Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 694
Volgende pagina

GreenYellowTheHague

Dannyy schreef:

Ja, ze kunnen moeilijk wat anders zeggen. Wie het voetbal dit seizoen heeft gevolgd weet dat ADO zelfs in een slechte vorm nog veel beter voetbalt dan het slechte PEC. Die overigens gaan degraderen dit seizoen. Dit wordt gewoon een grote uitslag in het voordeel van ADO, 1-4.
Was ik maar net zo positief als jou. Ik zie PEC dus helemaal niet degraderen en ons trouwens ook niet. Ik vind PEC daarentegen wel verder als dat wij zijn, want ik vind dat de stappen die wij maken op technisch en financieel gebied wel goed zijn alleen heft dit wel teveel te maken met de prestaties op het veld en de selectie, de selectie die ik slechter vind ten opzichte van vorig jaar. Verder is mijn mening dat Fraser ook een sterkere trainer is als Petrovic.. Maar nogmaals dit is mijn bescheiden persoonlijke mening. Ik zeg een klein verlies 2-1, en dit baseer ik op het feit omdat zowat iedere ploeg het licht gaat zien tegen ado, een spits weer gaat scoren na een lange tijd droog te hebben gestaan.. ADO is de ideale tegenstander helaas gebleken om het licht weer te gaan zien
0
Donderdag 29 september 2016 om 12:59 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Ron Jans prijst en bekritiseert Becker
Ron Jans, trainer van PEC Zwolle, zegt in het AD wat hij vindt van Sheraldo Becker.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 29 september 2016 om 10:56 uur

Hagenees1972

Je ziet gewoon de laatste wedstrijden dat de spelers hun nivo niet halen.
Waarom vraag je je dan af? Geen 2 wedstrijden in de week kunnen spelen?
Succes naar hun hoofd gestegen? Geloof ik allemaal niet. Sinds het pannenka akefietje is er de klad in gekomen. Heeft gewoon effect op de groep gehad.
Kun je wel het baasje willen zijn en die Havenaar op z`n plek zetten, maar is natuurlijk allemaal een beetje kinderachtig en die manier van communiceren heeft natuurlijk effect op de groep, die gaat dan minder hard lopen voor de trainer.
0
Woensdag 28 september 2016 om 12:56 uur

tuinfc

Francisco schreef:

Daar ben ik ook bang voor. Een goede trainer durft nl wel
met andere woorden Petrovic is geen goede trainer? wie dan wel
0
Dinsdag 27 september 2016 om 23:11 uur

Francisco

fcdh alphen schreef:

Gezien t feit van 2jarig contract en titel eerste keeper denk ik dat petro hem er nooit naast zou durven zetten
Daar ben ik ook bang voor. Een goede trainer durft nl wel
0
Dinsdag 27 september 2016 om 22:29 uur

H@@GenEES

JB schreef:

En waar haalt hij het geld dan vandaan?
Gaan we weer geld uitgeven dat er niet is.....
Geld voor een TD is er niet, geld voor een verbindingstrainer is er niet, geld voor een keeper was er niet , er is helemaal nergens geld voor en dan toch geld over een een paar pallets geel/groene balken gooien?

Het zal mij benieuwen hoe lang het duurt voor we door dit wanbeleid in categorie 1 zitten.....en Wang een Chinees stuurt om op Manders zijn vingers te kijken.





Sorry kon het niet laten, miste gewoon de gebruikelijke "brand de directeur af" reacties op dit bericht en heb wat mensen het maar bespaard.
Normaal ben ik de eerste om te roepen als er wanbeleid is bij de club, maar dat kun je op dit moment toch niet met droge zeggen, we zitten netjes in cat 2 en Manders voert een beleid naar de mogelijkheden die hem geboden worden, zover ik kan overzien (en toegegeven dat is niet ver) wordt er niet te veel geld uitgegeven

Ik heb die voordelen van een TD de afgelopen jaar(en?) met Metgod niet gezien, jij? Het is ook geen kwaliteitsproblem naar mijn smaak, het is gewoon een onbalans in het 11tal en dan vooral op het middenveld.

Ik was ook een groot voorstander van Duplan op 10 maar dat blijkt totaal niet te werken, zet die jongen gewoon weer terug op links, zet Marengo of Schaken op rechts, zwinkels in het goal waardoor de verdediging ook verder dan 6 meter van het doel durft te spelen.

Het probleem is denk ik de trainer die een bepaalde visie heeft die niet werkt voor Den Haag, ik hoop dat die dit snel gaat inzien en deze vrije val stopt, hopelijk al aanstaande Vrijdag




0
Dinsdag 27 september 2016 om 20:35 uur

pajam

Madmax schreef:

Wang had gelijk al aan het jasje van Petrovic moeten trekken, door te zeggen " Hey luister ff Jan Pipo de Clown, Becker hebben we helemaal niet nodig met jongens zoals Schaken, Kasteneer, Marengo, Duplan" ..... als je wat meer je best had gedaan voor Jurjus, Schaars en Wuijtens had je voor 100% gespeeld om de plekken die er toe doen 5 t/m 8.....nu ga je weer een seizoen (De zoveelste) om niks spelen 10 t/m 15 ..Let maar op.
Onhaalbare kaart, in ieder geval financieel.
Er is onder meer door Petrovic ontelbaar keren voor de camera`s gezegd dat diegene die aangetrokken zijn hier voor een "appel en een ei" getekend hebben.

Er was he-le-maal geen cent (beschikbaar gesteld) ; waarschijnlijk zijn de (transfervrije) spelers gehaald met hetgeen er aan ruimte kwam qua salaris door het grote leegloop die we hadden.

Wat tekengelden uit inkomsten van transfers als Hansen, Immers (percentage) en Fraser betaald en dat was het!

De gehaalde spelers zijn ook niet gescout, er is/was ook geen TM meer om een beslissing te nemen.
Nee, spelers werden aangeboden door bevriende makelaars, videobeelde bekeken door driehoek Petrovic - adviseurs - Manders.

Zolang we bovenin geen 5 jaar een stabiel beleid kunnen voeren, met dezelfde poppetjes, wordt er onderaan niet veel beter gewerkt.
Wanneer een trainer die net komt aanwaaien, met over zijn schouders vanuit (toen nog) Egypte meekijkende adviseur beslissingen mogen nemen over aankopen (o.b.v. video beelden), kan je geen wonderen verwachten.

Als Petrovic de talentvolle/kundige trainer is die Advocaat hoogstwaarschijnlijk in hem ziet, zal ook hij inzien dat de spelers die gehaald zijn ook niet eindeloos krediet hebben én dat omzettingen die niet werken ook niet eindeloos doorgezet kunnen worden.

En dan kan je met wat omzettingen hopelijk gewoon leuk meedoen in de middenmoot.
0
Dinsdag 27 september 2016 om 13:46 uur

pajam

Petah schreef:

we hebben een wedstrijd overtuigd gewonnen en dat was eagles thuis misschien wilken mensen dat maar niet inzien ja setkus is niet geweldig heeft ons wel 4 punten minimaal opgelevwes want was bij excelsior en vitesse gewoon eeg goed

naar duplan heeft nog geen goede wedstrijd gespeeld beugeksdijk heel marig mijees idem dito

we hebben gewoon niet zo een goes elftal als dat mensen denken ik ben ovwr petrovic erg te spreken maar hij is ook aan het kloten het begon bij feyenoors uit het hele elftal omgooien en het is vanaf daar alleen maar minder geworde


we zijn gewoon niet zo goed
Petah :

laten we heel eerlijk zijn de aanvoer voor em is ook niet zo heel geweldig hij kreeg met duplan op links veel betere ballen

havenaar is gewoon een betere geert den ouden


2 posts van jou waar ik het zowaar (in grote lijnen, want ben niet zo onder de indruk van Setkus en Petrovic) mee eens ben!

We kunnen nu, na 1/5 van de competitie toch redelijk goed zien wat voor vlees we in de kuip hebben?
In verband met geen budget heeft men zich overgegeven aan bevriende makelaars en tips van onze kersverse trainer met een 1 jarig contract.

Meisner ; tegen de mindere goden goed, overige wedstrijden matig
San Roman ; bikkelaar, maar geen topverdediger en passes zelden nauwkeurig
Setkus ; zeer matige keeper, goede reflexen. Wat mij betreft slechtste keeper in de laatse 7 jaar
Trybull ; Zelfde verhaal als zijn landgenoot
Becker ; teveel opgehemeld, speelt niet als 1 met het elftal en vraag me oprecht af of hij bij Den Haag past qua spelopvatting. Te vroeg om echt een mening over te vormen
El Mahdiou ; lijkt een prima talent, speelt (te) weinig om er een een mening over te vormen

Omzettingen:

Meijers terug naar het middenveld mislukt (ziet zichzelf ook meer als LB, zelf gezegd voor de camera`s van Omroep West begin dit seizoen).
Duplan ervaren man, spelinzicht en dus nr 10 ; mislukt. Teveel dribbels, teveel zelf doen, te ver achterin te vinden
Kanon naar linksback ; mislukt. niet de snelheid en matige passing

Met de huidige kwaliteit in de selectie (of het ontbreken aan die kwaliteit op een aantal posities) zien we helaas vrij duidelijk waarom Fraser speelde zoals hij speelde. Ook onder Petrovic zien we dezelfde problemen opdoemen wanneer ADO Den Haag een elftal met aanvallende intenties het wei instuurt.
Ook nu verliezen we met grote cijfers, is er totaal geen lijn in het spel te zien en hebben we minimaal balbezit (Tegen SC Heerenveen 43%).

Oplossing op korte termijn lijkt mij om de aanpassingen allemaal ongedaan te maken, uit wedstrijden gewoon weer op z`n Fraser te spelen en thuis (met beleid) iets aanvallender.

Als laatste zou het fijn zijn als spelers zoveel mogelijk op hun best renderende positie worden geplaatst (becker is geen linksbuiten, Duplan geen nr 10 en Meijers geen middenvelder meer, zelfs Kanon presteerde in Den Haag veel beter centraal in de verdediging).
0
Maandag 26 september 2016 om 06:58 uur

Advertentie

Dannyy

marcellino schreef:

ongelooflijk dat iedereen becker er uit haalt is in potentie je beste voorhoede speler.ook gisteren zag je dat hij super snel is de eerste 20 minuten werd hij goed in het spel betrokken en kwam er veel gevaar daarna heeft hij geen bal meer gekregen en moest meer verdedigen dan aanvalen dat ligt niet aan hem maar aan de achterhoede die niet druk zet en vanuit de middenlijn gaat voetballen.
Hou toch een keer op met die Becker. Sinds hij er bij is gekomen gaat het helemaal kut, je had de basisopstelling van de eerste drie wedstrijden nooit vrijwillig mogen wijzigen. Becker is in potentie helemaal niet je beste speler, Duplan, Kastaneer en Marengo zijn alle 3 al beter op linksbuiten. Helaas hebben we weer een trainer die denkt dat het verstandig is om spelers op andere posities te zetten dan waar ze gewoonlijk spelen. Becker zou helemaal nooit in aanmerking mogen komen voor de linksbuiten positie, die moet het lekker uitzoeken met Schaken op rechts.
0
Zondag 25 september 2016 om 10:43 uur

Bert

Becker lekker verhuren aaan Pec Zwolle. Setkus wordt ook niks meer lekker terug sturen naarLitouwen. Trainer er ook uit babbelziek figuur hebben we niks mee.

Ben blij dat ik niet geweest ben. Zal sowieso op zaterdag minder gaan. Voetballen doe je op zondAGMIDDAG OM 14,30 UUR
0
Zaterdag 24 september 2016 om 22:47 uur

Nu online

fcdh_awaydays, adorob, Eeuwig Den Haag en 94 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 694
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5