Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jongen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 695
Volgende pagina

Haagse Kelt

BLEISWIJK-1 schreef:

En ADO gaat nog een poging wagen om Kum voor langere tijd te binden. Ik denk een goede zaak. Want ondanks zijn foutjes is hij wel onze beste verdediger.
Had ik al wel verwacht gezien zijn aanvoerderschap. Je maakt geen jongen aanvoerder waarvan je al afscheid hebt genomen.
0
Woensdag 15 februari 2012 om 13:31 uur

ADODENHAAG

oodh schreef:

Neem aan dat hij een clinic geeft voor de jeugd en dat degene die hier berichtte daar in de jeugd voetbalt en dat leuk vindt dat Kevin Visser komt.
Oke dan. Visser komt van Vitesse Delft dus niet zo gek, ik vind hem meer van het niveau 1e klasse waar VD voetbalt maar waarschijnlijk leuk als je een keer kan kijken hoe goed die jongen echt is, als je er zelf mee mag trainen.
0
Woensdag 15 februari 2012 om 12:33 uur

Haagse Roel

fcdenhaag75 schreef:

Heb al 22 jaar geduld en dat begint een beetje op te raken,want het is elke keer weer hetzelfde liedje.Wil nog meemaken dat het echt goed gaat met Den Haag en niet als ik inmiddels in een bejaarde tehuis zit.Die 3 jaar hoe kom je daarbij?Zoiets is al een stuk of 10x eerder gezegd maar nog nooit gelukt.
1976 , West Ham uit..........zat na het verlies als 14e jarige huilend op de bank.........Wijlen m`n Pa zei : kom op jongen binnen een paar jaar pakken ze die cup.......bijna 36 jaar later is het met een sneltreinvaart achteruit gegaan, jaren 1e divisie en moet je het europees doen met zeperd tegen Nicosia en sta je in de ere op een fantastische 13e plek met, gezien het progamma van de komende weken meer uitzicht naar beneden dan naar boven.........Ben klaar met dat geneuzel als dit als dan ........

De tijd , en die is er geweest, dat FCDH belangrijker was dan mij gezin heb ik achter mij gelaten......Blij toe !!
0
Dinsdag 14 februari 2012 om 18:03 uur

ADODENHAAG

K.B schreef:

Je ene shout is nog belachelijker en negatiever dan de andere.
Lalkovic is een uitstekende voetbal, maar kan tussen deze jongens niet het verschil maken.
Als je bent geweest, had je kunnen zien dat die jongen vol passie speelde, coachte het gehele elftal en probeerde iig wat te forceren.
Hoop dat hij in de basis staat en de winnende scoort, wil je dan wel horen met dat negatieve gelul van je.
Overigens was de teamprestatie bagger.....
Inderdaad, die jongen deed alles wat hij kon. Sowieso belachelijk als je iets over die jongen gaat zeggen zonder maar 1 actie van hem gezien te hebben.. bizar
0
Maandag 13 februari 2012 om 22:22 uur

K.B

Ooievaar schreef:

Die gaat in Londen nu door het leven als Lulkovic.
Zeven - nul thuis. Talentlozen.

Misschien dat die Beyersbergen - bij gebrek aan TD - hier ook even zijn mening over wil geven?
Je ene shout is nog belachelijker en negatiever dan de andere.
Lalkovic is een uitstekende voetbal, maar kan tussen deze jongens niet het verschil maken.
Als je bent geweest, had je kunnen zien dat die jongen vol passie speelde, coachte het gehele elftal en probeerde iig wat te forceren.
Hoop dat hij in de basis staat en de winnende scoort, wil je dan wel horen met dat negatieve gelul van je.
Overigens was de teamprestatie bagger.....
0
Maandag 13 februari 2012 om 22:17 uur

Ferdy

Net thuis van t tweede. Bizar..geen strijd, geen passie, er is er echt niet een die s een keer een knal uitdeelt om zich te laten gelden. Zwaar plichtmatig..als dit de toekomst is dan is t niet veel.
Luksik scoorde wel een prachtige goal, kroop voor de spits en tikte de 0-7 in. Mulder speelde daarentegen wel een aardige wedstrijd maar niet meer dan dat. Lalkovic rende volgens mij vóór t eindsignaal de tunnel al in...die zie ik zomaar t vliegtuig terug pakken. Had 2-e helft een mooie loopactie maar toch te weinig van gezien.
Steijn was er ook en zegt gewoon vriendelijk gedag maar die zal toch ook zn bedenkingen hebben.
Hoogtepunt was een rollertje 1-e paal in de 90e minuut. Die 020 keeper heb ik echt medelijden mee...wat zal die jongen t koud gehad hebben. Écht maar 1 bal gehad. Bizar!


0
Maandag 13 februari 2012 om 21:16 uur

Kees

Prutser 070 schreef:

Ik zou het graag doen maar denk niet dat van der Kallen onder de indruk is van mijn CV.

Zoals je ook weet staan de beste stuurlui aan wal, dus laat ik daar ook maar blijven staan. Want commentaar geven is altijd makkelijker dan beslissingen nemen.
Te laat jongen, je bent al aangesteld. Salariëring is onder meer gratis frikadellen en kroketten van onze cateraar ( zijn we snel weer van je af ).

Het tweede heeft het eerste toch maar weer lekker verslagen. 0-7.

Wat moet die Lalkovic wel niet denken waar die in terecht is gekomen.
0
Maandag 13 februari 2012 om 20:17 uur

Advertentie

miq72

Ferdy schreef:

Het gekke is dat ie me nooit is opgevallen maar dat heeft wellicht meer met mij te maken.
nee hoor ,totdat ik vernam dat hij naar ons toe zou komen was hij me ook niet echt opgevallen .Heb hem nu 3 maal 90 minuten gezien sindsdien .Het is een jongen met een goed linkerbeen ,met diepgang ,een goed overzicht en schuwt zijn verdedigende taken ook niet .
0
Maandag 13 februari 2012 om 17:14 uur

jajoh

BLEISWIJK-1 schreef:

Tommy, lees even de reactie die ik op een andere shout geef. Waaron Lalkovic wel en Jaap van Duijn bijvoorbeeld niet?
de steeds terugkomende vraag is; waarom die jongen halen dan??
0
Maandag 13 februari 2012 om 11:45 uur

Beest

Aanwinsten hadden al moeten spelen alleen al omdat de supporters het willen en als het dan niet lukt is het toch geprobeerd en die engelse jongen hoeft niet te wennen woonde 400 kmh verderop
plus de tweede elftallen van city united chelsea vegen gewoon de vloer aan me onze topclubs dus het is voor lalkovic beetje gas eraf anders kunnen anderen hem niet bijhouden eigen team uiteraard want het tempo in engeland is toch wel ff een ander verhaal dan hier
0
Maandag 13 februari 2012 om 11:38 uur

Nu online

KvR, Snorkel, Joop de graaff, buurmanBrutus, Jk23, Bollie74, Erik070 en 176 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 695
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Gisteren om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5