Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: nieuws

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 693
Volgende pagina

Ooievaar

<FCDH> schreef:

André Wetzel denkt aan vertrek bij ADO Den Haag
André Wetzel trekt wellicht zijn conclusies bij ADO Den Haag. De voorzitter van ADO voelt zich niet serieus genomen door het bestuur, toen hij vertelde dat trainer Atteveld en Van den Bergh geen verzoeningsgesprek wilden aangaan.


Foto: Orange Pictures

Het bestuur van de club drong er echter op aan dat Ricky van den Bergh weer bij de selectie kwam, en zette trainer Atteveld dusdanig onder druk dat hij niets anders kon dan hem weer toe te laten. Wetzel voelt zich gepasseerd door het bestuur, en denkt volgens praatprogramma Voetbal International aan een vertrek bij de club.

ik hoop dat ie het waarmaakt en er geen spelletjes erop na houd want voorlopig zit ie er nog moet ie er zo lang overna denken

Dat zou goed nieuws zijn als die fladderende flapdrol zo snel mogelijk van het toneel zou verdwijnen. De man heeft louter en alleen voor ellende en onrust gezorgd.

 

Maar bij hem moet het natuurlijk niet blijven.

 

Wat mij betreft gaat de grootste sponsor - de gemeente - eens heel snel de regie nemen en mensen aan het roer zetten die ontegenzeggelijk een ADO-hart hebben, en die er niet voor eigen eer en glorie en portomonnee zitten.

 

Dus wat mij betreft zo snel mogelijk afscheid nemen van Mark v.d. Kallen, jokkebrok en ijdeltuit Jagersma en de rest van de RvC die van toeten nog blazen weten.

 

De gemeente - lees de belastingbetaler - heeft er tientallen miljoenen inzitten, maar vind het blijkbaar best dat dit geld word verkwanseld door avonturiers, ijdeltuiten, baantjesjagers en amateurs.

 

Ondanks de negende begroting worden we wederom vergast op degradatievoetbal, is het op De Afrap een bende, en funcioneert het scoutingsapparaat op geen stukken na. Vriendjespolitiek en onkunde vieren hier hoogtij. Omdat ook hier de verkeerde mensen aan de knoppen zitten te draaien.

 

Ik laat me geen zand in de ogen strooien met lulverhalen over kredietcrisis, pech en meer van dat soor dooddoeners. Ook op kantoor wordt er wanprestatie op wanprestatie gestapeld.

 

Het hele eieren eten is dat de club tot op de dag van vandaag slecht wordt geleid. Hoe krijg je het in hemelsnaam voor elkaar om nu nog geen stadionnaam te hebben, prachtig nieuw stadion, op een triple A locatie waar per dag een miljoen auto's passeren. Kredietcrises? M'n zolen!

 

Hoe is het toch mogelijk dat er nog steeds veel te veel niets presterende directeuren en assisten hiervan die een vermogen kosten, maar niets presteren daar ten kostte van het spelersbudget rondhobbelen?

 

Waarom wordt de catering niet in clubbeheer gehouden, en gaat elke verkochte snack en glas frisdrank naar de clubkas? Zo ingewikkeld is dat toch niet? maar het interesseert ze gewoon geen flikker.

 

Waarom wordt de merchandise niet veel breder opgezet en komt de club met fiilalen in de stad waar je alles van de club kunt kopen je ook je kaartje kan halen voor de eerstvolgende match.

 

Dat de club niet leeft onder de bevolking is een gotspe. Als je ondanks dit brandhout met nederlaag op nederlaag thuis gemiddeld ruim 10.000 man weet te trekken, dan geeft dat aan dat dat nieuwe stadion natuurlijk wèl degelijk een voltreffer is.

Kan je nagaan als men wèl acceptabel voetbal zou zien, dan is die tweede ring een kwestie van tijd, en draai je ook hier met een gemiddelde van in de 20.000. Zeker als de toegangsprijzen zouden dalen, ook hier gaet de kost voor de baet uit.

 

Maar dan moet je natuurlijk wèl mensen aan het roer hebben staan die louter en alleen denken aan het belang van de club, en er niet een verborgen agenda op nahouden, of baantjesplakker zijn.

 

Dus wat mij betreft krijgt de gemeente alle zeggenschap, die heeft er wèl belang bij dat de club gaat draaien, en wordt elke euro zinvol besteed.

 

Zij dienen dan hun oor te luisteren te leggen bij mensen als Kees Jansma, Dick Advocaat, Aad de Mos, en voor de jeugd mensen als Carlos Roeleveld en Aad Kila. Laat hun adviseren en doe daar dan wat mee.

 

Als de dagelijkse leiding bij dit soort mensen komt te liggen, haal je in ieder geval kennis- en ervaring in huis. Dan is het afgelopen met contracten die de club zich eigenlijk niet kan veroorloven en verdomd weing rendement opleveren zoals Bosschaart, Milic, Hoogendorp en toch ook Knopper.

 

Hierdoor kan je meer de focus leggen op de jeugd en op de scouting, want dat levert veel meer op als oude, dure niet meer stralende sterren halen.

 

Door dan flink te gaan snijden in overhead - nietsnutten op kantoor - kan je weliswaar terug in de begroting, maar ondervang je dit door goede jeugd te laten doorstromen, waardoor je ook minder kwijt bent aan salariskosten.

 

Laat de gemeente dan ook maar een stadiondirecteur aanstellen die daar op de loonlijst staat,dat scheelt de club dan ook weer een niet misselijk salaris.

 

Dan ben je er ook van verzekerd dat figuren als Ringeling, Jansen, De Boer, Kallen, Jagersma, Oscar van Alkemade, fam. Wetzel en de zoon van Lex zich met de dagelijkse gang van zaken bemoeien, c..q. de boel in de soep laten draaien. 

 

Ik zie de club niet omvallen, omdat de gemeente er al zo ontzettend veel miljoenen gemeenschapsgeld ingestoken heeft mede door het nieuwe stadion, wat een blessing in disguise is, dat het mij raadzaam lijkt om zelf maar eens de regie te nemen en te houden. Als zij dan professionals aanstellen, die de focus niet opzich zelf maar op de club leggen, dan ben ik er van overtuigd dat we binnen niet al te lange tijd een jong- fris en presterend ADO aan het werk zien.

 

Maar hoe sneller er wordt ingegrepen hoe liever het me is, ondanks dat we in potentie echt kunnen groeien, wordt dit belemmerd doordat er op dit moment nog steeds de verkeerde mensen aan de knoppen staan te draaien, dus snel de bezem er doorheen. We moeten ten allen tijde zien te vookomen dat er wederom gedregadeerd wordt, dat werpt ons jaren achterop. 

 

 

0
Dinsdag 15 december 2009 om 17:39 uur

rien1

Kees schreef:

Je bedoelt Jan-Hermen de Bruijn. Dat is een echte ADO volger. Kortgeleden was hij nog bij HSV tezamen met M. Jol en de telefoon bleef overgaan voor de ADO tussenstand. Ook Jol kwam die regelmatig vragen.

 

Het tweede heeft trouwens 1-1 gespeeld bij Jong Feijenoord/Excelsior.

Precies Kees, Jan- Hermen de Bruijn. Lijkt mij een zeer sympathieke en redelijk eerlijke journalist die geen "verhaaltjes" maakt om er zelf beter van te worden. Ik hoor hem graag bij bv Vak W. Daar mag hij soms aanschuiven. Hij volgt de club echt tot op het bot, lijkt het.

 

Alleen zag ik tot mijn verbazing een andere naam onder het ADO-stuk van Elf staan. Toch iemand anders dus die met dit nieuws komt.  

Toch zie ik bij ELF dat het bericht over ADO behoorlijk gesust wordt in dat 2e gedeelte dat later op de site werd gezet. In dat (nieuwe) stuk (misschien van de Bruijn?) hoeft ADO plots niet ongerust of bang te zijn voor de komende tijd. Er staat ook dat de inkomsten tot nu toe dit seizoen al hoger zijn dan het vorige seizoen. Ik weet niet meer wat te denken over dit onderwerp. We horen ook maar niks van vd Kallen.

0
Maandag 14 december 2009 om 21:31 uur

rien1

<FCDH> schreef:

klop ik heb het gezien maar dat stond er net niet dat hebben ze er later bijgezet

 

 

Vooralsnog hoeft ADO Den Haag zich nog niet al te veel zorgen te maken omdat het nu al meer inkomsten heeft dan vorig seizoen. De club streek in de zomer zo'n anderhalf miljoen euro op door de verkoop van Eljero Elia van Twente naar Hamburger SV, en daarnaast heeft ADO aanzienlijk meer opbrengsten door versterking van commercie. De club was zelfs al uit de zorgen geweest als de transfer van Ferrie Bodde van Swansea naar Wigan Athletic door was gegaan. ADO zou dan vijftig procent van de transferinkomsten hebben geïncasseerd, maar de middenvelder zag de overgang afketsen toen hij zijn kruisband scheurde.

 

bron elf

Dit stuk hierboven dat inderdaad later op de site erbij werd gezet, maakt het slechte nieuws toch weer iets dragelijker. Al bij al hoeft men zich dus niet al teveel zorgen te maken vanwege dus "nu al meer inkomsten heeft dan vorig seizoen". Ik heb toch het gevoel dat als het voetbal-niveau omhoog gaat naar (zeg maar) een 10e of 11e plaats, dat veel meer mensen zin hebben in ADO. Meer supporters, meer inkomsten, meer van alles eigenlijk. De gemeente zit er bovenop en dat is prima, maar laat het wel even redelijk blijven. ADO komt van heel ver en heeft de hand sterk op de knip. In principe is dat hartstikke goed, dat moet de gemeete toch ook zien. Alleen is het verhaal wel duidelijk dat ADO in de eredivisie moet blijven, omdat anders de club en het stadion van 50 miljoen (en dan zit ik met alles meegerekend aan de heel lage kant) in rook opgaat. ADO en de gemeete kunnen beter dan de financiele ruimte nemen om een aantal spelers te halen en om het niveau omhoog te krikken. Echt, als ADO sportief redelijk draait met een 11e of 10e plek, zit elke 2 weken nagenoeg het stadion met 14.000 man vol. 

0
Maandag 14 december 2009 om 19:49 uur

anti td

anti td schreef:

De directie bestaat uit Westerwoudt, Vierling en Wetzel.

 

Allemaal verantwoordelijk voor de onodige, onzinnige en ronduit slechte communicatie vanuit de club.

 

ADO Den H

aag geeft zelf aan dat het juist door de supporters kwam dat het met ADO Den Haag de goede kant uitging.

 

En hoeis er door deze directieleden met de supporters omgegaan en creeeren daarmee onnodig een negatieve sfeer in en rond de club?

 

Wetzel behoeft geen uitleg.

 

Westerwoudt zie als voorbeelden;

De oproep om je zelf te melden nav spreekkoren ADH PSV, het na de spectaculaire sfeeractie voor ADH- Fey direct naar buiten willen brengen dat ADH de rookbommengooiers keihard aan wil gaan pakken (kom je een keer goed en spectaculair in het nieuws all over the world), het willen verbieden van het ophangen van het spandoek: Door baggerbeleid zijn wij onze uitsupporters kwijt tijdens ADH FCU.

Ipv bijv net als Twente geen aandacht te besteden aan randverschijnselen rond hun club moet bij ons iedere stinkende scheet naar buiten worden gebracht. Vaak nog voor dat de buitenwereld hem ruikt.

 

Vierling, als voorbeeld van of incompetentie, of gewoon onwil;

Lees het rapport dat ADO de gezamenlijke sites heeft gestuurd n.a.v. de cateringenquette en beoordeel het s op profesionaliteit. Ik vertel je gewoon dat het en incompetentie en onwil is.

 

Niet alleen geen voetbalkennis, maar totale incompetentie en gebrek aan beleving heeft de overhand bij ADH.

Ik geloof nog steeds in vd Kallen maar zou goed kunnen begrijpen dat hij hierdoor, buiten de eigenbelangetjes, de rancune, het geroddel  bij ADO DH het een stuk minder leuk vind dan dat hij het vond.

 

 

0
Zondag 13 december 2009 om 19:31 uur

supporter-noord

christian schreef:

Barry Ditewig
Lorenzo Piqué
Csaba Horváth (Slw)
Timothy Derijck (Bel)
Christiaan Kum
Danny Buijs
Ricky van den Bergh
Lex Immers
Wesley Verhoek
Charlton Vicento
Ahmed Ammi (Mar)
 

haha, Ammi linksbuiten ??? pfff, weer wat nieuws. Zet er gewoon een extra middenvelder bij in de vorm van Cornelisse of Bosschaart, lijkt me wat beter.

0
Zondag 13 december 2009 om 13:38 uur

Advertentie

Kees

marcellino schreef:

goed gezecht.

 

En ik doe niet meer mee met deze popenkast.

ben nu al 4 wedstrijden niet geweest,en ik vind het best zo.

jaar in jaar uit een verwachting hebben en elk jaar is het of eerste of eredivisie.

 

vele zouden mij voor gek verklaren maar dan voetbal ik liever in de top van de eerste divisie met 20 gewonne wedstrijden,dan in de ere met dalijk 8 gewonne wedstrijden

Ik kan me iets bij jouw shout voorstellen. Er wordt (te) veel beloofd en we zien er niet heel veel van terug. Ook 20 gewonnen wedstrijden lijkt me fantastisch om mee te maken. Anderzijds 9 in de eredivisie met een paar gelijke spelen vind ik nog veel mooier.

 

Als ik zo de berichten in de pers van de afgelopen maand lees, lees ik dat een groot aantal clubs het financieel moeilijk heeft of krijgt. Daar hebben we in het verleden enorm van geleerd en ben blij dat de gemeente Den Haag een zogenaamde nul-begroting eist. Laten de stappen maar dwergenstappen zijn zodat er een stevig fundament onder de club komt. Nu lopen we elk seizoen tegen het verlies van het vorig seizoen op zodat je steeds weer vanuit een achterstand begint.

 

Fantastisch nieuws dat Van der Bergh weer aansluit. Persoonlijk verwacht ik daar morgen niet het directe succes van maar wel over het hele seizoen uitgesmeerd. Het belangrijkste is dat hij weer "on speaking terms"is en dat het resultaat ervan in de tweede seizoenshelft behaald wordt. Met name thuis, met zes van de acht wedstrijden, waarbij we geen ploeg uit het linkerrijtje treffen is dat hopelijk mogelijk.

0
Zaterdag 12 december 2009 om 14:02 uur

Ooievaar

Goed nieuws dus. Nu moeten Ricky en z'n maatjes het maar eens laten zien, Atteveld met een goed strijdplan komen, en wij er met z'n allen achter gaan staan. Vanaf de aftrap dus!!! Zo ingewikkeld lijkt me dat niet.

 

En, oh ja zou ik het bijna vergeten 'Het licht' moet uit de publiciteit blijven(...)

0
Donderdag 10 december 2009 om 21:21 uur

rien1

Johannes schreef:

Het zal allemaal wel weer broodje oe-a-aap zijn, maar als dit waar is:

 

1. Van Zweden een stadionverbod voor het leven

2. Vieze spelletjes van meneer de zaakwaarnemer

3. de liefde is wel erg snel over... is dat echte liefde dan?

 Groot nieuws. Ik hoor net van de vriendin mijn schoonzoon van mijn neef zijn moeder dat Ricky na 1 januari met de Thalys naar NEC zal verkassen. Daar wordt hij herenigd met zijn vroegere trainer Wiljan Vloet. Dit is besloten na het 12e gesprek tussen het duo Atteveld/ Wetzel enerzijds en Ricky anderzijds.

 

 Het schijnt dat Rick nu heeft ingezien dat het allemaal zo niet langer kan, en men denkt dan toch de juiste beslissing te hebben genomen.;(

 

 Nog meer groot nieuws: Het schijnt dat er meer spelers in de belangstelling staan van diverse clubs. Er zijn harde geruchten dat Wesley Verhoek op het punt staat te verhuizen van ADO naar PSV. Daarnaast zijn we Achmed Ammi waarschijnlijk kwijt vanwege interesse van VVV, zijn oude club die hem graag wil aantrekken als vervanger van Honda. Daarnaast zitten we waarschijnlijk na de winterstop voorgoed zonder keeper. Ditewig heeft zich namelijk laten verleiden om een contract voor het leven te tekenen bij zijn oude club Veendam. Verder heeft Feijenoord spijt dat ze Dereijck, Buijs en Bosschaert naar ADO hebben laten gaan. Het schijnt dat Directeur Gudde afgelopen avond rond het Forepark al is gesignaleerd met een Winchester om de 3 ex-Feijenoorders morgen onder schot terug te brengen naar de Kuip.      

0
Maandag 30 november 2009 om 22:32 uur

Bert

<FCDH> schreef:

willem 2 roda en rkc achter dus dat is goed voor ons

Dat is zeker goed nieuws

0
Zaterdag 28 november 2009 om 21:31 uur

rien1

Solar schreef:

en wij maar en op dat bestuur ;)

Haha, ja zo is het inderdaad wel. Maar doordit nieuws was ik toch wel weer positief verrast. Als je dit stuk in AD/HC leest, hebben die mensen in de club het goed gedaan.

 

 @ADO-supporter, ik hoop dat de opstoot tussen die 2 overdreven wordt, en ach, overal gebeurt wel eens een opstootje. Heel vaak komen mensen dan toch weer meer bij elkaar.

0
Zaterdag 28 november 2009 om 16:53 uur

Nu online

Franky, James, jbdh, Martgroen, Twa, Alle ballen op Jort, Tante Wil, KvR, Sapperderflap, DHFC070, Rikkie1, Lellow, Jk23, tjapi01, Wahter, bommetjebas en 246 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 693
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1