Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: geloof

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 706
Volgende pagina

Kees

ron tom schreef:

mede supporters,we gaan nu weer praten over onze prachtige club,over wie zal er bij komen! spannende tijd en niet meer over die SCHOL wand jongens geloof me nou,die komt nooit naar onze geel/groenen daar voelt hij zich te groot voor,dus vanaf nu ,zal KOEF nog komen of KOLK of JENNER of LUICKS of WEET ik veel,groetjes allemaal.

Ronnie is oke ole ole. Waar hang je nou uit jongen? Heb je niet bij ADO gezien en ook de laatste maanden maar 1 shout geloof ik.

Kom uit die bedstee
0
Woensdag 27 mei 2009 om 22:15 uur

ron tom

mede supporters,we gaan nu weer praten over onze prachtige club,over wie zal er bij komen! spannende tijd en niet meer over die SCHOL wand jongens geloof me nou,die komt nooit naar onze geel/groenen daar voelt hij zich te groot voor,dus vanaf nu ,zal KOEF nog komen of KOLK of JENNER of LUICKS of WEET ik veel,groetjes allemaal.

0
Woensdag 27 mei 2009 om 20:26 uur

super fc denhaag

Goud Gele Rakker schreef:

Ieder nadeel heeft ook z`n voordeel.
Jol wil het talent van F.C. 020 een kans geven. Als dat niet in de "hamburger" kan gebeuren misschien is dan Den Haag een plaats om het talent een jaartje te laten rijpen (= huren). Of spelers die niet kansrijk genoeg zijn voor het 1e daar naar voor ons veel waarde kunnen hebben. Worden wij er ook weer beter van. 
Kunnen we mogelijk makkelijker spelers daar halen als dat tot nu toe het geval was (denk b.v. aan Delorge die naar Roda ging en niet naar Den Haag). 
denhaag moet geen club worden om met ajakkus spelers uit te lenen. zo komen we nooit hoger op. de meeste sporen hier niet geloof ik.
0
Woensdag 27 mei 2009 om 12:05 uur

Harrie Koot

Den Haag For Life schreef:

Dit bericht is vrij serieus. Martin Jol is goed bevriend met Jan Hermen de Bruijn de eindredacteur van ELF.
De propagandacommissie is weer druk bezig. Ach, als er nog maar 1 puntje verschil vsn inzicht is gaat het niet door. Dat weten we toch inmiddels van Jol en zijn fanclub?
Die neuzen moeten wel helemaal de weg kwijt zijn om voor Jol te gaan. Ik geloof nooit dat het doorgaat. 
Kijk in je geschiedenisboek!
0
Dinsdag 26 mei 2009 om 10:05 uur

Kees

Kees schreef:

Ken je deze tekst nog van tijdens de Koude Oorlog.

Een tweekamp op ateliekgebied tussen Rusland en Amerika werd zeer gemakkelijk door Amerika gewonnen.

Wat stond er de volgende dag in de Russische krant:

Tijdens ateletiek wedstrijden waaraan onze ploeg deelnam werd een zeer knappe tweede plaats behaald.

De Amerikaanse ploeg eindigde op de voorlaatste plaats.
haha ateliek is geloof ik atletiek  (dikke vingers)
0
Maandag 25 mei 2009 om 21:13 uur

Advertentie

Ook Ras-scheveninger

Ik als RAS scheveninger zou het wel heel erg vinden als hij naar Ajax toegaat, geloof me....
0
Maandag 25 mei 2009 om 15:46 uur

Robin Straub

Kaos schreef:

Ik weet het niet meer precies haha
speelde die niet op beide posities? ik geloof dattie zowel recht achter als centraal achter stond..
0
Maandag 25 mei 2009 om 12:28 uur

Taki

En andere namen dan? Koevermans geloof ik niet. Ik lees al weer dat Wetzel in Suriname blijft voor z`n vakantie. En dat hij dan z`n telefoon wat meer uit gaat zetten. En ik maar denken dat hij het druk gaat krijgen met de mogelijke versterkingen.
0
Maandag 25 mei 2009 om 11:46 uur

DEHAAGSEHYENA00

Kees schreef:

Tuurrrrrrlijk.

Hee, wijffie hoeveel staat het?

1 uur na de aftrap en nog geen tussenstand en gaan we niet krijgen ook geloof ik!

denk dat ik/we beter kunnen slapen en morgen lekker uitslag kijken:P

0
Maandag 25 mei 2009 om 00:01 uur

Leiden

Geloof dat dat andere onrust is dat er vroeger in het Zuiderpark was :D
0
Zondag 24 mei 2009 om 23:22 uur

Nu online

Superjantje, john 147, haguhnees87, ADOZoetermeer, CrazieD, Erba1, Q0172, den haag, DHFC070, barney0700 en 173 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 706
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5