Welkom in de shoutbox, gast
zuid tribune
Zijn er shouters die ook altijd de reacties onder de nieuwsberichten lezen? Ik nooit en vraag me niet waarom. Eigenlijk zonde want, zoals ik net voor een van de eerste keren dat ik ze lees, staan er veel zinnige berichten.
@ Max. Waarom integreer je dat niet met de shoutbox?
Kom net thuis van een verkeerde borrel van een vriend die vroeg om effe voor het eten nog een drankje te doen. Kan Rent a Bob geen sponsor worden van FCDH?
Dan lees ik toch alle berichten.
Kees heb je nou al antwoord op je vraag van Zaterdag 30 juli 2011 om 17:42 uur: Heeft PMC nou hoog gevoetbald ????
En voor de overige shouters, er spelen slechts vijf clubs vanuit de 18 eredivisieclubs EUROPEES VOETBAL, zeg maar de Big Five (!!!!!): 020, FC Twente, PSV, AZ en ADO Den Haag.
De rest frustreert zijn fans met oefenpotjes tegen HSV en vooral Spakenburg.
Dat is toch fantastisch voor onze FC, je kunt ook alleen maar Europees voetbal verliezen, als je Europees voetbal speelt.
Wie er weggaat en wie er komt. In welk keukenkastje er dan ook een pak zout staat, aanstaande donderdag, ik, jij, zij, wij, met z'n allen eensgezind achter de club gaan staan, vanaf minuut één.
Want samen, ja samen, als we het doen, dan doen we het samen goed.
En als het donderdag niet mocht lukken, ondanks strijd, inzet, passie en Haagse Bluf voetbal, dan wacht zondag weer de start van de competitie, tegen juist ja, en die denkt dat de storm inmiddels is overgewaaid.
Nou mijn lichaam wordt gespaard en opgepompt om twee keer te knallen, donderdag en zondag. Gewoon omdat we trots zijn op onze club, in goeie en slechte tijden.
Maarrrrrr Maurice, ik zou toch gokken op een verdediging zonder Kum en een aanval met Brouwer (en dan Lex op het middenveld).
Maarrrrr vooral shouters, ga er eens in geloven (in ieder geval proberen) om die waanzinnige club van ons, vanaf minuut één naar voren te schreeuwen en als de grieken aan de bal zijn, ze naar de Hel te fluiten en schreeuwen. 90 minuten, 90 minuten, nog een keer slechts negentig minuten !!!! Noord, Zuid, Vakkie M, vakkie G, Kids vak, please; all together.
Nog steeds in het volste geloof in een volle bak, een hysterisch stadion en een kansloze Cypriotische ploeg. Wie helpt mij mee ?????
![]() |
Zondag 31 juli 2011 om 01:07 uur |
BLEISWIJK-1
Handhaving heb ik vrede mee. Maar ik wil toch wel weer een paar positieve verrassingen, minimaal wat punten pikken van "toppers". Dat zie ik nu nog niet gebeuren. Ben ik te veel eisend?
Veel te makkelijk! We hebben na Ajax, PSV, Twente, Feyenoord, AZ, Heereveen, Vitesse, Groningen en Utrecht de 9e begroting van de eredivisie. Ik weet er spelen meer dingen mee dan geld. Maar we mogen toch wel wat meer verwachten!!!
![]() |
Zaterdag 30 juli 2011 om 21:32 uur |
Tommy
heel het elftal speelt tot nu toe onder de maat. een snelle aankoop kan het tij nog keren.
het tij nog keren? voor donderdag gaat dit zeker niet op want een aankoop moet meetrainen om een meerwaarde te zijn.
En voor de competitie vind ik het echt bullshit dat je nu al zo'n drama der van gaat maken.
Las op groengeel hart ook al zo''n bericht ja wij kopen geen spelers en we degraderen naar de eerste divisie pffffffff vermoeiend.
Als er een spits bij komt die kan scoren ben je al 50 % beter.
En bulykin is wordt wel meer realistisch op dit moment.
psv valt af 020 valt af.
bordeaux valt af.
En hij zit niet bij de selectie.
trouwens dat bericht wat op tv-west teleteks zou hebben gestaan dat den haag buly's zn salaris niet kon betalen is er of afgehaald of het heeft er nooit gestaan want op de avond dat het hier geplaatst werd heb ik het nergens op tvwest kunnen vinden.
Als wij al degraderen wat gebeurd er dan wel niet met fc utrecht die spelen een week voor de competitie 2-2 tegen spakenburg.
beetje reel blijven
![]() |
Zaterdag 30 juli 2011 om 20:33 uur |
Jimme
Goed nieuws voor Ajax en PSV, indien zij daadwerkelijk werk willen maken van de komst van Dmitri Bulykin. Bordeaux heeft geen belangstelling meer voor de 31-jarige spits van Anderlecht, die vorig seizoen op huurbasis voor ADO Den Haag speelde. De interesse van de wijnstedelingen gaat nu uit naar Miku van Getafe, voor wie de club uit de Ligue 1 een bedrag van 3,5 miljoen euro overheeft. (L'Èquipe)
misschien niet heel betrouwbaar.. Komt van onze vrienden van Voetbalzone.. (prutsers)
![]() |
Vrijdag 29 juli 2011 om 20:58 uur |
anti-beleid
Dat hele Eredivisie live verhaal over het niet kunnen uitzenden omdat de tegenstander dwars zou liggen is ( volgens inside informatie van iemand van Eredivisie live ) bullshit. Wedstrijd heeft nooit op het programma gestaan bij Eredivisie live, wel heeft AZ-Jablonec op het programma gestaan op Eredivisie Live 1. Volgens bron is het uitzenden op Eredivisie live 2 te duur in deze zomermaanden, studiohuur, zo'n mafkees analist en een presentator, een verslaggever ter plaatse enz. En nu je het zegt gedurende de gehele zomermaanden is Eredivisie live uit de lucht geweest. Laten ze daar gewoon eerlijk zijn en geen lulpraat de wereld in helpen.
Weggooiers zijn het daar !
De wedstrijd Omonia - ADO heeft wel degelijk op het programma gestaan. EL heeft geen rekening gehouden met de starrige houding van de Cyprioten. Ze liggen niet alleen dwars met de uitzendrechten maar ook het vliegtuig mag morgen niet op het aangegeven tijdstip vertrekken maar 3 uur later en liggen ze dwars met de playersescort. Het zou ongeluk brengen.
Dat EL2 niet in de lucht is geweest tijdens de zomermaanden heeft daar natuurlijk geen fuck mee te maken. PSV, AZ en misschien ADO zijn straks allen te zien op EL als ze de play offronde halen.
![]() |
Donderdag 28 juli 2011 om 18:24 uur |
pmc
Steijn denkt dat zijn ploeg een goede kans maakt om ook ten koste van de Cyprioten verder te gaan in Europa, en hoopt in de uitwedstrijd al voor een goede uitgangspositie voor de return te zorgen. “Zij hebben wat meer ervaring met de Europese geboden. Aan de andere kant: wij hebben vorig jaar laten zien dat wij kunnen winnen bij Ajax en PSV."
![]() |
Donderdag 28 juli 2011 om 10:02 uur |
Tommy
En die Nelisse eerst mee laten trainen (zoasl hij zelf ook aangeeft) en dan misschein iets van prestatiecontract. We zullen echt wat moeten.
Hoewel als je het zo leest Bulykin nergens heen gaat en wij straks voor minder dan zijn salaris gaan proberen te huren......
Maar ja ga je daarop gokken??
met nelisse heb je een spits met flink wat ervaring.
die kopsterk is en aardig kan afronden.
met buly heb je een geweldige spits maar als die bijvoorbeeld op de laatste dag bij psv of bordeaux tekent dan heb je zelf helemaal niks.
die gok is te groot.
verder schijnt er op tv west teletekst te staan dat het salaris een probleem is.
afsluiten en een ander halen b.v. nelisse verder leven.
![]() |
Woensdag 27 juli 2011 om 21:53 uur |
<FCDH>
LOL ff zieken op AD.NL PSV ziet niets in Bulykin...
PSV ziet niets in Bulykin
Naast Ajax, heeft ook PSV geen interesse in Dmitri Bulykin. 'Ik weet van niets', reageert technisch directeur Marcel Brands in het Eindhovens Dagblad op de geruchten. Ook het Franse Girondins de Bordeaux schijnt belangstelling te hebben in de topscorer die te duur is voor ADO Den Haag.
![]() |
Woensdag 27 juli 2011 om 21:05 uur |
Advertentie
Tommy
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
4 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
5 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |