Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: meijers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 694
Volgende pagina

pajam

over statistieken gesproken, onze middenvelders hebben nu in totaal 6x gescoord (4x Holla, 2x Toornstra, 0x Jansen). Onze verdedigers 2x (Beugelsdeijk 1x , Wormgoor 1x, Meijers 0x , Omeruo 0x) en onze aanvallers 7x (Chery 4x , van Duinen 2x en Poepon 1x).

Als dit iets zou zeggen over het verdeelde rendement per linie, zijn we meer dan middenmoot waardig!
Kwestie van hierop doorbouwen en verdedigend minder door laten, dan zou je nog weleens (met Steijn DaveH ) een leuk seizoen kunnen draaien.

klote van het week vrij op dit moment, want de komende 3 wedstrijden kunnen echt laten zien waar we staan.
0
Zondag 7 oktober 2012 om 12:59 uur

DaveDH

Haagse_Aad schreef:

Ik heb hem niet op dvd dus de precieze minuut kan ik je niet geven.. Maar als jij hem nou nog een keer terugkijkt zonder je roze Visser pyjama aan dan zal je het zien.. Je ziet dat Visser het op een gegeven moment zelf ook door heeft..
Mag ook ongeveer, eerste kwartiet, tweede kwartier etc...

ik heb een vooruit en een achteruit op die DVD speler

En wat je zegt voor Visser geld voor 90%v van het 11tal dat tegen NEC speelde, Toornstra en Meijers haalde een beetje niveau, waarom hoor ik je daar nooit over ipv altijd maar de schuld aan 1 speler te geven?

Het meten met twee maten viert hoogtij op de box.

0
Zondag 7 oktober 2012 om 12:46 uur

ADODENHAAG

Meijers in beeld voor de linksbackpositie bij NL elftal. Ben benieuwd of hij een kansje krijgt, hij is voor mij een niveau beter dan Willems.
0
Zaterdag 6 oktober 2012 om 13:55 uur

DaveDH

jajoh schreef:

Juist omdat we nu al afhankelijk zijn van een Holla (lees sterk middenveld), moet Steyn Meijers daar neerzetten als Holla niet kan spelen. Supu op links en klaar.

Visser was echt een drama gisteren. Tikkie terug/breed Kevin. Voegt echt helemaal niets toe.
DE opbouw was gisteren sowieso een drama. Alleen die lange ballen waarvan je weet dat Poepon er niks mee kan.
Ben ik het dus niet mee eens omdat je dan je nu al instabiele verdediging verzwakt, of je moet van mening zijn dat Supi het net zo goed dan niet beter dan Meijers de LB positie invult.

Ik zie veel mensen Visser met Holla vergelijken maar dat slaat natuurlijk weer helemaal nergens op, Visser is een controlerende VM, zijn taak is het om te controleren, niet om aan te vallen of op te bouwen want dat is niet zijn kracht (zoals bij 90% van de verdedigende spelers dat het geval is)

Holla is een spel bepalende, aanvallende CM die de lijnen uitzet, hier worden dus appels met bananen vergeleken, het is weer een mooi excuus voor de Visser hatertjes om die jongen tot het bot af te branden (toevallig zijn dat ook de (oud) Steijn hatertjes) en te roepen dat die er weer niets van bakte, maar dat is niet waar, hij voerde zijn taak uit en deed dat redelijk, zal niet zeggen dat die heel goed gespeeld heeft maar dat hebben de rest op Toornstra en Mijers na ook niet.... maar dan hoor je dit gezeik nooit, typerend weer.
0
Zaterdag 6 oktober 2012 om 12:53 uur

jajoh

DaveDH schreef:

Zeker zijn we nu afhankelijk van Holla, dat is toch de man op het middenveld en iemand die ook nog eens een goede vrije trap in zijn benen heeft zitten.... de andere middenvelders zijn een stuk minder en je zag het gelijk gisteren.

Ik zou ook graag zien dat de verdediging versterkt werd, want die brengen je af en toe ook een hart verzakking, ik ben iig blij met die punt, we liggen nog steeds op koers voor EL voetbal... en al gaat het met hangen en wurgen, het gaat, en daar gaat het om lol
Juist omdat we nu al afhankelijk zijn van een Holla (lees sterk middenveld), moet Steyn Meijers daar neerzetten als Holla niet kan spelen. Supu op links en klaar.

Visser was echt een drama gisteren. Tikkie terug/breed Kevin. Voegt echt helemaal niets toe.
DE opbouw was gisteren sowieso een drama. Alleen die lange ballen waarvan je weet dat Poepon er niks mee kan.
0
Zaterdag 6 oktober 2012 om 12:09 uur

Advertentie

supporter-noord

FFL schreef:

Punt in een superslechte pot. Ben er blij mee.
Dat is ook het enige positieve. Alleen maar armoe gezien m.u.v. Toornstra en Meijers.
0
Vrijdag 5 oktober 2012 om 22:29 uur

carbayon

lekker zo`n kadotje van de scheids ...meijers doet echt helemaal niks
0
Vrijdag 5 oktober 2012 om 21:03 uur

Haagse Roel

janjazz37 schreef:

Lees de shout van Johannes nog maar eens.
Daarin staat haarfijn aangegeven waarom Visser speelt.

Zelf was ik oorspronkelijk voorstander van de Supu/Meijers variant, maar Johannes heeft me op andere gedachten gebracht.

En wie het niet met me eens is, heeft geen verstand van voetbal, deugt zelf ook voor geen meter, heeft geen zelfreflectie. Mankeert eigenlijk van alles
Steijn spoort niet, Meijers ipv Holla , lijkt mij het meest logisch.
Argument dat Meijers te aanvallend is deel ik niet...Visser loopt alleen maar achter Foor of Roorda aan maar voegt qua spel niets toe....

Maar........ik heb niets te zeggen, dit seizoen heeft die Steijn het tot nu toe goed voor elkaar.......hoop na vanavond ook.....
0
Vrijdag 5 oktober 2012 om 17:33 uur

Madmax

Ik ha toch voor Supusepa op LB en Meijers op het MV gekozen !! Hoef niet uit te leggen waarom toch.
0
Vrijdag 5 oktober 2012 om 15:38 uur

Prutser 070

Johannes schreef:

Ik ben het met jou eens. Vorig seizoen was Visser zo beroerd nog niet. Ik snap wel dat Steijn ervoor kiest om zo min mogelijk omzettingen te doen voor deze wedstrijd. Sowieso is Meijers van origine aanvallend ingesteld - dus geen goede vervanger van Holla - en dat zijn Toornstra en Jansen ook al. Drie aanvallende spelers op het middenveld is link tegen het fysiek sterke middenveld van NEC. Hoewel Sno niet meedoet, dat kan schelen. Laat Visser die Foor (of Roorda) maar lam leggen dan.

Toch zou het ook wel heel fijn zijn om Bodde erbij te halen (mits fit) want dat is in potentie een topper die de perfecte vervanger van Holla kan zijn. Maar ook van Jansen trouwens, want die is meestal rond de 60 minuten goed en wordt in de tweede helft steevast vervangen. Nu Visser speelt, heb je er niemand meer achter om in te vallen.
Ik ben het met je eens dat Meijers erbij op het middenveld wel aanvallend is. Ik denk ook dat de reden die jij aangeeft de reden is dat Steijn Visser er in zet.

Dat verandert niks aan het feit dat ik denk dat hij niet goed genoeg is. Hij is een verdedigende midenvelder zonder duelkracht want het is gewoon een klein smal ventje en hij heeft geen goed lange trap. Dan geeft hij zelf aan dat hij de controle moet toevoegen maar het enige wat hij doet is nutteloze balletjes breed geven. Hij is echt 2 klasse minder dan Holla, maar hoop dat hij het vanavond goed doet.
0
Vrijdag 5 oktober 2012 om 14:20 uur

Nu online

superfcdenhaag2, GGordeau en 317 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 694
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5