Welkom in de shoutbox, gast
PaulusP
ADO supporter Leidschenveen
Dit is het bericht van 31/5/2010 op VI
Toornstra tekent nieuw contract bij ADO Den Haag
31/05/2010 09:18
ADO Den Haag heeft Jens Toornstra langer aan zich weten te binden. De middenvelder heeft zijn handtekening gezet onder een nieuw contract dat loopt tot de zomer van 2013.
In de verbintenis is een optie op nog een extra contractjaar opgenomen. Toornstra gaf eerder al te kennen graag bij ADO te blijven. Na moeizame onderhandelingen is het nieuwe, verbeterde contract een feit.
Toornstra kwam vorig seizoen over van amateurclub Alphense Boys en ontwikkelde zich stormachtig.
0
|
Vrijdag 27 mei 2011 om 19:08 uur |
Bert
KUBIK Thank you, and Good luck Maar dan in het Slowaaks
KUBIK DAKUJEM A VELA STASTIA
Meen je dat nou serieus dat er nog een derde vliegtuig komt?
Ik denk dat ik morgen ook maar naar de training ga. Dan moet mijn dochter maar wat eerder naar de paardenstal. Vindt ze toch niet erg.
0
|
Vrijdag 27 mei 2011 om 18:43 uur |
Ferdy
En Chiro Toko?
Lijkt me ook wel een hele mooie om t voor 'nToko te doen. Ik stel voor dat we voor beiden een bloemetje regelen. Voor 'nToko bezorgen bij t stadion, voor Nesu...???
Als iemand een adres heeft prima. Ivm met drukte prive wordt dit wel pas woensdag...of eerder indien iemand deze actie voor zn rekening wil nemen; mail ff naar svadenhaag@gmail.com en ik maak een bedrag over voor 2 boeketten.
0
|
Vrijdag 27 mei 2011 om 17:41 uur |
Tommy
stukje van de vi.
Dus Brom en utrecht gaat hem niet worden gelukkig hahah
De clubleiding van FC Utrecht verwacht voor het weekeinde tot overeenstemming te komen met Erwin Koeman, die de ontslagen trainer Ton du Chatinier moet opvolgen.
Beide partijen hebben een positief gevoel over de gesprekken die nu toe zijn gevoerd en hebben de intentie uitgesproken graag met elkaar in zee te gaan. Koemans zaakwaarnemer Kees Ploegsma moet nog wel een akkoord bereiken over de financiële voorwaarden van het contract.
Tijdens de eerdere ontmoetingen werd de 49-jarige oud-international, die eerder als coach RKC Waalwijk, Feyenoord en de nationale ploeg van Hongarije onder zijn hoede had, onder meer het sportieve perspectief van de club voorgespiegeld. Daarin kon hij zich goed vinden.
Koeman blijkt ook op één lijn te zitten met assistent-coach en veldtrainer Jan Wouters. De voormalige Oranje-international wil nog wel weten hoe groot de financiële ruimte is om te investeren in de selectie.
0
|
Donderdag 26 mei 2011 om 12:56 uur |
jamesjones
maar dat doet van den Brom niet.
Lex is veel te belangrijk gebleken op het middenveld de laatste 2 wedstrijden tegen Roda.
ik zou het gewoon proberen met van duinen in de spits en dan verhoek en kubik ernaast.
hopen dat kubik een beter indruk achterlaat als afgelopen wedstrijd, wat was dat een drama zeg
Lijkt mij de eer te na dat vd Brom Danny Buijs terug zou halen.
Verwacht eerder gewoon Visser op middenveld en Immers in spits die kan terugzakken of soms wisselen van positie met elkaar.
0
|
Donderdag 26 mei 2011 om 12:47 uur |
Jensen
Je kan toch eerder naar het stadion komen ? Alle fan-websites hebben het inmiddels vermeld, je moet onder een steen gezeten hebben als je als ADO fan nu nog niet van de actie afweet.
Ik kom uit een grot. Alleen voor vanavond en dan weer terug.
Je hebt gelijk dat je eerder moet komen, doe ik ook.
Maar zo tegen achten is "iedereen" pas binnen.
0
|
Donderdag 26 mei 2011 om 10:05 uur |
Advertentie
ADO supporter Leidschenveen
Geweldige aktie die Jumbo's met wimpels en teksten aan de staart.
Alleen jammer dat heel weinig mensen, inclusief spelers, het niet zullen zien.
Die gasten zijn toch veel te vroeg boven het stadion?
Je kan toch eerder naar het stadion komen ? Alle fan-websites hebben het inmiddels vermeld, je moet onder een steen gezeten hebben als je als ADO fan nu nog niet van de actie afweet.
0
|
Donderdag 26 mei 2011 om 09:56 uur |
zuid tribune
Kijk al uit naar die jumbo vanavond, betekent wel een uur eerder naar het stadion om te kijken.
En maar hopen dat al die autos op het Prins Claus plein geen kettingbotsing krijgen omdat ze met z´n allen naar boven kijken wat er op de sleep staat.
Kunnen ze niet voor die 135,00 Euro een kwartiertje eerder over Rotterdam vliegen, de hele A13 leest het !!!!!
0
|
Donderdag 26 mei 2011 om 09:43 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |