om degradatie speelt en hij kan verder niets meer betekenen voor ado en dat komt ook omdat niemand wil investeren in ado en er ook sponsors zijn di3 niet willen werken met van der kallen. dus je staat stil en stil staan betekend op den duur weer terug val.
het is niet raar dat van der kallen zo snel mogrlijk zijn aandelen nu wil verkopen nu krijgt hij er nog wat voor hadden we drie jaar verder geweest waarschijnlijk niet meer
0
Dinsdag 2 september 2014 om 10:28 uur

Petah

marcellino schreef:

Raar je kjikt negatief tegen de overnamen .maar schrijft nu wel on deze shouts dat hij de wedstrijden binnen haalt met investeerders nou volgens mij geef je dus zelf het antwoord waarom we dus blij moeten zijn met whang
Als iemand positief was ben ik het maar ik zie gewoon het wat somberder in

Na de reactie van kallen gister geloof me ik loop graag trots rond als supporter van onze club en hoop dat wij snel in die top 3 komen

Want kan niet wachten op Europese reisjes maar we moeten wel reëel blijven fontein is de beste zet in jaren maar het is best angstvallig stil voorderest
0
Dinsdag 2 september 2014 om 10:25 uur

pajam

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwe peiling op Club Achter de Duinen:

Transfermarkt ten einde, de selectie van ADO is
- beter dan vorig jaar
- ongeveer hetzelfde als vorig jaar
- slechter dan vorig jaar

Stem mee, rechts op het scherm!
selectie is naar mijn mening kwalitatief beter dan vorig seizoen (Hansen, Christensen, Houtkoop zijn beter dan Coutinho, Holla en Cabral), maar in de breedte veel smaller.

vindt het nog altijd een rare zet om de selectie flink te versmallen, terwijl er 0,0 vervangers gehaald is/kon worden gehaald...

met veel jeugd spelers is het maar hopen dat er geen blessures komen en/of de jeugd talenten snel aanhaken bij het gevraagde niveau.
0
Dinsdag 2 september 2014 om 06:37 uur

KR96

BLEISWIJK-1 schreef:

Als we over een paar weken geen spitsen meer hebben. Dan stel ik voor Kanon in de spits. Heeft een goede omhaal.
Dat is eigenlijk niet eens een gek idee. Type kramer. Beresterk, snel en behendig. Top spits in wording?
0
Maandag 1 september 2014 om 22:38 uur

boppie

H@@GenEES schreef:

Het is overduidelijk dat het niet goed zit met de betalingen, het interview met Kallen spreekt boekdelen, tja als je horen doof en ziende blind wil blijven is dat jouw keuze.

Maar dat het niet goed zit staat voor mij na het zien van Kallen in dat interview als een paal boven water. Maar blijf vooral roepen dat het "allemaal goed komt" wie weet heb je wel gelijk.
Doof en blind iets iets anders dat conclusies trekken op basis van een interview van een door de wol geverfde zakenman, laat ik het zo maar uitdrukken. En "alles komt goed" komt niet uit mijn koker. Maar dat er in ieder geval iets gebeurd rond ADO is al mooi. Volgens mij hebben er al heel wat mensen met verstand van zaken uitgelegd waarom het niet zo snel kan als velen willen. So ge it. Ik denk dat het een interessant seizoen gaat worden met verrassende spelers die naar voren geschoven gaan worden.
0
Maandag 1 september 2014 om 22:27 uur

Eagle187

Manchester United heeft Falcao binnen en komt daarmee op een totaal aan transferuitgaven van meer dan 200 Miljoen....
Wij hebben toch ook al snel zo`n slordige.... 600.000 uitgegeven...


transfer JanMaat, levert ADO op: € 100.000,-
transfer Toornstra, levert ADO op: ergens tussen € 500.000,- en € 700.000,-
transfer Immers, levert door suc6 Feyenoord ADO op: € 100.000,- ???
televisiegelden ADO: € 2.064.000,-
transfer Poepon: € ?????
etc.
Totaal ??? Minimaal: € 3Miljoen
3Miljoen - 600.000,- = 2.4Milj.
Ik begreep aan het eind van het seizoen dat er een gaatje was van 2 ton??? Heb je dus ergens nog zeker 2Milj liggen toch ??????????
Dus hoezo geen budget voor aankoop????
0
Maandag 1 september 2014 om 22:14 uur

Dannyy

Denk dat wij er allemaal over eens zijn dat ADO heeft GEFAALD de laatste weken. Er is zat geld binnengekomen.. Janmaat, Toornstra, Poepon, SCC verkoop, Supusepa, Huurspelers en TV gelden. Je kan mij niet wijsmaken dat je geen buitenspeler had kunnen HUREN met optie tot koop. Maar nu is het al te laat, we kunnen 4 maanden bidden dat er geen basisspelers geblesseerd raakt en dat Gehrt snel herstelt.
0
Maandag 1 september 2014 om 21:52 uur

Advertentie

wdr

haagse-Dick schreef:

In de winterstop
Ja, ik geloof zeker dat er spelers bij komen in de winterstop. Maar als je voor plek 6,7 wil gaan, dan moet je het hele seizoen een sterke selectie hebben en niet eerst een half seizoen sukkelen met een te smalle selectie en dan snel een paar broodnodige spelers halen halverwege omdat je al veel punten hebt verloren omdat je selectie te smal was. ADO HAD een prima selectie, totdat ze een paar spelers teveel weg deden. Onnodig.

Ik zeg 10e tot aan de winterstop, 8e aan het einde van de rit.
0
Maandag 1 september 2014 om 21:49 uur

Eagle187

BLEISWIJK-1 schreef:

Net op West. Vd. Kallen denkt dat er niks meer bijkomt. En hij had het geld van WAng al verwacht. Klinkt absoluut niet goed!!!!!!!
Denk ook niet dat er nog iets bijkomt, maar mijn inziens mits niet teveel blessures is de selectie sterk genoeg om de winterstop te halen met een goede notering. En denk dat vd Kallen z`n huiswerk beter had moeten doen, dan had hij geweten dat je zoiets niet zo snel regelt. Maar zoals gezegd heeft Wang nog 2 weken en daarna levert het vd Kallen extra geld op. Dus heel erg zal ie er ook niet van wakker liggen...
0
Maandag 1 september 2014 om 18:24 uur

wdr

<FCDH> schreef:

Ik denk dat fraser hooguit nog een jaar bij ADO blijft in dat geval zou ik voor Jans` gaan of Gert jan Verbeek lijken mij goede opvolgers
Mee eens, goede trainers. Ik zie ze niet zo snel hier naartoe komen, behalve als de Chinezen werkelijk miljoenen mee brengen en ze subtop kunnen spelen met ADO.
0
Maandag 1 september 2014 om 11:11 uur

Nu online

Haraldberg1, Bollie74, Dappere dodo, GGordeau, Bleek, LeoH en 231 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 689
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5