Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: basis

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 690
Volgende pagina

yesyes

yesyes schreef:

ja
 

Zoooooooooo ben weer beetje bijgekomen van die zondagse ellende en kan nu me echte mening geven..........Over JvdB ik denk juist weet et eigenlijk zeker dat v/d brom de ideale trainer voor ons is. Alleen een paar spelers verpesten het voor de rest (v/d bergh die straks weer gaat lopen kkren als het niet gaat, misschien weet v/d brom dat ook wel en stelt die hem expres op ;) Zwinkels die totaal geen uitstraling heeft en daardoor veelste onzeker is, keepen zal die echt wel kunnen maar zeker zijn is het belangrijkste en zeker voor een keeper. Coutinho beheerst dit veel beter en is veel meer een leider die wel ze bek durft open te trekken. Hoop echt dat die volgende week zondag in de basis staat anders gaat het weer een zuur dagje worden voor zwinkels helemaal nu die al een paar blunders gemaakt heb. Ben benieuwd of ik gelijk heb met v/d brom en of hij die keuze durft te maken aankomende zondag maar ik ben bang van niet eigenlijk.



Je kon zeker wel vooruitgang zien vandaag kwa voetbal want ze durfde wel te voetballen in het begin en ook een paar één tweetjes die ik al jaren niet meer heb gezien, zelfs 1 over heel het veld heen die nog bijna een goal werd.



Hoop dat die bulykin snel fit wordt zodat immers de plek van Ricky over kan komen op het middenveld dan gaat het echt wel goed komen maar zo zonde vandaag wat een goede start kon je maken met 3 makkelijke punten als een paar van de eerder genoemde het niet hadden verpest voor de rest. Want vitesse was rijp voor de slooop!!!!!!!! gemiste kansen dit want er moeten nu in het begin wel punten gepakt gaan worden want aan het eind v/h seizoen krijg je echte lastige achter elkaar

0
Maandag 9 augustus 2010 om 01:49 uur

oodh

pascal-070 schreef:

Kom op zeg, jij bent wel erg negatief. Ik was het grotendeels met deze opstelling eens. Ik had alleen bosschaart eruit gehaald voor kum, omdat kum met zijn snelheid nog gaten dicht kan lopen.

 

Supusepa vind ik een prima back als stand in maar niet goed genoeg voor de basis. En hij moet ook Coutinho in de goal zetten want Zwinkels heeft het ook niet meer op een rijtje

Probleem is ook dat we een hele smalle selectie hebben. Van aankoop Supusepa heb ik nooit wat begrepen (3x een lv in de selectie). Een goede keeper hebben we niet. Geen idee waarom vdB en onze aanvoerder in de basis staan. Met Luijckx ipv vdB hadden we niet verloren denk ik zo. Maar ik val in herhaling. Feit is dat van den Brom het kennelijk heel anders ziet en op zoek is naar een aanvallende linkspoot. Leuk dat hij aanvallend wil spelen, werkt goed tegen zwakke tegenstanders maar zelfs een Vitesse is na die belachelijke penalty beter. Denk toch zomaar dat Vitesse een van de zwakste is. Dat baart wel zorgen... Onze trainer gaat het moeilijk krijgen wanneer we meer van dit soort nederlagen krijgen. Je hebt niet zoveel aan opmerkingen als: "Ik begrijp niet dat jullie met leuk voetbal zo laag staan".

0
Zondag 8 augustus 2010 om 23:34 uur

pascal-070

Bert schreef:

HIJ KAN LEKKER PRATEN MAAR IS BINNEN EEN HALF JAAR WEG.

Kom op zeg, jij bent wel erg negatief. Ik was het grotendeels met deze opstelling eens. Ik had alleen bosschaart eruit gehaald voor kum, omdat kum met zijn snelheid nog gaten dicht kan lopen.

 

Supusepa vind ik een prima back als stand in maar niet goed genoeg voor de basis. En hij moet ook Coutinho in de goal zetten want Zwinkels heeft het ook niet meer op een rijtje

0
Zondag 8 augustus 2010 om 23:22 uur

Vincent

Bert schreef:

Hij komt op mij niet capabel over met zijn opstelling. Bij jou wel Roel? Hoeveel borrels heb jij op.

 

Vergeet die link over het gadameer niet te mailen;)

Bert,

 

Dit is de opstelling waarmee hij de hele voorbereiding heeft gespeeld en alles heeft gewonnen...!!!

 

Tevens heeft hij aangegeven niet snel van basis-spelers te wisselen om hun zo vertrouwen te geven...

 

 

0
Zondag 8 augustus 2010 om 23:12 uur

HB

Vitesse verwacht 13.000 bezoekers


07-08-10

Stadion GelreDome is morgen waarschijnlijk voor iets meer dan de helft gevuld tijdens de eerste wedstrijd van Vitesse in de nieuwe competitie. De Arnhem­se club verwacht dat ongeveer 13.000 bezoekers aanwezig zullen zijn bij de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag.

Vitesse is deze zomer opnieuw een deel van zijn vaste aanhang kwijtgeraakt. Vorig seizoen had de club ongeveer 10.000 abonnemen­ten verkocht voor het eerste optre­den in eigen huis, nu staat de tel­ler op 7.500. Vitesse heeft een aan­tal van 11.000 seizoenskaarten op­genomen in de begroting.

Bij de competitie-ouverture zal dat aantal wèl worden gehaald, met dank aan de actie die de club­leiding twee weken geleden ini­tieerde. Vitesse startte de actie ‘ Sta­dion vol’, waarbij jaarkaarthou­ders en leden van de businessclub twee gratis kaarten konden aanvra­gen voor de ontmoeting met ADO Den Haag. Die actie heeft voor morgen 5.300 extra toeschouwers opgeleverd.

De capaciteit van GelreDome be­draagt bij voetbalwedstrijden 25.000, waardoor het stadion te­gen ADO Den Haag dus voor meer dan de helft gevuld zal zijn. Tot opluchting van Vitesse- trainer Theo Bos, die uiteraard niet op le­ge tribunes zit te wachten.

„ Als er 13.000 mensen komen, dan valt dat nog mee”, zei Bos gister­middag na de afsluitende training. „Ik houd me daar overigens niet mee bezig, want ik heb er geen in­vloed op. Het enige is wel dat áls we winnen van ADO, dan zal er weer meer publiek afkomen op on­ze volgende thuiswedstrijd, tegen FC Twente.”

Bos trainde gisteren met zijn pupil­len in GelreDome in plaats van op sportcentrum Papendal. „We heb­ben toch een aantal spelers die zondag voor het eerst in GelreDo­me spelen”, doelde de coach met name op de van Inter gehuurde Lu­ca Caldirola, die tegen ADO in de basis zal debuteren.

„Ik ben blij dat de competitie nu begint”, stelde Bos. „Met de voor­bereiding heb je het wel een keer gehad. Vanavond ( gisteravond, red.) ga ik naar Roda-Twente. De eerste wedstrijd van de competi­tie, daar moet je bij zijn. Vorig sei­zoen hadden we na vier wedstrij­den één punt. Als we zondag win­nen, dan hebben we dus al een be­tere start dan vorig seizoen.”

Tegen de ploeg van trainer John van den Brom ( Bos: ‘ Leuk dat we tegen elkaar spelen, hij is een maat­je van me’) mist Vitesse de langdu­rig geblesseerden Kevin van Dier­men, Rogier Molhoek, Julian Jen­ner en Sinan Kaloglu. Marco van Ginkel, die herstelt van de ziekte van Pfeiffer, is nog niet wedstrijd­fit. Maar belangrijker voor Bos is het gegeven dat zijn aanvallende basiskrachten Lasse Nilsson en Wiljan Pluim zijn hersteld van hun lichte blessures. Jeugdinterna­tional Davy Pröpper neemt op het middenveld de plek in van Frank van der Struijk, die speelt op de rechtsbackpositie, de plek die in de voorbereiding vaak werd be­kleed door de (nog) niet gecontrac­teerde proefspeler Florian Riedel.

Voor de wedstrijd Vitesse-ADO zal de naar AEL Limassol vertrok­ken Nicky Hofs afscheid nemen van het Arnhemse publiek.



Bron: De Gelderlander

0
Zaterdag 7 augustus 2010 om 13:26 uur

miq72

supporter-noord schreef:

welnee, Ricky is onmisbaar voor dit elftal.

Kijk maar hoeveel punten we vorig jaar met Ricky in de basis hebben gehaald!!!!! Wat is die Rick onmisbaar zeg.Maar  , we zullen zien .Wel hopen dat ie zijn patatjes en frikandelletjes laat staan de komende weken dan , want deze blaaskaak is net als vorig nog wel wat kilotjes te zwaar .

0
Woensdag 4 augustus 2010 om 12:45 uur

Kees

Max schreef:

Ik blijf erbij dat Van den Bergh de veters van Toornstra niet eens mag strikken.

 

Ik hoef echt geen elf padvinders in het elftal, maar het lijkt me dat je eerst moet presteren voordat je praatjes hebt.

Toornstra pas 15 gehele wedstrijden in de eredivisie gespeeld en 3 x gedeeltelijk. Nul keer gescoord. Over scorend vermogen kan op basis van deze cijfers geen positief oordeel geveld worden. Zowel niet negatief als positief.

 

Aan de top komen is gemakkelijker dan er te blijven. laten we eerst afwachten om meteen weer hard van stapel te lopen.

0
Woensdag 4 augustus 2010 om 12:28 uur

Advertentie

Vlakko

En wat te denken dat er dan een beetje brede basis gaat ontstaan als er nog een goede linkspoot bij komt.

 

Nogmaals in de breedte zijn wel veel te zwak voor een heel seizoen eredivisie.

0
Dinsdag 3 augustus 2010 om 11:27 uur

Johannes

Soltani stond altijd in de basis om de simpele reden dat hij het verdedigende werk niet schuwde. Redelijke vleugelspeler met een veel te laag rendement; schoot heel af en toe fantastisch een bal binnen om verder heel vaak hopeloos te falen voor het goal. Maar bij balverlies kon het team op hem bouwen. Daar houden trainers van...

 

Dat er mensen zijn die Milic keihard afkraken, vooruit. Maar als je dan Oper ook nog een geweldige voetballer vindt....

 

Hup ADO, Hup Immers, Hup Bulykin!

0
Maandag 2 augustus 2010 om 21:20 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Christian Kum naar tweede plan
Christian Kum begin de eerste competitiewedstrijd uit tegen Vitesse niet in de basis. Bij trainer John van den Brom moet hij voorlopig genoegen nemen met een rol op het tweede plan.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 2 augustus 2010 om 17:56 uur

Nu online

James, frans swa, Ado Vakkie S, Eeuwig Den Haag en 188 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 690
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5