Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 692
Volgende pagina

Bert

Kees schreef:

Ben ik deze keer niet met je eens Bert. Normaal gesproken ben ik de angsthaas of we veilig zijn.
Deze keer heb ik echter het gevoel dat het absoluut niet meer mis kan gaan en we eindigen met zo`n 40 punten of meer. Het verschil in punten met onderin is eenvoudig te groot.
Ik heb niet het idee dat er één iemand op de box zich nog zorgen over de onderste plekken maakt.

Wel vond ik het optimisme bij vrijwel iedereen te hoog wat betreft de wedstrijd tegen VVV.
Ik had gisteren aardig de pest in dat we 2 punten weg gaven. We hadden veel eerder de 2-0 moeten maken en hoe die 1-1 tot stand kwam kan echt niet.

Maar ik heb ook wel vertrouwen in Groenendijk.

Het optimisme was vooraf inderdaad veels te groot. Ik heb niemand gesproken die aan puntverlies dacht. Maar het mag duidelijk zijn dat VVV ook geen degradatievoetbal gaat spelen.
0
Zondag 21 januari 2018 om 13:53 uur

Ron001

Jurriën schreef:

Haha mooi dat El Khayati ook zegt dat hij vandaag niet zoveel kon omdat hij erg moest terugzakken om een bal te krijgen. Prima jongen, vergeet voor het gemak even dat elke dribbel mislukte. Verder een super goede speler natuurlijk maar hij zal nooit toegeven dat hij ook wel eens matig speelt
Een beetje zelf reflexi had hem geziert ! Als je niet in de wedstrijd zit moet je niet alles op eisen, loop gewoon weg en laat een andere speler een keer iets proberen! Vooral als je zelf niet in de wedstrijd zit....
0
Zondag 21 januari 2018 om 12:50 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO geeft het weg tegen VVV
Een domper voor ADO thuis tegen VVV-Venlo.
Lees het nieuwsbericht
0
Zaterdag 20 januari 2018 om 22:59 uur

marcellino

GreenYellowTheHague schreef:

Het gaat natuurlijk helemaal fout bij het moment van de vrije trap. Hoe kan je nou zo een bal voorgeven. Verder had ik Zwinkels toch ook wel veel verder uit zijn doel willen zien
iedereen ziet dat vvv de gehele wedstrijd reactie voetbal speelt.en dat was duidelijk te zien de eerste 20 minuten waar je heer en meester was maar zij uiteindelijk uit een snelle doeltrap kunnen scoren.als groendijk daar niet op anticipeerd dan ziet hij dat gewoon weg niet.

dat meissner de buitenspel opheft komt omdat je en dat is mens eigen zo snel mogelijk weer wil verdedigen en dan niet telekns kan omkijken wat er achter je gebeurd je moet gewoon zo snel mogelijk naar achteren.en ja als je dan met iedereen naar voren bent wat ik al belachelijk vind want je speetlde gehele tweede helft dramatisch.waarom dan nog de tweede maken hou gewoon de 1-0 vast.nee lekker blind met iedereen in de 16 de 2-0 proberen te maken waardoor ze met hun snelle spelers reactie voetbal kunnen spelen.

je hebt door twee dingen verloren door je zelf en door groenendijk die gewoon weg niet goed heeft gewisseld of ze niet de opdrachten heeft megegeven wat wel zou moeten.
zo we staan weer met bijde benen op de grond degraderen doen we nietmaar laten we het word europees ook maar niet meer gebruiken daar zijn we veel te wisselvallig voor.
0
Zaterdag 20 januari 2018 om 22:34 uur

marcellino

D.H.zuid-west schreef:

Hele wedstrijd was het tempo te laag, geen amusementswaarde en omdat je niet doordrukt na de 1-0 vraag je om problemen. VVV heeft zeker 5 grote kansen gehad.

Volledig terecht dat VVV 1 punt pakt, hadden er 3 moeten zijn als je kijkt naar het aantal 100% kansen. We mazzelen dus gewoon met 1 punt.
Eigen schuld Fons, er is gewoon laf en traag gevoetbald!!
100 % mee eens we kunnen gewoon weg ook niet het spel maken dat is nu wel duidelijk.
maar wanneer gaat groenendijk eens goed wisselen en ook spelers aangeven hoe ze moeten staan.
0
Zaterdag 20 januari 2018 om 22:27 uur

john 147

Jurriën schreef:

Laten we inderdaad Meissner de schuld geven. Verder deed iedereen het top
Wat heeft Meissner goed gedaan dan?
Zelfs bij de wissel liep hij het veld al binnen,
terwijl Pinas nog op de grond lag.
Waardoor hij werd teruggeroepen.
Die man heeft niets maar dan ook niets goed gedaan, was helemaal de weg kwijt.
0
Zaterdag 20 januari 2018 om 22:16 uur

Advertentie

yesyes

Aad schreef:

Pinas had kramp en wilde er zelf uit.

Meissner was niet de schuldige van de 1-1 . Dat was toch echt Tommie die bezopen een kopduel aanging.
Als die meisner stapt is het buitenspel en dat was makkelijk in te schatten dus zeker ook debet aan !!! En voor de rest echt pijn aan mijn ogen bij alles wat hij deed. Liet telkens zijn man lopen en creëert zo een hele hoop onrust achterin. Totaal de weg kwijt was die. Keek ook alle kanten op
0
Zaterdag 20 januari 2018 om 22:07 uur

fcdh17

Zag je na de 1-0 aankomen dit. Kom je nog verschrikkelijk goed weg met gelijkspel. Aja niet verloren.
0
Zaterdag 20 januari 2018 om 21:42 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO bezig met vervanging Ebuehi
Als Tyronne Ebuehi weg gaat, wordt er snel een vervanger gehaald.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 19 januari 2018 om 14:21 uur

Aad

FC Den Haag! schreef:

Pinas in de basis tegen VVV. Ik ben benieuwd hoe hij het gaat doen!
Hij maakt natuurlijk een fout en wordt hier vervolgens volkomen afgebrand. En over een jaar wordt er gehuild omdat hij weg is.
0
Vrijdag 19 januari 2018 om 12:44 uur

Nu online

MichelAdamsMatje, Aad, Alle ballen op Jort, JvDH, Vak_W, Dang3r, haagse chick, Superjantje, GS, ADOZoetermeer en 199 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 692
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2