Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: team

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 702
Volgende pagina

070

op NAC-forum houden ze ernstig rekening met vertrek Amoah. Maar Amoah schijnt alleen weg te gaan als hij een financiele klapper kan maken, volgens supporters daar. Galatasaray wordt nu het meest genoemd. Denk dat het Amoah dus niet is, vraag me ook af of hij in ons team past...
0
Donderdag 18 augustus 2011 om 20:19 uur

tjapi01

als er vandaag niets bekend word seel je zaterdag dus gewoon nog met hetzelfde team als afgeloen week!!!!
0
Donderdag 18 augustus 2011 om 11:52 uur

BLEISWIJK-1

Opnieuw geen plaats voor Verhoek bij Stade Rennes
18/08/2011 11:11

John Verhoek kondigde eerder in gesprek met Voetbal International aan voor zijn plaats bij Stade Rennes te knokken. Dat de centrumaanvaller momenteel met enorme concurrentie te maken heeft is nogmaals duidelijk geworden. Zelfs in de 21-koppige (!) selectie van Stade Rennes voor het Europa League-duel bij Rode Ster Belgrado is er geen plaats voor de 22-jarige aanvaller.

Trainer Frédéric Antonetti deed in de competitie- en Europese wedstrijden nog geen enkele keer een beroep op Verhoek dit seizoen. De in januari van FC Den Bosch overgekomen spits was aanvankelijk tweede keus achter Victor Hugo Montaño. Door de komst van rechtsbuiten Jonathan Pitroipa is Razak Boukari (vorig seizoen spelend op de vleugel) een tweede gevestigde concurrent in het centrum. Voor de drie aanvalsposities bij Stade Rennes zijn naast Montaño, Pitroipa en Boukari ook Abdoul Camara en Jirès Kembo opgeroepen voor de wedstrijd in Belgrado.

`Het is even moeilijk, maar ik moet gewoon wachten op mijn kans`, zei Verhoek onlangs. `Met het oog op de Europa League wil de trainer wil per se over een grote selectie beschikken. Momenteel zitten er nog zes, zeven jongens op de tribune. Vorig jaar kampte het team met veel blessures en dat had tijdens de tweede seizoenshelft effect op de resultaten.`

0
Donderdag 18 augustus 2011 om 11:38 uur

jamesjones

Tommy schreef:

skoubo heeft net een maand getekent in zweden die komt echt niet terug.

ook een leuk verhaal die guidetti die kan tekenen wat ie wil die moet je pas geloven als die met zn schoenen op het veld staat vraag maar na in twente.

el hamlap is een geweldenaar maar als je het over sfeerverziekers heb is hij ook nr 1.

ik weet het niet maar ik gok op een huur van el hamlap
Maar ja is Mounir goed in ons team?
Weet niet of hij nou erg goed kan koppen......
En zou hij niet liever naar PSV gaan uiteindelijk...?
Of Aja.x heeft dat natuurlijk liever niet... kan ook inderdaad
0
Donderdag 18 augustus 2011 om 10:29 uur

jajoh

JP schreef:

Dit is zijn echte naam: Dmitri Olegovitsj Boelykin
Weet je waar ik een beetje bang voor ben, dat bulykin of boelykin net als verhoek en de rest van het team vorig seizoen een uitzonderlijk goed jaar hadden. De historie van bulykin zoals iedereen weet was niet echt overweldigend..... Ik hoop het niet maar voor hetzelfde geldt schiet hij er maar 4 of 5 in dit jaar als ie bij ons speelt en dan hebben we al die zitten hopen en schreeuwen om een middelmaat spits.
0
Woensdag 17 augustus 2011 om 22:37 uur

rien1

<FCDH> schreef:

Nooit aan utrecht verkopen dan maar naar swansea als ze toch weg moeten
Als Swansea niet wil, gewoon 5 of 6 miljoen naar Utrecht. Wil Utrecht ook niet, dan weten we genoeg. Het team draait een stuk minder, en nu is Toornstra ook niet bepaald een schim meer van vorig seizoen.
Ik zeg Cashen! En 3 ECHTE versterkingen halen.
0
Woensdag 17 augustus 2011 om 11:14 uur

rien1

Haagse_Aad schreef:

Als je als ADO Toornstra voor 5 miljoen verkoopt kan je wel de rest van je team versterken en Chery zou op de plek van Toornstra kunnen spelen.. je kan dan Zomer én Keller halen en Vennegoor kan je met een mooi salaris ook over de streep trekken..
Cynisch bedoeld!!!

Ja, maar stel je voor dat we dan weer 5e (staat beter als 7) eindigen. Dadelijk staat er weer een sterk team dat gaat Ajax en PSV tot wanhoop drijft. Nee joh, beter niet Vennegoor, Zomer en Keller halen. Nee, J Verhoek red ons !
0
Woensdag 17 augustus 2011 om 11:10 uur

Advertentie

jamesjones

oodh schreef:

Welnee, iedereen heeft z`n prijs. Wanneer Utrecht 4 à 5 mio voor Toornstra wil betalen en hij ziet het zelf ook zitten vertrekt hij.
En voor dat geld kan je wel aardig wat doen natuurlijk....... maar je bent Jens wel kwijt
Blijft een afweging, maar uiteindelijk hoef je er niet perse slechter van te worden.

Enige is alleen dat je steeds maar een nieuw team hebt en geen vastigheid/ingespeeld.
0
Woensdag 17 augustus 2011 om 10:48 uur

Haagse_Aad

<FCDH> schreef:

Voor toornstra mogen ze wel 6 miljoen vragen want het is een heel groot talent
Als je als ADO Toornstra voor 5 miljoen verkoopt kan je wel de rest van je team versterken en Chery zou op de plek van Toornstra kunnen spelen.. je kan dan Zomer én Keller halen en Vennegoor kan je met een mooi salaris ook over de streep trekken..
0
Woensdag 17 augustus 2011 om 10:47 uur

Tommy

jezus wat heb dat twente een goed team zeg en als je ziet waar ze 5 jaar geleden stonden, zou toch schitterend zijn als wij over 5 of 10 jaar dat ook zouden kunnen zeggen, dat wij bijvoorbeeld de plek van feyenoord definitief over zouden kunnen nemen. want zeg nou zelf of je nou naar rotterdam of naar den haag moet zover ligt dat niet uit elkaar
0
Dinsdag 16 augustus 2011 om 20:38 uur

Nu online

Aad, ADOZoetermeer, den haag, haagse chick, ton, vakkiel, ADO079, derput en 177 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 702
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5